Заснована Георгієм Гонгадзе у 2000 році

Тимошенко домовиться з Росією до 2020 року

КОМЕНТАРІ
ДОДАТИ КОМЕНТАР   
IP: 92.49.243.---
сонце_сходить _ 29.11.2009 15:52
Ну от - робота продовжується, договори підписуються.... А де в цей час Ющенко, Янукович і інші "діячі"??? Махають руками та язиками?
IP: 194.44.206.---
Червоне_Серце _ 20.11.2009 16:26
Найближчим часом Україна та Росія не без участі Юлі , яка вміє професійно домовлятись , можуть підписати стратегічний контракт в ядерній енергетиці до 2020 року.
IP: 174.132.76.---
табб _ 20.11.2009 13:33
Тимошенко вміє домовлятися та працювати професійно, вона ні коли слова на вітер не кидає...все буде добре якби тільки їй не заважали Ющі та Яники!
IP: 77.120.208.---
ekono_mist _ 20.11.2009 12:30
Думаю, что Тимошенко сумеет подписать этот стратегический контракт!
А главное, с выгодой для Украины!
IP: 77.120.208.---
ekono_mist _ 20.11.2009 12:27
Это стало бы очень большим плюсом для Украины, и конечно же могло бы принести нам стабильномть и ясность в отношениях с нашими российскими партнёрами!
IP: 67.159.45.---
янка _ 20.11.2009 11:36
Премєрці вдалося виправити помилки Ющенка! Нарешті у нас зявилися взаємовигідні стоскнки з Росією!
IP: 67.159.45.---
янка _ 20.11.2009 11:33
Тимошенко дбає про розвиток України! Саме таким має бути президент!
IP: 77.52.24.---
proletarka74 _ 20.11.2009 10:48
Тимошенко понимает, что из покон веков Россия наш самый ближащий сосед и стратегический партнер, поэтому и проводит свою политику в рамках долговременных соглашений.
IP: 72.167.131.---
отава _ 20.11.2009 10:39
Тимошенко діє у вірному напрямку,Нам потрібно налагоджувати рівні партнерські стосунки не тільки з Європою, а й з Росією.
IP: 78.40.231.---
Оз_ _ 20.11.2009 10:29
20.11.09 10:25 ___sanya32
Тимошенко робить те, що повинен кожен прем'єр - налагоджує співробітництво з сусідньою країною у тих сферах, які найбільше цікавлять Україну.
IP: 78.40.231.---
Оз_ _ 20.11.2009 10:26
Україна не виробляє ядерного палива для АЕС, досьогодні ми купляємо його в Росії за контрактом, дія якого закінчується 1 січня 2010 року. Звичайно, що контракти треба продовжувати, поки Україна налагодить власне виробництво.
IP: 82.193.97.---
sanya32 _ 20.11.2009 10:25
Ще і сюди полізла?! Ще і тут долгів нахватається під 300% годових
IP: 66.90.104.---
АнтіУ _ 20.11.2009 10:17
Тимошенко готова до співпраці. З Путіном вони обговорили найважливіші проекти і їх реалізація буде мати дуже важливі та позитивні наслідки для України
IP: 77.122.107.---
vivaldi _ 20.11.2009 10:16
Тимошенко за время своего премьерства подписала с Россией больше выгодных контрактов чем все предыдущие президенты вместе взятые!
IP: 77.122.107.---
rainmann _ 20.11.2009 10:15
Тимошенко титанічними зусиллями відновлює українсько-російські відносини, зіпсовані вищим керівництвом України за останні 5 років!
IP: 93.74.99.---
дівчинисько _ 20.11.2009 01:53
тимошенко ні одну важливу галузь не пропустить - всюди потрібна її активна участь та контроль.
стратегічне партнерство з Росією - це її заслуга
IP: .---
Bon0-7 _ 20.11.2009 01:53
Это верно нашей стране нужны хорошие и долгие контракты! А по ядерной энергетике тем более!Ведь это большие деньги, а они нашей стране не помешают!
IP: 93.73.94.---
doggie _ 20.11.2009 01:39
В плане ядерной энергетики, Россия действительно стратегический партнер, поэтому это вполне логичные действия
IP: 92.112.82.---
Kozaksemen _ 20.11.2009 00:52
Росія стратегічний партнер не тільки України, Польщі, Германії, але й інших держав. І не вести розумний діалог з сусідом, а співпрацюіати з "кумами за морями" , якнайменше тупість. Довго будемо ще розгрібати те що наробив Ющенко.
IP: 82.193.114.---
1111 _ 20.11.2009 00:24
Для тех, кто пропустил:

"Убить русского в себе"

Фильм рассказывает о том, кто и как создавал так называемый "Большой украинский миф".

Кто конкретно и как создавал идеологию украинских националистов, придумывал язык и исторические мифы, почему Украина как государство априори может быть только антироссийским, и зачем русским приходится убивать свою национальность в себе и в других?

http://torrents.ru/forum/viewtopic.php?t=2436712
IP: 92.112.87.---
neznajka2 _ 20.11.2009 00:15
ВОНА вже "підсадила" Україну на газову гілку, а зараз ще хоче на ядерну...
Заради влади хоче кацапське ярмо на всю країну поципіти...
IP: 77.122.84.---
екссовок _ 20.11.2009 00:13
ВОНО вже підписола газовий контракт, за яким ми у збиток транзитуєм газ, і платимо найдорожчу ціну за отриманий...
IP: 82.193.114.---
1111 _ 19.11.2009 23:43
Для тех, кто пропустил:

"Убить русского в себе"

Фильм рассказывает о том, кто и как создавал так называемый "Большой украинский миф".

Кто конкретно и как создавал идеологию украинских националистов, придумывал язык и исторические мифы, почему Украина как государство априори может быть только антироссийским, и зачем русским приходится убивать свою национальность в себе и в других?

http://torrents.ru/forum/viewtopic.php?t=2436712
IP: 93.73.94.---
харт _ 19.11.2009 23:20
Співпраця з Росією в сфері ядерної енергетики - це взагалі-то важливий стратегічний напрямок, тому це є дуже виправдане рішення уряду
IP: 194.187.150.---