Заснована Георгієм Гонгадзе у 2000 році

Партія регіонів скаржиться на провокації - брат Тедеєва давно в Росії

КОМЕНТАРІ
ДОДАТИ КОМЕНТАР   
IP: 92.113.155.---
харківський _ 15.09.2009 10:58
А що там робила ця машина? Не держіть людей за дурнів. Учень злочинця Савлохова - гідний учень.
IP: 91.124.236.---
людиХ _ 13.09.2009 19:37
у них везде провокация, это уже синдром!
IP: 193.169.134.---
Hiller _ 13.09.2009 15:50
___gerard Да это обычный наклеп, не для кого не секрет кто этим занимается! Ну вы же не маленький, там по сути регионалами и не пахло. Но умение вывернуть ситуацию на изнанку и перевести стрелки это наши продажные журналюги умеют!
IP: 193.169.134.---
Hiller _ 13.09.2009 15:47
__Диа Это все потому что некоторые купленные СМИ занимаются дешевым популизмом. А кому это выгодно ясно и так к галке не ходи! Надо хоть к чему нить прицепится!
IP: 193.169.134.---
Hiller _ 13.09.2009 15:44
__ГаврилоRU В мире есть немного таких придурков которые как ты давно разучились думать и приминают желаемое за действительное! Прежде чем что то говорить, приводи аргументы, за такое бьют лицо!
Посмотрите правде в глаза, на сегодняшний день единственной полит силой можно считать регионалов. Хорошая или плохая второй вопрос!
IP: 193.169.134.---
Hiller _ 13.09.2009 15:39
Ну и о чем спор? Некоторым СМИ давно пора проверить главного ректора на неангажированность!
Вот так и берутся слухи не от куда!
IP: 194.44.206.---
Невідома _ 13.09.2009 12:55
Та які провокація можуть висуватись проти Партії регіонів , коли вони себе особисто так скомпроментували , що дальше вже немає куди .
IP: 72.167.131.---
Kharkov_city _ 13.09.2009 09:49
"... автомобіль... не належить Тедеєву, а лише використовується ним у випадку виникнення потреби."
ЕСЛИ ТОБОЙ АВТО ИСПОЛЬЗУЕТСЯ "В СЛУЧАЕ НЕОБХОДИМОСТИ" - ЭТО И ЗНАЧИТ, ЧТО АВТО ТВОЁ.
Каждый автовладелец так и использует СВОЙ автомобиль
IP: 94.231.180.---
gerard _ 13.09.2009 07:04
12.09.09 21:36 ___Диа
Даже если брат и виновен, причём тут другой брат? Если б он не был братом регионала, то об этой истории вообще не написали, а перед выборами ищут все способы, чтоб облить регионалов грязью
--------
Та й дійсно, писати нема про що: постріляли в центрі міста в парку серед білого дня, одного застрілили, двоє додихають, втікли на машині з номерами ВР.
Обычная история...
Все спокійно...
А чомусь пригадується: Януковіч -бандіт, но он наш бандіт...
Да, все спокійно...
IP: 91.196.80.---
П-к_Вешняк _ 13.09.2009 00:10
"...на місці інциденту не було і бути не могло..."

Навіть, якщо цього разу і не було "на місьці інциденту", то що це міняє, інші "інциденти" з багатьма трупами, зрештою, мають бути розглянуті у суді та доведені до логічного завершення. Чи "савлоховська" зграя - це насправді доброчинний гурт до різдвяних свят, а всі учасники цієї банди, в тому числі, і брати Тедеєви - це "діди морози" з гуртка самодіяльності районого палацу культури.
IP: 77.122.199.---
vfvf _ 12.09.2009 21:43
12.09.09 21:37 ___Диа
Да?! Дійсно, а причому тут автомобіль з номерами ВР? І при чому тут, взагалі, Голосіївський парк? Бідні бандитики, ну постріляли трошки в парку в центрі Києва, ну втекли на машині, яка належить автопарку Верховної Ради.... Бідні бандитики, і бідна їх партія регіоналів! Небо в клітинку за вами плаче!
IP: 77.122.43.---
KLIO-X _ 12.09.2009 21:38
12.09.09 20:23 ___Вужжж
__ГЕЛІОС, приводом для виникнення подібних слухів стає високий рейтинг ПР серед населення.
Це ж серед якого населення? Серед "братків", які гуляли у Юри Єнакієського?
IP: 92.112.203.---
Диа _ 12.09.2009 21:37
Даже если брат и виновен, причём тут другой брат? Если б он не был братом регионала, то об этой истории вообще не написали, а перед выборами ищут все способы, чтоб облить регионалов грязью
IP: 92.112.203.---
Диа _ 12.09.2009 21:36
Даже если брат и виновен, причём тут другой брат? Если б он не был братом регионала, то об этой истории вообще не написали, а перед выборами ищут все способы, чтоб облить регионалов грязью
IP: 77.122.43.---
KLIO-X _ 12.09.2009 21:36
12.09.09 20:18 ___ГЕЛІОС
Партія регіонів-сама по собі -суцільна провокація.
Швидше, кримінальна "малина".
IP: 77.122.43.---
KLIO-X _ 12.09.2009 21:34
12.09.09 20:22 ___Вужжж
Війна вигаданих компроматів. Юля намагається будь-що дискредитувати ПР.
Та невже? На таких регіоналівських екземплярах, які "стрілкувалися" в Голосіїському парку, пробу немає де ставити.
IP: 77.123.152.---
Главврач_Маргулис _ 12.09.2009 21:28
IP: 94.153.2.---
12.09.09 19:32 ___AnSun
to 12.09.09 19:02 ___Главврач_Маргулис
А может ты вытрешь свои слюни, которые текут у тебя при подтирании Юлейной задницы. Внимательнее читай коменты Юлебот слюнявый, при чем здесь Ющ и Юля, даун?

