IP: 82.193.97.---
alex100473 _ 22.12.2009 21:44
сонце_сходить:
Повториться, ще не раз.Бо основна маса Українців телепні, які не хочуть іноді свій мозок підключати.
IP: 120.50.48.---
dGreen _ 15.12.2009 01:39
to Einz
+1000
IP: 109.162.21.---
лазарь _ 13.12.2009 21:16
чим би дитя не тішилось лиш би не плакало!!!
IP: 92.49.243.---
сонце_сходить _ 29.11.2009 15:34
Ющенко вже давно все переплутав - пост президента із цирковою роллю! Це не глава держави - це наш сором, який не повинен більше повторитися.
IP: 194.44.206.---
Червоне_Серце _ 20.11.2009 16:29
20.11.09 12:37 ___Black_Sea
Як на мене, то це була заготовлена "обмовка" Ющенка, бо хто такий Медвєдєв, щоб знати його ім"я-по-батькові?! Бу-га-га!!!
Ну тоді питання можна сформулювати з точністю навпаки : хто такий Ющенко , щоб так нас соромити ?
IP: 194.44.206.---
Червоне_Серце _ 20.11.2009 16:27
Президент Віктор Ющенко переплутавши ім’я та по батькові російського президента Медведєва , став точною копією свого дружбана Януковича , який теж усе і все на світі плутає .
IP: 192.251.226.---
скрубик _ 20.11.2009 14:28
Все очень логично – как "работал" Ющенко все эти годы, так и завершает свою "деятельность" – несуразно и бездарно! Но амбиций сколько! А результат – полный пшик…
IP: 174.36.56.---
ветерок _ 20.11.2009 14:26
Это знаковая оговорка. Не знать, как зовут твоего ближайшего коллегу, руководителя страны, с которой Украину связывает слишком многое – это не просто стыдно, по-моему, это – крах карьеры (и так, впрочем, бесславной…)
IP: 98.113.14.---
ушищи _ 20.11.2009 14:25
Ну що тут казати… цей випадок тільки підкреслив, як Ющенко відноситься до Росії, до найближчого стратегічного партнера, відносини з яким треба шанувати та поліпшувати, а з президентом спілкуватися та знаходити не тільки протокольну спільну мову.
IP: 78.24.72.---
Black_Sea _ 20.11.2009 12:37
Як на мене, то це була заготовлена "обмовка" Ющенка, бо хто такий Медвєдєв, щоб знати його ім"я-по-батькові?! Бу-га-га!!!
IP: 95.135.162.---
оляля _ 20.11.2009 12:25
Я щось ніколи не помічала, щоб Тимошенко робила такі помилки по відношенню до інших глав держав чи урядів. Вона говорить впевненіше і швидше, а Ющенко думає над кожним словом і то фігня виходить. Копія як і в справах.
IP: 95.135.162.---
оляля _ 20.11.2009 12:23
Недарма кажуть в народі " з ким поведешся, того й наберешся" або "скажи мені хто твій друг і ятобі скажу хто ти". Ющенко, мабуть, дуже хвилювався обманюючи народ в щирості.
IP: 95.135.162.---
оляля _ 20.11.2009 12:21
Ха-ха, Андрій Вікторович пішов слідами Федора Вікторовича! Та вже би хоча б не шепталися таємничу на весь голос!
IP: 192.168.10.---
-аб- _ 20.11.2009 12:06
полный мудак
IP: 80.93.124.---
Янук _ 20.11.2009 11:23
IP: 194.44.220.---20.11.09 09:24 ___Cloobex
Так, так це називається відбілюванням Ющенкового казусу.
І хто мав зрозуміти, то вже зрозумів, хто ви і що ви.
IP: 80.93.124.---
Янук _ 20.11.2009 11:19
Оце вам і президент, ганьба справжня для України, а не президент.
Та хто таке чув, щоб переплутати імя, тим паче такого відомого і близького сусіда.
IP: 78.40.231.---
Оз_ _ 20.11.2009 10:49
Говорити про перегляд газових контрактів і плутати ім'я того, з ким це треба обговорювати? Поведінка Ющенка - це не поведінка президента. На жаль, ВАЮ - чи не найбільше розчарування для українського народу.
IP: 77.122.107.---
rainmann _ 20.11.2009 10:21
От через такі деталі стан відносин з Росією залишається незадовільним! В січні, коли президентом стане Тимошенко, рівень відносин з північним сусідом буде відроджено!
IP: 93.74.99.---
дівчинисько _ 20.11.2009 10:21
to 20.11.09 10:16 ___Einz
а-а, вам можна :)))
IP: 80.84.190.---
Einz _ 20.11.2009 10:16
10:04 ___дівчинисько
Про идиотизм сказал я, а не Медведев. Хотя живу в Украине и мои слова не являются вмешательством кого-то в чьи-то дела.
IP: 93.74.99.---
дівчинисько _ 20.11.2009 10:04
to 20.11.09 09:48 ___Ein
насправді це не медведєву вирішувати по-ідіотськи чи не по-ідіотськи чиниться влада у нашій країні.
