IP: 77.120.219.---
myrka _ 18.09.2009 20:51
Вот в БЮТе такие чудеса не творятся, потому там люди работают, а не с ума сходят вместе с Ющем!
IP: 77.120.219.---
kiss_s _ 18.09.2009 20:28
Ну і як цю людину після такого взагалі можна вважати президентом? Хіба він порядна людина! Поки Ющенко буде при владі такий хаос не закінчиться!
IP: 77.120.219.---
dawa_sumy _ 18.09.2009 20:25
Ющ уже просто достал всех! Люди не могут его терпеть, при чём уже даже его однопартийцы!
IP: 77.120.219.---
ekono_mist _ 18.09.2009 20:18
Да, если на Юща уже свои в суд подают, так что можна сказать о простом народе!
IP: 80.252.254.---
vivaldi _ 18.09.2009 01:47
У Виктора Ющенко никогда не было порядка и не будет. Страной должен управлять настоящий лидер. Наконец президентом станет Тимошенко.
IP: 91.124.248.---
людиХ _ 17.09.2009 20:45
вот в БЮТ никогда не было таких курьёзов, они могут относиться к работе серьезно и ответственно!
IP: 91.124.248.---
людиХ _ 17.09.2009 20:43
что ПР, что Наша Украина, если они в своих структурах не могут порядок навести, то что говорить о целом государстве
IP: 91.124.248.---
людиХ _ 17.09.2009 20:42
если подали в суд, значит было за что!!
никогда не было гармонии в государстве при президентстве Ющенко!!
IP: 91.124.248.---
людиХ _ 17.09.2009 20:36
не удивительно, против нашего президента скоро вся страна встанет!!
IP: 77.122.57.---
уляс___ _ 17.09.2009 16:32
17.09.09 13:02 ___Kazik1zmey
Як би не зробили, яким чином відбудеться справа по позову на Ющенко, дуже мало вірогідно що ця людина відповість по закону!
А дуже шкода, бо таки давно вже заслуговує..
IP: 77.122.57.---
уляс___ _ 17.09.2009 16:30
17.09.09 16:25 ___Mislitel
Ющ уже и своих людей подставляет, что человек не сделает для своей выгоды
А хіба він вперше в спину плює?
IP: 192.168.9.---
Mislitel _ 17.09.2009 16:25
Ющ уже и своих людей подставляет, что человек не сделает для своей выгоды
IP: 77.52.247.---
put _ 17.09.2009 13:37
Ми шукаємо небайдужих!
Якщо ти вважаєш себе людиною и громадянином! Якщо тебе, так само як і нас, обурює безвідповідальність та байдужість влади до проблем народу України! Якщо ти віриш у зміни - не залишайся (сам) на сам із собою - ти потрібний нам! Ти потрібний Україні! Ми чекаємо Тебе! http://volya.ukrbb.net/viewtopic.php?f=49&t=9
IP: 193.27.209.---
Verdad1 _ 17.09.2009 13:07
17.09.09 13:01 ___zaludi
Коли у всіх сферах, всі громадяни почнуть захищяти свої права, без усіляких - "вмене на то немає часу...", тільки тоді поміняється психологія всієї нації. І тільки тоді не буде паразитів на приклад Ющенко
Прекрасне розуміння сьогодення, саме так має робити кожен!
IP: 193.27.209.---
Vedma _ 17.09.2009 13:05
Ющенко лише показує безнадійні рухи, а цей його крок, з звілбненням, лише один з багатох випадків на які ніхто не звертав уваги!
IP: 193.27.209.---
Kazik1zmey _ 17.09.2009 13:02
Як би не зробили, яким чином відбудеться справа по позову на Ющенко, дуже мало вірогідно що ця людина відповість по закону!
IP: 193.27.209.---
zaludi _ 17.09.2009 13:01
Коли у всіх сферах, всі громадяни почнуть захищяти свої права, без усіляких - "вмене на то немає часу...", тільки тоді поміняється психологія всієї нації. І тільки тоді не буде паразитів на приклад Ющенко
IP: 193.27.209.---
Virus29 _ 17.09.2009 12:58
І це можна назвати поведінкою гаранта, нажаль ні. Коли народ країни не має довіври до свого президента....., вибачте, це напряму показує його відношення чи відсутність такого
IP: 193.27.209.---
Rita29 _ 17.09.2009 12:56
Стратегія управління кадрами в Ющенко відсутня, і це не секрет для людини яка логічно мислить. Скільки раз Ющенко призначав ту людину на керівну посаду, яка нічого спільного і ніколи немала з управлінням в державних органах влади...
