IP: 212.92.248.---
zorp _ 02.11.2009 22:34
Все международные партнеры поддерживают Украину в лице Юлии Тимошенко! Нашему премьеру доверяют!
IP: 85.15.231.---
vs_vs _ 02.11.2009 13:35
02.11.09 13:13 ___Greed
Правильно, панікувати і піддаватися ажіотажу ні в якому разі не потрібно. Епідемічна ситуація в країні під контролем. Завдання кожного з нас дотримуватися елементарних правил і слідкувати за самопочуттям.
IP: 217.20.183.---
Greed _ 02.11.2009 13:13
Меншк паніки та галасу, все виліковно!
IP: 93.73.10.---
лІто _ 02.11.2009 12:15
Важко уявити словосполучення Він (Ющенко) - це Україна.
Він (Янукович) - це Україна.
Як не крути, як не верти - не "ліпитьтся це до них".
Не є фанатом "Вона - це Україна". Але звучить краще.
IP: 93.73.221.---
SVONG _ 02.11.2009 11:52
В МИРЕ ВСЕ СОТРУДНИЧАЮТ С ТИМСОШЕНКО СЕЙЧАС,И ВДАЛЬНЕЙШЕМ ПЛАНИРУЮТ ПРОДОЛЖАТЬ СОТРУДНИЧЕСТВО С НЕЙ,КАК С ПРЕЗИДЕНТОМ УКРАИНЫ
IP: 92.113.140.---
Євпраксія _ 02.11.2009 10:44
Проблема пандемії не є проблемою лише України. Це серьйозна проблема усього світу. І лише об'єднавши спільні зусилля ми зможемо подолати хворобу. Уряд під керівництвом Тимошенко працює правильно і стабільно. Всі противники - просто не розуміють глобальності цієї проблеми.
IP: 70.85.16.---
кригон _ 02.11.2009 10:14
02.11.09 02:01 ___каратель
Грип як і криза можуть потрапити до любої країни.Звинувачення на адресу Тимошенко безпідставні,ця епідемія справжня і уряд докладає всіх зусиль , щоб зупинити це страшне захворювання.
IP: 67.159.44.---
annaT _ 02.11.2009 10:07
Добре, що ООН не лише згідні з позицією уряду Тимошенко, щодо боротьби з епідемією, а й вирішили допомогти нам в цьому. З експертами ВОЗ знешкодити вірус можна швидше.
IP: 70.85.16.---
кригон _ 02.11.2009 09:57
Дуже важливо що ООН підтримують уряд Тимошенко.Група експертів ВОЗ допоможе нашим фахівцям зупинити грип .
IP: 93.72.202.---
gremlin-1 _ 02.11.2009 09:49
Сейчас нам нужна любая помощь ,и помощь ООН будет как раз кстати.
IP: 95.134.205.---
5005 _ 02.11.2009 09:31
Ничего удивительного, что ООН поддерживает Тимошенко. она мудрый и опытный политик и приведет Украину к процветанию
IP: 62.80.169.---
dixi _ 02.11.2009 09:24
02.11.09 02:01 ___каратель
що ж, ця так звана епідемія днями має припинитися. Юля відсвяткує перемогу над нею ж вигаданою "епідемією", порахує відкати від фармацевтів, не дасть конкурентам провести виборчі заходи і в"їде на білому коні у президенти.
Что и требовалось доказать. Вот почему тебя и тебе подобных гложет то, что делает Тимошенко. Ты уже сразу говоришь про бонус на выборах для Тимошенко. Все остальное для тебя просто фарс. Вот поэтому ты и тебе подобные просто чудаки через букву "М"
IP: 212.15.137.---
Юта _ 02.11.2009 06:26
02.11.09 02:01 ___каратель
що ж, ця так звана епідемія днями має припинитися. Юля відсвяткує перемогу над нею ж вигаданою "епідемією", порахує відкати від фармацевтів, не дасть конкурентам провести виборчі заходи і в"їде на білому коні у президенти. Таміфлю - перемогає не грип, а конкурентів на виборах.
