Заснована Георгієм Гонгадзе у 2000 році

Наступ Росії на Київ розпочнеться у найближчі 5 років?

КОМЕНТАРІ
ДОДАТИ КОМЕНТАР   
IP: 80.243.144.---
А-яй-яй _ 20.09.2009 11:23
У Нас такі мудрі Керівники Держави, а політики ще розумніший.
Вони все знають і все передбачають.
Приємно жити в такому Державі !!!!!!
IP: 194.44.21.---
ветеранМВД _ 20.09.2009 08:07
Але я точно можу сказати, що такі як ти, doctor_o, при попаданні в міліцію зізнаються відразу і у всьому, навіть в тому чого не здійснювали.

Ніяких заходів фізичної впливу застосовувати до них немає необхідності бо підписують все і закладають всіх.

Після цього, такі як ти, doctor_o, дають підписку про співпрацю і стукають потім на сусідів по камері.
IP: 194.44.21.---
ветеранМВД _ 20.09.2009 08:05
doctor_o!
Коли я пишу, що в тебе психічне захворювання, то я це бачу.

І то, що ті не маючи аргументів, просто питаєшся образіті апонента є яськравім тому підтвердженням.

Наявність у тебе русофобії і ксенофобії теж про це говорять.

Швидше за все в тебе шизоїдна психопатія. Точніше сказати не можу, оскільки я не доктор.

Судову психіатрію і психологію я вивчав, коли вчився в державному Університеті за фахом "Правознавство".

IP: 78.30.234.---
_doctor_o _ 20.09.2009 01:41
Сударь, так вы еще хуже вертухая.Вы - тюремный психиатр - коновал!!! И вся ваша хизнь прошла на зоне или на Игрене!! Прекратите лепить диагнозы априори, уколите в/м положенные 10мл галоперидола и ложитесь баиньки. Поздравляю вас с осенним обострением. А я тут копья ломаю...
IP: 194.44.21.---
ветеранМВД _ 20.09.2009 00:21
____doctor_o!
Доречи, РУСОФОБІЯ як і будь-яка ФОБІЯ (нав'язливий стан страху) є одним з різновидів НЕВРОЗУ.
Неврози відносяться до групи психогенних захворювань і спостерігаються у людей з тревожно-мнітельними рисами характеру або при психопатіях.

У тебе психічне захворювання ____doctor_o.


Мені це відомо оскільки я вивчав судову психіатрію за службовим обов'язком.


IP: 194.44.21.---
ветеранМВД _ 20.09.2009 00:16
____doctor_o!
Впізнаю знайомий сленг!
"вертухаї", " лапсердачных " - відразу видно "шляхетного" пана, який має досвід перебування під нарами у зоні!


___Резвомля!

Що там відбувається в Хабаровське або у Владивостоке мене мало хвилює – я не живу в Росії.
А ось стан раздербаненіх тутешніх, Українських Вооруженніх Сил не способніх захистити громадян Украині це не оспоримій факт.
IP: 194.44.21.---
ветеранМВД _ 19.09.2009 23:55
___Резвомля!
А яку ж ще!
10 років піндоси фінансували озбрювали грузин, піндосські інструктори безвилазно займалися їх навчанням за програмами армій США і НАТО.

По суті справи це вже була не Грузинська а піндосськая армія.

Національна приналежність солдатів тут не має ніякого значення адже у піндосів немає національності.

До речі головнокомандуючий цією армією - Президент Грузії Сракошвілі теж піндос.
IP: 78.30.234.---
_doctor_o _ 19.09.2009 23:54
А никакой он не ветеран МВД . Судя по высказываниям , типичный вертухай на окладе, вооруженный говнометом для защиты Уманских лапсердачных бесноватых. Одним словом-Гапон.
IP: 93.73.140.---
Резвомля _ 19.09.2009 23:42
Ветеран КГБ, у вас москали не за 18 лет, а за один месяц успели и на аэродроме на авиашоу "элитными летчиками" столкнуться, и по своим пальнуть под Владивостоком, и в Хабаровском крае склад с ракетами спалить. А за 18 лет такого наберется...
IP: 78.30.234.---
_doctor_o _ 19.09.2009 23:40
Люди добрые, что с Вами? Почему так дружно ведемся на провокации? Якiй наступ? ! На кого? Чем?!.. Кому выгодно излагать такое, кому выгодна такая реакция на тупую по всем статьям писанину? Ответ напрашивается один -КГ -УП- шникам, чьи апологеты сейчас беснуются в Умани, а перед этим гарцевали на Манежной площади . Москвы мало, Киев понадобился. Чем больше взаимного негатива и ненависти, тем интенсивней будут дьявольские пляски.
IP: 194.44.21.---
ветеранМВД _ 19.09.2009 23:36
За 18 років "НЕЗАЛЕЖНОСТІ" "шляхетні" Українські Зброєні Силі керовані "национальносвідомітами" вмудріліся:

-завдаті ракетного удару по жітловому будінку на власній території,

- упустіті бойовій літак на жінок та дітей біля Львова,

- збіті іноземний пасажірський літак над Чорним морем.

