IP: 194.6.197.---
сонце_сходить _ 08.11.2009 14:33
Тепер вже це називають нагнітанням паніки. Як от тільки уявляю собі, що говорили б ті ж Асадчев та Силенков, якщо б уряд цим взагалі не переймався. Все б дуже швидко дійшло до недовіри уряду та звинуваченні його у бездіяльності.
IP: 94.178.135.---
Эпик _ 05.11.2009 15:41
Еслиб не политика Тимошенко по борьбе с эпидемией не известно что бы сейчас творилось со страной
IP: 94.178.135.---
Ландсхет _ 05.11.2009 15:40
Проющенковские губернаторы хотят всеми способами дискридитировать политику правительства вот и поливают Тимошенко грязью, но народ то видит кто действительно что-то желает а кто просто разговаривает
IP: 94.178.135.---
Ландсхет _ 05.11.2009 15:38
Если с эпидемией не бороться то Украине придет конец, так что Тимошенко абсолютно права
IP: 194.44.206.---
Роксет _ 05.11.2009 11:20
05.11.09 09:45 ___Немазепа
Любий друже , судячи з усього в тебе жар , це ж треба таку маячню писати . Раджу тобі доки не пізно піти до лікаря порадитись , та захопи по дорозі пов"язку від Юлі , їх безкоштовно роздають , щоб інших не заражати своїм маразмом .
IP: 194.44.206.---
Роксет _ 05.11.2009 11:17
"Те, що ми проводимо цей селектор, - це тільки нагнітає ситуацію. Ми цю інфекцію розносимо по всій країні...Слова справжнього професіонала , який очолює штаб Ющенка , та розносить інфекцію по всій країні через телефон ...
IP: 194.44.206.---
Роксет _ 05.11.2009 11:11
Пан Асадчев і справді очолює штаб кандидата в президенти Ющенка і одержав завдання розвалювати роботу та розводити паніку між людьми , тим самим підірвати довіру людей до прем"єра .Та нічого у них не вийде....
IP: 95.132.96.---
Vlado4ka _ 05.11.2009 10:40
"Це я розумію і віддаю собі повний звіт у тому що відбувається. Припиніть, будь ласка, розвалювати державу". Они прекратят разваливать страну, только когда Ющ уйдет с поста президента, а точнее когда его выбросят. За эти пять лет и так розвалил дальше некуда... И именно Тимошенко придется все это исправлять
IP: 194.50.116.---
Немазепа _ 05.11.2009 09:45
Для маленького _biq
- Не исходи поносом, проверься, у тебя, похоже, не свиной грипп, а холера. Обратись к Жюльке, чтобы диагностировала. А если по сути, то ТиМОШЕННИЦЕ давно пора лечиться. Она же неадекватная. Ее ложь зашкаливает. Разве может нормальная женщина так беспардонно и постоянно врать? Если бы у нее был муж, он бы пи...дил ее каждый день по нескольку раз, чтобы не позорила семью.
IP: 212.15.137.---
Юта _ 05.11.2009 03:40
То, что Тимошенко не узнала донецкого губернатора, говорил лишь о плохом качестве изображения, и возможно, об усталости премьера, которая сейчас на ногах днем и ночью, в таких случаях глаза тоже устают
IP: 212.15.137.---
Юта _ 05.11.2009 03:37
05.11.09 02:47 ___Rada4
Тимошенко закриває людям роти, і не тільки марлевими масками
Тимошенко как раз рот никому не закрывала, а наоборот, выслушала хама-губернатора, что делает честь ее выдержке
IP: 77.120.16.---
Rada4 _ 05.11.2009 02:47
Тимошенко закриває людям роти, і не тільки марлевими масками
IP: 210.121.128.---
заринак _ 04.11.2009 23:55
І Асадчев, і Силенков будуть говорити і про грип, і про епідемію, і про щось інше за вказівкою президента – аби проти Тимошенко.
IP: 109.104.187.---
zorp _ 04.11.2009 23:53
Тимошенко предпринимает необходимые меры. Сеют панику как раз ее оппоненты.
IP: 95.16.33.---
ветерок _ 04.11.2009 23:53
Нехай Асадчев поради про те, що кому робити, дає Ющенку, який не може і дня прожити без того, щоб повчити, порекомендувати, вказати і т.і. – уряду. Уряд докладає великих зусиль, щоб забезпечити людей всім необхідним під час епідемії грипу.
IP: 94.136.16.---
яниколаша _ 04.11.2009 23:51
Поширенню паніки сприяють безвідповідальні заяви деяких регіоналів та відсутність ліків у аптеках, що належать регіоналам, а не селекторні наради.
IP: 195.222.127.---
Fiesta2210 _ 04.11.2009 23:49
Ну не впізнала і що тут, в неї думаю зараз голова забита тім як би епідемію подолати, а вони вліпили Губернатора)) кому він потрібен)
IP: 195.222.127.---
Kotena _ 04.11.2009 23:49
А, тут пси Ющенка знову, тоді нічого дивного, вони вже на озброєння взяли шкодити власному народу любою ціною)
IP: 195.222.127.---
lovely00 _ 04.11.2009 23:47
Вибачте яка тут може сполохнути паніка з приводу того що усі збираються і вирішують питання з послідовного подолання епідеміє, це навпаки заспокоювати повинно, що не всім все одно на долю людей
IP: 77.120.221.---
ekono_mist _ 04.11.2009 23:25
В тому, що Юля не впізнала Логвиненка немає нічого дивного, хіба ж можна усіх запам'ятати!