Извини, задержался с ответом, был на обходе у таких же идиотов, как ты. Не волнуйся, и тебя вылечим.
IP: 93.175.226.---
999888 _ 12.09.2009 21:19
Цитую коментар з іншого форуму -Дожились - чебурек с кацапским паспортом на машине депутата ВР устраивает стрельбу в городском парке! Как будто он где-нибудь в Москве или Махачкале!
IP: 77.122.199.---
vfvf _ 12.09.2009 21:00
Які провокації? Достовірні факти стрілянини і її учасники - не є провокація. Партія регіонів - суцільний кримінал! Треба позбавити країну від зеків, які пробралися до влади.
IP: 91.201.243.---
Вужжж _ 12.09.2009 20:23
__ГЕЛІОС, приводом для виникнення подібних слухів стає високий рейтинг ПР серед населення. Розумні люди розуміють, що все це - брехня.
IP: 91.201.243.---
Вужжж _ 12.09.2009 20:22
Війна вигаданих компроматів. Юля намагається будь-що дискредитувати ПР. Але не вийде, бо всі знають, що їй можна вірити в останню чергу.
IP: 94.231.189.---
ГЕЛІОС _ 12.09.2009 20:18
Партія регіонів-сама по собі -суцільна провокація.
IP: 94.153.2.---
AnSun _ 12.09.2009 19:32
to 12.09.09 19:02 ___Главврач_Маргулис
А может ты вытрешь свои слюни, которые текут у тебя при подтирании Юлейной задницы. Внимательнее читай коменты Юлебот слюнявый, при чем здесь Ющ и Юля, даун?
IP: 77.122.155.---
Главврач_Маргулис _ 12.09.2009 19:02
12.09.09 17:13 ___krabat-m
"Партія регіонів скаржиться на провокації..."

Даканєшно провокація...Насправді депутати ВР Васадзе, Жванія і Абдуллін забили стрєлку Григян, Баграєву і Мхітаряну... стріляв сидівший взасаді Лозінский....

Крабатик, болезный, похоже, у тебя параноидальный синдром. О чем бы ни зашла речь, ты все сводишь к Юле, которая обижает твоего любимого Юща. Вытри ему сопельки и давай к нам, мы тебя малость подлечим.
IP: 92.112.17.---
neznajka2 _ 12.09.2009 18:26
"...а лише використовується ним у випадку виникнення потреби..."

Дуже правильна заява від ПРидурків... Він його так і використовує у разі потреби... Треба було вивезти співучасників розборки, ось він це і зробив...
IP: 93.72.173.---
krabat-m _ 12.09.2009 17:13
"Партія регіонів скаржиться на провокації..."

Даканєшно провокація...Насправді депутати ВР Васадзе, Жванія і Абдуллін забили стрєлку Григян, Баграєву і Мхітаряну... стріляв сидівший взасаді Лозінский....А машина Тедеєва так...мимо проїзжала...
IP: 93.72.158.---
ганна-ахметова _ 12.09.2009 16:56
Джерело з ПР - Герман чи Чечетов?
IP: 77.122.218.---
ГаврилоRU _ 12.09.2009 16:24
На злодіях шапка горить.
Єдине прикро. Досі є купа людей, що голосують за цю наволоч.