Заснована Георгієм Гонгадзе у 2000 році

Янукович обіцяє "кінець вакарчукам"

КОМЕНТАРІ
ДОДАТИ КОМЕНТАР   
IP: 212.92.249.---
vivaldi _ 05.10.2009 16:40
Янукович забыл в какой стране живет? Если он не понимает по-украински, не значит что наш язык не должен быть официальным.
IP: 212.92.249.---
vivaldi _ 05.10.2009 16:40
IP: 94.248.100.---
Vadim_nv _ 05.10.2009 16:32
05.10.09 15:54 ___слух
А почему не дать статус? Какие есть объективные предпосылки для того, чтобы не давать статуса? Это угрожает украинскому языку? нет. не угрожает. Так в чём дело?
IP: .---
слух _ 05.10.2009 15:54
Ну просто отец, тато,бацька ... усіх словян. А чому не скаже усім російськомовним гражданам УкраЇни, - дорогі вчіть українську мову тому, що вона державна, вчіть російську мову - бо вона такаж красива і душевна, вчіться інших мов. Так ні, давай статус і все. Цей дядько вище свої жопи не підпригне ніколи.
IP: 95.133.99.---
biwas _ 05.10.2009 12:19
а кращі ми тим, що ніхто не забороняє російську мову. Навпаки, її вживання занадто дозволене. Не бачу жодних проблем для російськомовного населення. А от україномовні мають проблеми в Криму і в східних регіонах, це при тому, що державна мова у нас українська. Так чомусь Яник не клопоче про існування такої проблеми, а от російську мову йому щемлять.
IP: 95.133.99.---
biwas _ 05.10.2009 12:15
Текст коментаря набирайте тут
IP: 91.124.203.---
мистер-Д _ 05.10.2009 11:36
Янукович, ти обіцяєш допомогти кожному? У тебе є така можливість! Допоможи нам, щоб Янукович не став Президентом!
IP: 91.124.203.---
мистер-Д _ 05.10.2009 11:35
Не пам’ятаю випадку, щоб Президентом ставала людина з кримінальним минулим. Це буде ганьба Україні! У вас в партії немає таких розумних ,як Тимошенко! Ваш бездарний “професіонал” Азаров з аналогічною Кімовою і ще гіршим – Кінахом не внесли опозиційної програми виходу із кризи, бо не спроможні це зробити. І останнє, Ви – депутат України, а не опозиція Уряду! Підняття пенсій і зарплат виглядає, як мавпа з гранатою. Якщо не викине – їй руки відірве, якщо викине – то відірве іншим!
IP: 91.124.203.---
мистер-Д _ 05.10.2009 11:33
Віктор Федорович!

Я зрозумів Ваші обіцянки. Коли Ви говорили, про “покращення життя вже сьогодні”, то мали на увазі себе! Коли Ви говорите: “Настали тяжкі часи...” – маєте на увазі себе! Дійсно, відібрали газове родовище в Харківській області, відбирають урядову резиденцію “Міжгір’я”. Не страждайте! На краденому не наживешся! Так відчували себе люди, в яких Ви знімали шапки, ланцюжки, сумки. Остання реклама – це Ваша програма! Не будемо отримувати пенсію, не буде роботи, буде холодно взимку!
IP: 195.222.127.---
маневич _ 05.10.2009 10:53
05.10.09 08:56 ___людиХ
Вы просто недалекий , кто дал "вакарчукам" право решать на каком языке разговаривать моим детям---- Суки "свидомые"!!!! а Вас вместе с ними скоро на помойку как недоразвитое население Украины, кучка нациков не опдомнет под себя Украину
ЗАДОЛБАЛИ!!!
IP: 193.108.38.---
Опа_НАс _ 05.10.2009 09:24
05.10.09 08:56 ___людиХ
а ось що поганого у тому що українську мову усяліко підтримують у сіспільстві?? цеж державна мова, а дітям просто обов'язково її знати!!

я ничего против украинского языка не имею - я на нем смотрю фильмы в кинотеатре, телевизор, читаю на украинском - но это МОЕ право, на каком языке мне говорить и общаться официально!!! а политические взгляды вакарчука вообще шокируют все население - он же фашист!!!
IP: 193.108.38.---
Опа_НАс _ 05.10.2009 09:04
05.10.09 08:54 ___людиХ
він як завжди маніпулює і використовує почуття українців, такій людині не можна бути президентом!

