Заснована Георгієм Гонгадзе у 2000 році

БЮТ голосувати не буде. Хоче податок на хатку мами Тимошенко?

КОМЕНТАРІ
ДОДАТИ КОМЕНТАР   
IP: 212.15.151.---
Юта _ 24.09.2009 03:17
Да уж, регионалы боятся, что обеднеют, если поделятся малой толикой своих денег с народом
IP: 92.242.127.---
гремлин09 _ 23.09.2009 12:53
торба, хорош постить тупую штабную чушь - если уж отрабатываешь бабло - отрабатывай правильно.
IP: 94.27.64.---
торба _ 23.09.2009 11:46
на початку року парламент не підтримав 16 проектів, які б наповнили доходну частину бюджету. – отак на справді регіонали дбають за народ. Вони лише піаряться
IP: 94.27.64.---
торба _ 23.09.2009 11:46
"Ми за підвищення соціальних стандартів, щоб підтримати людей, але ми пропонуємо обраховані пропозиції щодо цього", - БЮТ не дає порожніх обіцянок. Якщо зараз немає такої можливості, то потрібно чесно признатися в цьому людям
IP: 94.27.64.---
торба _ 23.09.2009 11:45
Тим більше, що більшість українських скоробагатьків і нуворишів отримують прибутки незаконним шляхом, та щей податки приховують. Треба добре їх потрясти, тоді буде чим бюджет наповнити
IP: 94.27.64.---
торба _ 23.09.2009 11:44
А бідні власники Порше, чи Мерседеса не мають коштів, щоб заплатит штраф за перевищення швидкості. Мажори ігнорують усі закони, не хочуть ні за що платити, звалили все на простих людей. Правильно кириленко каже, нехай діляться і несуть відповідальність

IP: 94.27.64.---
торба _ 23.09.2009 11:44
У всьому світі існує перерозподіл коштів: багаті повинні платити податки. А у нас виявляється, що власники трьохповерхових маєтків платять стільки ж, скільки власники комуналок
IP: 94.27.64.---
торба _ 23.09.2009 11:43
Нехай Пр вкажуть шляхи поповнення бюджету, а не відкидають реальні пропозиції уряду
IP: 94.27.64.---
торба _ 23.09.2009 11:43
Підвищення соцстандартів має бути закріплене у бюджеті. А ПР роблять усе, щоб бюджет не був прийнятий. Самі собі протирічять
IP: 94.27.64.---
торба _ 23.09.2009 11:40
Не розумію, яке відношення має мама Тимошенко до цієї новини? Хто придумав заголовок – тому незачьот!
IP: 172.16.3.---
petrovich_2576 _ 23.09.2009 07:59
Аж цікаво, коли нарешті приймуть закон про податок на нерухомість, введуть податок на багатство, обмежать граничні суми для приббання дорогих авто для держчиновників, введуть загальообовязкове декларування доходів і видатків всіх громадян, тощо.....?????
ПРОПОНУЮ ПОСТАВИТИ НА ГОЛОСУВАННЯ ВСІ ЦІ ЗАКОНОПРОЕКТИ В РУЧНОМУ РЕЖИМІ І ПОДИВИТИСЯ У ВІЧІ ТИХ ХТО ГОЛОСУВАТИМЕ ПРОТИ. ПРИ ЦЬОМУ РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ НАРОДОВІ ВРАХУВАТИ ПІД ЧАС ПАРЛАМЕНТСЬКИХ ВИБОРІВ,,,,
НЕ ВІРЮ! ВСІ ВОНИ ОДИНАКОВІ!!!
IP: 109.104.189.---
vivaldi _ 23.09.2009 00:55
БЮТ не принимают решений наугад. Перед тем как голосовать все надо тщательно обдумать. Оппозиция этого не понимает.
IP: 217.211.65.---
сим_сим _ 22.09.2009 22:18
Коли БЮТ пропонував «доходні» законопроекти, де можна було б отримати реальні гроші, регіонали були проти – не можуть вони платити податки, хоч і копійки, але з власного карману!


