IP: 212.92.249.---
vivaldi _ 04.10.2009 15:49
Если бы оппоненты не мешали Тимошенко проводить свои реформы, она бы уже давно построила европейскую страну.
IP: 95.133.49.---
Wolly _ 04.10.2009 14:46
відразу видно, що людина працює не на себе і свій імідж перед виборами, а для людей. і преидент ще сміє на неї звалювати всі помилки і проблеми. Саме після виборів почнеться життя, тому що новий президент уже зараз думає про майбутнє людей
IP: 194.44.206.---
Невідома _ 03.10.2009 22:16
03.10.09 22:05 ___Ice_sky
Знаєте шановний , як би вам це не подобалось , але цей бюджет буде прийнятий відразу наступного дня після президентських виборів. І такі , як ви , цьому ніяк не завадять ...
IP: 194.44.206.---
Невідома _ 03.10.2009 22:14
Якщо Кабмін має намір розвивати міжбюджетні відносини на користь регіонів, як це визначено в новому Бюджетному кодексі , то саме так він і поступить . Адже там слова на вітер не кидають , і завжди дотримуються даних обіцянок .
IP: 195.72.159.---
Ice_sky _ 03.10.2009 22:05
"Найімовірніше, цей бюджет буде прийнятий відразу наступного дня після президентських виборів" Это она надеется подать бюджет как премьер, а потом заставить принять его как президент?. Не дождется. Такого очковтирательства, как бюджет 2010 мир еще не видел.
IP: 77.122.57.---
уляс___ _ 03.10.2009 19:14
03.10.09 18:36 ___indiecoder
Ваші пустопорожні звинувачення абсолютно нічим не підкріплюються, тепер щодо ручного управління, прийде час і вона зможе просто спокійно працювати, а якраз всі ті ручники, підуть у прірву!
IP: 94.248.29.---
indiecoder _ 03.10.2009 18:36
Тимошенко і реформи - це вже старий анекдот:)
Призначення хваленого бюджету тільки одна - розширити вплив БЮТ на місцях через тотальний контроль фінансів.
Всупереч риториці пропоновані бюджетні механізми це абсолютне ручне управління особисто ЮТ.
IP: 93.126.99.---
Самсон1 _ 03.10.2009 17:56
Когда уже Ющенко даст спокойно работать парламенту? Любит он накладывать вето, тем самым показать, что якобы он работает и принимает активное участие в формировании законов, направленных на развитие экономики Украины.
IP: 70.85.16.---
моськау _ 03.10.2009 17:26
ucvvd
Якби ви уважніше придивилися, ви б змінили свою думку, бо Юля насправді працює.
IP: 70.85.16.---
моськау _ 03.10.2009 17:14
Структурні реформи особливо необхідні в економіці регіонів. Важливо, коли місцеве самоврядування має кошти для забезпечення суспільства.
IP: 70.85.16.---
моськау _ 03.10.2009 17:14
Структурні реформи особливо необхідні в економіці регіонів. Важливо, коли місцеве самоврядування має кошти для забезпечення суспільства.
IP: 80.93.124.---
Янук _ 03.10.2009 16:42
IP: 91.124.78.---03.10.09 13:58 ___KARPAT
Ну ви ж повинні розуміти, що дуже багато робиться на пониження рейтингів опонента і застосовуються найрізноманітніші засоби, та хіба можливо працювати в таких умовах?
IP: 91.124.78.---
KARPAT _ 03.10.2009 13:58
"Найімовірніше, цей бюджет буде прийнятий відразу наступного дня після президентських виборів", – зазначила глава уряду.
Я вже чув що, багато солодких обіцянок буде втілюватися в життя якщо ,,,, переможе майдан.. Ющенко стане президентом,,,,Тимошенко стане премєром,,,, Тимошенко стане президентом.... А можливо вже досить українців "розводити". Юліє Володимирівно може досить вже брехати!!!!!! Що Вам мішає проводити реформи? Ага опозиція. Коли станете президентом, що у вас опозиції поменшає?
IP: 95.135.169.---
dossa _ 03.10.2009 12:26
Я впевнена ,що за ініціативою Тимошенко даний законопроект буде розглянутий і прийнятий найближчим часом. Це дасть змогу містам та селам самостійно розпоряджатись фінансами і сприятиме їх швидкому розвитку. На мою думку такі міста , як Донецьк, де сконцентрована велика кількість потужних підприємств , за допомогою цієї реформи, зможуть досягти епогею свого розвитку. Тож Юля Володимирівна молодець! Вона справді працює на благо нашої країни і я щиро сподіваюсь, що саме вона стане президентом.
IP: 193.41.186.---
ucvvd _ 03.10.2009 10:45
Вона працює, але коли, нарешті, запрацює прем"єрка?
IP: 80.93.124.---
Янук _ 03.10.2009 10:34
Реформи це добре, тим паче Регіони давно вже чекали подібних змін.
А Ющенко своїм черговим ветуванням нікого не здивував, а лише вкотре показав свою млявість.
IP: 93.72.174.---
Jojo _ 02.10.2009 23:50
Якби Ющенко залишив БТ в спокої хоча б на 1 місяць... - скільки б могло змінитися на краще!!!! А якщо уявити що він звідси поїде.....
IP: 93.180.201.---
JUS _ 02.10.2009 23:35
Що ж - відома істина, котрою живе през - чим гірше, тим краще. А гірше без прийнятого бюджету кому? Правильно - країні. Та хіба він коли-небудь думав про країну?
IP: 93.72.185.---
qu _ 02.10.2009 23:26
Честно говоря, подобный бюджетный кодекс - это то, что уже давно нужно стране, хотелось бы чтоб все таки этот бюджетный кодекс вступил в силу хотя бы в следующем году
IP: 93.72.174.---
Jojo _ 02.10.2009 23:19
Хоча на перевагу ЮТ можу сказати що її реформи починають втілюватись у життя першими (початковими) кроками - сьогодні ЮТ виділила аграріям 2 млрд.грн., в бюджет 2010 року заклала кошти на модернізацію системи охорони праі шахтарів та намагається залучити інвесторів у вугільну промисловість (що вже давно не бачила дотацій з бюджету - а тільки втрату людських життів) - а що буде коли вона стане президентом? - Я голосую за неї! Набридло жити в країні за яку соромно!
IP: 70.85.16.---
ValciriЯ _ 02.10.2009 23:09
02.10.09 22:34 ___Jojo
Я сумніваюся що Ющ поки при владі дозволить ЮТ бодай щось зробити спокійно
Поки Ющенко при владі, він не дасть Тимошенко запроваджувати реформи, так само, як буде чинити перепони на шляху прийняття ВР нових законопроектів, запропонованих урядом. На щастя, це ще триватиме кілька місяців.
IP: 77.122.238.---
Bondar-rossoneri _ 02.10.2009 23:06
Реформы в нашей гнилой экономике это конечно хорошо!!!!!
А во те блоки которые делает Ющ это погано((((
Ну что ж нужно создавать новый парламент и набирать столько голосов что бы обойти вето през.
IP: 93.72.174.---
Jojo _ 02.10.2009 22:34
Я сумніваюся що Ющ поки при владі дозволить ЮТ бодай щось зробити спокійно (чи знову ветує чи просто скаже що вона в усьому винна)! Хочеться щоб вона скоріше навела порядок у цій країні!
IP: 92.112.44.---
Ландсхет _ 02.10.2009 22:20
Тимошенко работает, Ющенко блокирует, интересно чего он хочеть добиться ведя такую деструктивную политику??