Заснована Георгієм Гонгадзе у 2000 році

Ющенко: "Моє розчарування Майданом таке, як і ваше"

КОМЕНТАРІ
ДОДАТИ КОМЕНТАР   
IP: 109.104.187.---
elelf _ 23.11.2009 17:07
Величезного економічного зростання не відбулося тому що Ющенко усіма зусиллями блокував роботу Кабінету Міністрів!
IP: 92.113.105.---
f-doc _ 23.11.2009 12:59
Ау, шановний, - розчарування не в Майдані (НЕ ДІЖДЕТЕСЬ!!!), а особисто-персонально у Вас.
отака ...ня, малята...
IP: 94.179.43.---
Avler _ 23.11.2009 11:35
Конечно, розчарувався.......За последние годы увеличил свое состояние до чуть больше миллиона...мало, конечно..((
IP: 77.52.8.---
БАНК-оОо-МАТ _ 23.11.2009 11:24
23.11.09 09:15 ___dpUA
ФУУУУУУУУУУУУУУУУ !!!!!! Убийца Народной надежды !!! Теперь даже если такие люди, которые и смогут служить народу Украины и хотят стать президентами, так из-за тебя им уже никто не верит. Ты там гов. про голодомор Сталин, так это твой ГОЛОДОМОР 2004-2009 г. ТЫ еБЮнуТый или прикидываешься???
IP: 217.117.64.---
dpUA _ 23.11.2009 09:15
ФУУУУУУУУУУУУУУУУ !!!!!! Убийца Народной надежды !!! Теперь даже если такие люди, которые и смогут служить народу Украины и хотят стать президентами, так из-за тебя им уже никто не верит. Ты там гов. про голодомор Сталин, так это твой ГОЛОДОМОР 2004-2009 г.
IP: 80.84.191.---
Einz _ 23.11.2009 06:29
Как и 5, и 10, и 20 лет назад мы ждём перемен. Пора оставить в прошлом разочарования и неудачи. Надо идти вперёд, не сдаваться и не опускать руки. Побольше оптимизма.
Я бы на месте президента сказал так: моё разочарование велико, но моя решимость исправить свои ошибки и привести нашу страну к процветанию - несравнимо больше.
И продемонстрировать это решительными действиями. Не только слова нужны, но прежде всего дела.
IP: 80.84.191.---
Einz _ 23.11.2009 03:53
Продолжая предыдущий пост. Опора на народ и сотрудничество с народом должно быть не от выборов к выборам, а всё время. Иначе народ почувствует, что нет диалога, открытости, значит и демократия весьма эфемерна.
Придётся ещё раз пропиарить Медведева, но:
http://www.dni.ru/polit/2009/9/10/174672.html
Я приглашаю всех, кто разделяет мои убеждения, к сотрудничеству. Приглашаю к сотрудничеству и тех, кто не согласен со мной, но искренне желает перемен к лучшему. Нашей работе будут пытаться мешать.
IP: 80.84.191.---
Einz _ 23.11.2009 03:51
Продолжая предыдущий пост. Опора на народ и сотрудничество с народом должно быть не от выборов к выборам, а всё время. Иначе народ почувствует, что нет диалога, открытости, значит и демократия весьма эфемерна.
Придётся ещё раз пропиарить Медведева, но:
http://www.dni.ru/polit/2009/9/10/174672.html
Я приглашаю всех, кто разделяет мои убеждения, к сотрудничеству. Приглашаю к сотрудничеству и тех, кто не согласен со мной, но искренне желает перемен к лучшему. Нашей работе будут пытаться мешать.
IP: 80.84.191.---
Einz _ 23.11.2009 03:44
Виктор Андреевич!
Ваша проблема в том, что Вы сначала одеваете на себя имидж такого себе простого человека из народа, а когда выборы заканчиваются - сразу становитесь далеко от народа и живёте своей жизнью, занимаясь своими делами. Невозможно сыграть любовь к стране, к народу. Это должно быть искренне. Нужно действительно полюбить, как в песне Тартак поётся "полюбити свою землю, свою рiдну природу, вiдчути себе часткою єдиного народу". Это невозможно сыграть. Фальшь рано или поздно вскроется.
IP: 80.84.191.---
Einz _ 23.11.2009 03:32
Виктор Андреевич!
Вы часто употребляете слово "НАЦИЯ". Я не знаю, говорили Вам это Ваши политтехнологи или нет, но одним этим словом вы отпугиваете избирателей нашего Востока. Слово "нация" стоит в одном ряду со словами "нацизм", "Гитлер", "фашизм". Лучше говорить "народ".
IP: 80.84.191.---
Einz _ 23.11.2009 03:29
Чтобы не было разочарования, надо кАманду (как Юля говорит) подбирать правильно. Не в том смысле, что Юля багиня, а в том что "кадры решают всё". Гнать коррупционеров сразу, коррупцию не устраивать, потому что потом дороже обойдётся.
