IP: 193.169.134.---
Hiller _ 23.09.2009 00:47
Что поделать приходится терпеть оранжевую мразь типа Юли! Скоро ее политической карьере придет конец ждать уже не долго!
IP: 194.44.73.---
Невідома _ 21.09.2009 11:43
21.09.09 09:41 ___здоровийглузд
ну що тут казати, типовий лексикон для Януковича і їх банди...
Ви праві , і очікувати чогось кращого , від цих бандитів просо марна трата часу ...
IP: 194.44.73.---
Невідома _ 21.09.2009 11:42
Якби я був прем’єр-міністром, ....
якби ти шановний був прем"єр - міністром , тоді б і викидував кого хотів , а так сиди тихенько і мовчи , бо наш прем"єр без зайвих втручань знає з ким працювати , а кого звільняти .
IP: 95.134.149.---
здоровийглузд _ 21.09.2009 09:43
мені навіть здається. що за вухо вже скоро яника викинуть))
IP: 95.134.149.---
здоровийглузд _ 21.09.2009 09:41
ну що тут казати, типовий лексикон для Януковича і їх банди
IP: 212.92.248.---
vivaldi _ 21.09.2009 02:07
Если Янукович так настроен, то что же мешало его правительству провести программу газификации? ОН сам ни на что не способен и еще имеет наглость критиковать Кабмин Тимошенко.
IP: 212.15.155.---
Юта _ 21.09.2009 01:51
За ухо, в морду, по башке дать - как раз методы, характерные для регионалов
IP: 77.91.130.---
Barmaley4ik _ 21.09.2009 00:41
Ещё и срач добрый выписал бы)))
P.S. у Тимошенко большинство министров не профессиональные
IP: 94.248.119.---
BPN _ 20.09.2009 23:08
Те, що Янукович любить розпускати руки, відомо ще з 2004 року. І все тому що послідовний.
IP: 91.124.86.---
овод13 _ 20.09.2009 22:22
Це що, так Янукович демонструє свої можливості сильної руки? Тимошенко зробила простіше. Виправила дурість міністра вирішенням питання про добудову. А на Кучеренка прийде час, в спокійніші дні. Зараз - це голос до кворуму! Янукович би викинув і уряд ...став би безголосим. Це якось дуже емоційно вийшло? Знову "списує"?
IP: 94.248.5.---
виви _ 20.09.2009 21:52
2 fantom1
а к премьерке и подбираться не надо, чтоб ее бока вскрыть. все бока налицо - и только придурки верят ее очковтирательству и зомбоящику. вы - придурок? верьте тимошонке. я - нет. потому голосовать буду за кого угодно, но не за нее. янык и то лучще. кстати. газификация села, в коем обитают мои родственники, проходила в 2004 году. при плохом яныке.
IP: 193.201.98.---
КОЩ _ 20.09.2009 21:42
Цфкаво, скільки газу Віктор Федорович спалєэ у Межигір"ї? Басейн же, мабуть, з підігрівом?
IP: 92.113.90.---
Тамал _ 20.09.2009 21:40
Почему же Ганка не почитала шефу вслух хотя бы основные положения проекта госбюджета, если он сам в чтении слабоват? Тогда бы ничего подобного и не говорил, не позорился в очередной раз.
IP: 195.60.174.---
Djadja _ 20.09.2009 21:14
=dzan: S takim intelektom mozno stat naczalnikom turmy, no nikak prezidentom=
Чтоб стать настоящим Президентом Украины, нужно сперва превратить её в тюрьму, навести порядок, у потом уже можно и дерьмократию строить. Но сперва дать всем по морде! Иначе, ничего не получится. Слишком уж загорелые у нас министры. Разучились строем ходить. В ту сторону, куда укажет вождь.
IP: 92.113.193.---
neznajka2 _ 20.09.2009 21:04
20.09.09 19:47___Ренегат
+100!!!
IP: 93.74.76.---
Кандидат_от_Юго-Востока _ 20.09.2009 20:46
Шо за ботва? Народу баки вкручивают, что газ одерам не нужен. Мол амба с задумкой этой. Кто такое задвигает - тот фраер дешевый.Такой скулеж мы не лакшим. Каждому терпиле деревенскому газ нужен и авторитеты на том стоят. Народ не возмешь на аферу. Век воли не видать!
