Заснована Георгієм Гонгадзе у 2000 році

У Ющенка розказали, як можна зірвати вибори

КОМЕНТАРІ
ДОДАТИ КОМЕНТАР   
IP: 194.126.204.---
esdek_zp _ 24.11.2009 00:47
Текст коментаря набирайте тут
IP: 80.252.254.---
vivaldi _ 17.09.2009 15:56
Именно поэтому Виктор Ющенко должен уговорить Нашу Украину голосовать за бюджет Тимошенко.
IP: 77.122.93.---
fantom1 _ 16.09.2009 21:08
А Ющенко знову зі своєю „фішкою” – Конституційним судом – носиться. Вже час вийшов, Вікторе Андрійовичу, можете не турбуватися і відпочивати.
IP: 95.133.137.---
Svit_lana _ 16.09.2009 17:39
Краще б розповіли, як вивести країну з кризи і як що самі не здатні, то не заважали працювати уряду Тимошенко.
IP: 192.168.9.---
Mislitel _ 16.09.2009 17:19
И вот зачем устраивать показуху для народа, все равно для Юща все двери закрыты
IP: 192.168.9.---
Mislitel _ 16.09.2009 17:15
Вот почему он не может смирится что не быть ему президентом больше и почему он не может спокойно уйти
IP: 192.168.9.---
Mislitel _ 16.09.2009 17:13
И что Ющ понял что за него никто не проголосует и думает о срыве выборов
IP: 192.168.9.---
Mislitel _ 16.09.2009 17:11
Ющ спит и видит 2й майдан с мыслью как ему остаться на 2й срок
IP: 77.52.192.---
put _ 16.09.2009 14:51
Ми шукаємо небайдужих!

Якщо ти вважаєш себе людиною и громадянином! Якщо тебе, так само як і нас, обурює безвідповідальність та байдужість влади до проблем народу України! Якщо ти віриш у зміни - не залишайся (сам) на сам із собою - ти потрібний нам! Ти потрібний Україні! Ми чекаємо Тебе! http://volya.ukrbb.net/viewtopic.php?f=49&t=9
IP: 91.195.13.---
kaboom _ 16.09.2009 14:33
16.09.09 12:19___смай
=В любом случае Тимошенко керует страной ,как би пасечники не гавкали,
ето им не поможет.=

...отже, якщо Вона-керує, то вона відповідає ЗА ВСЕ, що у державі. З цього витікає, що "пасічники" не винні у сьогоднішньому стані України. Згоден! смай, іще давай!
IP: 192.168.90.---
Lviv2009 _ 16.09.2009 14:20
КС скоро поставить на місце рейдершу тІмАшенкА, яка хоче фальсифікувати вибори!!!!!!
IP: 77.52.192.---
put _ 16.09.2009 12:30
Ми шукаємо небайдужих!

Якщо ти вважаєш себе людиною и громадянином! Якщо тебе, так само як і нас, обурює безвідповідальність та байдужість влади до проблем народу України! Якщо ти віриш у зміни - не залишайся (сам) на сам із собою - ти потрібний нам! Ти потрібний Україні! Ми чекаємо Тебе! http://volya.ukrbb.net/viewtopic.php?f=49&t=93
IP: 77.122.199.---
смай _ 16.09.2009 12:19
В любом случае Тимошенко керует страной ,как би пасечники не гавкали,
ето им не поможет.
IP: 77.122.199.---
смай _ 16.09.2009 12:16
16.09.09 12:00 ___Святая
К примеру, закон упразднил открепительные талоны. ....
То ето все основние политсили поддерживают,то проблем не должно бить.
IP: 77.122.199.---
смай _ 16.09.2009 12:14
В пасічника марні надії на не ухвалення парламентом держбюджету-2010 ,
продажна ПР на це не піде.
IP: .---
Святая _ 16.09.2009 12:00
К примеру, закон упразднил открепительные талоны. Из-за этого 17 января часть граждан не проголосует. Но если КСУ после дня выборов признает неконституционным упразднение открепительных талонов, все непроголосовавшие прямиком могут идти в суд с просьбой признать волеизъявление нелегитимным.
IP: .---
Святая _ 16.09.2009 11:59
Если КСУ признает нелегитимным закон после начала выборной кампании, то гонку придется остановить, иначе страна погрязнет в судебных тяжбах
IP: .---
Святая _ 16.09.2009 11:58
Ющенко может заблокировать избирательную кампанию через Конституционный суд, если обратится с просьбой признать Закон о выборах президента, принятый депутатами в августе, неконституционным
IP: .---
Святая _ 16.09.2009 11:56
к примеру, самый простой способ лишить украинцев главы государства – это заблокировать парламент. Тимошенко, став президентом, собирается на присягу в Верховную раду, но в сессионный зал ее не пускает Партия регионов. Начинается судебная тяжба...
IP: .---
Святая _ 16.09.2009 11:54
после выборов на Украине будет чуть ли не три президента. Первый – победитель по итогам подсчета голосов. Второй – тот, кто начнет доказывать свою победу в судах. И, наконец, третий – Ющенко
IP: .---
тишка _ 16.09.2009 11:52
Новий бюджет - це колосальний перерозподіл між центром і регіонами на користь останніх, це антикризовий і справедливий поділ наявних у державі ресурсів.
IP: 92.49.209.---
advocat_1985 _ 16.09.2009 10:11
16.09.09 09:55 ___Дванов
у ющенка уже все просчитали, как можно сорвать выборы. в том то и дело что наиболее препятствует принятию бюджета сам ющенко и его союзники из ПР - значит они и собрались сорвать выборы - эти гады сделают все, лишь бы не допустить к власти Тимошенко

