IP: 92.49.243.---
сонце_сходить _ 29.11.2009 14:08
От знову не вдалася провокація стосовно неправильного використаня "грипозних" грошей - все офіційно та законно. Так що всім, хто намагався на цьому провернути авантюру по звинуваченню Тимошенко варто замовкнути.
IP: 94.245.208.---
AO _ 23.11.2009 23:31
Гарун, мені здається, що ВООЗ оголосило панденмію, а не Україна, а Роше відреагувало програмою про створення резервів і поставки країнам третього світу по пільгових цінах Таміфлю. Так виходить з того ж документу з якого цитуєтьтся другий абзац, який в принципі розрахований на майбутнє. Уряд якому продали Таміфлю-це компаня Ганза, чому ж Роше не продавало через своє представництво у Києві. А забули ще про Харківське Здоров"я- що виробляє аналог Таміфлю, а Роше має претензії....
IP: 95.132.22.---
Kira_feya _ 20.11.2009 07:13
"Закупити "Таміфлю" за пільговою ціною у компанії-виробника "Roche" можна лише за умови оголошення у країні пандемії свинячого грипу або надзвичайного стану." А так как у на с в старне большинство не поверило в реальную угрозу, то нечего и обсуждать какие-то возможности.. Тимошенко бьется как может... а ее обвиняют не по делу во всех проколах других
IP: 213.154.204.---
Гарун _ 20.11.2009 00:37
20.11.09 00:17 ___1111
«зачем русским приходится убивать свою национальность в себе и в других»
Як можна вбити «русскую» національність в «других», тобто «нерусских» ?
Мабуть, цікава інструкція «Зроби сам»
IP: 82.193.114.---
1111 _ 20.11.2009 00:17
Для тех, кто пропустил:
"Убить русского в себе"
Фильм рассказывает о том, кто и как создавал так называемый "Большой украинский миф".
Кто конкретно и как создавал идеологию украинских националистов, придумывал язык и исторические мифы, почему Украина как государство априори может быть только антироссийским, и зачем русским приходится убивать свою национальность в себе и в других?
http://torrents.ru/forum/viewtopic.php?t=2436712
IP: 213.154.204.---
Гарун _ 20.11.2009 00:08
19.11.09 23:45 ___AO
«та не купив пільговий, бо треба було прогнати через посередників.»
"Roche" продає пільговий Таміфлю тільки УРЯДАМ, і тільки у випадку національної епідемії ПАНДЕМІЧНОГО грипу. На Україні перший випадок – 5 червня, людина приїхала з Парижу, другий – в кінці вересня. Тільки 30 жовтня міністр Князевич заявив, що в Україні фактично почалася епідемія A/H1N1. З якого б дива "Roche" продавала нам Таміфлю по 67 гривень влітку чи на початку осені? Тим більше, що цим же літом ВООЗ передала Україні 61 тис. доз Таміфлю?
IP: 91.141.2.---
AO _ 19.11.2009 23:45
та не купив пільговий, бо треба було прогнати через посередників.Роше все одно кому продавати:.гроші-товар.Бізнес немає лиця і жалю до біди людей.Уряд бездіяльність свою показав, може думав, що грім не вдарить , а гроші попрацюють, якщо і були виділені. А грім вдарив...та ще й паніки наробив.А що говорити-ганьба!!!
IP: 213.154.204.---
Гарун _ 19.11.2009 23:44
19.11.09 23:31 ___AO
«Негайно» там немає. В другому абзаці – вимоги до країн для отримання пільгових цін.
«Roche will then ship the stockpile to the governments of countries concerned when an influenza pandemic has been announced, or in the event of a public health emergency, upon request from the governments concerned.»
IP: 91.141.2.---
AO _ 19.11.2009 23:31
Ю. Констянтинов заявив:»"Roche" відправить резерв до урядів...у випадку, коли в країні буде оголошено пандемію грипу...». Насправді, у пресрелізі Roche 1 липня 2009року написано, що "Таміфлю"буде доступним для урядів та пацієнтів у країнах, що розвиваються (Україна також тут) негайно після оголошення Всесв орг.охорони здоров’я(WHO) пандемії. WHO оголосила пандемію грипу 11 червня 2009 року. Створюється враження, що Констянтинов спеціально перекручує факти, щоб приховати махінації і правду.
