Заснована Георгієм Гонгадзе у 2000 році

Реквієм за Голодомором підлаштовують під Ющенка

КОМЕНТАРІ
ДОДАТИ КОМЕНТАР   
IP: 77.87.158.---
Слабий _ 22.11.2009 18:29
Магдалена! .Ви прямо як адвокат сатани. Ну ніхто поки-що не збирається проголошувати
Ющенка святим !
IP: 77.122.195.---
Магдалена _ 22.11.2009 17:31
Голодомор - трагедія, так! І її забувати не можна. Але за 5 років Ющенко відкинув Україну на 15 років назад, обікрав народ, прикриває олігархів. Завтра може перестати існувати Україна, як держава, не дай боже! Ющенко - також став трагедією для України, на жаль.
IP: 77.122.195.---
Магдалена _ 22.11.2009 17:28
Підтримує аптечну мафію, заборонивши мораторій на ріст цін на ліки. Це не трагедія? Заборонив підняти ціни на тютюнові вироби - хай травляться українці, аби "любі друзі" не втратили при цьому. Це не трагедія?
IP: 77.122.195.---
Магдалена _ 22.11.2009 17:27
Заблокував надходження інвестицій і позики від МВФ під час кризи. Це не трагедія? Наживається на штучних коливаннях курсу гривні, тим самим обкрадаючи народ, а сам пакує міліони. Це не трагедія?
IP: 77.122.195.---
Магдалена _ 22.11.2009 17:26
П"ять років назад, він обіцяв бандитам тюрми! А сьогодні бандити його друзі. Він не підписав закон про виділення коштів для боротьби з епідемією, яка вбиває людей в тій самій Вінницькій області також! Це не трагедія?!
IP: 77.122.195.---
Магдалена _ 22.11.2009 17:21
22.11.09 15:51 ___Слабий
Але ж ми всі українці,і це наша спільна трагедія!!!
Так, голодомор - це трагедія українського народу! І ще болючіше від того, що Ющенко, який сказав про голодомор, сьогодні використовує цю трагедію для свого піару перед виборами!
IP: 95.133.218.---
Gorodnya _ 22.11.2009 16:26
Господи, та коли вже це закінчиться?! Ющенко навіть голодомор обернув у всенародне посміховище. Колись Петро 1 бавився потішним військом. А цей бджолами, глечиками. Ні до держави йому нема ніякої справи, ні до народу. А як тільки Уряд щось зробить, зразу ж, як ревнива дівка, вереск підіймає. Згадйте, чим він допоміг країні в період свого "царювання"? А скільки шкоди заподіяв?
IP: 77.87.158.---
Слабий _ 22.11.2009 15:51
22.11.09 14:57 ___12123
У Вінниці завжди жили деплиматично налаштовані люди ..."деплиматично" - це,очевидно, з
матами налаштовані проти депутатів.

Підозрюю,що перші 9 коментарів писали дописувачі з західної України,які обурюються вшану-
ванням памяті померлих на тій підставі,що на заході голодомору не було?
Але ж ми всі українці,і це наша спільна трагедія!!!
IP: 94.153.215.---
потапчук _ 22.11.2009 15:12
хто б сказав Пасічнику, що крім померлих від Голодомору, є ще й живі діти в онколікарнях? є діти з ДЦП та Дауна, яким необхідна увага і що головне -допомога від держави, на рівні держави!!!!!!!!!!
Юлька хоч лікарям онколікарень зарплату підвищила, а він що зробив?
IP: 193.27.209.---
12123 _ 22.11.2009 14:57
У Вінниці завжди жили деплиматично налаштовані люди і ніколи не повірять у такий поворот справ, Ющенкові не вдасться настільки цинічно надурити народ
IP: 193.27.209.---
12123 _ 22.11.2009 14:53
22.11.09 14:39 ___Genbor
Саме цікаве не в тому що каже церква, саме цікаве чому влада в лице Ющенко настільки з відвертим цинізмом відноситься до свого народу
IP: 193.27.209.---
12123 _ 22.11.2009 14:51
Такий бред навіть діти не повірять, педегоги університету набагато освідчиніші в тому питанні ана ж Ющенко, який вивчив лекцію того ж викладача
IP: 193.27.209.---
12123 _ 22.11.2009 14:50
Голодомор, це були страшні часи, і використовувати це в цілях піар компанії, ніхто не подумав би пять років назад що таким безсердечним методомиї буде займатись саме Ющенко
IP: 193.27.209.---
12123 _ 22.11.2009 14:46
Настільки показового виступу глави держави не було з часів радянського союзу, а зараз передвиборчий період? Пане Ющенко, так скільки можна ще витворяти настільки бездарне управління?
IP: 77.120.200.---
Genbor _ 22.11.2009 14:39
Паны оранжистты-переворотчики! Прошу Вас перестаньте глумится над памятью умерших и погибших. На Вашей совести миллионы жертв украинцев без войны и голодомора. Людей прравняли к животным в поисках пищи, под кладбища нет мест. Остановитесь!!! Прошу Вас! Удивлен реакцией украинской церкви на это святотатство.
IP: 77.120.200.---
Genbor _ 22.11.2009 14:34
Паны оранжистты-переворотчики! Прошу Вас перестаньте глумится над памятью умерших и погибших. На Вашей совести миллионы жертв украинцев без войны и голодомора. Людей прравняли к животным в поисках пищи, под кладбища нет мест. Остановитесь!!! Прошу Вас! Удивлен реакцией украинской церкви на это святотатство.
IP: 77.122.195.---
Магдалена _ 22.11.2009 13:50
Коли вже закінчиться це сракопідлизування! Що за дурна нація з рабським менталітетом! Він їй обікрав, країну зруйнував, і навіть постарався наперед!..... А вони гавно облизали, і приготувались прислужувати, хлібом-сіллю зустрічати.
ВІННИЦЯ - ВКЛЮЧИ МІЗКИ, якщо вони є !!!