Я ничого не забув? Чи є ще якісь подвиги?

Так що serhiyko, у моськаліков ти можеш тільки отсасать! Зразумило якщо вони погодяться!


IP: 93.73.140.---
Резвомля _ 19.09.2009 23:35
Ветеран МВД, так это Россия американскую армию, оказывается, разбила? Да ты что?
IP: 194.44.21.---
ветеранМВД _ 19.09.2009 23:31
Росія це країна що має армію, одна не повна дивізія якої, розгромила пиндосо-грузинську армію за 5 днів.

10 років піндоси готували, навчали, озброювали і за 5 днів повний розгром.

А Російський ВМФ за декілька днів знайшов і знешкодив піратів, що захопили транспортне судно з моряками - громадянами Росії.
Ніхто навіть не сіпнувся.

Тому, що Росія це держава!

Чого не можна сказати про Україну. Ніяких надій на порятунок українських моряків з піратського полону не немає.
IP: 212.22.201.---
Linter _ 19.09.2009 23:19
Время приходит и украинцам надо будет становиться на защиту своей Родины. Этот бой будет самый трудный в истории Украины. Советские нацисты уже готовятся. Они мечутся с трехцветными знаменами смерти по нашей земле. Они уже убивают украинцев. Организация Сопротивления советскому нацизму сегодня самая актуальная задача граждан Украины ее общественных и политических организаций.
IP: 77.52.231.---
янусь _ 19.09.2009 23:12
Кто бы не стал президентом Украины, Россия от своих агрессивных планов не откажется потому, что без Украины ей не выжить.Горбулин как всегда прав.
IP: 93.74.247.---
осман _ 19.09.2009 23:07
19.09.09 21:43___Djadja
смоктать ты будешь, только будь осторожен..не захлебнись
IP: 87.255.14.---
newmoskal _ 19.09.2009 22:11
19.09.09 21:43 ___Djadja
С чего это оранжоид мой?

Да, это я не точно написал.
IP: 195.60.174.---
Djadja _ 19.09.2009 21:43
=newmoskal: 19.09.09 13:09 ___Djadja
Крым вы не потеряете. В интервью немецкому Шпигелю, ваш главный оранжоид рассказал кому и на каком основании принадлежит полуостров=
С чего это оранжоид мой? Я ведь Пятая колонна. Главный растрельщик в спины оранжевых комиссаров. Ужо потешусь. Сам в заградотряд запишусь, чтоб эту оранжевую ура-мразь стрелять!
IP: 77.52.196.---
trend _ 19.09.2009 21:26
Очередной высер поцреотов про то, как кровавая рука Гэбни тянется, чтобы задушить демократическую Украину. Понятна и цель подобных статей -заставить нас гадить кирпичами. А уж из какого кабинета растут ноги этих статей и гадать нечего.
IP: 93.73.134.---
Hochol _ 19.09.2009 20:57
19.09.09 20:42 ___newmoskal!!
ЛИХА!
Только очень жаль, что в жизни так не получается (Последний раз из-за таких двух пиндосов погибло по меньшей мере 80 млн. человек, из них 40-60 % стариков, женщин и детей).
IP: 87.255.14.---
newmoskal _ 19.09.2009 20:42
http://echo.msk.ru/att/element-613310-misc-comicsmaker_700.jpg
IP: 87.255.14.---
newmoskal _ 19.09.2009 20:38
19.09.09 13:54 ___Тернопиль-LIBRE
Чтобы идти путем Путина надо иметь возможности Путина.

19.09.09 13:09 ___Djadja
Крым вы не потеряете. В интервью немецкому Шпигелю, ваш главный оранжоид рассказал кому и на каком основании принадлежит полуостров.

19.09.09 12:15 ___serhiyko
"Хай москалюки сюди тільки попруться!"

И не мечтайте, укропитеки.
Воровать и нищать - это без нас.

19.09.09 11:45 ___shwiec
Тобой сейчас правит чурка иноземная, подкаблучник ЦРУ-ушный.
IP: 94.248.127.---
apokalipsis _ 19.09.2009 20:38
в своей книге "Дерзновение надежды: размышления о воссоздании американской мечты" Обама показал украинцев "недоумками".