IP: 85.144.77.---
астралин _ 22.09.2009 22:17
Депутати дуже бояться втратити хоч копійку, тому і не проголосували за 16 проектів, які б наповнили доходну частину бюджету – звідки ж вони візьмуть 6 грн за квадратний метр? Це ж треба віддавати із своїх, «зароблених».

IP: 85.144.77.---
астралин _ 22.09.2009 22:17
Депутати дуже бояться втратити хоч копійку, тому і не проголосували за 16 проектів, які б наповнили доходну частину бюджету – звідки ж вони візьмуть 6 грн за квадратний метр? Це ж треба віддавати із своїх, «зароблених».

IP: 85.225.51.---
заринак _ 22.09.2009 22:16
Навіщо ж фракції БЮТ підтримувати міфічні, нереальні проекти та голосувати за підвищення прожиткового мінімуму і мінімальних зарплат? Це – не поважати себе. Нехай регіонали самі “попрацюють” над цим …
IP: 94.178.125.---
людиХ _ 22.09.2009 22:12
если налог поднять совсем немного, то от этого ничего не случится плохого!! особенно, если человек купил мерседес. то я думаю. что ему есть чем платить налоги!
IP: 94.178.125.---
людиХ _ 22.09.2009 22:10
А вот новые правила им не по нраву, потому что на работу не имеют привычки ходить, штрафовать их за такое надо!
IP: 94.178.125.---
людиХ _ 22.09.2009 22:10
"Ми за підвищення соціальних стандартів, щоб підтримати людей, але ми пропонуємо обраховані пропозиції щодо цього", ....Юля и БЮТ всегда последовательны в своих действиях, они не будут предлагать абы что бы - рейтинг поднять, они же не ПР!
IP: 172.16.3.---
petrovich_2576 _ 22.09.2009 17:28
Аж цікаво, коли нарешті приймуть закон про податок на нерухомість, введуть податок на багатство, обмежать граничні суми для приббання дорогих авто для держчиновників, введуть загальообовязкове декларування доходів і видатків всіх громадян, тощо.....?????
ПРОПОНУЮ ПОСТАВИТИ НА ГОЛОСУВАННЯ ВСІ ЦІ ЗАКОНОПРОЕКТИ В РУЧНОМУ РЕЖИМІ І ПОДИВИТИСЯ У ВІЧІ ТИХ ХТО ГОЛОСУВАТИМЕ ПРОТИ. ПРИ ЦЬОМУ РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ НАРОДОВІ ВРАХУВАТИ ПІД ЧАС ПАРЛАМЕНТСЬКИХ ВИБОРІВ,,,,
НЕ ВІРЮ! ВСІ ОДИНАКОВІ!!!
IP: 91.207.210.---
серж11 _ 22.09.2009 16:58
Під час світової економічної кризи в багатьох країнах відбувається зниження соціальних видатків держави. В Україні подібного немає, соціальні стандарти ніхто не урізає, але їхнє різке підвищення під час кризи - загрозливий популізм.
IP: 91.207.210.---
меррі _ 22.09.2009 16:57
Суть небезпеки в тому, що підвищення мінімальних зарплат та пенсій призведе до стрімкого зростання споживчого попиту, як наслідок – виросте потреба в імпортних товарах, погіршиться торгівельний баланс країни, і відповідно – відбудеться зниження валютного курсу гривні.
IP: 212.66.32.---
rugor _ 22.09.2009 16:56
22.09.09 16:38 ___shevtar Всем ясно почему БЮТ против этого законопроекта.....

