Заснована Георгієм Гонгадзе у 2000 році

Ющенка знає, що його унікальність оцінять

КОМЕНТАРІ
ДОДАТИ КОМЕНТАР   
IP: 194.44.247.---
pwz _ 23.11.2009 02:39
Він навів приклад щодо будівництва пам’ятника жертвам Голодомору.
"Це багато чи мало – за мого діда, за мою родину", - наголосив він...

Ц е ж треба! Відгрохати посеред столиці європейської держави за бюджетні гроші пам"ятник голодомору за "мого діда, за мою родину"! Трясця його матері, та це ж КЛІНІКА НЕВИЛІКОВНА!!! Та ще розповідати про це пресі!!! О-о-о-о-о-о-о-о... Нема слів.
IP: 93.74.1.---
Cinderella _ 23.11.2009 01:50
"Не по словам вашим, а по делам вашим будут судить вас", - так говорил Иисус. Какие слова - мы слышим, какие дела - знаем. Не вяжутся у Вас слова с делами, пан Президент. Не слышите Вы Бога в сердце своем, обуяны гордыней, а гордыня - грех № 1.
IP: 77.122.147.---
lilianflor _ 22.11.2009 23:16
22.11.09 22:39 ___Kira_feya
Теперь будем надеяться что Тимошенко не подведет****************
Ви що несповна розуму на Тимошенко надіятись? А чи не вона мала найбільшу владу в останній час? До чого вона довела країну? Підла, хитра і нерозумна. Здатна тільки плести інтриги. Купувати всіх і продавати все. ВОНО найбільше зло для України. Якщо хочете, то із за неї не відбулись всі сподівання людей, які були на майдані.
IP: 95.133.147.---
Kira_feya _ 22.11.2009 22:39
"Про це глава держави сказав, виступаючи на відкритті пам’ятника Тарасові Шевченку у селі Криві коліна Черкаської області." Ющ такое может заявлять только в своем селе или еще где-то...где люди не агресивные, потому что непонятно как вообще может поворачиваться язык такое заявлять... Майдан был надеждой, которую он провалил позорно. Теперь будем надеяться что Тимошенко не подведет
IP: 95.133.195.---
LOT_1 _ 22.11.2009 20:39
22.11.09 19:58 ___Citizen_1
1. СТРАНЕ НУЖНЫ ПРОФЕССИОНАЛЫ,....АЛЬТЕРНАТИВЫ ЯНУКОВИЧУ НЕТ.....

Это уже скоро станет вторым самым коротким АНЕКДОТОМ...
как к примеру "Еврей - дворник", у нас будет свой : "Янукович - профессионал"