вони ніяк не можуть второпати, що ми незалежна країна, і такого роду закиди як мінімум недоречні.
в них теж не все алєс кляр.
IP: 77.52.1.---
аняиженя _ 20.11.2009 09:56
Перепутать имя - это не так и страшно, но то, что он напутал в Украине , врядли, в ближайшее время кто-то сможет разобрать!
IP: 80.84.191.---
Einz _ 20.11.2009 09:52
А если это не случайная оговорка, то Медведев теперь имеет полное право, например, "перепутать" фамилии президентов Украины и Грузии - назвать их Ющашвили и товарищ Саахов. А "Украинская правда" может использовать эту идею уже сейчас в своих заголовках.
Только если Медведев захочет приколоться покрасивее, то он "перепутает" цифру цены на газ, увеличив в пару раз. Не забывайте об этом.
IP: 80.84.191.---
Einz _ 20.11.2009 09:48
09:24 ___Cloobex
відповідь Юща на відеоблог Мєдведева.
---------------------
В том смысле, что Ющенко завидует Медведву, что у того есть видеоблог?
Ничего такого страшного против Украины там не было! Всего лишь констатация факта, что нынешняя власть в Украине ведёт себя по-идиотски. Это и так понятно. Это Вам может и в Украине любой сказать, причём в гораздо более крепких выражениях.
И не потому, что я на стороне России, просто хватит необоснованно лить грязь на Медведева, не разобравшись.
IP: 194.44.220.---
Cloobex _ 20.11.2009 09:24
В політичних колах таке вважається "попустити" ту особу про яку ти говориш, можне припустити, що це відповідь Юща на відеоблог Мєдведева. На мою думку дуже "тонко" і той, хто мав зрозуміти - зрозумів))
IP: 80.84.190.---
Einz _ 20.11.2009 08:02
Виктор Андреевич!
Учиться, учиться и учиться :)
Президента Российской Федерации (страны, с которой граничит Украина) зовут
Дмитрий Анатольевич Медведев. http://medvedev.kremlin.ru
Статьи пишет интересные...
http://www.dni.ru/polit/2009/9/10/174672.html Статья "Россия, вперед"
http://www.kremlin.ru/transcripts/5979 Послание Федеральному собранию
Подсказка: не про Батурин, но тоже интересно.
После прочтения хочется написать книгу "Почему Медведев - не Путин" ;)
IP: 94.153.209.---
bavarlok _ 20.11.2009 03:18
два політичні трупи
IP: 194.44.33.---
trUPA _ 20.11.2009 02:49
Оце Український державник!
IP: .---
Bon0-7 _ 20.11.2009 01:54
Тоже мне политик не может запомнить имя и отчество вот именно по этому над нами все и смеются по поводу нашего президента он как только может позорит страну!
IP: 93.74.99.---
дівчинисько _ 20.11.2009 01:48
Ющенко дав жару... як таке можна було перепутати? чесно кажучи, подивившись ролик, невільно провелись паралелі з Єльциним...
складається враження, що Ющ не зовсім адекватний...
IP: .---
6621 _ 20.11.2009 01:27
Срочно в номер!
Ющенко перекрестил еврея!
IP: 193.41.185.---
саймон _ 20.11.2009 01:09
Все рiвно на сьогоднi практично вибору немае. Не дай бог щоб до влади прийшов тупорилий дебiл яник - марiонетка кремлядська.Це пряма загроза iснуванню Украiни як незалежнiй державi.Той же Тягнибок-наприклад- максимум на що претендуе -пройти в Раду на найближчих виборах.
IP: 89.252.9.---
свiтолюбка _ 20.11.2009 00:43
20.11.09 00:29___саймон
Те, що Ви переказали, свiдчить , що i у Путiна, i у Тимошенко ворог один - Ющенко. Одночасно це говорить i про те, що навряд чи Юля за Украiну.
IP: 193.41.185.---
саймон _ 20.11.2009 00:29
Ну що пан президент -докерувався ти до ручки .Приiзджае путлер i цитуе вiршики( про зустрiч Ющенка i Саакашвiлi) : "бойцы вспоминали минувшие дни и битвы , которые вместе продули они". Поради роздае -зняти на всякий випадок галстуки щоб чого-небудь не вийшло...-пiд смiшок косатоi : "а я краватки не ношу-ха-ха".
IP: 24.185.141.---
vladsweet _ 20.11.2009 00:27
Есть возможность заработать до $5 в день - http://b-work.ru/?ref=1124912
IP: 82.193.114.---
1111 _ 20.11.2009 00:22
Для тех, кто пропустил:
"Убить русского в себе"
Фильм рассказывает о том, кто и как создавал так называемый "Большой украинский миф".
Кто конкретно и как создавал идеологию украинских националистов, придумывал язык и исторические мифы, почему Украина как государство априори может быть только антироссийским, и зачем русским приходится убивать свою национальность в себе и в других?
http://torrents.ru/forum/viewtopic.php?t=2436712
Сторінки:
← Попередня
Наступна →