Ну спасибо что объяснил ! А то мы извелись все !
А тебе ясно , почему страна в жопе ?
Может Создаются новые предприятия? Дают налоговые каникулы молодым бизнесменам? Каким-то иным образом помогают людям выживать и зарабатывать ? Только все новые налоги , пошлины на экспорт и выклянчивание траншей . Которые , опять же , непонятно с каких таких доходов возвращать.
IP: 91.207.210.---
даша33 _ 22.09.2009 16:56
Звичайно що БЮТ не буде голосувати. Експерти в один голос заявляють, що вимога Партії регіонів і Януковича щодо підвищення мінімальних зарплат не має жодного економічного обґрунтування. ЇЇ реалізація призведе до інфляції, бюджетного дефіциту й падіння курсу гривні.
IP: 91.207.210.---
серж11 _ 22.09.2009 16:54
ПР і Янукович виключно заради власного піару перед виборами вимагають негайного підвищення мінімальної зарплати й пенсії, незважаючи на негативні наслідки для країни!
IP: 93.72.185.---
elka _ 22.09.2009 16:54
А что касается повышения соц стандартов в два раза - это нереально - и понятно, что ПР никаких расчетов под это предложить не могут, а просто так выставили требование и все. Но вот почему Ющенко уже столько времени вообще никак не комментирует этот бред - согласен что ли?
IP: 193.93.116.---
shevtar _ 22.09.2009 16:50
Закон ПР- вредный, от того что людям раздадут больше бумаги товаров больше не станет, всем понятно чем такое заканчивается. Сейчас они с Тимошенко соревнуются кто перед выборами больше бумаги народу раздаст, у Тимошенко для этого возможностей больше, поэтому она так не хотела с поста уходить прошлой осенью. Что ПР, что БЮТ, что любая другая политическая сила - популисты, так как популизм - суть демократии. Демократия = популизм. Народ хочет всего, сразу и без усилий - так пообещаем ему!
IP: 193.93.116.---
shevtar _ 22.09.2009 16:38
Всем ясно почему БЮТ против этого законопроекта: ПР пропиарится, а выполнять правительству То есть весь позитив - ПР (мы думаем о людях и протолкнули этот законопроект), весь гембель Кабмину (либо вообще не давай денег, либо печатай, либо продавай облигации под сумасшедший процент (это в принципе то же самое что и печатать деньги)), после такого рост инфляции неминуем но при чем тут ПР? ПР все в белом, Кабмин в дерьме (сначала сопротивлялись, а потом не обеспечили). зачем БЮТ голосовать?
IP: 93.72.185.---
elka _ 22.09.2009 16:34
Действительно, а почему сразу налог на хату мамы Тимошенко.... А Ющенко, Янукович и другие политики живут в переходе что ли? Зачем же так однобоко
IP: 91.124.26.---
оляля _ 22.09.2009 16:17
А може, шановна УП, також хочуть поадтку на скромну халупу над урвищем Януковича, чи бідного Ющенка! Відвертий вітер в одну сторону!
IP: 193.93.116.---
shevtar _ 22.09.2009 16:16
22.09.09 15:53 ___ла-ла-ла
http://ua.pravda.com.ua/files/12/_Picture_file_path_12645.jpg намек в заголовке статьи на этот домик в котором сейчас проживает мама Тимошенко, он, я думаю, подпадает под не принятый закон о налоге на недвижимость, так что маму Тимошенко можно тоже отнести к нуворишам (как и саму Тимошенко, а также всех богатых украинцев, потомственных аристократов среди них не замечено)
IP: 91.124.26.---
оляля _ 22.09.2009 16:15
Правильно БЮТ поступає. Тому що тих пару гривень кожному не спасе, а погіршення стану еокноміки держави від цього, відчують усі.
IP: 91.90.21.---
ла-ла-ла _ 22.09.2009 15:53
УП неправильно цитує Кириленка - він говорить про нуворішів. А назву придумали таку до чого? Назву ньюзмейкер явно зі стелі взяв
IP: 77.52.234.---
d328 _ 22.09.2009 15:42
Азаров, если кто не помнит, был главой налогового ведомства при Кучме. Это именно он руками Жвалюка занимался кофискацией имущества у предпринимателей без суда и следствия. Многие, очень многие пострадали. Теперь он носит пенсне и ратует за справедливые налоги.
Его вешать надо, тоже без суда и следствия. А он по телевизору выступает.
А что касается налога, то как всегда приближенные платить не будут. А нахрен тогда налог, если он не для всех?
IP: 109.86.158.---
rom4ik _ 22.09.2009 15:42
___Невідома
Я сотрю вы все тут завороженные!!!!!!!!А какое экономическое обоснование всех тех долгов которые мы имеем на сегодня?????Как эти долги отдавать, мы только то и делаем что берем в долг!!!!!!!А дальше что?????
Сторінки:      Попередня      Наступна