Ющенка народ не вибере
IP: 92.49.209.---
advocat_1985 _ 16.09.2009 10:09
Ющенко підкупив КС і думає, що це йому допоможе
IP: 95.134.124.---
Unique _ 16.09.2009 09:57
Юродивий поставив під удар суддів Конституційного Суду, власне як і сам суд, оскільки у його змові із суддями ніхто ніколи не сумнівався, а останні його рішення спонукали ВР ретельніше придивитися до цього органу влади, який обслуговує СП, та готується Закон про переселення суду в собачу будку на 101 кілометрі за Києвом.
Не можна так довго гавкати на законодавця.
Знову актуальною стає процедура імпічменту: війна Ющенка проти України починає дратувати навіть блатоту донецьку...
IP: 70.85.16.---
Дванов _ 16.09.2009 09:55
у ющенка уже все просчитали, как можно сорвать выборы. в том то и дело что наиболее препятствует принятию бюджета сам ющенко и его союзники из ПР - значит они и собрались сорвать выборы - эти гады сделают все, лишь бы не допустить к власти Тимошенко
IP: 77.122.43.---
KLIO-X _ 16.09.2009 09:37
"Нам прийдеться приймати бюджет...-сказав заступник голови секретаріату."
А в чому, власне, проблема? Тимошенко подала проект бюджету до ВР. Тепер справа за депутатами.
IP: 91.124.57.---
намор _ 16.09.2009 09:28
Lviv2OO9,kгabat-m,BIack_Sea -потужна масовка в образі однієї людини. Отак БЮТ завжди і працює. А подані матеріали нормальні. Новим законом фактично зроблено усе, щоб фальшувати вибори, бо в східні регіони національно-демократичні партії направити людей не зможуть, а західні регіони ПР віддала БЮТу

IP: 206.205.112.---
kvota _ 16.09.2009 08:40
Щоб ми всі робили, і Кабмін разом з нами, якби кожного ранку нам секретаріат президента не “видавав” свої застереження, зауваження, загрози, виклики… що ще?
IP: 216.49.228.---
bambom _ 16.09.2009 08:40
Навіть секретаріат визнає, що держбюджет треба приймати – тоді вперед, до роботи!
IP: 62.141.53.---
elittle _ 16.09.2009 08:39
Существует стабилизационный фонд, и если уж будет проблема с финансированием, то она решаема, пусть Ющенко не переживает. Хотя ему должно быть уже все равно…
IP: 62.2.182.---
лемур _ 16.09.2009 08:38
Раніше ніколи фінансування виборів та проблема грошей не були головними чинниками загрози зриву виборів, а сьогодні секретаріат криком кричить. Кабмін у разі потреби знайде вихід та знайде гроші на вибори
IP: 82.117.112.---
заринак _ 16.09.2009 08:38
У Ющенка розкажуть… вони все перевертають з ніг на голову, і говорять те, у що й самі не віри не мають.
IP: 94.178.126.---
яна999 _ 16.09.2009 08:28
для _kгabat-m а юля как была бездарной для народа так ею и осталась.умеет хорошо говорить и прятать свои миллиарды. ЯНУКОВИЧ, ЧТО ОБЕЩАЛ ТО И ДЕЛАЛ ПРИ ЕГО ПРЕМЪЕРСТВЕ УКРАИНА ПРОЦВЕТАЛА ПО ВСЕМ ЭКОНОМИЧЕСКИМ ПОКАЗАТЕЛЯМ.
IP: 77.52.198.---
put _ 16.09.2009 07:53
Ми шукаємо небайдужих!

