IP: 92.49.243.---
саміра _ 29.11.2009 20:37
Так, Ющенко не шантажує Кремль - він просто ще глибше риє собі політичну "могилу".
IP: 109.167.2.---
сонце_сходить _ 28.11.2009 15:59
Що це за поведінка? Хіба так повинен чинити президент???? Якийсь цирк!!
IP: 94.153.127.---
потапчук _ 22.11.2009 00:39
Навіть у такі темні часи, наш народ - фіг візьмеш!
Ми жили, і будемо жити! І про таких, як деякі, згадувати та сміятися у анекдотах. Ось, мій улюблений: - Ющенко, как дела? - Не дождетесь. - Ющенко, мы - оптимисты! Пане Президенте, ми не хочемо тієї долі, яку ви для нас приготували! Ми - не сіра маса тугодумів, не сподівайтеся!
IP: 78.40.231.---
Оз_ _ 20.11.2009 16:13
Ющенко загрався у політику і забув, що він не тільки кандидат, він поки що президент країни. Писати напередодні лист ультимативного характеру стороні, з якою має вести переговори і домовлятися прем'єр-міністр щонайменше нерозумно.
IP: 77.122.238.---
Bondar-rossoneri _ 20.11.2009 15:43
Конечно напакостить и потом оправдываться вот это мужской стиль!Молодец в Москве уже не знают чего от него ждать!А всем нужны стабильные и надежные партнеры!
IP: 95.111.161.---
dfc_nbv _ 20.11.2009 12:44
Краще б Ющенко взагалі не втручався, бо від його листів і загальної діяльності виникає ні що інше,як тільки проблеми!
IP: 194.44.178.---
Zlthn _ 20.11.2009 11:30
Хай Ющенко виконує свої прями функціональні обовязки. Налагодить дружні та партнерскі відносини зі всіма оточуючими країнами та не лізе туди куди його не кличуть. Він не робить то що має робити так само як і його секретаріат.
IP: 195.211.172.---
vubir _ 20.11.2009 10:48
Який сенс відправляти лист Путіну про з претензіями у газовій справі, якщо Тимошенко зустрілась з ним у Ялта і обговорила всі деталі цього питання. Ющенко хоче показати, що в нього своя політика, відмінна від політики уряду?
IP: 195.211.172.---
vubir _ 20.11.2009 10:45
Заприсяглися вони, та хто їм повірить? Що хочуть, те й пишуть, ще й неприйнятними методами відправляють такі важливі листи!
IP: 195.211.172.---
vubir _ 20.11.2009 10:43
"Без сумніву. Лист до Москви був переданий офіційними дипломатичними каналами, через міністерство закордонних справ."
Тоді чому російська сторона незадоволена тим, що президент передав таке важливе питання через Internet? Тепер це в нас називається дипломатичними каналами?
IP: 77.122.107.---
rainmann _ 20.11.2009 10:37
Якби оточення президента не вмішувалось в вирішення спірних питань із Росією, а залишило це Тимошенко, усі питання були б дуже швидко вирішені!
IP: 213.154.204.---
Гарун _ 20.11.2009 03:50
"Цей лист президента фактично співпадає за змістом з позицією Нафтогазу, яка доповідалася у середу в контексті підготовки до засідання в Ялті"/
А нащо тоді було його писати?