ну шо, свидомыты, при наступлении пиндосия вам не поможет...
СЛАВА РОССИИ!
ДОБРО ПОЖАЛОВАТЬ ДОМОЙ РУССКИЕ ВОИНЫ-ОСВОБОДИТЕЛИ!
БЕЙ БАНДЕР - СПАСАЙ УКРАИНУ!
IP: 87.255.14.---
newmoskal _ 19.09.2009 20:35
19.09.09 13:54 ___Тернопиль-LIBRE
Чтобы идти путем Путина надо иметь возможности Путина.

19.09.09 13:09 ___Djadja
Крым вы не потеряете. В интервью немецкому Шпигелю, ваш главный оранжоид рассказал кому и на каком основании принадлежит полуостров.

19.09.09 12:15 ___serhiyko
"Хай москалюки сюди тільки попруться!"

И не мечтайте, укропитеки.
Воровать и нищать - это без нас.

19.09.09 11:45 ___shwiec
Тобой сейчас правит чурка иноземная, подкаблучник ЦРУ-ушный.
IP: 93.73.134.---
Hochol _ 19.09.2009 20:07
19.09.09 12:21 ___hrad!
Потрібне масове омолодження усіх гілок влади на усіх її рівнях. На будь-яких виборах (від голови села чи місті до Президента, селищної ради до ВР) перевагу надавати молодим.

...шось на кшталт чупа-чупсів в Київській МДА (МДС-міськдержсінагога):лесика довгого; ірени реанольдовни кільчицької;денисика яковича баса ітдітд...
...а ось на шляху до влади-майбудній царь усія України кіндер сюрприх сеня яценюк зі своєю сінагогою.
Так потихеньку і відновимо хазарський КАГАНАТ
IP: 81.21.0.---
Не_байдужий _ 19.09.2009 19:58
Пора починати дружити з Китаєм. Пора ділити нашу буферну зону
IP: 93.73.134.---
Hochol _ 19.09.2009 19:57
Наступ Росії на Київ розпочнеться у найближчі 5 років?


ГАНЬБА МОСКАЛЯМ, ЩО НЕ ЙДУТЬ НАС ВИЗВОЛЯТИ!!!!!
IP: 82.94.180.---
Львів-753 _ 19.09.2009 19:23
___ І ті найближчі пять років посаду президента може обіймати людина, яка не має твердої позиції стосовно Росії, або людина,яка з Росією грає в дурня.
Якщо приплюсувати ще проросійський парламент і проросійський уряд - то майбутнє виглядає у чорних тонах.
Таки треба голосувати за Ющенка - той хоч не йде на домовленості з чортом і має чітку позицію стосовно Росії. З ним московським карликам нічого не світить.
IP: 94.248.12.---
vlad8 _ 19.09.2009 16:12
___enesve

Украина по факту не была ядерной. Тут стояли только ракеты. Всё остальное - в Москве. Ну провозгласим себя ядерной державой, что дальше? Технологии, заряда, системы контроля, управления ядерным оружием у нас никогда небыло. Это всё создаётся десятилетиями.

Мы не можем даже замкнутый цикл ядерных лектростанций сделать! О чём Вы говорите...
IP: 195.5.125.---
moja _ 19.09.2009 15:25
___Djadja - эта кацобыдло из Англии гавкает
___Гоцман2 - этот из Испании
или через скрытую проксю, так что это не из украинцы гэбистские наймиты, не обращайте внимание пусть руССкая гэбня напрасно деньги выкидывает ))
IP: 93.170.69.---
enesve _ 19.09.2009 15:15
Треба відновити статус ядерної держави, і послати москалів на х*й.
IP: 93.73.140.---
Резвомля _ 19.09.2009 14:34
Djadja - отрава мозгов, типично монголськая пропаганда, в 1918 году монголы тоже так говорили, а в 1933 украинцев миллионома уничтожали. Не ведитесь.
IP: 77.93.35.---
POLYVOX7 _ 19.09.2009 14:30
19.09.09 14:00 ___Djadja
Не можу я тебе зрозуміти..якщо ти любиш свою країну і готовий відстоювати ії незалежність та територіальну цілісність, то що тут поганого? чи може це щось жахливе?
IP: 93.73.140.---
Резвомля _ 19.09.2009 14:27
Москали как в Финляндии ии Афгане в дюндель получат, только раз в десять больше, и стухнут. Так что готовимся давать в дюндель.
IP: 194.29.62.---
Карлик _ 19.09.2009 14:17
Хотят флот оставить в Крыму.Будут шантажировать как с газом,пока не добьются на выгодных для себя условиях еще с большими полномочиями продления условий.Жалко,что в Украине идиоты остались,которые уступать могут,но никак не наступать.А этого не прощает ни Европа,ни Россия
Сторінки:      Попередня      Наступна