IP: 80.252.254.---
vivaldi _ 16.09.2009 19:09
У регионалов иногда просыпается здравый смысл??? Давно известно что Ющенко контролирует суд.
IP: 92.113.28.---
людиХ _ 15.09.2009 22:14
вот и на выборах могут фальсифицировать!!
IP: 92.113.28.---
людиХ _ 15.09.2009 22:08
а Ющ как всегда будет кричать люби друзи, я не виноват....короче обещалкин!!
IP: 92.113.28.---
людиХ _ 15.09.2009 21:48
а что Ющ все может, лишь бы зад свой спасти!!
IP: 194.44.73.---
Невідома _ 15.09.2009 16:31
Від нашого любого президента можна очікувати будь чого , тому не є виключенням , що Віктор Ющенко та судді КС "вступили у змову" щодо визнання неконституційним закону про тимчасові слідчі комісії.
IP: 193.254.235.---
Маргарет _ 15.09.2009 16:20
Да, всі гарненькі чисті і ніхто нічого поганого не зробив тільки переливають з пустого в порожнє.... пора вже політикам стрілятися бо за це все має хтось відповідати...
а ми поспівчуваємо і скажем - яка була хороша людина....
IP: 77.122.199.---
асс _ 15.09.2009 15:03
15.09.09 13:22 ___Saesar
Сюзана Станік! Бу-га-га! Повинна мадама хоча б щось робити на зарплату судді КС?!...
всі зараз хотять заробити дивіденти.
IP: 77.122.199.---
асс _ 15.09.2009 15:01
15.09.09 14:37 ___Робінгут
Пихатий інтригант і змовник Лавринович - .........
А вони зараз працюють одною командою з Ющенком.
IP: 77.122.199.---
асс _ 15.09.2009 15:00
Президент Віктор Ющенко та судді КС "вступили у змову" ???
в це повірить кожний, бо пасічник, такий фрукт.
IP: 91.193.164.---
Робінгут _ 15.09.2009 14:37
Пихатий інтригант і змовник Лавринович - коли порушує Конституцію України і права людей, вносячи неконституційні та антиконституційні (Антинародні) зміни та доповнення до законодавства України - за собою злочину і порушень невбачає, а за іншими з лупою ходить!
Булаб моя воля я б вас вивів на чисту воду! Відповіли б перед людьми за зловживання та антинародні змови!!
Чекати ще недовго залишилось...
IP: 193.41.60.---
volga _ 15.09.2009 13:47
Де докази про змову, пане юристе Лавриновичу! Якщо вони відсутні, то ви не юрист, а бандит. А скоріше, бандоюрист!
IP: 94.248.47.---
Валерій1 _ 15.09.2009 13:24
І винні в тому що ми маємо на сьогодні я вважаю всі, і Ющенко і Тимошенко і Янукович.Ці троє в першу чергу.І нема чого вираховувати хто більше, а хто менше. Геть!
IP: 10.30.34.---
Saesar _ 15.09.2009 13:22
15.09.09 13:09___NesB
Сюзана Станік! Бу-га-га! Повинна мадама хоча б щось робити на зарплату судді КС?!
IP: 94.248.47.---
Валерій1 _ 15.09.2009 13:17
За останні роки розтоптано поняття законності,закони ,суди і Конституційний Суд в тому числі. Все - фарс. Головне війна за владу між декільками особами,В одних маніакальна жадоба влади як такої , інших штовхають клани.Доля країни та життя народу далеко навіть не на другому місці.Для більшості дорвавшихся до будь яких владних місць головне побільше хапнути з корита.Тепер це робиться нахабно,відкрито ,без сорому та страху.
IP: 89.162.132.---
NesB _ 15.09.2009 13:09
ПРИДУРОК, А ХТО ТОДІ МАЄ ОЦІНЮВАТИ ДОТРИМАННЯ ПРОЦЕДУРНИХ МОМЕНТІВ?
IP: 94.248.68.---
indiecoder _ 15.09.2009 13:07
Кожному зрозуміло, що ВРУ за прийнятим законом надавала сама собі повноважень, які виходять за конституційну компетенцію парламенту. Тому, навіть, якщо б КСУ розглядав питання по суті, а не по формі, то висновок був би подібним.
Більше тривожить, що ПРБЮТ взяли курс на дискредитацію КСУ в передчутті очікуваного рішення про неконституційність положень прийнятого ними Закону про вибори президента. Ймовірно, що діяльність КСУ буде саботована і йому не дадуть прийняти рішення.
IP: 77.122.171.---
BPN _ 15.09.2009 13:03
Ну от! Знову винен Ющенко. А як же бути з тими рішеннями КС, коли вони не були на користь Ющенка? Тоді він що, на зумів вступити у змову? А якже тоді спільні голосування БЮТ и ПР? Це виявляються що вони вступили у змову? Тобто змова проти змови? Існує ціла теорія "змов". Циркач та й годі. Просто, мабуть, цей закон настільки не відповідав Конституції України, що навіть ці судді не змогли його "освятити".
IP: 77.122.101.---
славомир _ 15.09.2009 12:56
Найбільший інтриган і змовник в ВР звинувачує Ющенка в змові.
Це ПР і БЮТ змовилися й почали штампувати закони, які нічого спільного не мають ні з правом, ні з інтересами держави. А коли тепер КС їх скасовує, кричать про "змову".
Лавринович, звичайно, хотів би, щоб ВР виконувала функції і парламенту, й президента, і суду, й слідства. При цьому самі нардепи залишаться тупими, продажними й недоторканними.
IP: 77.122.235.---
Pike _ 15.09.2009 12:55
Факти в студію, яничара!
IP: 77.122.57.---
уляс___ _ 15.09.2009 12:32
За його словами, КС в даній ситуації вийшов "далеко поза межі своєї компетенції"/
Ющенко і КС вже давно поріднилися, доріжка добре протоптана.
IP: 80.92.226.---
ariks _ 15.09.2009 12:18
Кто бы говорил ! Тема стара как мир -виновата невистка.