Заснована Георгієм Гонгадзе у 2000 році

Адвокат Лозінського: "Я не здивуюся, якщо його вже спіймали"

КОМЕНТАРІ
ДОДАТИ КОМЕНТАР   
IP: 77.123.252.---
lalak13 _ 04.07.2009 11:29
Він наголосив, що у цій кримінальній справі є "політична складова".
Від самого усіх цих подій було ясно, що політична складова у справі Лозинського - визначальна. Занадто багато різних невизначеностей і нестиковок, які свідчать про те, що були зацікавлені у тому, що сталося. Так чи інакше Лозинський уже не депутат, тому ніяких обмежень для слідчих дій немає, хоча спекуляції на БЮТ як політичній силі продовжуються.
IP: 93.180.211.---
Агресoр _ 04.07.2009 05:57
за турчиновим краще приглядати. йому теж вже час рвати кігті. і його юля буде прикривати навіть сильніше ніж лозинського....
IP: 93.180.211.---
Svetlаshka _ 04.07.2009 05:51
я не здивуюсь якщо лозинський вже закопаний у ліску якогось іншого бютівця. там таких землеволодільців ціла купа.
IP: 93.180.211.---
нeофит _ 04.07.2009 05:49
молодець юля, прикрила свого щоб встиг утікти.
IP: 82.17.9.---
bobul _ 04.07.2009 01:38
chital chto lozinskiy uge v moskve vodku pjot, nu ponjatno - vsja svalj i bandjuki begyt tuda. Radi gosbezopasnosti polezno pomenjatj ili posaditj vseh chinovnikov bez iskljuchenija s kotorymi on imel delo, tak kak tam on vse raskaget pro nih i teperj oni budut v ruchmom upravlenii is moskvy
IP: 93.72.244.---
antic _ 03.07.2009 23:46
адвокат урод грёбаный. если депутат, развлекаясь, убивает человека, то это дело не уголовное, а политическое по определению. это не простая уголовщина, это мини-гулаг, мини-освенцим
IP: 212.3.111.---
zvnV _ 03.07.2009 23:14
03.07.09 21:53 ___intereco , та не парся ти так , у нас народ тільки і обирає то газову злодійку то крадія шапок, нормальних громадян народ ще не навчився обирати , поки динозаври голосуючі за 100 гр та пачку масла з гречкою не вимруть мабудь Україні нічого не світить.
IP: 195.138.193.---
artist _ 03.07.2009 23:02
03.07.09 22:14___nuarika
я ще ще повірю, що у Парламенті хоча б 10% - порядні люди
Ну, Ви просто оптиміст! З досвіду особистого спілкування можу припустити, що порядних (і то великою мірою умовно) там можна налічити 1-2%, тобто до 10 чол. Це в своїй абсолютній більшості цинічні особи. яких проблеми простого українця хвилюють не більше, ніж мене розмір кілець на Сатурні. Живуть ці слуги народу в паралельному до нас світі, а ще з уроків геометрії ми знаємо, коли пересічуться паралельні лінії...
IP: 77.247.27.---
navaho _ 03.07.2009 22:43
Що цікаво, вони собі тим часом рейтинги малюють , Жюля 15% а Хам 20% намалював,
невже дійсно ми такі ідіоти
IP: 92.113.86.---
nuarika _ 03.07.2009 22:14
Звичайно,тут є політична складова. Нехай ще назве це політичною розправою.Коли народний депутат заради розваги влаштовує полвання на людей,а інші депутати його захищають,це свідчить про їх повну моральну деградацію. Чи потрібні нам 450 (ну нехай 400 - я ще ще повірю, що у Парламенті хоча б 10% - порядні люди) моральних виродків на повному державному (тобто нашому з Вами) утриманні, які не виконують своїх обов'язків, але можут чинити найстрашніші злочини, будучи впевненими у повній безкарності?!
IP: 77.122.90.---
avp2008 _ 03.07.2009 22:11
Повторюю.
Ющ-НУНС-Медведько - ГПУ
БЮТ (можливо випадково за бабки) - Лозінський
Луценко-НС - МВД
Україні потрібен Литвин+Литвин - Прикордонник
Янукович-Основний награждальщик Лозінського - ПР
Всі у ВР замішані у цій справі, окрім комуняк (можливо).
От таке виходить резюме по цій справі.
Сумно виходить.
IP: 194.6.197.---
intereco _ 03.07.2009 21:53
немає його і не буде. Або самогубство в стилі Кірпи чи Кравченко. Не буде він відповідати в суді. Не гоже такій масті... Інакше депутат - вбивця, це історія на весь світ! А тоді, що ату їх, ату? Думаю , що все прораховано і препудрено... на цьому історія закінчується.