IP: 194.44.206.---
Невідома _ 20.09.2009 13:17
Та це сам гарант та його дружина , відверто зловживають на темі отруєння Ющенка , і чим ближче до виборів тим частіше це відбувається
IP: 212.92.253.---
vivaldi _ 19.09.2009 19:53
Ющенко решил под выборы раскрутить снова тему своего отравления!!! Ему ничего не поможет. Народ верит только Тимошенко.
IP: 212.15.155.---
Лючія _ 19.09.2009 03:17
Це Ющенко зловживає на темі отруєння, хоча по-людськи його жаль, але ж непорядно цим користатися задля самореклами
IP: 217.117.64.---
dpUA _ 18.09.2009 17:45
Вот и результат вашего страха. Вы только что публично признались в беззаконии. От страха твой муж плясал под дудку. И за 5 лет трусости страны просто не стало. Нет справедливый судов, рождение колядников и пр. мрази... Лучше бы он здох (прости Господи).
IP: 217.76.198.---
БЮТанутий _ 18.09.2009 17:03
Словом, мудаки, всі в САД!
Бютануті боти, і придурошні парашники, з комуняками туди ж!
Вам там разом буде тепло і приємно.
Задрали ви своїм смородом.
IP: 93.127.29.---
xuliGAN _ 18.09.2009 16:07
Да пошли вы нахрен со свои отруенням. В стране сейчас есть гораздо более животрепещущие проблемы, чем морда Ющенко. Если бы он работал на страну, ему были бы благодарны. А так если у тунеядца какие-то проблемы со здоровьем, то кого это интересует? Какой позор для страны, наш президент - ЧМО!
IP: 77.122.43.---
KLIO-X _ 18.09.2009 15:31
Дружина президента Катерина Ющенко вважає, що опоненти її чоловіка зловживають на темі його отруєння.
Ніхто так не зловживає темою отруєння Ющенка, як сам Ющенко. Судіть самі - тільки за останній тиждень гарант кілька раз привертав увагу до своєї персони, говорячи про хід слідства. Піар? Мабуть, що так.
IP: 91.208.52.---
Oligarh_Den _ 18.09.2009 15:09
добудуй спочатку "Лікарню майбутньго" сука
IP: 80.78.42.---
NickSS _ 18.09.2009 14:58
IP: 77.122.199.---18.09.09 13:08 ___басс
Герпетические проявления у Ющенко были все время. Они то появлялись,
то пропадали могла речь идти о какой-то косметике.
Не юродствуй, басс. Твои шефы перед Богом за тебя отвечать не будут.
IP: 217.147.162.---
ОГОГО _ 18.09.2009 14:34
Правду о "болезни" Ющенка не узнаем и после его переизбрания по причине врачебной тайны.
IP: 83.143.233.---
honester _ 18.09.2009 14:31
ЮЩЕНКО - наш президент, НАВСЕГДА!
IP: 93.74.47.---
Forester _ 18.09.2009 13:48
18.09.09 13:28 ___karas35
А ведь как просто обьясняется трехлетняя бездеятельность президента - невыносимые боли, кровотечения... Так все болело, что от мук еще и ребенка заделалал( дай бог ему и всем их детям здоровья и долгой жизни на уровне простых граждан). ///
Навіщо брехати? Тарасик народився ДО отруєння..
IP: 95.133.40.---
MonAmi _ 18.09.2009 13:39
IP: 193.151.104.---18.09.09 13:12 ___Свет32
Надобно независимый анализ крови Ющенко провести, тогда всё станет ясно.
Так не хочет же! и так пять лет подряд!))
IP: 95.111.211.---
харло _ 18.09.2009 13:37
18.09.09 13:28 ___karas35 А ведь как просто обьясняется трехлетняя бездеятельность президента - невыносимые боли,
- Не кощунствуй, рибко, бо Біг палицею не б"є - опам"ятаєшся на одрі... Скрюченним, у виразках...
IP: 92.49.196.---
vlodzju _ 18.09.2009 13:35
Я думаю що через багато років ми оцінимо президента Ющенка. І я щасливий що Україна має свого Масарика. Дякую Президенту і його родині. Надіюся що люди добре подумають і виберуть його на другий термін а Наша Україна візьме 350 крісел у парламенті. Майже нереально? Але це є та проста формула за якою Україна великими кроками війшла б до Європи.
IP: 95.111.211.---
харло _ 18.09.2009 13:30
IP: 80.249.229.---18.09.09 13:21 ___Вихрь
- Ви, добродію в його отарах елітним Бараном підпрацьовували - тому така обізнаність в справах Президента !?
IP: .---
karas35 _ 18.09.2009 13:28
А ведь как просто обьясняется трехлетняя бездеятельность президента - невыносимые боли, кровотечения... Так все болело, что от мук еще и ребенка заделалал( дай бог ему и всем их детям здоровья и долгой жизни на уровне простых граждан).
