IP: 91.198.83.---
маняня _ 03.07.2009 18:15
" Партія регіонів та інші опозиційні сили вважають, що потрібно задати таку планку мінімальної зарплати, яка заздалегідь зрозуміло, що не буде виконана", - нажаль це так і є, прямо кажучи "поставити ЮТ палки в колеса".
IP: 91.198.83.---
viteks _ 03.07.2009 17:26
Тимошенко реально оченивает ситуацию в стране и еслиб была возможность поднять этот минимум, о это былоб сделано. Но наверное для страны это сейчас не потянуть.
IP: 91.198.83.---
маняня _ 03.07.2009 17:23
Яке може бути підвищення, звідки взяти такі грощі? Може Яник буде спонсором? На даному етапі це не можливо, в подальшому коли країна хочаб трохи стане на ного це б було логічно. Янику мабуть подобається криза і він хоче ії продовжити...
IP: 77.91.128.---
VitaliySJ _ 03.07.2009 15:18
Потому, что чертяки позорные!!!
Совместное решение??? Да как же к нему прийти , если эти падлы коалицианты принимают только выгодные им решения!
IP: 89.162.189.---
Аббадон _ 03.07.2009 13:35
03.07.09 12:37 ___1530
Если бы Тимошенко сейчас могла выделить деньги на повышение, то давно бы это сделала, а пока это невозможно. Хорошо, что ее понимают в других партиях и те люди которые не верят в пустые слова регионалов!
по вашим словам тимошенко сама решает,когда выделять деньги...тоесть она все решает?? как же ей тогда кто то может мешать?
IP: 89.162.189.---
Аббадон _ 03.07.2009 13:32
03.07.09 08:31 ___Тамал
Представим на минуточку, что закон приняли. И что - завтра деньги появятся? Отнюдь, появятся долги по зарплатам и пенсиям. А у Януковича, Яценюка и Ющенко появится мотив для критики Тимошенко. Именно этого они и добиваются, это и дураку понятно.
А рад что вам как дураку все понятно? а мне непонятно,денег говорите нету,а где они??? мыж перевыполняем бюджет!! или НЕТ?
IP: .---
1530 _ 03.07.2009 12:39
03.07.09 00:03 ___TPP
Один из немногих случаев, когда я согласен с Кириленко.
Я с ним тоже частично согласна, но если реально смотреть на вещи, то в государственном бюджете нет денег на повышение зарплаты - сейчас главное добиться стабильности и начинать выходить из кризиса, а потом нам Тимошенко обязательно подымит зарплату!
IP: .---
1530 _ 03.07.2009 12:37
Если бы Тимошенко сейчас могла выделить деньги на повышение, то давно бы это сделала, а пока это невозможно. Хорошо, что ее понимают в других партиях и те люди которые не верят в пустые слова регионалов!
IP: 77.122.193.---
gannusja _ 03.07.2009 11:55
не державницька позиція Партії регіонів - задати таку планку мінімальної зарплати, яка заздалегідь зрозуміло, що не буде виконана.
IP: 212.42.88.---
kabyki _ 03.07.2009 10:36
Яка суть цих цитат Кириленка, що хотів сказати, невідомо... Вони, як та Баба Яга, постійно проти. Остання фортеця Ющенка
IP: 77.122.193.---
арам _ 03.07.2009 10:09
задати таку планку мінімальної зарплати, яка заздалегідь зрозуміло, що
не буде виконана".Так ПРуни зривають роботу ВР.
IP: 92.113.249.---
Гондурас _ 03.07.2009 09:08
якби ж Ющенко та януковичі покинули думати про свої рейтинги і почали працювати. цей піар уже набрид. пусті обіцянки грошей до бюджету не додадуть. тільки народ втрачає терплячість.
IP: 92.113.249.---
Неділя _ 03.07.2009 09:05
А про підвищення соціальних стандартів. Далі думок та позицій справа не йде. Поки що тільки Юля займається реставрацією організу країни. І не балачками, а ділом
IP: 92.113.249.---
Неділя _ 03.07.2009 09:05
На всі пропозиції скооперувати свої сили для оптимізації боротьби з кризою, що ПР, що НУ-НС відповідали абсолютними непорозумінням та черговими агресивними випадами. тому мова про будь-яке об*єднання вже не йде. Аби тільки не заважали працювати.
IP: 92.113.249.---
Спіноза _ 03.07.2009 09:04
Ніколи ПР і БЮТ не займуть однакової позиції, а закиди про це безпідставні.
IP: 92.113.249.---
Гондурас _ 03.07.2009 09:04
«Тимошенко має запропонувати ту планку підвищення, яка є реалістичною і можлива до виконання»
Нічого Тимошенко не має робити. Підвищення неможливе у будь-якій формі і вона це знає.
IP: 92.113.249.---
Гондурас _ 03.07.2009 09:04
«Тимошенко має запропонувати ту планку підвищення, яка є реалістичною і можлива до виконання»
Нічого Тимошенко не має робити. Підвищення неможливе у будь-якій формі і вона це знає.
IP: 77.87.155.---
васвас _ 03.07.2009 08:59
2 Тамал : саме це і я кажу :"Щоб щось дати, треба мати". ПР і НУ пофік, їх задача-валити Юлю і піаритися. Як я сьогодні візьму 200 грн. на коньяк, то завтра сяду на Мівіну (розбалансування бюджету). Або ж добавка в 200 грн. до ЗП за тиждень збульверсує інфляцію, яка забере 300 грн.
Юля не має державних антикризових ідей, Ющ замість реальної економіки захищає банківський (чий) капітал, а власники ВВП - донец.-дніпроп. олігархи - не знають, як перейти від "красти" до "розвиватися". 3,14дьож
IP: 10.1.102.---
БИВ _ 03.07.2009 08:42
Точно так же всегда поступает и Юлька, когда она в оппозиции !
В принципе, так поступает любая оппозиция в любой стране, это ее функция - напрягать власть. Если власть не напрягать - все растянут по карманам и простым людям ничего не достанется.
На группу "За Україну" - три раза Пцс-с--с-с-с-с.
IP: 94.178.20.---
Тамал _ 03.07.2009 08:31
Представим на минуточку, что закон приняли. И что - завтра деньги появятся? Отнюдь, появятся долги по зарплатам и пенсиям. А у Януковича, Яценюка и Ющенко появится мотив для критики Тимошенко. Именно этого они и добиваются, это и дураку понятно.
IP: 77.122.11.---
SI _ 03.07.2009 01:58
Свинорылый интеллектуал. Такая мерзость. Как некоторые стараются быть святее Папы Римского, так этот старается быть омерзительнее своего босса. Сам выбрал такую роль. Греет одно, с так называемым президентом уйдет много всякой швали.
IP: 195.39.210.---
dioxide _ 03.07.2009 00:19
Я из электората НУ, но то, что говорит Кириленко - гнилая отмазка. Обещал - будь добр выполни. А если не не уверен в выполнении - не обещай.
IP: 95.132.229.---
TPP _ 03.07.2009 00:03
Один из немногих случаев, когда я согласен с Кириленко.
IP: 193.84.90.---
rewoi _ 03.07.2009 00:03
А ющенківці тільки піаряться, а на ділі пшик(((
IP: 193.84.90.---
rewoi _ 03.07.2009 00:01
Тимошенко завжди реалістично підходить до вирішення будь яких питань і орієнтується на спроможність держави виконати обіцяне.
IP: 193.84.90.---
rewoi _ 02.07.2009 23:58