IP: 92.49.243.---
сонце_сходить _ 29.11.2009 17:47
З усього цього видно, що Тігіпко прекрасно розуміє - президентом йому не бути. От і намагається завчасно забронювати собі тепле місце при владі. Шкода лиш, що для нього президент Тимошенко та президент Янукович - рівнозначні поняття.
IP: 77.52.16.---
LSH _ 22.11.2009 13:51
22.11.09 00:34 ___Ustina:
...Тимошенко как президент возьмет его в коменду...ей нормальніе люди понадобятся
:)
Роблю висновки:
1. Таки Тігіпій засЛанець Тимохи.
2. Якщо ні, то з Тимохою уже сторгувався.
IP: 95.132.207.---
Ustina _ 22.11.2009 00:34
"Якщо ж йому пропозиції очолити уряд надійдуть від обох кандидатів, то Тігіпко зазначив, що буде "торгуватися політично". " Тигипко очень верно вібрал позицию...сам по себе и не ведет никаких подпольніх игр...потому в проиграше не останется в любом случае... Тимошенко как президент возьмет его в коменду...ей нормальніе люди понадобятся
IP: 77.52.227.---
LSH _ 21.11.2009 21:55
Чомусь згадався фільм "За двома зайцями"
:)
Цікаво, спочатку до Тимохи чи може до Янука Тігіпа побіжить продаватися?
IP: 109.86.52.---
pro100oleg _ 21.11.2009 14:39
Прем''єром? Найближчим часом малоймовірно. Хіба що за посередництва Кужель його долучать до команди на певних умовах щодо механізму взаємодії з президенткою. А от щодо мера треба пам''ятати, що дочасні вибори можливі лише за умови її перемоги, але в жодному разі не за умови перемоги голубого, який практично був би гарантом вічного Коксмоса і однотурової системи. Тут явно бракує когось, хто побив би і боксера, і марсиян, і був би доречнішим, ніж недостатньо харизматичний Турчинов. Це для нього!
IP: 78.25.27.---
Kate53 _ 21.11.2009 11:19
21.11.09 09:12 ___chkapu
Не будьте-таким категоричним!Ми-нічого не знаємо про "килимні"домовленності.НІЧОГО!!!
IP: 95.133.179.---
ТВП _ 21.11.2009 10:08
Він, як мінімум, віддав нам податки за задекларовані зароблені 25 млн. А бомжиха все в сім"ю: кожний рік по хатинці будує.
IP: 78.26.132.---
заяц _ 21.11.2009 09:48
Дурень думкаю богатие! Думала он умнее. Словарный запас не много лучше, чем у Яныка, а на украинском лучше бы вообще не говорил.Полное разочарование.
IP: 194.44.121.---
chkapu _ 21.11.2009 09:12
за жодних обставин тігіпко не буде прем''єром. за жодних!!! він це знає, але є те, про що справедливо пише SI. він залишиться політичним коментатором!
IP: 77.122.235.---
SI _ 21.11.2009 07:40
Есть две политики, внешняя, для поговорить плебсу, порассуждать, и реальная политика - делается в тиши кабинетов, без всяких там сильных эмоций. Так вот о реальной мы не знаем ничего, можем только гадать, кто с кем и о чём договорился. Поэтому тратить силы души на выставочную, публичную политику едва ли стоит. Вот пойти и проголосовать по своему разумению надо. И поменьше говорить о демократии, это для дураков.В классическом определении и понимании ее нет. Правят толстые кошельки и их прислуга
IP: 91.124.227.---
людиХ _ 21.11.2009 00:14
Так что какой там Янукович??Тимошенко – единственная кандидатура, но все равно не думаю, что кто то сможет справляться лучше нее с обязанностями!!
IP: 91.124.227.---
людиХ _ 21.11.2009 00:13
Тимошенко когда станет президентом будет сама в состоянии решить кто станет премьером, но раз Тигипко так рвется все равно похвально!!
IP: 91.124.227.---
людиХ _ 21.11.2009 00:11
во второй тур...ну это врятли. тем боле что победа все равно за Тимошенко будет
IP: 91.124.227.---