IP: 109.167.2.---
сонце_сходить _ 28.11.2009 20:43
А як можна їх назвати професійними, якщо законопроект повертають в КМ, а не до бюджетного комітету, і без аргументованих претензій?
IP: 208.53.138.---
овен1 _ 23.11.2009 11:27
По-другому их и не навовешь! они ж действительно, даже не хотели рассматривать пукты бюджета. Это опять доказыват то,что им все равно,что с страной будет,главное сделать Тимошенко плохо...а то что в первую очередь люди будут страдать,не думали?!?..
IP: 208.53.138.---
ко2 _ 23.11.2009 11:20
"Повернення Кабміну (проекту держбюджету) без відповідних висновків не задає Уряду вектор доопрацювання проекту і нівелює всі ініціативи народних депутатів", - це Турчинов вірно відмітив.
IP: 212.15.136.---
Юта _ 23.11.2009 08:03
Возврат бюджета без выводов и рекомендаций является нарушением со стороны парламента и не делает чести депутатам
IP: 212.15.136.---
Юта _ 23.11.2009 08:02
"Повернення Кабміну (проекту держбюджету) без відповідних висновків не задає Уряду вектор доопрацювання проекту і нівелює всі ініціативи народних депутатів".
Вот именно, поскольку такое решение Рады говорит лишь о желании напредить Кабмину, а не о профессиональном решении вопроса
IP: 94.153.55.---
дівчинисько _ 21.11.2009 14:05
всі вже настільки погрузли в пи тання виборів і передвиборну лихоманку, що забули про першочергову і буденну роботу. Їм так цікаво спостерігати за передвиборними перепетіями, що зовсім не хочеться відволікатись на бюджет...
IP: 91.203.27.---
будур _ 20.11.2009 23:19
"Повернення Кабміну (проекту держбюджету) без відповідних висновків не задає Уряду вектор доопрацювання проекту і нівелює всі ініціативи народних депутатів", - наголосив він.
хто з них думає про розвиток держави - Пєтьовка, Папієв чи Александровська? Да їм начхати, як і їх колегам на бюджет.
IP: 72.167.131.---
отава _ 20.11.2009 22:13
Cкладається враження, що депутати взагалі немають бажання приймати бюджет.
IP: 95.109.173.---
ВАСЯ_DNDP _ 20.11.2009 20:30
"НАБОЖНЫЙ ОПОССУМ" ВЫШЕЛ НА ТРОПУ ВОЙНЫ!!!
IP: 77.120.84.---
bayron _ 20.11.2009 20:06
То, что половина депутатов в парламенте действительно ничего не смыслят в бюджетном процессе это точно. К сожалению в преддверии выборов, группа депутатов поставила за цель блокировать все инициативы правительства Тимошенко. Их даже не волнует то, что стране жизненно необходим бюджет на 2010 год. Они просто играются и не считают народ за людей.
IP: .---
AM _ 20.11.2009 17:54
А стенограмму заседания ВР слабо почитать?