Якщо ти вважаєш себе людиною и громадянином! Якщо тебе, так само як і нас, обурює безвідповідальність та байдужість влади до проблем народу України! Якщо ти віриш у зміни - не залишайся (сам) на сам із собою - ти потрібний нам! Ти потрібний Україні! Ми чекаємо Тебе! http://volya.ukrbb.net/viewtopic.php?f=49&t=93
IP: 91.123.159.---
kolibelniy _ 16.09.2009 01:45
ющенко - звичайний шабесгой, який пропхався до влади, фактично вкравши її за допомогою грошей з міняльних лавок. тимошонка взагалі іудейка. Обидва вони виконують програму економічного геноциду словянської нації. суть програми у тому, щоб переписати словянський економічний простір іудейським міняльним лавкам та фінансованим ними сектам-партіям, які будуть вірішувать чи жити (працювати) словянам, чи ні. Теревені на тему який порхатий поведе словян до економічного геноциду- безглузді.
IP: 91.124.17.---
BBG _ 16.09.2009 01:38
У фінансуванні виборів проблем не буде, навіть при неприйнятому бюджеті на 2010 рік. Тоді гроші на вибори можуть бути виділені зі стабілізаційного фонду рішенням кабінету міністрів. (У 2008 році Ющенко оголосив дострокові парламентські вибори. Тимошенко відмовлялась - не закладено грошей на це в бюджет. Тоді секретаріат президента просив кабінет міністрів дати гроші на вибори саме зі стабфонду).
IP: 92.113.143.---
neznajka2 _ 16.09.2009 00:30
БЮтонутому
Lviv2OO9
kгabat-m
BIack_Sea

можу підказати, як міняти ІР... :)
IP: 91.201.243.---
Вужжж _ 16.09.2009 00:28
Маразм крепчает. Ющенко вже мислить, як зляканий шизофренік. Йому на країну глибоко начхати, аби тільки на день довше покерувати.
IP: 93.72.185.---
qu _ 16.09.2009 00:18
Да понятно, что Ющ сейчас делает все, чтоб сорвать выборы и остаться президентом еще на неопределенный период времени - совсем недемократично, впрочем как и его новая Конституция, которую он переписал у Кучмы
IP: 95.134.56.---
овод13 _ 15.09.2009 23:21
З одного боку "він і його команда" хваляться досягненям високої демократії, а з іншого - вартість цієї демократії виявляється копійчана.
Чи це так когось залякують? Цікава тема для аналізу і роздумів.
IP: 94.244.177.---
неофит _ 15.09.2009 23:03
Неплохо, но, к сожалению, IP выдаёт....
IP: 193.138.239.---
BIack_Sea _ 15.09.2009 22:54
Янукович - по життю двієчник і маразматик. Ющ - пустобрех і невдаха. Яцик - взагалі пусте місце й навіть не кролик, а слимак.

Слава Богу, що є Юля - єдина надія, що спроможна навести лад у державі.
IP: 193.138.239.---
kгabat-m _ 15.09.2009 22:49
Янукович - по життю двієчник і маразматик. Ющ - пустобрех і невдаха. Яцик - взагалі пусте місце й навіть не кролик, а слимак.

Слава Богу, що є Юля - єдина надія, що спроможна навести лад у державі.
IP: 193.138.239.---
Lviv2OO9 _ 15.09.2009 22:45
Янукович - по життю двієчник і маразматик. Ющ - пустобрех і невдаха. Яцик - взагалі пусте місце й навіть не кролик, а слимак.

Слава Богу, що є Юля - єдина надія, що спроможна навести лад у державі.