Заснована Георгієм Гонгадзе у 2000 році

НУНС підтримає Тимошенко на виборах тільки в обмін на гарантії

КОМЕНТАРІ
ДОДАТИ КОМЕНТАР   
IP: 91.90.21.---
Квітка_09 _ 14.09.2009 19:06
Ось вам і однопартійці, зрозумівши що їх корабель тоне біжать як криси з кораблю. Ладні на все щоб тільки бути при владі, як із такими людьми можна працювати, вони в будь який момент можуть продатись іншим та змінити сторону, аби мати владу. Зараз вони розуміють що якщо своєчасно не продадуть себе то залишаться ні з чим.
IP: 94.248.15.---
руса _ 13.09.2009 23:07
ось така от партія , що не вірить в переогу свого кандидата!
IP: 77.52.2.---
яблоко _ 13.09.2009 22:35
НУНС прекрасно понимает, что их будущее призрачно, а тимошенко, как победитель выборов, сможет их реанимировать...
IP: 94.248.50.---
руса _ 13.09.2009 16:29
НУНС підтримає Тимошенко на виборах тільки в обмін на гарантії
гарантій того, що ви залишитесь, то повинні народ підтримувати!
IP: 94.248.50.---
руса _ 13.09.2009 16:28
Ось і видно лице НУНС їх не цікавлять політичні ідеї тільки розрахунок!
IP: 94.248.50.---
руса _ 13.09.2009 16:27
13.09.09 15:25 ___vivaldi
Юлия Тимошенко всегда готова на компромисы и сотрудничество, только если это идет на пользу Украине.
я вважаю, що НУНС зрозуміли, що перемога за Тимошенко і зараз намагаються приплестись!
IP: 94.248.50.---
руса _ 13.09.2009 16:26
О почалося, всі хочуть свою долю!
IP: 80.243.144.---
ausTernopil _ 13.09.2009 16:18
12.09.09 11:49 ___ганна-ахметова
12.09.09 10:12___Koreckij
" Якщо не Ющенко, то вже краще нехай буде Янукович..."
- Нарешті хоч один відверто визнав! дійсно! як не вмер Данило, так болячка задавила.. У цьому всі ви, прихильники гарантуя - діти Кучми)! Ваша мета - привести зека до влади, плазувати перед олігархами, аби дозволили гратися з лікарнями майбутнього, меморіалами , арсеналами та іншим відмиванням грошей . До народу "маленьких українців" вам байдуже.

ПР + БЮТ = ПРиБЮТ
IP: 212.92.251.---
vivaldi _ 13.09.2009 15:25
Юлия Тимошенко всегда готова на компромисы и сотрудничество, только если это идет на пользу Украине.
IP: 194.44.206.---
Невідома _ 13.09.2009 12:01
12.09.09 13:08 ___світолюбка
Якби хватило глузду об"єднатись Ющенку, Яценюку та Гриценку - мені здається, це було б найкраще.Гриценко - Президент, Ющенко - прем"єр, Яценюк - НБУ.

Шановна , ви при своєму глузді , чи ви просто хочите щоб України , як держави не стало . Та з Гриценка буде такий президент , як з Ющенка прем"єр , а з Яценюка голова НБУ , тобто нічого доброго та позитивного з цієї компанії не вийде .
IP: 94.244.177.---
неофит _ 13.09.2009 10:28
IP: 93.72.173.---12.09.09 12:56 ___krabat-m
12.09.09 12:17 ___vfvf
"... Вона знає ціну зрадникам і беребіжчикам. До кадрів відноситься з обережністю, як правило - плекає своїх..."

Аще незнати! З власної руки прикормлені: яворівські-губськи-мовчани-третякови-томенки-тарасюки-лозинські-портнови-лук"яненки-зваричі-мартиненки-жванії-луценки-балоги...І ціна кожному давно відома - тридцять срібняків.