IP: 213.154.204.---
Гарун _ 19.11.2009 23:05
----------> 19.11.09 20:38 ___Halychka
«Чому не пояснює чиновник МОЗ, для чого потрібен посередник.»
Константінов пояснив:
"Саме виробник визначає компанію, яка має право і яка несе відповідальність за здійснення поставок препарату. В Україні, за інформацією компанії "Roche", її інтереси представляють дві компанії, одна з яких є "Ганза".
IP: .---
харт _ 19.11.2009 23:02
Щось якось не дуже впевнено МОЗ пояснив, та й реакція Князевича на створення спеціальної комісії була дуже підозрілою, тому мабуть то було логічне рішення уряду перевірити закупівлі МОЗ
IP: .---
харт _ 19.11.2009 23:01
20:09 ___ninocaga
Щось ви не того звинувачуєте, тому що саме пан президент заблокував виділення одного мільярду на медичну галузь, в тому числі і медичне обладнання, але виділив два з половиною мільярди на вакцинацію. Поведінка президента дійсно не зрозуміла, тому що його вето вже шкодить народу, але ж до чого тут Тимошенко, тим паче, що Міністром охорони здоров’я є людина, що була направлена туди саме Ющенко за квотою НУ-НС, і ця людина перш за все несе відповідальність за медичну галузь
IP: 93.73.94.---
h-ha _ 19.11.2009 22:52
20:09 ___ninocaga
У вас явно критика граничащая с маразмом - Ющ заветировал выделение денег на медицину, а Юля виновата... И еще раз - для тех, кто в танке, т. е. вас - проверки ведутся не только по поводу Тамифлю, а по поводу всех лекарств. На счет воровства, так вот это как раз и проверяют, и вором тут выявляется явно не Юля, а представитель команды Юща, чьи руки ничего не крадут. И отсутствие пенициллина - это тоже прежде всего ответственность ющенковского Князевича
IP: 78.40.231.---
Оз_ _ 19.11.2009 21:55
19.11.09 20:09 ___ninocaga
Щоб дійсно допомогти людям, ВР проголосувала за виділення 1 млрд. грн., але Ющенко заветутвав цей закон, яким предбачалося забезпечити УСІ лікарні необхідними ліками та обладнанням, щоб лікувати та діагностувати грип, і забезпечити профілактичні дії. Додай до цього ветування ВАЮ на усі рішення уряду, якими передбачалися закупівлі спецмедобладнання, реанімобілів, інкубаторів для немовлят. Це нормально????
IP: 78.40.231.---
Оз_ _ 19.11.2009 21:45
19.11.09 20:09 ___ninocaga
Не засмічуй ефір істеричними стенаннями вперемішку з брехнею. Тимошенко - не лікар і караючий орган. Вона - прем'єр-міністр. Якщо є зловживання, цим має займатися прокуратура. Але вона за часи президентства Ющенка стала кишеньковою, придворною і слугує виключно для задоволення потреб гаранта та його оточення, щоб карати "невгодних і прикривати "потрібних".
IP: 77.120.84.---
bayron _ 19.11.2009 21:33
19.11.09 20:09 ___ninocaga
Тимошенко сделала все возможное чтобы побороть эпидемию гриппа в Украине и ей это удалось - уже в некоторых областях снимают карантин, и заболеваемость снизилась. Если бы правительство не отреагировало тогда, сейчас бы мы имели совсем другие последствия.
IP: 94.153.167.---
Halychka _ 19.11.2009 20:38
Чому не пояснює чиновник МОЗ, для чого потрібен посередник, якщо можна було придбати таміфлю безпосередньо у виробника, навіть якщо не по пільговій ціні. Для чого посередник, шановний. Де логіка. Лапшу хто буде збирати?- Нація.
IP: 94.153.167.---
Halychka _ 19.11.2009 20:25
Сьогодні МОЗ, завтра міністерство освіти, післязавтра міністерство культури будуть перевіряти урядові комісії. Кому і скільки можна затирати очі. Шановні політики, за кого ви маєте український народ. Та практично всі державні закупівлі, роботи за завищеними цінами і розцінками ( відкат треба ж взяти) Вистачить фальші. Невже ви цього не знали. В правоохоронних органів на місцях і в центрі рильце теж в пушку і від цього. Смердить лицемірством в Україні і цинізмом у відношенні до на нації.