IP: 77.122.93.---
fantom1 _ 20.09.2009 20:42
"На це я сказав…” – взагалі говорити міністрам Кабміну треба було Януковичу раніше, коли сам ними керував. “Докерувався”… нехай сидить тихенько.
IP: 77.122.93.---
fantom1 _ 20.09.2009 20:41
Почему-то Янукович не рассказал, как он “активно” занимался газификацией села! А потому что – не занимался, и этот вопрос его совершенно не интересовал, а сегодня он встрепенулся, чтобы унизить министра. Он уже не знает, с какой стороны подобраться, в чем бы еще обвинить Тимошенко.
IP: 89.105.241.---
ATLANTICC _ 20.09.2009 20:37
ПИДАРОВИЧ ПРАВ НА ВСЕ 100 ГАЗИФИЦИРОВАТЬ НАДО НО ГАЗ НАДО ГНАТЬ С МЕСТНЫХ РЕСУРСОВ
IP: 194.6.197.---
всв _ 20.09.2009 20:01
Газификация населенных пунтов, это на сегодня пока безальтернативный проект енергообеспечения, ставящий Украину в положения все большей зависимости от импортного газа. Янукович однозначно будет землю рыть, чтобы эта програма не была прекращена и министров, которые посмеют даже намек сделать на закрытие програмы не только за уши будет выкидывать. В свое время именно Янукович фактически уничтожил все маленькие электростанции, которые стояли на речках и создавали альтерантивную енергию для сел.
IP: 95.111.239.---
Ренегат _ 20.09.2009 19:47
Правильно, Янукович, нечего с тюлькиными прихвостнями церемониться. Недоговорил Федорович, что установка про отказ газифицировать села это идея мадамши.Ей с перепугу сначала показалось, что газу не хватает, куда еще и селам давать да еше и по такой цене, как она с москвы привезла. Если газифицированные селяне счет на газ увидят, то они не только против ее будут голосовать, а ненароком и в газовую трубу засунут, не дай Бог. Поэтому остается этому неудачному правительству им.ТЮ, не дожидаясь пинка
IP: 92.49.209.---
advocat_1985 _ 20.09.2009 18:41
20.09.09 10:43 ___mambatr
Невже нормальний політик може так висловлюватися? Кошмар.
всім давно відомо, який Яник політик...
IP: 92.49.209.---
advocat_1985 _ 20.09.2009 18:39
20.09.09 14:42 ___elka
Да, а почему ж тогда газификация в сельской местности не продолжалась во времена премьерства Януковича - почему тогда его эти вопросы не сильно волновали
яника хвилює лише піар!
IP: 92.49.209.---
advocat_1985 _ 20.09.2009 18:38
а Яник вважає себе дуже великим чиновником!
IP: 79.139.93.---
dzan _ 20.09.2009 18:25
S takim intelektom mozno stat naczalnikom turmy, no nikak prezidentom
IP: 77.122.43.---
KLIO-X _ 20.09.2009 17:09
У Януковича застаріла інформація. Уряд Тимошенко має намір якнайшвидше газифікувати ті населені пункти, де люди вкладали власні кошти у будівництво газових мереж.
IP: 77.122.43.---
KLIO-X _ 20.09.2009 17:05
20.09.09 15:47___756212
А з Яником -ясно, що танцює туди, куди ляльководи ведуть...
Унікальний екземпляр цей Янукович - і танцює, і співає. Мо", йому краще на Фабрику зірок, а не в президенти?
IP: 95.111.191.---
756212 _ 20.09.2009 15:47
Там, де вже "газифіковано", поки-що немає великого сенсу негайно переходити на електроенергію. Але є дуже великий сенс утеплювати житло для зменшення споживання тепла (газу в т.ч.), якого на опалення в Україні витрачається втричі більше аніж десь у Німеччинах. У майбутньому газ, як 100% викопний ресурс, буде обов'язково дорожчати (також відносно електроенергії), тому газові проекти на майбутнє не слід підтримувати.