IP: 77.122.152.---
player_m _ 22.11.2009 20:37
Я хочу привести цю націю додому, в Європу, там, де ми завжди були, де завжди панувала свобода, демократія і верховенство права. Це єдина дорога, яка дарує нам майбутнє", - зауважив Ющенко.
-
Да кто ты такой, чтоб "вести націю" куда бы то ни было?? Нам не нужны ТАКИЕ поводыри! Лживые, продажные и глупые! Как нибудь уж без тебя мы выберем свою дорогу. А твое место на помойке истории!!
IP: 195.234.61.---
Citizen_1 _ 22.11.2009 19:58
ЧИТАЯ КОММЕНТАРИИ - УДИВЛЯЮСЬ, ПРОШЛО 5 ЛЕТ, ПОРА БЫ И ВЫВОДЫ НАУЧИТЬСЯ ДЕЛАТЬ: 1. СТРАНЕ НУЖНЫ ПРОФЕССИОНАЛЫ, ТЕХНОКРАТЫ, ЕСЛИ ХОТИТЕ, РЕВОЛЮЦИОНЕРЫ БЫЛИ У ВЛАСТИ - ХВАТИТ, СЫТЫ ПО ГОРЛО; 2. СМОТРИТЕ НЕ СТОЛЬКО НА ЛИДЕРА, СМОТРИТЕ НА КОМАНДУ, НАСКОЛЬКО ТАМ ПРОФЕССИОНАЛЬНИЕ ЛЮДИ, КАКОЙ У НИХ ОПЫТ В ГОСУДАРСТВЕННОМ УПРАВЛЕНИИ И РАБОТЕ В РЕАЛЬНОМ СЕКТОРЕ ЭКОНОМИКЕ.
ОБЪЕКТИВНО СМОТРЯ НА КАНДИДАТОВ И ИХ КОМАНДЫ - АЛЬТЕРНАТИВЫ ЯНУКОВИЧУ НЕТ, ЕСЛИ НЕ ХОТИМ ЕЩЕ 5 ЛЕТ ЭКСПЕРИМЕНТОВ НАД СОБОЙ.
IP: 192.168.3.---
Dublenych _ 22.11.2009 18:09
У підлості Юдєчьці не має рівних. Тому коли прийдеться вибирати між Юдєчькою і Януковичем, проголосую за останнього. Той хоч і дундук, але не така підлота.
IP: 65.18.193.---
эго_ист _ 22.11.2009 17:20
сколько этот ющенко будет нам вешать лапшу на уши - 99%тех кто стоял на Майдане сейчас плюются при одном упоминании о ющенко. хватит самодурство, виктор андреевич, признайте что вы ни на грамм не оправдали надежд, которые на вас возлагали
IP: 95.135.154.---
оляля _ 22.11.2009 16:51
На цих виборах вибір стоятиме між Януковичем і тИмошенко, хто з них в яку сторону потяне очевидно, аще помітно за ким поятгнув Ющенко, значить разом на смітник політики підуть.
IP: 95.135.154.---
оляля _ 22.11.2009 16:49
Ющенко зауважив, що сьогодні країна знову стоїть перед вибором – йти дорогою назад, або вперед. --- І країна вибирає йти вперед і вибире Тимошенко. Янукович -це точно крок назад, а Ющенко минуле!
IP: 94.153.215.---
потапчук _ 22.11.2009 15:27
Нашему Президенту в нашей стране все мешают - и это даже не плохой танцор со своими яйцами....
IP: 94.153.215.---
потапчук _ 22.11.2009 15:26
От любви до ненависти - 10 шагов навстречу людям.
IP: 77.242.163.---
метаморфоза _ 22.11.2009 14:57
Уникальный вася.
IP: 77.122.195.---
Магдалена _ 22.11.2009 14:39
22.11.09 12:06 ____Противник
Уникальность ВАЮ заключается в том, что ни один лидер в мире не смог так прос"ать подвижки народа, его желание перемен. Тот кредит доверия, который ВАЮ получил (честно или нет - неважно) позволял ему хотя бы начать изменения к лучшему. Он ничего не сделал. Даже не попытался. Только еще больше ухудшил ситуацию.
ВСЕ ТОЧНО! Підтримую. Унікальність? Так.Такого гада, дурня, слабака і труса в кріслі президента ще не було!
IP: .---
Investor_1 _ 22.11.2009 13:15
Это диагноз! Это же надо так себя переоценивать. Как на его предвыборных плакатах -"Буде Ющенко - буде Україна". Отак от!
IP: 188.163.88.---
_Противник _ 22.11.2009 13:08
22.11.09 12:58 ___Слабий
" Лат. "revolutio", - розгортання,переворот (різкий стрибкоподібний перехід від одного якісного стану до іншого)

И от какого состояния мы РЕЗКО перешли к другому?
Многократное увеличение коррупции - ДА, брехня из уст "ГЕРОЕВ" - ДА, развал экономики - ДА.
Все их лозунги - НЕТ!
По сути это была революция со знаком "-". Откат на десятилетие!
IP: 188.163.88.---
_Противник _ 22.11.2009 13:04
В чем "+" майдана и подразумевают ли эти плюсы понятие "революция"?
Что было революционного в противостоянии одной части номенклатуры другой?
Результат вы видите сейчас.
IP: 77.87.158.---
Слабий _ 22.11.2009 12:58
22.11.09 11:56 ____Противник
Майдан не был никакой революцией.
Революция предполагает смену общественного и политического строя.