IP: 194.187.150.---
ninocaga _ 19.11.2009 20:09
Ну конечно. Бедная честная тетя Юля! Такого что б анализы не делали раньше не было. Вы не видите больных людей, которых лечить не за что. Вы не знаете, когда больной у вас тяжелый, а вы даже пенициллин ему дать не можете. А вот как раз за 2 года разокралось все последнее! Вы не знаете, когда ОНО говорит про вакцинацию и даже не понимает, что нужен период 3 месяца для выработки защиты! На одном тамифлю - грипп не вылечишь, а все затраты за счет самих больных! ВОРОВКА ОНО ваша ю л я
IP: 91.209.55.---
JERTVA _ 19.11.2009 20:06
Все одно міністра знімуть. Старий трюк. Після бездоказових волань про корупцію, ВОНА з ПР зняли вже третину міністрів. Як готувалася нещодавно, так готується і після виборів коаліція БЮТ з ПР. Іде зачистка. Хто наступний?
IP: 93.73.94.---
h-ha _ 19.11.2009 19:57
___ninocaga
Вот как раз комиссия и была инициирована, чтоб выяснить воруют ли чиновники в МОЗ, и не только по поводу Тамифлю, а по всем закупкам за 2007-2009 года. Так что не надо ля-ля. И если уж на то пошло, то медицина в Украине всегда плохо финансировалась: и в 2004ом, и в 2007ом, а Тимошенко - премьер только два года, так что вините уже не одну Юлю а всех, а то такое впечатление от вашего поста, что землетрясение в Индонезии - это тоже Юля - критика граничащая с абсурдом
IP: 94.240.164.---
Avler _ 19.11.2009 19:56
19.11.09 19:25 ___ninocaga
Ну, и какие есть аналоги Тамифлю?? Что-то ни про один альтернативный вариант не слышно..
IP: 194.187.150.---
ninocaga _ 19.11.2009 19:25
Бедная Юля! Оно оказывается инициировало комиссию, ай яй яй! Кто это с ней не поделился? В больницах нет ничего_ антибиотиков, даже глюкозы, на фига нужен этот тамифлю? Что бы Юличка откат получила. А то что у него куча побочных эффектов - это так фигня. В своей стране надо науку развивать, а для этого не красть безбожно, а финансировать институты нужно. Бедные доктора только отчеты пишут и пишут, а ОНО их с экрана поучает, как лечить и как работать при финансировании медицины - 0 грн.00 коп.
IP: 213.154.204.---
Гарун _ 19.11.2009 19:02
"Roche" продає пільговий Таміфлю тільки УРЯДАМ, і тільки у випадку національної епідемії ПАНДЕМІЧНОГО грипу. На Україні перший випадок – 5 червня, людина приїхала з Парижу, другий – в кінці вересня. Тільки 30 жовтня міністр Князевич заявив, що в Україні фактично почалася епідемія A/H1N1. З якого б дива "Roche" продавала нам Таміфлю по 67 гривень влітку чи на початку осені? Тим більше, що цим же літом ВООЗ передала Україні 61 тис. доз Таміфлю?
IP: 93.73.94.---
magr _ 19.11.2009 18:59
В общем не зря Тимошенко инициировала комиссию по проверке закупок МОЗ за 2007-2009 года, судя по всему глава МОЗ, направленный туда лично Ющенко по квоте НУ-НС, является представителем команды Юща, руки которого ничего не крадут, не говоря уже про то, что Катерина Ющенко сама очень часто сотрудничает с этим самым Багрием
IP: 93.73.254.---
femida _ 19.11.2009 18:02
Набридла БРЕХНЯ!!!
IP: 193.46.66.---
Sergio_S _ 19.11.2009 17:59
___1234qwe1234
Ага. Ну как всегда - только дерьмом запахло - Тимошенко ни при чем.
IP: 193.46.66.---
Sergio_S _ 19.11.2009 17:57
Как на УП бывает очень часто, название статьи на УП абсолютно не соответствует действительности. МОЗ нічого не пояснив. Да и пояснять им нечего. Можно посчитать разницу между льготной ценой и ценой, которую заплатила Украина. Объем закупок известен. На этом основании можно прикинуть примерный размер отката чиновникам. Вот и все "пояснення".
