IP: 77.123.199.---
pervomay _ 04.11.2009 14:31
Ооо) Янык стоит на месте, а Юля догоняет. Сеню уже можно списывать с его совково-ностальгическими проповедями. В первом туре Юля и Янык сравняются, а во втором - Украина таки получит первого президента-женщину))
IP: 77.52.31.---
кирли _ 04.11.2009 11:05
Юлия Тимошенко единственный политик который работает в правительстве и при этом что то делая набирает рейтинг , а не теряет его . Это факт
IP: 91.203.27.---
крися _ 03.11.2009 23:30
в принципі, нормально. Це поки Яник мовчить, у нього же є розрив від Тимошенко. Коли він почне агітувати, та цитувати напам ять рулади з Ахметової та Безсмертного, тоді його рейтинг почне спускатися як у імпотента
IP: 77.122.204.---
мята _ 03.11.2009 23:24
Ми віримо лише Тимошенко!
Вона довела, і доводить свою спроможність бути дійсно лідером нації, турбуватися про країну та про людей, змінювати негативні стандарти і схеми, контролювати, виявляти і наказувати злодіїв. Вона не здається і вміє працювати! Вона - дипломат і мудрий політик!
IP: 194.44.206.---
Роксет _ 03.11.2009 21:40
Немає жодних сумнівів , що порівняно з липнем знизилася підтримка діяльності Арсенія Яценюка , бо його набагато менше стали показувати по телебаченню , та люди побачили з ким він насправді дружить . Але те , що дещо підвищилася підтримка бездіяльного Віктора Ющенка , з неповних 3% до 4,8 % мало віриться .
IP: 77.122.93.---
fantom1 _ 03.11.2009 21:32
У тому, що Ющенко очолить антирейтинг, ніхто і не сумнівався: за що він боровся – на те й напоровся…
IP: 200.35.150.---
geography _ 03.11.2009 21:15
Ющенко очолив антирейтинг, а Тимошенко, чим ближче до виборів, тим впевненіше буде підвищувати свій рейтинг і – переможе на президентських виборах.
IP: 173.45.123.---
elittle _ 03.11.2009 21:12
Тимошенко поважають європейські політики, вона сильний, харизматичний політик, визнаний лідер – кого ж, як не Тимошенко, виберуть українці!
IP: 140.113.252.---
ветерок _ 03.11.2009 21:10
Чим ближче до виборів, тим більша кількість людей розуміють, що єдиним гідним президентом може стати тільки Тимошенко, яка стільки зусиль докладає для подолання кризи в країні, яка намагається зробити наше життя кращим.
IP: 77.123.182.---
hummmer _ 03.11.2009 18:37
уважаемые сознательные форумчане, а Вы заметили как тонко "якобы-социологи" манипулируют сознанием людей и получают те цифры, которые им необходимы? обратите внимание на формулировки вопросов: "поддерживают - не поддерживают деятельность", "доверяют - не доверяют".... а почему бы прямо не спросить за кого голосовать будут? возникнут неожиданные результаты?
IP: 195.60.174.---
Djadjka _ 03.11.2009 18:32
Инфа не полная. Центр Разумкова в этом же опросе: "У другому турі респонденти значно частіше висловлюють намір підтримати Януковича, ніж Тимошенко (відповідно 40,5% і 33,3%). У випадку виходу до другого туру В. Януковича і А. Яценюка перевага першого над другим є не менш вираженою (відповідно 40,0% і 30,4%). ...парламентські вибори ...найбільше голосів отримали би ПР (31,1%), БЮТ (21,5%),«Фронт змін» (7,8%), КПУ (5,3%), БЛ (3,8%), НУ (4,2%), «Свобода» (3,0%)".
IP: 94.230.194.---
goresokkap _ 03.11.2009 18:17
Уважаемые, зачем нам нужны эти рейтинги, если при смене верхушек власти аппарат не меняется. ОН ДОЛЖЕН МЕНЯТСЯ НА 100%. После выборов 17января все аппаратчики Секретариата (КАК ВО ВСЕХ НОРМАЛЬНЫХ СТРАНАХ) должны собрать все свое барахло и уйти. Должны прийти все новые, принятые по конкурсу. Точно тоже должно быть в КМ Верховной Раде , местных органах. А то в этих структурах сидят все с времен Кравчука, Кучмы. Не заменим аапарат все останется по прежнему, ктоб ни был Президентом
IP: 95.134.98.---
бацила _ 03.11.2009 18:03
ЇХ ВСІХ ПОТРІБНО ЗНИЩИТИ, - ІНАКШЕ ВОНИ ЗНИЩУТЬ НАРОД. АБО МИ, АБО ВОНИ, - ІНШОГО НЕ ДАНО.
СКОРО БУДЕ БУНТ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
IP: 92.112.15.---
gellyaa _ 03.11.2009 17:38
Чим далі розгортатиметься виборча кампанія, тим люди більше бачитимуть, що Тимошенко володіє всіма чеснотами необхідними для президента. Це досвід, працездатність, сила волі, лідерство, повага у світі, знання сучасної економічної й міжнародної проблематики. Разом із тим, усе чіткіше проявлятиметься «м’якотілість» Януковича, його втома, недосвідченість і грубість.
IP: 93.72.248.---
atlet _ 03.11.2009 17:15
бляха - сто в гору..!! ))))))))))))
ПЬЕРО и АРЛЕКИН - сто пудов..!! ))))))))))))))
паяцы задвинутые..!! ))))))))))
IP: 192.168.116.---
vlad_knjazev _ 03.11.2009 17:13
Есть предложение, дать им возможность руководить поочередно - по четным дням Тимошенко, по нечетным - Янукович. По праздникам можно ставить Черновецкого.
IP: 109.122.20.---
elit-group _ 03.11.2009 16:53
Це ж якi дебiли можуть голосувати за Тимоху чи Янука?!!! Ч и не брехня все це?! ЯКЩО ЦЕ НЕ БРЕХНЯ, ТО Я НЕ МОЖУ ЗРОЗУМIТИ ЦЕЙ НАРОД!!!
Невже вiрять таким дурням?!...