IP: 77.120.201.---
ekono_mist _ 03.10.2009 12:45
Як бачимо, завдяки зв'язкам нашого президента, Україна не змогла завоювати в них авторитет!
IP: 95.132.32.---
pravdaball _ 03.10.2009 00:22
Інстинкт орди...
IP: 91.124.73.---
Василевс _ 02.10.2009 20:41
Українці Придністров"я! Ваша Батьківщина не Росія. І не Румунія. Придністров"є - ваша історично земля.
IP: 89.162.184.---
Kinetik _ 02.10.2009 18:13
До речі. Чи знають шановні читачі цього форуму, що з передачею Придністров"я до Молдови у 1940 році геть не настільки чисто, як з передачею Крима у 1954. Там належних документів просто НЕМА. А щодо "прогавила", то можна погодитися лише у частині підпорядкування 14 армії ОдВО свого часу. Кравчукові слід було зберегти це підпорядкування. З іншого боку - звідки Смирнов взявся - всі знаєте? Так отож.
IP: 93.73.63.---
славомир _ 02.10.2009 17:59
6) Придністров"я отримує широку культурну й економічну автономію, яка підтримується й гарантується Україною, а також чітко визнається ЄС.
7) Україна і Придністров"я сходяться на думці, і змушують Кишинів визнати цю тезу, що в разі об"єднання Молодови й Румунії в єдину державу, Придністров"я має право на вихід зі складу Молдови. При цьому всі три сторони визнають, що Росія тут ні до чого.
IP: 93.73.63.---
славомир _ 02.10.2009 17:55
(продовжую)
3) Через жорсткий санкції домогтися підписання угоди про інтеграцію Придністров"я до Молодови на умовах вільного проживання українських громадян і офіційного статусу української мови в Придністров"ї.
4) Кацапські війська мають повітрям і залізницею через Україну під нашим контролем малими партіями "ідті дамой". На зміну їм заходять миротворці ЄС і України (але не Молдови і не Росії).
5) Російські громадяни мають увійти в громадянство Молдови або України або виїхати.
IP: 93.73.63.---
славомир _ 02.10.2009 17:47
Україна і Молдова можуть разом дати раду банді Смірнова. Дії мають бути прості:
1) Тісно закрити з обох боків кордони для контрабанди (а все, що не продано або не куплено оф. владою Молдови, є контрабандою).
2) Заборонити кацапським військовим вїздити в Придністров"я, у т.ч. повітрям, а також будь-яке постачання цих військ, дозволивши вільний виїзд в Росію.
(див. далі)
IP: 77.122.173.---
lya-lya _ 02.10.2009 17:15
не верьте России , преднистровцы. Неужели мало вам проблем в жизни? Вы понимаете, что вашим детям там еще жить????
IP: 192.168.42.---
vlodek _ 02.10.2009 16:47
придурки....... краще б до Німеччини приєдналися ...
IP: 95.133.159.---
abracadabra _ 02.10.2009 16:44
Фактически Украина невзирая на превалирующую численность украинцев в структуре населения самопровозглашённой республики, "прогавыла" Приднестровье. К кому же им после этого прилипнуть - к Румынии, что ли?
IP: 195.58.239.---
Horizon _ 02.10.2009 16:25
Донамилюються на свою жопу! Чего им спокойно не живется, идиоты.
IP: .---
q1w2e3r4t5 _ 02.10.2009 16:15
02.10.09 16:10 ___Fry
Поздно шашкой махать, надо было раньше про это думать, а не сопли жевать и рассказывать сказки про врагов извне. Большего врага чем мы сами для себя не найти.
IP: 94.27.83.---
Fry _ 02.10.2009 16:10
Україні вже час пригадати, що Придністров'я є колишньою українською територію та офіційно заявити, що у випадку виходу Придністров'я зі складу Молдови Україна вважатиме, що ця територія належіть Україні та діятиме відповідно. Але навряд чи ми цього дочекаємося, доки РНБО очолює гінеколог, а президент витрачає всю свою енергію на боротьбу з власним урядом та вважає нормальною ситуацію, коли країна півроку немає ані міністра закордонних справ, ані міністра оборони.
IP: 195.42.130.---
proton _ 02.10.2009 16:07
Україна, як завжди, пасе задніх, а потім буде нарікати Росії про імперські амбіції, не розуміючи того, що треба було ще заздалегідь наводити тісні контакти з Пріднестров’єм. Бавлячись в свою спеціфічну демократію на зовнішньому політичному напрямку наша країна не зуміла використати свій авторитет і вплинути на своїх співвітчизників, які більше їй не довіряють.
IP: 93.183.247.---
BOSCH _ 02.10.2009 16:07
Дурень думкой багатіє
IP: 213.231.48.---
Morqk _ 02.10.2009 15:54
Кацапи лізуть в Молдову! Захоплюють нові землі! Повністю підкупили керівництво республіки! Кацапи що мешкають в Україні також мріють про окупацію України федералами! А Придністровю перо в жопу і хай литять до путіномедведів!
IP: 102.0.1.---
Ужасть _ 02.10.2009 15:53
Абзац...для реализации проекта осталось высушить пару морей)))
IP: 93.127.52.---
32 _ 02.10.2009 15:51
Через городи та бур'яни України Придністров'я пішки пошкандибало в Росію.
IP: 94.231.180.---
gerard _ 02.10.2009 15:44
О, скоро побачимо нове прінуждєніє к міру...
IP: 91.197.145.---
alexsse _ 02.10.2009 15:44
А Папуа Новая Гвинея , в Корею .