Викиньте на смітник "Краткий курс..." Лат. "revolutio", - розгортання,переворот (різкий стрибкоподібний перехід від одного якісного стану до іншого)
Майдан, - безумовно,революція. Тільки для украінців, - з знаком"+" а для росшовіністів і
"прімкнувшімся к нім" малоросам, - з знаком "-". БЮТанутим я б не радив коментувати чю статтю.
IP: 77.120.16.---
газовик_1 _ 22.11.2009 12:24
"Я хочу привести цю націю додому, в Європу, там, де ми завжди були, де завжди панувала свобода, демократія і верховенство права. Це єдина дорога, яка дарує нам майбутнє", - зауважив Ющенко.
Дорогенький, не знаю, куди ти хочеш завести Україну, але поки що ти ведеш її в *опу. І не треба нас кудись вести, нам поводирів не треба. А тим більше - таких як ти. Побачимо, де ти будеш після виборів. Чи не там, де зараз весь твій антикваріат?
IP: 188.163.88.---
_Противник _ 22.11.2009 12:06
Уникальность ВАЮ заключается в том, что ни один лидер в мире не смог так прос"ать подвижки народа, его желание перемен. Тот кредит доверия, который ВАЮ получил (честно или нет - неважно) позволял ему хотя бы начать изменения к лучшему. Он ничего не сделал. Даже не попытался. Только еще больше ухудшил ситуацию. Настоящий "сын" Кучмы! Третий, младший. Как в сказке: "Было у отца 3 сына, 2 - умных, а ...."
IP: 192.168.3.---
Dublenych _ 22.11.2009 11:59
Юдєчька зі своїми "любими" усе зруйнувала і спаплюжила. А хіба можна було сподіватися чогось іншого від жидовки-воровки, артистки-аферистки, лазаренківської підстилки та коханки "грозного йобаря" Шуфрича. А ще вірної соратниці кума сартірамачільщіка Медведчука.
IP: 188.163.88.---
_Противник _ 22.11.2009 11:56
Майдан не был никакой революцией.
Революция предполагает смену общественного и политического строя. Этого не произошло. К власти пришли не лучшие представители той же самой "карточной колоды" До 2005 козырями были черви, теперь - пики. Наиболее слабый козырь. А количество карт в колоде не поменялось.
Цели майдана не выполнены. Коррупция возросла на порядок, "нет брехне" и говорить не стоит. Такой брехни страна еще не знала. Профессионализма - ноль.
Власть захватили горлопаны. Народ КИНУЛИ!

ТАК?
IP: 77.122.195.---
Магдалена _ 22.11.2009 11:44
Ющенка знає, що
Хоча б в заголовках не робили помилок..
А по-друге: "унікальність " Ющенка вже оцінили всі, і народ України, і політики, і аналітики, і "любі друзі" теперішні та колишні, і Європа, і світ. Про що свідчить його рейтинг і публікації в ЗМІ
IP: 80.93.124.---
Янук _ 22.11.2009 11:15
Ющенко вирішив згадати Майдан, щоб повернути людей у той період. Але він забувся, що ідеали майдану він зрадив і обіцянки не виконав. Тому згадуючи помаранчеву революцію Ющенко навпаки нагадує про невиконані ним обіцянки.
IP: 93.180.209.---
крушнаціон _ 22.11.2009 10:53
Дійсно , майдан це свого роду народна реформа , без якої ми б з вами зараз так не базікали , знаю ,що багатьом майдан стоїть посеред горла , не хотіли вони цього майдана , тому що він заставив їх боятись , тому і після виборів повтікали за межі України, а він цей бездар від політик-Ющенко , нічого не робив , щоб ця народна реформа найшла своє практичне втілення .Оцінка майдану 2004 буде дана істориками , політологами , також і роль політиків які знехтували вимогами майдану , особливо Ющенка.
IP: 95.134.117.---
Данай _ 22.11.2009 10:50
Уже оцінили. Він унікально зумів, по-максимуму, підсилити тих, хто хотів би закопати МАЙДАН і згадку про нього. Але МАЙДАН це явище, яке відбулось і залишилось у серцях пересічних. І появились додаткові знання про серця номенклатури!
IP: 94.179.26.---
LOT_1 _ 22.11.2009 10:49

Мий моя мое .... просто ужас... не дай Бог с таким "повертатися додому".....
"Без(по)радичи" твой дом