IP: 80.84.191.---
Einz _ 23.11.2009 03:15
23.11.09 00:00 ___BPN
Я розмовляв з людьми, які теж стояли на Майдані. Дехто схиляється до думки, що краще вже Янукович, ніж Тимошенко. Не дай Бог, ВОНА дорветься до влади.
-------
Выбирать только между Яныком и Юлей - это политтехнологический миф.
Предлагаю провести акцию "Не лишай себя выбора". Если кратко - на все посты, о том что кандидатов двое отвечать:
КАНДИДАТОВ 18, А НЕ 2. РАСКОДИРУЙ СОЗНАНИЕ. НЕ ЛИШАЙ СЕБЯ ВЫБОРА.
IP: 77.122.171.---
BPN _ 23.11.2009 00:00
Я розмовляв з людьми, які теж стояли на Майдані. Дехто схиляється до думки, що краще вже Янукович, ніж Тимошенко. Не дай Бог, ВОНА дорветься до влади. Тоді вона зробить все, щоб ліквідувати усі досягнення Майдану. А найперше, ВОНА ліквідує свободу слова. ВОНА не дозволить, щоб її критикували. А потім ВОНА задушить дрібний бізнес податками. ВОНА вже намагається це робити. Далі ВОНА розвалить армію. ВОНА вже її не фінансує хоча б по мінімуму... ВОНА все зробила, щоб нівелювати Майдан...
IP: 77.122.171.---
BPN _ 22.11.2009 23:55
Не треба було очікувати від майдану неможливого. Треба дивитися тверезо на життя. Неможливо що за пару днів люди змінилися. І, навіть ті, що стояли на майдані, вони не змінилися. Вони хотіли щоб хтось щось зробив. А треба робити самим. І Майдан такий шанс надав. Інша справа, що суспільство цим не скористалося. А Тимошенко, то вона все робила, аби задовільнити свої амбіції. Якщо проаналізувати що ВОНА робила, то нічого доброго. Одна боротьба за владу...
IP: 60.191.89.---
SIM4 _ 22.11.2009 23:37
Сначала его не поняли, потом не оценили... И соратники неправильные, и народ неправильный...
А он и не догадывался, что болтун на Майдане и ответственный руководитель - не одно и то же. Если бы догадался, то сразу подумал бы о себе...
IP: 194.6.197.---
swallow _ 22.11.2009 23:23
Вiн розчарувався в майданi, а що вiн доклав до того майдану, вiн що мерз на ньому ?. Вiн хай розчаровуеться у собi, що так i не спромiгся стати президентом . Тимошенко iздила , збирала велечезнi майдани по всiй Украiнi, агiтувала, люди мерзли, ризикуючи здоров'ям, а вiн тiльки виходив на той майдан на якийсь там час i все. Став президентом , дякуючи Тимошенко та людям на майданi. Треба було дiяти, виконувати те, що наобiцяв, а не хизуватись п'ять рокiв своею посадою та собою.
IP: 10.10.0.---
Леле_Ка _ 22.11.2009 22:42
І я горда.
IP: 95.133.112.---
СПРАВЖНІЙ40 _ 22.11.2009 22:33
Мати таку підтримку народу і привести до влади безкарних Хапуг , у яких одна мета збагачення за рахунок народу...Кажете міняли кадри та тільки вибачте за відвертість колода та сама. І настановою у цих кадрів було робити ,щоб тільки гірше жилося. Таке враження ,що ви попали в оточення жидомасонів. Вони що завгодно роблять ,а ви тільки руками розводите. Такого безвольного слабака ні в одної країні президентом немає. Ви і більше ніхто кинули народ напризволяще, зараз ситуація кинь тільки сірника і
IP: 95.133.147.---
Wolly _ 22.11.2009 22:27
" За його словами, бути на Майдані – це одне, а бути професіоналом – зовсім інше." Да, обещать на майдане людям -это одно, а иметь мозги воплотить это в жизнь-это совершенно другое. У Ющенка ничего не получилось... будем надеяться что придет к власти второй символ майдана...Тимошенко и наконец-то наступит порядок в стране
IP: 92.249.111.---
_kv _ 22.11.2009 22:23
"...перебрав всю команду"?! Це означає, що вся команда ("так звана політична еліта ") - гнила. Не треба було робити ставку на багатіїв. Багато людей на нижніх щабелях набагато розумніші за олігархів. Мають совість - тому і внизу. А у олігархів совісті немає, тому вони й олігархи, народ та державу обкрадати так зручніше!
IP: 93.73.72.---
Lupan _ 22.11.2009 22:15
http://play.ukr.net/videos/show/key/ca03943e75eb6add4a345e51583be742