чушь, в каком месте он манипулирует??? одна область, и то не вся, поддерживает политику вакарчука.. остальные в шоке с него
IP: 91.124.245.---
людиХ _ 05.10.2009 08:56
а ось що поганого у тому що українську мову усяліко підтримують у сіспільстві?? цеж державна мова, а дітям просто обов'язково її знати!!
IP: 193.108.38.---
Опа_НАс _ 05.10.2009 08:55
ооо!!!! этих фашистов вообще расстрелять нужно.. министр не может настолько необъективно подходить к своей работе... хоть подобие объективности должно быть, но у них это просто не реально... потому долой вакарчука - это факт
IP: 91.124.245.---
людиХ _ 05.10.2009 08:54
він як завжди маніпулює і використовує почуття українців, такій людині не можна бути президентом!
IP: 91.124.245.---
здоровийглузд _ 05.10.2009 08:52
"Це чергова дурість і це чергова можливість передбачити ту політику, яку проводитиме Юлія Тимошенко, якщо щось трапиться, і якесь чудо буде, що вона прийде до влади",

не знаю, правда, про яке там чудо Янукович каже, але все ж таки Юлія Тимошенко прийде до влади, а політика в неї найбільш адекватна ніж у інших кандидатів!!
IP: 192.168.176.---
Угрин _ 05.10.2009 08:50
Пошвидше вже настав би кінець бандюкам-януковичам. Думаю, йому залишилося небагато. Люди і на Заході, і на Сході дізнаються все більше правди про регіоналів, все менше бояться їх помсти, стають розумнішими. Ще трохи і ця мильна бульбашка лусне.
IP: 95.132.248.---
овод13 _ 05.10.2009 08:10
Все в ту ж "стєпь", в антиукраїнську. В погоні за тими, хто вважає, що "лучшє бить ізнасілованной, чєм украінизірованной, та прихильністю орди. А починати треба дійсно зі школи, бо коли нардепами стануть, то тяжко! Хоча, моє правило, що будь-яку правову норму треба приймати тільки тоді, коли реально можеш забезпечити її дотримання, в тому числі і примус? а, так...
IP: 95.109.171.---
svatok1 _ 05.10.2009 02:18
Цікаво було б дізнатися у Януковича, чи вважає він мене "русскоязычным населением". Я ж бо справді знаю російську мову не гірше нього. Мабуть, тому, що прочитав книжок, в тому числі російською мову, більше за нього. Але ще майже вільно знаю польську, хоча живу на Донеччині, та англійську -- не занадто добре, але вільно читаю англійською все цікаве в Інтернеті. Тож юридично не можна говорити про російськомовне населення. Можна говорити лише про етнічних росіян і їх право на свою російську мову.
IP: 95.109.171.---
svatok1 _ 05.10.2009 02:18
Цікаво було б дізнатися у Януковича, чи вважає він мене "русскоязычным населением". Я ж бо справді знаю російську мову не гірше нього. Мабуть, тому, що прочитав книжок, в тому числі російською мову, більше за нього. Але ще знаю майже вільно польську, хоча живу на Донеччині, та англійську -- не занадто добре, але вільно читаю англійською все цікаве в Інтернеті. Тож юридично не можна говорити про російськомовне населення. Можна говорити лише про етнічних росіян і їх право на свою російську мову.
IP: 78.25.40.---
gordana _ 04.10.2009 23:58
Задовбав проффесор своїм двувязичиєм. Та він жодної мови толком не знає. Міністру Вакарчуку респеткт і уважуха, а прффесора най шляк трафить!!!
IP: 78.25.40.---
gordana _ 04.10.2009 23:58
Задовбав проффесор своїм двувязичиєм. Та він жодної мови толком не знає. Міністру Вакарчуку респеткт і уважуха, а прффесора най шляк трафить!!!
IP: 94.248.83.---
Vadim_nv _ 04.10.2009 22:34
04.10.09 19:59 ___mega-харьков
Тема это или нет для выборов, а проблема ведь не снята. И если никто кроме него этого делать не собирается, то только на него и надежда, что эта проблема будет хоть им решена.
Сторінки:      Попередня      Наступна