IP: 85.90.199.---
1234qwe1234 _ 19.11.2009 17:51
а при чем тут ЮВТ? МОЗ полностью контролирует ЮВА, а по областям многим ПР.
IP: 94.244.5.---
Enki _ 19.11.2009 17:46
Кто бы сомневался, что МОЗовские твари озвучат законные "отмазки" своим действиям, вернее -бездействию.А что им мешало еще с весны отслеживать распространение H1N1 в Украине, как делали у себя все нормальные страны? Тогда к июлю кол-во зафиксированных случаев было бы достаточным, чтобы объявить начало эпидемии и обратиться к ВОЗ за помощью.Нет, все лето они убаюкивали нас, что в стране свиного гриппа нет, и проснулись от спячки только в октябре, когда больше нельзя было скрывать очевидные вещи.
IP: 217.25.199.---
Oleg007 _ 19.11.2009 17:39
Мафія - БЕЗСМЕРТНА
IP: 212.66.32.---
rugor _ 19.11.2009 17:26
.
Отметим пять лет Манда......... Майдана кризисом , эпидемией и " дешевым " " Тамифлю " !!!
.
IP: 217.196.160.---
А-яй-яй _ 19.11.2009 17:08
Цвіте помаранчева еліта !!!!!!
ВСЕ ДОБРЕ у прекрасному КОРОЛІВСТВІ
IP: 91.124.122.---
Salut33 _ 19.11.2009 16:56
ну и где расследование
партнер или не партнер?
или ссука халявщик
коррупция мля
IP: 188.163.93.---
_Противник _ 19.11.2009 16:46
директор департаменту регуляторної політики у сфері обліку лікарських засобів МОЗ Юрій Константінов: "Ми створили з ним фірму. Це що, заборонено"
Госчиновник создает фирму, а потом сам решает пропускать госзаказ чарез эту фирму (прозрачный и честный тендер?). "Це що, заборонено?"
Профессиональная каМАНДА ЮВТ!!!
Твою мать!
IP: 91.124.228.---
Oxlamon _ 19.11.2009 16:43
Кушайте лапшу с ваших ушей. Она помогает вылечиться от гриппа. Пацаны бабло отмылы, откаты поделили, а теперь рассказываю нам, какие они белые и пушистые.
IP: 109.162.19.---
достучусь _ 19.11.2009 16:36
Тогда зачем посредник ? Неувязочка. Юли на выборы бабки готовили.
IP: 94.27.80.---
укр_ _ 19.11.2009 16:22
Уряд виділив кошти з розрахунку на епідемію, яка вже тоді була в Мексиці і за прогнозами мала поширитися і в Україні. То МОЗ мав усі підстави купувати препарат за зниженими цінами, але вони цього чомусь не зробили
IP: 94.27.80.---
укр_ _ 19.11.2009 16:22
Очевидно, що з бюджету країни було вкрадено колосальні суми. І це в умовах кризи, коли кожна копійка дорога. Тимошенко виведе усіх мсахінаторів на чисту воду і змусить їх нести відповідальність
IP: .---
Пан_Володимир _ 19.11.2009 16:21
Підтверджених випадків пандемічного грипу 225 за місяць. Округлимо до 1000 і помножимо на знижку в 0,9 ЄВРО за упаковку. Чи є далі про що говорити???
IP: 193.110.89.---
Olga9791 _ 19.11.2009 16:07
О чем вы говорите, куда закупали этот припарат? Полтавские врачи его и в глаза не видели, а что уж говорить за раенные больници. Какая то сволочь как всегда под шумок деньги отмывает.
IP: 95.132.48.---
andreyak83 _ 19.11.2009 16:01
Как быстро похудеть http://super-figyra.com
Несложной и эффективный метод дающий результат!
IP: 92.113.16.---
Roman-RO _ 19.11.2009 15:51
Срочно наградить Героем Украины за такое уменьшение цены! За героизм в борьбе с эпидемией ... которой нет... и не было. И не будет, если только не будет поголовной вакцинации. Но таки скоро, похоже, будет - надо ж куда-то деть закупленное и заказанное.