Ну полный бред! А погибшие и заболевшие люди - это что, выдумка? Эпидемия прекратится, но благодаря борьбе с ней
IP: 212.15.137.---
Юта _ 02.11.2009 06:23
Тимошенко имеет в ООН достаточный авторитет, чтобы к ее просьбам прислушались
IP: 93.74.99.---
фронт_мен _ 02.11.2009 02:19
02.11.09 02:01 ___каратель
може й геніальна, тільки не зовсім реальна.
Грип - не вигадка. він існує і завжди загострюється в такий період. Цього року сильніше, ніж раніше. В такі пероди проводити збіговиська людей не варто, тому що для будь-яких ГРЗ - це неоране поле для діяльності.
IP: 93.73.10.---
каратель _ 02.11.2009 02:01
що ж, ця так звана епідемія днями має припинитися. Юля відсвяткує перемогу над нею ж вигаданою "епідемією", порахує відкати від фармацевтів, не дасть конкурентам провести виборчі заходи і в"їде на білому коні у президенти. Таміфлю - перемогає не грип, а конкурентів на виборах. Юля буде , можливо, першим президентом, який не тільки не витратився на переможну передвиборчу кампанію, а ще й заробив на ній купу грошей. Не кажучи вже про миттєво забутих педофілів та економічну кризу. Геніальна ідея та
IP: 93.74.99.---
фронт_мен _ 02.11.2009 01:23
to 02.11.09 00:53 ___botwinner
тому що ЩО таке Україна? це країна, її люди, її влада, її управляючі, її комплекс заходів в економвці, політиці, суспільному житті.. Зараз ці всі поняття так чи інак повязані з іменем Тимошенко.
Говоримо "Україна" - розуміємо Тимошенко.
IP: 93.74.99.---
фронт_мен _ 02.11.2009 01:16
to IP: 93.73.246.---01.11.09 23:10 ___X7
тимошенко принципі все правильно робить. Як премєр вона зробила звернення до людей, пояснила ситуацію, організовує процес співпраці та координує роботу по подоланню епідемії, тому претензії не зовсім доречні
IP: 79.193.61.---
botwinner _ 02.11.2009 00:53
Шановна УП, а до чого тут Тимошенко? Не треба ототожнювати країну з її недолугими політиками. Якщо вже так писати, то чому не "ООН підтримало Князевича", або "... Ющенка" ?!Адже йдеться про боротьбу з епідемією. Звернулась би у такій ситуації за допомогою Півн. Корея, надали б допомогу і їй. А ви написали б "ООН підтримує Кім Чен Іра"?!
IP: 93.74.97.---
Мадонна _ 02.11.2009 00:17
01.11.09 23:30 ___zvnV
А кожен і займається своєю справою: Тимошенко забезпечує Україну ліками та обладнанням, залучає іноземних експертів, а лікарі лікують цими ліками людей.
IP: 65.18.193.---
ділок _ 02.11.2009 00:13
Дуже радує те, що за нашу країну переживають і намагаються допомагати різними способами, так як розуміють Україна сильна держава, яка буде боротися до кінця....І головне,що допомагає в цьому професійна, демократична Тимошенко!
IP: 93.74.97.---
Мадонна _ 02.11.2009 00:12
Чудово, що ООН та ЮНІСЕФ готові допомати Україні у боротьбі з епідемією. А все завдяки тому, що Тимошенко вміє співпрацювати та у свій час виявила повагу та дипломатію до цих організацій .
IP: 77.52.201.---
Неюля _ 01.11.2009 23:31
IP: 93.73.246.---01.11.09 23:10 ___X7
Тимошенко и её команда уже организовала достойное сопротивление вирусу, и надеюсь ещё до Нового года мы будем об этом вспоминать, как о страшном сне!
