IP: 10.12.42.---
сонце_сходить _ 25.11.2009 17:43
А будівництво депутатами власних палаців на цих ділянках теж підходить під категорію "суспільна потреба"??
IP: 93.127.30.---
_ВАСЯ_ _ 20.11.2009 06:17
Твари, других слов нет,всех и автора закона под массовы расстрел,гнилье, пусть готовяться народ снесет это гавно.
IP: 72.167.232.---
lomonos _ 18.11.2009 01:33
Текст коментаря набирайте тут
IP: 82.193.97.---
xcc _ 18.11.2009 00:10
Гади. Приватна власність - наріжний камінь демократії і ринкової економіки. Треба терміново прокласти дорогу по дамбі в Кончі-Заспі.
IP: 94.248.64.---
Mobyl _ 17.11.2009 23:00
Предлагаю инициировать всенародный референдум с предложением к народу: выделение 1 Га украинской земли для эффективной (глубиной не менее 2 м.) утилизации так называемых народных избранников, принимающих подобные законы. Думаю народ поддержит 100 %. Кто за ?
IP: 93.126.73.---
Screamer _ 17.11.2009 20:15
А отбор участка для постройки депутатской дачи под формулировку "будівництво майданчиків відпочинку" проканает? Запросто.
IP: 78.154.168.---
Янук _ 17.11.2009 19:24
___JERTVA
А де ви розгледіли БЮТ і Регіонів поряд?
IP: 109.122.21.---
wanted _ 17.11.2009 18:37
Земелька, она, знаете ли, сближает...
Это надо было видеть, как у нас в горсовете депутаты от БЮТ, ПР и прочие дружно дерибанили городские земли... Просто слеза умиления накатывала...
IP: 95.132.116.---
serge753 _ 17.11.2009 18:33
17.11.09 16:24 ___Тепенький
Шановний! Певно Ви вважаєте себе найрозумнішим з усіх тут присутніх...
1. "Простий громадянин", до Вашого відома, теж може бути власником земельної ділянки. Читаємо закони, ага...
2. Розділ 3, стаття 15, п. 3 "Примусове відчуження земельних ділянок, інших об’єктів нерухомого майна, що на ній розміщені, з мотивів суспільної необхідності здійснюється за рішенням суду."
"А судьи кто?!.." Згадуємо, ага...
IP: 95.134.240.---
людиХ _ 17.11.2009 17:38
Даже большинство депутатов это решили, так что тоже наверняка не зря!!
IP: 95.134.240.---
людиХ _ 17.11.2009 17:38
Все будет регламентироваться законом, многие земли эксплуатируются не целесообразно, или даже вообще не эксплуатируются…..
IP: 95.134.240.---
людиХ _ 17.11.2009 17:32
Ющенко сам не знает что делает….и соцстандарты так же отвоюем!
IP: 91.192.4.---
_Вася _ 17.11.2009 17:31
Похоже узаконили беспредел.
IP: 95.134.240.---
людиХ _ 17.11.2009 17:31
И так будет с каждым законом!!
IP: 193.46.66.---
Sergio_S _ 17.11.2009 16:32
Продолжение
Наталкивает на мысль, что делается это как раз в интересах тех, кто "всем владеет" (к коим сами депутаты и относятся)....
IP: 193.46.66.---
Sergio_S _ 17.11.2009 16:28
___Бай
Не может так быть, чтобы 10% народу, владело всем
Оптимист вы, однако. У нас всем владеют 0,1% населения. А 10% - это примерно численность среднего класса в Украине.
А еще больший оптимист в том, что "наводят порядок". Это когда у нас было, чтобы депутаты в таком кол-ве наводили порядок??? У нас обычно, если одна из фракций (или коалиция) хоть пытаются создать видимость наведения порядка - оппозиционная(ые) им тут же выступают против. И наоборот. А тут - такое единодушие! Наталкива
IP: 213.133.161.---
gosha3000 _ 17.11.2009 16:27
17.11.09 16:05 ___Бай А вы, уважаемый, пойдите на Русановские сады и еще раз скажите то, что написали. Думаю, что люди вас правильно поймут. А Вот их сайт http://sady.in.ua/ Было бы не плохо, если бы на месте Вашего дома или квартиры, или Ваших родителей построили площадочку или аэропорт.
.
IP: 62.244.4.---
Тепенький _ 17.11.2009 16:24
Дана норма давно прописана в Земельному кодексі. Проте був не визначений механізм, що і врегулював даний закон. Приватизація землі зробила неможливим реалізацію багатьох проектів державного рівня і стала ступором на шляху розвитку України, зате дозволила спекулювати земельними ресурсами чиновниками та їх близькими. А критикам, раджу читати закони, а потім їх обговорювати.Фактично земелею крутять адмінстрації та ради, тому простому громадянину даний закон нічим не зашкодить.