IP: 10.0.0.---
FLAME _ 18.09.2009 13:23
___Вихрь
А звідки це ти знаєш? Мразь пиздлива
IP: 10.0.0.---
FLAME _ 18.09.2009 13:22
___MonAmi
Дебільне створіння - шагай звідси, бо ти прокляте, хіба не відчуваєш цього? Іди помолися і проси прощення у Бога за те, що розуму тобі не дав. дібіл
IP: 10.105.8.---
Вихрь _ 18.09.2009 13:21
Коли ж цей трутень працював по 12-15 годин в день?, не вірю. При цьому абсолютно точно знаю, що цей ледар більш ніж 100 днів кожного року проводить в Карпатах, де в нього сотні гектарів землі, декілька резиденцій, купа вуликів, отара елітних овець з 700 голів. Який з 10 кроків назустріч людям виконано, хто може назвати?
IP: 93.74.47.---
Forester _ 18.09.2009 13:14
18.09.09 13:08 ___басс
Герпетические проявления у Ющенко были все время. Они то появлялись,
то пропадали могла речь идти о какой-то косметике.///
О, то ви - особистий лікар Ющенка?! Може скажете, а висипи у ЮТ проміж грудей, що вона продемонструвала у Одеському театрі, - то теж герпетичного походження чи ні?
IP: 193.151.104.---
Свет32 _ 18.09.2009 13:12
Мне давно неприятен Президент Ющенко, но Жвания ещё отвратительней. Надобно независимый анализ крови Ющенко провести, тогда всё станет ясно.
IP: 77.122.199.---
басс _ 18.09.2009 13:08
Герпетические проявления у Ющенко были все время. Они то появлялись,
то пропадали могла речь идти о какой-то косметике.
IP: 93.74.47.---
Forester _ 18.09.2009 13:05
18.09.09 12:59___людиХ
вот когда ее слушаешь. думаешь какая же актриса пропадает!! ///
Ні, це ваша актриса " пропадає" ( "всьо пропало!")
было бы это настоящее отравление, виновных бы нашли!! //
Ага. Вбивць Кеннеді теж не знайшли. Як і вбивць Лист"єва та Старовойтової та багатьох інших. То вбивства були несправжні , судячи з вашої логіки?
IP: 77.122.199.---
басс _ 18.09.2009 13:05
из Люксембурга были осуществлены 2 проплаты в период октября по 750 тысяч долларов Корпану и Цимферу якобы с банка «Мрия», который тогда еще был...
IP: 94.178.65.---
людиХ _ 18.09.2009 13:04
а ведь тогда подействовало, пожалели, выбрали....но сейчас пусть хоть из штанов выпрыгнет, бесполезно!!
IP: 94.178.65.---
людиХ _ 18.09.2009 13:03
вот и теперь очередные выборы и очередной пиар!!
IP: 192.168.5.---
joun_dim _ 18.09.2009 13:01
Якщо текст дружини президента не переконує, а він здатен переконати кожного, то той, є атеїстом, не християнином, хохлом, злобним юліанцем, і йому вже час поповнювати лави неокомуністичної-неорадянської банди, на які хоче спертися особа, яка понад усе хоче стати президентом, не бажаючи усвідомлювати непідйомність для себе з морального боку цієї посади! Я б у відповідь їх послав би у науку до Євгена Червоненка, він вже точно вправив би мізки! Честь! Слава Україні!
IP: 94.178.65.---
людиХ _ 18.09.2009 13:01
уже и сочинения с угрозами пошли....
это была случайность, из которой очень удачно разыграли пиар ход!!!
IP: 77.122.199.---
басс _ 18.09.2009 13:00
Корпан хотел возглавить Минздрав. Ющенко шантажировали его
собственными анализами - хотели стать министрами.
IP: 94.178.65.---
людиХ _ 18.09.2009 12:59
"Вважаю жахливим та гріховним ставити під сумнів те, що мій чоловік був отруєний...
вот когда ее слушаешь. думаешь какая же актриса пропадает!!
было бы это настоящее отравление, виновных бы нашли!!
IP: 77.122.199.---
басс _ 18.09.2009 12:57
О роли «группы Катерины Михайловны - Версию об отравлении придумали потому, что Ющенко - из-за воспалившегося лица, не мог ездить по регионам.
IP: 95.133.40.---
MonAmi _ 18.09.2009 12:50
о, "марта" відчула, що під дупою добряче припікає, і дала велике розгорнуте інтерв*ю заради тільки цих рядків (стосовно отруєння). Бо прямо почати говорити на цю тему- це наче виправдовуватись. А серед великого інтерв"ю сховати свій страх- це ще раз довести людям, що ця родина тримає цілу країну за бидло. Стосовно розслідування на сайті "лівий берег"- так там не в журналістах справа, а в листі слідчих на ім"я генпрокурора, фотокопії яких викладені на сайті. "Марта" ображаеться на дзеркало.
IP: 77.122.199.---
басс _ 18.09.2009 12:38
Жвания - «Виктора Андреевича убеждали: история с отравлением будет эффективной,
но он на самом деле, не хотел этого и боялся страшно»