То значить ВІН - Ісус Христос??? Перехрестися, обизянко...
IP: 212.178.14.---
DmytroTrue _ 13.09.2009 01:28
От всей этой мерзости надо избавиться!
Проголосуйте на сайте http://tvoy-vibor.com.ua
Они должны знать НАШЕ мнение о них!

Сообщите об этом сайте друзьям и знакомым!

IP: 77.122.93.---
fantom1 _ 12.09.2009 16:31
12.09.09 10:12 ___Koreckij
"Не треба розписуватись за весь НУНС. Я, член районної Ради Партії " НСНУ ..." -
скажіть, а Ваша сім"я та друзі не будуть голосувати за Тимошенко чому? Може, тому, що Ви є членом НСНУ - тоді, це дійсно, якось... незручно... перед Вами, може - перед Вашими ідеалами...
IP: 78.26.128.---
Uilfred _ 12.09.2009 14:19
12.09.09 10:12 ___Koreckij
Не треба розписуватись за весь НУНС. Я, член районної Ради Партії " НСНУ ", моя сім"я і друзі ніколи не підтримають Тимошенко на посаду президента України. Якщо не Ющенко, то вже краще нехай буде Янукович. Буде менше зла Україні.

А що Ви самі як депутат і ваша фракція конкретно зробили для своїх виборців? Чи не очікує вас там доля юща і нунсу на наступних виборах?
IP: 212.66.32.---
rugor _ 12.09.2009 13:19
ПРОСРОЧЕННОЕ ЛЕКАРСТВО ВСТРЕТИЛО ТАКОЙ - ЖЕ ОРГАНИЗМ ..!!!
IP: 89.252.9.---
світолюбка _ 12.09.2009 13:08
Якби хватило глузду об"єднатись Ющенку, Яценюку та Гриценку - мені здається, це було б найкраще.Гриценко - Президент, Ющенко - прем"єр, Яценюк - НБУ.В противному випадку - Янукович буде при владі.А Юлю - в опозицію.
IP: 77.122.93.---
fantom1 _ 12.09.2009 12:56
12.09.09 12:17 ___vfvf
Ось з такою командою і працював наш гарант, таких людей він сам вибрав. Тільки не можу зрозуміти, хто кого першим зрадив - чи президент свою партію, чи його партійці, як таргани, порозбігалися хто куди.
IP: 93.72.173.---
krabat-m _ 12.09.2009 12:56
12.09.09 12:17 ___vfvf
"... Вона знає ціну зрадникам і беребіжчикам. До кадрів відноситься з обережністю, як правило - плекає своїх..."

Аще незнати! З власної руки прикормлені: яворівські-губськи-мовчани-третякови-томенки-тарасюки-лозинські-портнови-лук"яненки-зваричі-мартиненки-жванії-луценки-балоги...І ціна кожному давно відома - тридцять срібняків.
IP: 93.72.173.---
krabat-m _ 12.09.2009 12:50
12.09.09 11:49 ___ганна-ахметова
12.09.09 10:12___Koreckij
"...Ваша мета - привести зека до влади, плазувати перед олігархами, аби дозволили гратися з лікарнями майбутнього, меморіалами , арсеналами та іншим відмиванням грошей..."

...Хо хо-хо...Саме тому це "ми" перетираємо з ПР як втіхаря збацати такий виборчий закон щоб тіки "надвох", конституцію "імені Попандопало"... фінансування Євро-2012 за рахунок "прибутків" нацбанку...шоб частину "закопати" в Донецьку ап частину під Черепанову гору...це ми мацаємось на стадіонах з ахметовими, кормимо з руки жевагів-васадзе...Га? Ганько?
IP: 77.122.199.---
vfvf _ 12.09.2009 12:17
Юля зробить все як треба! Вона знає ціну зрадникам і беребіжчикам. До кадрів відноситься з обережністю, як правило - плекає своїх. У команді зрадників, яким не можна довіряти, неможливо і працювати стабільно.
IP: 93.72.158.---
ганна-ахметова _ 12.09.2009 11:49
12.09.09 10:12___Koreckij
" Якщо не Ющенко, то вже краще нехай буде Янукович..."
- Нарешті хоч один відверто визнав! дійсно! як не вмер Данило, так болячка задавила.. У цьому всі ви, прихильники гарантуя - діти Кучми)! Ваша мета - привести зека до влади, плазувати перед олігархами, аби дозволили гратися з лікарнями майбутнього, меморіалами , арсеналами та іншим відмиванням грошей . До народу "маленьких українців" вам байдуже.
IP: 93.72.173.---
krabat-m _ 12.09.2009 10:58
12.09.09 10:12 ___Koreckij
"Не треба розписуватись за весь НУНС..."

