Заснована Георгієм Гонгадзе у 2000 році

"РЕГІОНАЛИ" ВИЛУЧИЛИ ДОКУМЕНТИ ПО "МЕЖИГІР’Ю"

КОМЕНТАРІ
ДОДАТИ КОМЕНТАР   
IP: 80.252.254.---
vivaldi _ 18.09.2009 01:51
Янукович должен понять, что при Тимошенко в Украине главенствует закон и интересы граждан!!!
IP: 94.248.122.---
руса _ 17.09.2009 22:58
То хай хоч їх зїдять, все одно Межгіря належить Україні!
IP: 213.---
інтеза _ 17.09.2009 21:37
___Hiller
Щодо того, хто і коли обікрав країну, я б помовчала. Краще б підрахували, що зробив у «мінус» країни Янукович. А сьогодні Прем’єр намагається повернути країні належне і вона це зробить.
IP: 91.124.248.---
людиХ _ 17.09.2009 21:08
вообще где это видано, что бы так нагло незаконно приватизировали объекты государственной ценности?! и не только государственной...
неужели у нас феодализм развивается??
IP: 91.124.248.---
людиХ _ 17.09.2009 21:06
17.09.09 17:06 ___Barmaley4ik, а что разве неправильно говорит?! они действительно мешают!!
IP: 91.124.248.---
людиХ _ 17.09.2009 21:05
а вот на каком основании все документы забрали не понятно....неужели после такого отношения. что к людям, что к памятникам природы за них голосовать будут?!
IP: 91.124.248.---
людиХ _ 17.09.2009 21:03
это отличное место для заповедника. биологически интересный объект, это же преступление, что его используют как дачу!!
IP: 91.124.248.---
людиХ _ 17.09.2009 21:02
неужели вернуть хотят? главное нечестно своровали дачку Яныку .... вообще совесть потеряли!!
IP: 77.91.130.---
Barmaley4ik _ 17.09.2009 17:06
Вот теперь Юлька будет петь очередной куплет песни "Вони заважають-Вона працює"
IP: 192.168.0.---
Смолян _ 17.09.2009 15:13
Тухлі яйця наголо!
В атаку!
IP: 193.169.134.---
Hiller _ 17.09.2009 14:25
_KLIO-X А какое вам дело до того где и как живет Янукович, или вам просто завидно!
Если резиденция продавалась, то какая разница кто ее купил Янук или кто то другой!
Юля намеренно создала вокруг этого шумиху в отместку за блокирование Рады!
IP: 193.169.134.---
Hiller _ 17.09.2009 14:22
__оляля Юля за 4 года обокрала страну на гораздо большие суммы! Только вот покупка таких угодий ей будет доступна только в следующем году когда Янукович выбросит ее на улицу. Если купить себе сегодня недвижимость такого рода, навлечет на себя не нужные подозрения!
IP: 193.169.134.---
Hiller _ 17.09.2009 14:14
__оляля Скажите что бы вы вернули государству тем более нашему если бы вы рассчитались за недвижимость, а баба с косой говорила вернуть в гос собственность, тем более что на тот момент это не было заповедником!
IP: 77.52.247.---
put _ 17.09.2009 14:11

Ми шукаємо небайдужих!

Якщо ти вважаєш себе людиною и громадянином! Якщо тебе, так само як і нас, обурює безвідповідальність та байдужість влади до проблем народу України! Якщо ти віриш у зміни - не залишайся (сам) на сам із собою - ти потрібний нам! Ти потрібний Україні! Ми чекаємо Тебе! http://volya.ukrbb.net/viewtopic.php?f=49&t=9
IP: 95.135.179.---
оляля _ 17.09.2009 14:00
А пояснення взагалі не зрозумілі, що де і по якій причині. Тимошенко потрбно прикласти максимум зусиль і віддати державі те, що їй і належиться.
IP: 95.135.179.---
оляля _ 17.09.2009 13:58
Янукович і його комнаді робитимуть все можливе, лиш би не допустити повернення Межигіря в державну власність, що значно підірве "репутацію" кандидата.
IP: 77.122.43.---
KLIO-X _ 17.09.2009 13:55
17.09.09 13:31 ___аїв
Завдяки донецьким злодіям в України не має резиденції, оскільки
колишній прем’єр-міністр вирішив, що там краще проживати.
І не тільки проживає. Янукович привласнив державне майно, наплювавши на закон. А фактично вкрав. Це, знаєте, не шапка...
IP: 193.41.60.---
volga _ 17.09.2009 13:36
В попредніх скликаннях ВР було менше юристів і більше моральності. Нинішні бандоюристи у ВР (лавриновичі, портнови) - найстрашніше зло України. Як можна вбити це зло?
IP: 77.122.199.---
аїв _ 17.09.2009 13:34
Так не може бути,що закінчується каденція будь-якого прем’єр-міністра, і
йому залишиться ця резиденція і там з’явиться офіс.
IP: 77.122.199.---
аїв _ 17.09.2009 13:33
з іншого боку, є моральна складова у цьому питанні. Ніхто не має
права забирати урядову резиденцію.
IP: 193.27.209.---
Verdad1 _ 17.09.2009 13:33
17.09.09 13:28 ___аїв
правильно Писаренко сказав- навіть не потрібно давати очевидних якихось доказів тому, що факт переходу урядової державної резиденції – це є злочин щонайменше проти УкПрисутність Януковича на теренах нашої країни - це вже злочин
IP: 77.122.199.---
аїв _ 17.09.2009 13:31
Завдяки донецьким злодіям в України не має резиденції, оскільки
колишній прем’єр-міністр вирішив, що там краще проживати.
IP: 193.27.209.---
Vedma _ 17.09.2009 13:31
17.09.09 13:25 ___аїв
документи мають сумнівну достовірність і є достатньо і очевидно спірними з
юридичної точки зору. І зараз є чимало підстав для визнання їх недійсними.
Невже ви думаєте що Тимошенко неробить відповідних дій і залишить без покарання винних
IP: 94.27.48.---
ВладимирДнепр _ 17.09.2009 13:31
17.09.09 13:14 ___ВладимирДнепр
Янукович купил конечно законным путём, но тот у кого он купил наверняка украл у государства как не крути.
-По факту Янукович купил ворованное, а скупка краденного это статья.
17.09.09 13:16 ___Йолга___ВладимирДнепр, ви споживаєте рекламу ЮВТ, створену за крадені гроші. Стаття?

Я её не употребляю. вы уже все тронулись с Юлей, тыкаете её во все дыры.
IP: 77.52.247.---
put _ 17.09.2009 13:31

Ми шукаємо небайдужих!

Якщо ти вважаєш себе людиною и громадянином! Якщо тебе, так само як і нас, обурює безвідповідальність та байдужість влади до проблем народу України! Якщо ти віриш у зміни - не залишайся (сам) на сам із собою - ти потрібний нам! Ти потрібний Україні! Ми чекаємо Тебе! http://volya.ukrbb.net/viewtopic.php?f=49&t=9
Сторінки:      Попередня      Наступна