Заснована Георгієм Гонгадзе у 2000 році
АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь.
Забули пароль?
АКТУАЛЬНО

Журналісти світу вимагають покарати тих, хто гальмує справу Гонгадзе

Вівторок, 15 вересня 2009, 11:45 _ www.ПРАВДА.com.ua
Версія для друку Коментарі 5

Міжнародні журналісти закликають українську владу переглянути методи слідства та відновити пошуки замовників убивства Георгія Гонгадзе.

Про це йдеться у заяві за підписами генерального секретаря Міжнародної федерації журналістів Ейдена Уайта, Мирослави Гонгадзе, голови Національного союзу журналістів Великобританії та Ірландії Джеремі Діара та президента Інституту масової інформації Алли Лазаревої.

Вони також закликають українську владу відкрити кримінальні справи проти високопосадовців, "які свідомо перешкоджали слідству" у справі Гонгадзе.

Крім того, журналісти закликали уряди та громадянське суспільство європейських держав "продовжувати боротьбу проти безкарності можновладців, які схвалюють та використовують насильницькі дії проти журналістів".

Вони зазначають, що цього літа відбулося декілька важливих подій, пов’язаних зі справою, зокрема, було заарештовано Олексія Пукача, "який за словами слідчих та за рішенням суду вважається убивцею Георгія Гонгадзе".

"Ми вітаємо таке просування у справі. Але суворої правди за ним не сховаєш: досі не досягнуто помітного прогресу у пошуках відповіді на питання, хто був замовником цього вбивства, і яким чином було віддано наказ", - сказано у заяві.

IP: 93.74.34.---
Усатий _ 15.09.2009 18:31
Поки президентом України є Ющенко - " син" Кучми",за наказом якого переслідувався Гонгадзе, ця справа буде залишатися нерозкритою для замовників вбивства.
IP: 194.8.151.---
Бай _ 15.09.2009 14:26
15.09.09 12:33 ___0071
А кто Вы по вероисповеданию? Не Ваши ли предки Исуса Хреста ...
Я к тому, что у нас о мертвых или ничего не говорят, или говорят только хорошее. А у Вас????
IP: 82.193.97.---
mail_malex _ 15.09.2009 13:15
Заявление было подписано западными журналистами.
Украинские журналисты уже ДЕВЯТЬ лет удобно расположились в "своей хате скраю".
IP: 91.200.180.---
0071 _ 15.09.2009 12:33
С обыкновенной "БЫТОВУХИ" слепили "национального героя"!
Если бы меньше лазил бы по бабам, то и БАШКА была бы на месте!

А тут сделали "политического мученика" и офигенного журналиста, в то время как журналист он был- хреновый, а политик- вообще никакой!

Одно могу сказать: дело Гонгадзе показало на сколько власть в Украине - коррумпирована, безнаказанно ворует и убивает!

За 18 лет независимости в Украине безнаказанно было убито сотни тысяч молодых, трудоспособных людей! А кто за это ответит?
IP: 95.111.172.---
Сусликов _ 15.09.2009 11:54
АХ! ЮЛЯ ЮЛЯ ЮЛЕЧКА! Скажи, детка, правду!