IP: 194.6.197.---
сонце_сходить _ 04.11.2009 14:02
Головне завдання політиків в епідемічній ситуації - створювати умови для медиків, а не нагнітати ажіотаж та сіяти паніку. Треба заспокоїти населення, провести роз'яснювальну роботу, а не кожному кроці кричати про загрозу.
IP: 85.15.231.---
vs_vs _ 03.11.2009 11:59
03.11.09 07:39 ___259
Про який піар ви говорите? Тимошенко просто робить свою роботу!
IP: 85.15.231.---
vs_vs _ 03.11.2009 11:58
Головне завдання політиків в епідемічній ситуації - створювати умови для медиків, а не нагнітати ажіотаж та сіяти паніку. Треба заспокоїти населення, як це робить Тимошенко, провести роз'яснювальну роботу, а не кожному кроці кричати про загрозу та звинувачувати уряд у непрофесійному підході до вирішення даного питання , Саме так себе повів Янукович, коли при перших ознаках епідемії у країні почав вимагати відставки Князевича, чим спровокував неспокій у державі.
IP: 95.133.210.---
patap _ 03.11.2009 10:46
Як би деякі "кандидати" не кричали про критичну ситуацію в Україні, а слухали Уряд, що ситуація нормалізована, то було б краще жити!!!
IP: 192.168.4.---
259 _ 03.11.2009 07:39
що Ви все ставите з ніг на голову, найбільше піариться леді Ю зі свитою
IP: 212.92.248.---
zorp _ 03.11.2009 00:52
Министр правильно говорит, как и Тимошенко. Янукович и ПР занимаются чистейшим популизмом.
IP: 93.73.94.---
qu _ 03.11.2009 00:24
Да уж противно наблюдать, как Янукович да и Яценюк тупо пиарятся на этой ситуации, при чем абсолютно ничем не помогая.
И панику как раз нагнетают вот такие политики, которым пиар превыше всего....
IP: 92.112.239.---
Эмиль _ 02.11.2009 23:48
Интересно что эти люди с покупными дипломами понимают в медицине??
IP: 92.112.239.---
Ландсхет _ 02.11.2009 23:44
Всякие Ющенко с Януковичами ради собственного рейтинга готовы посеять панику среди всего населения страны с целью заработать себе предвыборных балов, в то время как Юля действительно останавливает эпидемию
IP: 92.112.239.---
Ландсхет _ 02.11.2009 23:37
Всякие Ющенко с Януковичами ради собственного рейтинга готовы посеять панику среди всего населения страны с целью заработать себе предвыборных балов, в то время как Юля действительно останавливает эпидемию
IP: 77.120.206.---
myrka _ 02.11.2009 23:13
Правильний заголовок та гарний зміст статті!
Адже деякі політики і на цьому роблять собі піар, особливо критикуючи дії уряду!
IP: 77.120.206.---
myrka _ 02.11.2009 23:11
Правильно, адже якщо вже самі не роблять нічого, то нехай і Тимошенко не заважають!
Адже ці політичні промови просто ще більше ускладнюють психологічну атмосферу в Україні!
IP: 77.122.57.---
htis _ 02.11.2009 22:26
складна ситуація використовується опонентами виключно для політичної боротьби та неконструктивної критики
Нічого їх не зупиняє, нічого святого для них немає, ганьба всім тим, хто не те, що не допомагає уряду в боротьбі, а ще й використовує виключно для політичної боротьби, брудної!
IP: 93.73.246.---
-sun _ 02.11.2009 22:22
___Абыр Пан Янукович, что же Вы себя так неласкательно обозвали??? А почерк Ваш. С первых фраз узнается настоящий проффесор!
IP: 93.73.246.---
Slava34 _ 02.11.2009 22:18
Навіть під час епідемії намагаються заважать виконувать свої професійні обовязки! Народу в упор не бачать. Одна Тимошенко, як завжди, виважено і швидко вирішує основні питання.
IP: 95.134.239.---
Абыр _ 02.11.2009 22:01
Самая главная проблема сейчас - это закрыть пасть Йулии Влодимировне. Она всего за три дня уже СТОЛЬКО херни нагородила, что это ни в какие ворота не лезет.
А лучше всего на время эпидемии вообще отобрать у этой дуры право принимать какие-либо решения. И у кретина Турчинова - тоже. Эти двое бездарей уже показали себя во весь рост, когда ПОЛНОСТЬЮ ПРОХЛОПАЛИ эпидемию и страна оказалась к ней АБСОЛЮТНО не готова.
IP: 109.86.48.---
Zimenka _ 02.11.2009 21:30
Ой пусть не рассказывает тут о своей занятости, пока ему Юля не всыпала он спал и нечего не предпринимал, сидя у себя в кабинете и йорзая на стуле, получил по голове, зашевелился, а теперь просит не вмешиваться вот нахал!!!!
IP: 91.210.22.---
andrew314 _ 02.11.2009 21:16
Якщо ви все робите правильно, то для чого щось приховувати?
А те, що нема часу спростовувати дурниці - напишіть FAQ і виставте на сайті міністерства.
IP: 91.210.22.---
andrew314 _ 02.11.2009 21:16
Якщо ви все робите правильно, то для чого щось приховувати?
Я те, що нема часу спростовувати дурниці - напишыть FAQ і виставте на сайті міністерства.
IP: 92.113.58.---
людиХ _ 02.11.2009 20:44
Тимошенко благополучно разберётся с ситуацией, так что лишних там не нужно
IP: 92.113.58.---
людиХ _ 02.11.2009 20:37
статья правильная!! в том плане что такие как Ющенко, Янукович, Литвин устроили себе пиар
IP: 77.123.122.---
Suliko_L _ 02.11.2009 20:13
Правильно заявляет. Фактически за эту проблему отвечает Минздрав и Турчинов с Тимошенко, как куратор от правительства. Ну максимум еще Ющ. а остальные типа Яныка и Сени - только пиарятся и ищут виновных, хотя и так понятно, что привезли грипп заробитчане.
,ля очень оперативно среагировала и эффективно. С такими мерами за пару недель эпидемия пойдет на спад
IP: 94.248.68.---
r_neron _ 02.11.2009 18:46
http://www.gp.gov.ua/ua/news.html?_m=publications&_c=view&_t=rec&id=31586
Більше вже не будуть олітики лізти....:):):):)):)):):):):):):):):):):)