Та Саша-губошльоп і забув мабуть як у ВР опинився...Всіх цих любителів загрібати жар чужими руками третякових-мартиненків-зваричей-тарасюків-жваній чекає вічне тавро сцикунів і зрадників.
IP: 77.122.93.---
fantom1 _ 12.09.2009 10:39
Ребята побежали подлизываться и просить защиты и гарантий... не получилось с Ющенко - бросаем его, побежали дальше...
IP: 77.122.93.---
fantom1 _ 12.09.2009 10:37
Интересно, а Третьяков не пытался "посмотреть в глаза" Ющенко? Или молчит, потому что Ющенко пока у власти?
IP: 212.66.32.---
rugor _ 12.09.2009 10:17
"Віктор Андрійович гідно прийшов у владу. Не буду говорити, як він правив, але сьогодні в нього залишився останній шанс на Вчинок — гідно піти", — переконаний депутат.......

Такое ощущение , что вы Юща пристрелить хотите и икону сделать !...
А что ! Юля вся в белом , с сердечком и оранжевой иконкой ! Гламурненько !
IP: 82.207.13.---
Koreckij _ 12.09.2009 10:12
Не треба розписуватись за весь НУНС. Я, член районної Ради Партії " НСНУ ", моя сім"я і друзі ніколи не підтримають Тимошенко на посаду президента України. Якщо не Ющенко, то вже краще нехай буде Янукович. Буде менше зла Україні.
IP: 93.72.173.---
krabat-m _ 12.09.2009 09:59
12.09.09 01:53 ___dioxide
"Боже, какой феерический идиот... Гарантий ему... "

Хе-хе-хе...Воно має надію на милість марухи...Єдине, що хоч якось здатна підтримати ця шобла зрадників, то це провислу дупу обтягнуту віттоном.
IP: 195.39.210.---
dioxide _ 12.09.2009 01:53
Боже, какой феерический идиот... Гарантий ему... :))
IP: 77.87.155.---
васвас _ 12.09.2009 01:23
Бу-га-га!
Юля мені приблизно рівнобедрена, говорю як свідок того, що було і згнило:
Категорично заборонено проводити з НУСяками будь-які переговори чи давати їм обіцянки. Згадайте про "за стіл" і "на стіл". Заради 1% псувати собі карму, пфі! Тим більше, що з цього відсотка більшість і так нікуди не дінеться в другому турі, не буде там ні пісяя, ні Тягнибока, отож не за Януковича ж їм голосувати! Профукав НУНС своє, залишилось тільки дати Березовському звіт про стібрені бабки
IP: 212.178.23.---
DmytroTrue _ 12.09.2009 01:17
От всей этой мерзости надо избавиться!
Проголосуйте на сайте http://tvoy-vibor.com.ua
Они должны знать НАШЕ мнение о них!
IP: 93.180.210.---
_ЗВІДКИ_ _ 12.09.2009 00:38
12.09.09 00:03 ___БЮТанутий
А я і всі мої знайомі ткож віримо Юлі і не треба про братчиків, чи по собі судиш? То ваша братія скоро мідним тазом вже накриється. А те, що Ющенко і нари можуть поріднитися, дуже можливо.
IP: 193.108.38.---
operr _ 12.09.2009 00:35
__Unique
Тільки на нари.