IP: 193.27.209.---
Verdad1 _ 17.09.2009 12:54
Ющенко за історію свого правління, звільнив пезпідставно, не по закону, не одну людину. Але жодий, окрім останнього, не оскаржив, чи просто боявся?
IP: 193.27.209.---
Vedma _ 17.09.2009 12:52
Нормальна поведінка громодянина своєї держави, правильно, потрібно вміти відстоювати свої права, якщо ні - то навіщо конституція?
IP: 193.27.209.---
Kazik1zmey _ 17.09.2009 12:50
Ющенко постійно сам на себе провокує людей на різного плану помилки, на цей раз навряд вийде відмазатись тільки байками про пасіки...
IP: 193.27.209.---
zaludi _ 17.09.2009 12:48
такого ще не було, це тільки початок, а тій людині потрібно висловити вдячність від бігітьох за те що вистарчило хоробрості піти на такий крок
IP: 77.52.247.---
put _ 17.09.2009 12:45
Ми шукаємо небайдужих!
Якщо ти вважаєш себе людиною и громадянином! Якщо тебе, так само як і нас, обурює безвідповідальність та байдужість влади до проблем народу України! Якщо ти віриш у зміни - не залишайся (сам) на сам із собою - ти потрібний нам! Ти потрібний Україні! Ми чекаємо Тебе! http://volya.ukrbb.net/viewtopic.php?f=49&t=9
IP: 213.227.210.---
Lfor _ 17.09.2009 11:30
Да-а, на Ющенка можна судовий позов подати.
Подав би він позов на Тимошенко або Януковича, хотілося б побачити!
у них без суду такі питання вирішуються. (потім можете судитись, "пастор Шлаг или светлый его образ")
IP: 81.25.224.---
Black_Sea _ 17.09.2009 10:53
Хоч би один пішов судом, коли його призначають... :)))
IP: 95.135.172.---
Unique _ 17.09.2009 10:50
Кадрова політика юродивого - це взагалі мегамаразм, який нічого спільного із державним управлінням не має.
Проаналізуйте його призначення гінеколога Секретарем Ради НацБезпеки і Оборони з точки зору фаховості та функціональних обов'язків цієї посади.
Це та ж державна нагорода Вєрці Сердючці, за пропагадну російської субкультури та алкоголізму...
Тупі селянські діти розуміють оперативно-розпорядчу діяльність державного чиновника вищого рангу так, як і можуть її розуміти тупі селянські діти...
IP: 70.85.16.---
альтер _ 17.09.2009 10:16
крысы уже грызутся, бегут с тонущего корабля под названием Ющенко... ну бегите, пока не поздно, недолго осталось
IP: 94.178.116.---
Тамал _ 17.09.2009 10:01
Еще один пример отношения Ющенко к своему окружению. Да что там какой-то Кирилюк - президент за пять лет умудрился восстановить против себя целый народ, который почему-то до сих пор называет "моя нация".
IP: 194.44.214.---
siga4 _ 17.09.2009 09:47
Пасечник , не трогай долар!
Будем судить всем миром!!!
До границы не добежишь!!!
Хто не пам'ятає минулого, той не має майбутнього!
А минуле, це- фінансова афера з АКБ "Україна", де головний бухгалтер Держави- комуніст Ющенко, приймав активну участь, разом з Митюковим та Пинзеником!
Минуле, це - "героїчна" афера з газом, де Тимошенко, під дахом Лазаренко, провертала свої газові та нафтові афери!
Минуле, це казнокради- Кравчук та Кучма, політичні пройдисвіти- Мороз та Симоненко,
IP: 93.73.239.---
СловоМаргінесу _ 17.09.2009 09:30
Ось і незалежність судової влади. Президент нею крутить через кваліфікаційні комісії, БЮТ через Онопенка і Верховний Суд, а регіони, якщо не помиляюсь, мають підвязки у Вищій Раді юстиції та контролюють профільний комітет ВР. Кожен тягне ковдру на себе допоки не порветься.