Люди спитають мене: Єгоре, нашо ти зняв такий дорогий ролік і про що він? Я відповідаю: мене назвали закомплексованою людиною korrespondent.net/ukraine/politics/1016967. Так вважає мій майбутній попередник Президент Ющенко.

Також рєкламую свій ЖЖ: za_lupana.livejournal.com
IP: 77.52.31.---
igor_vt _ 22.11.2009 22:09
ЮЩЕНКО: "МАЙДАН - ЦЕ Я".
IP: 77.122.195.---
Магдалена _ 22.11.2009 22:03
Ганьба Ющу!
Він як нікчемний щур,
загнав себе у кут,
Ще й плямкає отут...
IP: 87.118.101.---
вечерок _ 22.11.2009 21:41
"хіба я не перебрав усю команду", - сказав президент." – перебрав усіх – кумів, сватів, любих друзів… але не КОМАНДУ! Як "свита делает короля", так команда – робить президента… Ющенко цього ніколи не зрозуміє… один приклад: Оксана Білозір – міністр… хіба потрібін коментарі?



IP: 92.152.23.---
elittle _ 22.11.2009 21:38
В настоящую, свою команду не берут всех подряд – команду создают тщательно и скрупулезно. И если лидер, создающий команду, этого не понимает – это не лидер.




IP: 212.233.42.---
коробок _ 22.11.2009 21:38
Ющенко признал ошибки в отношении своей команды – лицемерие! Он не был наивным мальчиком во время Майдана, и дело не в том, кто и как "мыслил"! Он пораздавал должности, не думая, лишь бы откупиться – и получил закономерный результат. Каков лидер, такова и "команда"!



IP: 145.100.100.---
bambom _ 22.11.2009 21:37
Ми Майданом не розчаровані! Народ розчарований президентом, його вчинками, його недолугим управлінням країною. А ідеали Майдану, нехай це і звучить пафосно – живуть і будуть жити у серцях вільних українців.


IP: 93.167.245.---
лемурка _ 22.11.2009 21:36
"економічних досягнень не може бути без згуртованої нації…" – непогана думка… але ж, і згуртованої нації не може бути без економічних досягнень! Бомжі та люмпени ніколи нічого не побудують, ніколи не згуртуються для досягнень.

IP: 194.187.148.---
астраллин _ 22.11.2009 21:35
Ющенко: "Моє розчарування Майданом таке, як і ваше" – ЦИНІЗМ! Ваше розчарування, Вікторе Андрійовичу, потрібно помножити на 46 000 000, а тоді спробувати уявити собі всю силу ЦЬОГО розчарування, направлену – на Вас! Не кожна людина витримає таке…
IP: 94.248.58.---
advocat_1985 _ 22.11.2009 21:05
я виходив на Майдан і вийшов би ще. справа не в Майдані, а в тих людях, на які покладались надії.
Сторінки:      Попередня      Наступна