Завтра сходи в Синагогу в тысячный пятисотый раз.
Пятый год, украинский Президент Украины.
А у тебя жидовская душенка рвется на изнанку, что не ваша жидовка. И не будет. Только нары. Любовник Паша Лазаренко сидит. И она сядет. Всему свое время. Бежать из страны эта хвойда, будет. Найдут. А ты повесишся? Уверен. Разве можно такое пережить. Хе-хе. "Аборт только аборт".
IP: 93.180.210.---
_ЗВІДКИ_ _ 12.09.2009 00:34
Ющенко дав нам гарний урок.
Я б навіть не так сказав, Ющенко дав гарний пинок і плювок у спину, всій державі і НУ-НС також.
IP: 94.45.38.---
БЮТанутий _ 12.09.2009 00:03
12.09.09 00:00 ___Unique
Ти що думаєш Ющенка посадять?
Наїїївний :)))
Ну добре, вір далі у білу богиню, білий братчику ;)
IP: 91.124.86.---
Unique _ 12.09.2009 00:00
"... але сьогодні в нього залишився останній шанс на Вчинок — гідно піти".
Ні. Неправда. Ніякої можливості гідно піти у Ющенка не залишилося. Від 4 січня 2006-го року. Тільки на нари. І він про це знає: афера була чи не наймасштабнішою в історії сучасної Європи. А потім був Нацбанк. Саме відсутність гарантій недоторканності обумовлює його тваринний страх відповідальності і всю ідеологему його істеричної поведінки: якщо з дефолтом - промахнувся, - довічне гарантовано стовідсотково.
IP: 94.45.38.---
БЮТанутий _ 11.09.2009 23:52
11.09.09 23:41 ___watchdog_
Що, "смердящій пйос", відгавкнувся, мАлАдЄц, сосІ канхвету. Очеть фкусна.
IP: 94.158.32.---
leonred _ 11.09.2009 23:49
гарантии нужны всегда, но в нашем случае можно и без них
IP: 193.108.38.---
operr _ 11.09.2009 23:42
Третьяков и ежи с ними. Передайте себя сразу. Вас никто не задерживает. Хотя о чем разговор, себя вы отдали на Юлину помойку еще в 2006. Теперь всякую поебень от Юли пишут, та конечно заранее все знает, именно от ее руки эта поибень была написана.
Так и видится Третьяков увалень,стоящий с отвисшей губой в ее кабинете где Юля дала разнарядку говорить и требовать ее, как кандидата от демсил.
Вы такие демсилы, как Юля девственница. Развели в 2007 году на демсилы с Юлей СДПу(о), в 2010 - ЙУХ
IP: 67.159.44.---
watchdog_ _ 11.09.2009 23:41
IP: 95.134.140.---11.09.09 23:34 ___PLUS
буагагагага ....

Вы все, ющеебнутые, обкалываетесь или колеса употребляете, что по любому поводу из вас лезет это дебильное бугагага. Похоже, что начиная с главного юродивого вы все одним миром мазаны.
IP: 94.158.32.---
leonred _ 11.09.2009 23:37
подпишет, не подпишет, будет ждать решения
IP: 95.133.19.---
TPP _ 11.09.2009 23:36
11.09.09 23:28 ___Резвомля

Ну рассмешили выеденным яйцом Януковича. Как же он, зайчик-однояйчик, президентом то будет?
IP: 95.134.140.---
PLUS _ 11.09.2009 23:34
Шлюшки засуетились ..... гарантий им подавай .... на помойку, марш ....буагагагага ....
IP: 93.73.140.---
Резвомля _ 11.09.2009 23:28
Корчит из себя непонятно что, будто бы не понимает, что подпись Тимошенко выеденного яйца Януковича не стоит. А в глаза он ей может смотреть сколько угодно, она врет смотря прямо в глаза миллионам, что там один "любый друзь", сначала обкаканный ею же, а потом в таком виде и подобранный.