А Вы не надеетесь что до следующего 2011 Нового года мы будем вспоминать о Тимошенко и ее команде, как о страшном сне? Многие не могли надеятся на случай с Лозинским, ведь Она,идя на выборы 2007 года, брала на себя ответственность за КАЖДОГО депутата.
IP: 212.3.111.---
zvnV _ 01.11.2009 23:30
01.11.09 23:10 ___X7 , від Вас уже нудить, лікарі фахівці своєї справи, займаються своєю справою , бо якби Юля почала цим займатися, то знову отримали б щось надзвичайно страшне, кожен займається своїми справами і нічого не фахівцям лізти куди не просять!!!
І слава працівникам які незважаючи на недофінансування та зневажливе ставлення Тимошонки з командою до фахівців виконують належним чином свою справу.
IP: 212.3.111.---
zvnV _ 01.11.2009 23:24
01.11.09 22:12 ___Ренегат
А причем тут поддержка тимошки? Поддерживает ООН Украину, а если среди тимошенницы тоже эпидемия, то ее можно поддержать только клизьмой, шоб не поносила
Повністю підтримую, ці писарчуки вже не знають як з Юлі викачати гроші в заголовок ліплять аби показати щоб вона проплатила їм за їх намагання приписати їй те чого немає і 100 відсоткову підтримку народу і месію яка знаючи про епідемію майдани збирає.
IP: 93.73.246.---
X7 _ 01.11.2009 23:10
Тимошенко и её команда уже организовала достойное сопротивление вирусу, и надеюсь ещё до Нового года мы будем об этом вспоминать, как о страшном сне!
IP: 93.73.246.---
X7 _ 01.11.2009 23:08
Я думаю что Украина справится и без поддержки ООН, но всё равно приятно что мы не безразличны другим странам и не одни в борьбе с эпидемией!
IP: 212.80.38.---
dixi _ 01.11.2009 22:51
2бацила - в следующий раз ждем от вас ссылок на Бульвар гордона,а также газеты очевидное и невероятное.
IP: 77.52.244.---
Серёга_Шарапов _ 01.11.2009 22:48
Ну, конечно, Нигерию своё правительство спасти не может, так надо за помощью обращаться к Европе. К помощи в виде секонда давно привыкли. Теперь шприцы и повязки привезут... Да-а-а, при Советах Индии помогали, а теперь Индии бесплатно шлёт лекарство... Дожили...
IP: 95.134.107.---
кінд _ 01.11.2009 22:32
Своєчасне звернення уряду до міжнародних організацій край необхідне, з урахуванням особливостей протікання захворювання в Україні!
IP: 93.73.246.---
X7 _ 01.11.2009 22:19
Сейчас глупо отказываться от помощи. Какая бы не была у ООН цель - главное это человеческие жизни!
IP: 95.111.196.---
Ренегат _ 01.11.2009 22:12
А причем тут поддержка тимошки? Поддерживает ООН Украину, а если среди тимошенницы тоже эпидемия, то ее можно поддержать только клизьмой, шоб не поносила
IP: 95.132.45.---
бацила _ 01.11.2009 22:10
МОЖЕ ТОМУ НАМ ТАК ГОТОВІ ДОПОМАГАТИ:
http://www.warandpeace.ru/ru/analysis/view/39643/
http://www.warandpeace.ru/ru/analysis/view/35930/
http://www.future.fcos.ru/content/view/282/1
ДУЖЕ ЦІКАВІ СТАТТІ ПРО ПОХОДЖЕННЯ СВИНЯЧОГО ГРИПУ І ЙОГО ЦІЛЬ
IP: 93.73.246.---
X7 _ 01.11.2009 22:07
А другого и быть не могло! Тимошенко уже давно признали как хорошего политика в Европе и во всём мире! А классно работающего человека легко и приятно поддерживать!