IP: 195.211.60.---
serge753 _ 17.11.2009 16:22
Ага... порядок... гляди шоб навели....
Теперь получаем законный сценарий:
Есть у тебя дачка на русановке... Приходит дядя и говорит: "Мы тута мостик строить собрались, и надобно тебе отседов свалить. Ну, шоб тебе не обидно было, на 1000 грн за твою хибарку..."
Ты ему: "Да пшёл ты..." Дядя разворачивается и уходит...
Проходит годик... Дядя возвращается с бульдозером и зачищает твой участочек... И НИЧЕГО ты сделать не сможешь!!! Теперь усьо законно...
IP: 172.25.22.---
Ihorko_T _ 17.11.2009 16:21
Узаконили рейдерство... Просто ужос. Немає Піночета на вАС, як жаль =(
IP: 195.64.148.---
Alexcor _ 17.11.2009 16:19
Закон го..но, поки у нас не буде приватна власність недоторканою нічого в цій країні не буде... Тепер будь який чиновник зможе викинути вас з вашого подвіря під приводом створення там парку... це повна фігня... навіть якщо в мене знайдуть нафту на участку чому це я повинен це золоте дно віддати бандюкам при владі... це моє, я заплатив за це гроші і ніхто не має право це забрати... це приведе до чергової хвилі рейдерства через чиновників
IP: 194.8.151.---
Бай _ 17.11.2009 16:05
Та не грабеж узаконили, а наводят порядок, Не может так быть, чтобы 10% народу, владело всем, а 90% лапу сосали и завидовали издали. А Витя за пасу свою запереживал.
Да не будь этого Закону в Украине ни аэропорта, ни автобану, ни ж/д дорги, ни моста, ни стадиону никогда б не построили. Всегда бы нашелся судья, который, например сидя в Хоруживке, запретил строить мост в Киеве, бурить скважину на Полтавщине, строить аэропорт во Львове и прочее. Ведь так?
IP: 195.149.90.---
atthe _ 17.11.2009 15:58
треба тягнибока вже на цих виборах обрати президентом, бо інакше цих ворюг вже ніхто не зупинить...
IP: 193.243.159.---
dolly _ 17.11.2009 15:50
Суки. Узаконили грабёж. Что БЮТ что ПР - один чёрт. Какие ещё аргументы нужны тем болванам которые делают им рейтинги.
IP: 10.13.19.---
bmp _ 17.11.2009 15:38
створення міських парків, будівництво майданчиків відпочинку, стадіонів та інших об’єктів загального користування;
та під цю марку можна будь-яку землю відібрати, передати місцевій владі а потім знову продати....
IP: 91.209.55.---
JERTVA _ 17.11.2009 15:26
У грабунку простих людей БЮТ і ПР завжди поряд!
IP: 10.11.1.---
Rabotodatel _ 17.11.2009 15:20
Пусть те, кто выбирал Тимошонку, перебираются со своих дач: Губский сплошь покроет стран "парковыми зонами общего пользования".
Особенно умиляют чужие посольства. Это как: захотят у меня отобрать дачу для для иностранного дяди - и пшел вон? Так? Какого черта!
Закон, конечно, нужен, а то ни дорогу построить нельзя, ни мост. Но люди должны как-то защищаться!
IP: 91.209.55.---
JERTVA _ 17.11.2009 15:17
Пральна! Спочатку відчудження, а потім дерібан. Думав у ВР крадії сидять, a вони і грабувати не дурні.
IP: 192.168.8.---
Slavuta1 _ 17.11.2009 15:13
Мета одна у цього закону - забирати земельні ділянки у звичайних людей, які мають успадковані 10-30 соток землі біля та всередині крупних населенних центрів. Так для якогось мудєля треба ділянка у 200 метрах від межі Києва (а цих ділянок вже зараз фіг ма) рієлтор за бабло візьме і під приводом нацональної загрози виселить у однокімнатну квартиру корінну сім'ю, яка має ділянку, а продавати нехоче. Для тих хто накрав гектари - цей закон недійсний. Могли б зразу цей пункт першим вписати .
IP: 92.113.210.---
vam _ 17.11.2009 15:07
будівництво майданчиків відпочинку,
Всі інші формулювання зайві. Влада(мер) завжди може сказати неугодному - ми тут, на місці твого будинку(заводу) хочемо майданчик побудувати і люмпен завжди підтримає.
IP: 91.209.55.---
JERTVA _ 17.11.2009 15:05
Разом з Україною 146 позицію розділили Камерун, Еквадор, Кенія, Росія, Сьєрра-Леоне, Східний Тимор і Зімбабве.
Пральна! Какая Европа! Во де наше место! С Россией рука об руку в светлое будущее! И выберем его во втором туре - из вора и воровки - вора в законе
IP: 10.1.1.---
zhumak _ 17.11.2009 15:02
Гавнюки.
IP: 213.227.202.---
grafit _ 17.11.2009 14:57
А на яких умовах?