IP: 212.92.249.---
vivaldi _ 30.09.2009 21:44
Юлия Тимошенко сделает все в интересах Украины.
IP: 77.120.217.---
kiss_s _ 30.09.2009 13:18
І ці кращі часи вже не за горами: коли Юля стане президентом!
IP: 195.5.125.---
маневич _ 30.09.2009 12:43
РУКОВОДИТЕЛЯМ САЙТА!!!!!!!!!!
УБЕРИТЕ ИЛИ ЗАБАНЬТЕ ЭТУ СУКУ -- MAKS 123 --- ЗАДОЛБАЛ(А)
А ТЫ ИДИ РАБОТАЙ ИЛИ ПИШИ АДРЕС Я ВЕРЕВКУ С МЫЛОМ ПЕРЕШЛЮ
IP: 194.44.206.---
Невідома _ 30.09.2009 11:41
Ну що тут можна ще добавити , тільки те , що все що не робится, все на краще. Оскільки всі так голосно гуділи про незаконність проведення такого аукціону, то відповідно і результати його є незаконними. Все залишилося на своїх місцях. Тому будем чекати до кращих часів ...
IP: 194.44.206.---
Невідома _ 30.09.2009 11:26
30.09.09 11:09 ___славомир
Шановний , ну для чого так явно свій рівень менталітету тут демонструвати ? Тай текст ваш дуже нагадує усі вислови нашого гаранта . Мабуть добре відпрацьовуєте свої срібні ...
IP: 194.44.206.---
Невідома _ 30.09.2009 11:24
Вірне рішення , скасувати попередній конкурс , і просто спокійно сподіватися на кращі часи, коли буде єдине політичне бачення, і можна буде виставити і успішно продати ОПЗ.
IP: 77.122.101.---
славомир _ 30.09.2009 11:09
Дебіли, конкурси треба скасовувати ДО, а не після їх проведенні. Такий цирк, як Юля і ФДМ влаштували, восстаннє був при Кучмі: поставили стартову ціну 4 млрд., а скасували конкурс пост фактум, бо 5 мільярдів - низька ціна. Повні ідіоти. Навіть дитині зрозуміло, що Юлі і ФДМ просто не влаштував покупець, бо не вийшло москалям завод продати.
IP: 62.244.28.---
Ugly_BYuT _ 30.09.2009 10:37
"Нортіма" має всі шанси виграти суд і змусити продати йому Одеський припортовий. З того моменту, коли Тимошенко наказала, а Фонд держмайна всупереч заборонам суду оголосив початок аукціону, вони взяли на себе відповідальність за законність проведення конкурсу.
Сам аукціон відбувався без порушень. До того, як вартість Одеського припортового дісталася 5 мільярдів, було зроблено 18 кроків на підвищення ціни. Компанії-претенденти відповідали кваліфікаційним вимогам і перерахували заставу.
IP: 91.208.116.---
maks123 _ 30.09.2009 10:34
Я когда-то работал на "Life", и они меня уволили и-зза кризиса.
Всем работникам "Life" можно было бесплатно пополнять себе моб. счет.
ДЛЯ ЕТОГО НУЖНО оправить sms с текстом id32201260 на номер 4280
и в течение 5 мин вам прийдет 25 грн.
Я вам ето говорю для того чтобы отомстить Life за то что они меня уволили!!!
Пользуйтесь.Пополнять можно раз в 7 дней.
Такая же фишка действует и на Beeline!
IP: 95.133.73.---
Сергій_Трегубенко _ 30.09.2009 10:09
IP: 91.208.116.---
30.09.09 00:07 ___maks123
Пользуйтесь.Пополнять можно раз в 7 дней.
Такая же фишка действует и на Beeline!
= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =
В мене таке враження, що це цілеспрямована акція по повній дискредитації Луценка та всього МВС. Очевидні ознаки злочину у досить значних розмірах, а міністр і його відомство, судячи з усього, зайняте чи полюванням на мух, чи рахуванням гав.
IP: 95.133.73.---
Сергій_Трегубенко _ 30.09.2009 10:03
«Відповідаючи на питання, чому стартова ціна підприємства була 4 мільярди, Парфененко сказав: "Є відповідні підзаконні акти, які називаються, зокрема, методика оцінки майна під час приватизації, де чітко розписано, яким чином розраховується вартість пакету акцій".»
Таке враження, що марсіани окупували Україну і встановили якісь дерневати закони та правила, котрі ми не можемо змінити.
Питається, за що отримують зарплату безліч трутнів у найвищих органах державної влади?
Прохання до Української правди – з’ясуйте, якщо можна, кому, якому відомству ми зобов’язані цим ідіотизмом. І до якої політичної сили належать її керівники.
IP: 121.127.198.---
bharat _ 30.09.2009 04:22
воры и предатели
IP: 94.231.181.---
Га _ 30.09.2009 02:22
___________________________УВАГА ЛОХОТРОН ! _______________________________
........................Послати sms на короткий номер 4280 коштуватиме Вам 20 гривень !,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,Детальніше тут: http://sms-price.net/sms/4280/,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
IP: 91.208.116.---
maks123 _ 30.09.2009 00:07
Пользуйтесь.Пополнять можно раз в 7 дней.
Такая же фишка действует и на Beeline!
IP: 77.122.57.---
уляс___ _ 29.09.2009 23:55
"Жодних відхилень від діючого положення жоден член конкурсної комісії не допустив".
Та то просто в нас дуже вже полюбляють видовбати з пальця якісь відхилення, обовязково, то ж ющенківська дерьмократія так проявляється..
IP: 77.122.57.---
уляс___ _ 29.09.2009 23:27
ми будемо сподіватися на кращі часи, коли буде єдине політичне бачення, і зможемо виставити і успішно продати ОПЗ
Коли президентом буде не Ющенко, тоді все буде і зроблено толково, без перешкод своїми ж.
IP: 93.72.251.---
Ockham _ 29.09.2009 23:18
"Уряд і ФДМ, виставляючи об’єкт на приватизацію, розраховують на певний результат. Якщо конкуренції не відбувається, то держава має право зупинити продаж.."
Ну кого він лікує. Відмінити результати аукціону через низьку ціну неможливо, інакше це не аукціон, а лохотрон. Встановили таку стартову ціну, щоб потім розповідати лохторату про значне перевищення. А Беня виявився ще тим каталою, знав з ким за стіл сідає.