А з Яником -ясно, що танцює туди, куди ляльководи ведуть.
IP: 93.72.185.---
elka _ 20.09.2009 14:42
Да, а почему ж тогда газификация в сельской местности не продолжалась во времена премьерства Януковича - почему тогда его эти вопросы не сильно волновали
IP: 195.60.174.---
Djadja _ 20.09.2009 14:32
=vfvf: Росія - ...або рабами їхніми стати, або освіченими європейцями=
Есть и третий путь: объединиться с РФ и стать равными, как было ВСЕГДА. С Европой, я уже постил, ничего не получится. Там ДНК-R1б. Не подходим мы туда. А с русскими у нас одна ДНК-R1а. И ничего не сделаешь. Так было и так будет. Так Бог распорядился. Прощай Европа, прощай навеки! Привет Москва! Мы вернулись!
IP: 95.134.90.---
Unique _ 20.09.2009 14:26
Судячи з усього, похід Януковича у Президенти України є "є перспективним, але нереальним проектом..."
Другий раз в ту саму річку
Не ввійдеш-не ввійдеш...
Вчи букви, зек.
Їх багато.
А треба знати всі...
IP: 77.122.57.---
уляс___ _ 20.09.2009 14:00
Якби я був прем’єр-міністром, то я б його за вухо викинув би одразу за ці слова.
Та ні, не треба нам ні президент такий, ні премєр, абсолютний примітив, який за рахунок "громких слов", всього навсього, сподівається переконати народ, що він на щось здатний, ми вже все побачили, що він нічого невміє!
IP: 77.122.199.---
vfvf _ 20.09.2009 13:21
Народе, отямся! Росія - це величезна кримінальна територія, але там розумна і сильна влада, яка скрутила всіх під себе, і при цьому діють закони. А нам, з нашим менталітетом: або рабами їхніми стати, або освіченими законослухняними європейцями.
IP: 77.122.199.---
vfvf _ 20.09.2009 13:17
Якби, да каби... Вже не світить! Досить нам неуків, бидлоти безграмотної і не вихованої при владі! Вони ж представляють всіх українців такими.
IP: 94.248.23.---
zaDDR _ 20.09.2009 12:37
А я за Пёдоровича. Молодец парнишка нужно газофицировать села. Хотя и вымрут они скоро но за-то хоть газ был. А то вообще нету просвета.
IP: 95.109.207.---
Exitus _ 20.09.2009 12:02
А хіба газифікація сіл то є задача чисто державного рівня... В першу чергу то задача сільских рад і громад (все одно сплачують за ту роботу люди для яких проводиться газифікація) - державне керівництво повинно тільки підтримувати, спрощувати і заохочувати - тобто не заважати...
Коли ми позбавимось отої ідеології, що робити щось потрібно тільки за вказівкою "царя батюшки" або "царицы матушки" і за гроші з "казны"...
IP: 91.203.27.---
Дванов _ 20.09.2009 11:49
янукович привык чуть сразу что - заниматься рукоприкладством. тупо быдлячьи замашки от которых янек не может избавиться со времен своей буйной молодости и двух ходок
IP: 92.227.37.---
туварищ _ 20.09.2009 11:30
Это не политик ,это БАНДЮГА с Донецка , рвущийся к власти...,т.к. такова реальность Украины...И если Вы его избирете Президентом Украины,то то ,что он говорит ,покажется Вам цветочками,по сравнению с тем , что он начнет творить со своей бандой.....
НАРОД УКРАИНЫ !!!! В твоих руках в самом деле СУДЬБА твоего будущего !!!!!!!
IP: 94.178.209.---
танкист _ 20.09.2009 11:19
Какой он нормальный, его место на зоне, в лучшем случае бригадиром
IP: 95.132.180.---
Яким _ 20.09.2009 11:04
От ухарь. Ты может его сразу как Кирпу с Кравченком.
IP: 91.124.118.---
mambatr _ 20.09.2009 10:43
Невже нормальний політик може так висловлюватися? Кошмар...
IP: 91.124.118.---