Та і взагалі потрібно спочатку предствалятися, хоча така поведінка прийнятна для Ющенківців!
IP: 77.120.221.---
ekono_mist _ 04.11.2009 23:22
Правильно Тмошенко і сказала про Асадчева!
Він покликаний виконувати всі вказівки президента, тож нічого дивного немає в його поведінці!
IP: 38.103.167.---
biq _ 04.11.2009 22:37
Ющенко сказав, що то все його не стосується. А що тепер виходить, що стосується? Чи це все ж таки до виборів часу менше лишилося та активуватися треба як найскоріше та робити з себе все ж хоч в чомусь задіяному президента.
IP: 38.103.167.---
biq _ 04.11.2009 22:36
Колись, у свій час, коли було заблоковано парламент у зв’язку з неприйняттям закону про підвищення соціальних тарифі для населення, Ющенко в цю справу не втручався, хоча все це теж на державу надавить, ще й як!
IP: 38.103.167.---
biq _ 04.11.2009 22:36
З однієї сторони він отримує можливість на всю країну знову критикувати уряд, а з іншого - начебто допомагати в боротьбі з епідемією. От як Ющенко навіть може контролювати та здійснювати стратегію свою якусь там через РНБО, якщо органі охорони здоров’я підпорядковуються кабміну?
IP: 38.103.167.---
biq _ 04.11.2009 22:36
А цього у Ющенка, як у кандидата, допустити просто не можуть. От якби Ющенко не претендував би знову на пост глави держави, ситуацію б можна було вирішити без зайвих проблем. А тут Ющенко просто вбиває разом двох зайців.
IP: 38.103.167.---
biq _ 04.11.2009 22:35
Якщо Ющенко такого не робить, то це буде означати, що перед виборами він не задіяний у дуже масштабній для країни проблемі, що стосується здоров’я громадян. Саме так наразі і обмірковують все на банковій.
IP: 38.103.167.---
biq _ 04.11.2009 22:35
Що паралельно з роботою відповідних органів уряду мати змогу критикувати. Це єдине, що наразі переслідують у Ющенка. Бо якось інакше пояснити таку впертість у прийнятті такого рішення, досить важко.
IP: 38.103.167.---
biq _ 04.11.2009 22:34
Ющенко в любим момент потім може сказати, що у всьому винен кабмін та МОЗ, що йому підпорядковується. Тоді навіщо, питається він організовує РНБО саме як центр вирішення питань по епідемії на сьогодні?
IP: 38.103.167.---
biq _ 04.11.2009 22:34
От навіщо сюди РНБО вплітати, щоб ускладнити проблему тільки. Бо коли все піде не так, наприклад, то знайти винуватих буде дещо складніше, бо зараз і так цим займаються і органи охорони здоров’я при щільній підтримці та контролю кабміну.
IP: 38.103.167.---
biq _ 04.11.2009 22:33
У нас, коли хтось допомагає, то це значить, що він розводить паніку, а якщо не допомагає – то значить, що йому на нас чхати. Тобто, щоб уряд в цьому випадку не зробив, він все одно був би винним в тому, що зробив.
IP: 38.103.167.---
biq _ 04.11.2009 22:33
Тепер вже це називають нагнітанням паніки. Як от тільки уявляю собі, що говорили б ті ж Осадчев та Силенков, якщо б уряд цим взагалі не переймався. Все б дуже швидко дійшло до недовіри уряду та звинуваченні його у бездіяльності.
IP: 174.70.146.---
biq _ 04.11.2009 22:32
І це не Тимошенко не займається своєю справою, це губернатори з президентом на чолі незрозуміло чим займаються. Це ж просто маячня! Ну навіщо робити зайві рухи, якщо мінздрав наразі займається епідемією, а кабін у свою чергу контролює ситуацію та намагається донести до людей як треба діяти в цих умовах.
IP: 174.70.146.---
biq _ 04.11.2009 22:31
Це зрештою виглядає як неповага до оточуючих та до прем’єра зокрема. Навіщо цей зайвий пафос? Що він дає? Чи це так вже треба відстоювати бажання Ющенка прибрати все до себе, що треба селекторну нараду перетворювати на минулі засідання РНБО по газовим питанням?
IP: 174.70.146.---
biq _ 04.11.2009 22:31
Тобто широке коло змикається навколо президентського апарату, щоб перевести її під свою егіду в обхід до кабміну. Тому і реакцію відповідну маємо від губернаторів. І, коли ситуація контрольована, то ще не означає, що про це не треба доповідати офіційно.
IP: 174.70.146.---
biq _ 04.11.2009 22:30
Я не розумію тоді, якщо губернатори мають таку думку, то чому вони не звернулися зі своїми звітами до Ющенка і не сказали йому у безпідставності збирання РНБО, а тим більше включенні туди головних лікарів держави.
IP: 85.214.73.---
biq _ 04.11.2009 22:28
Адже РНБО – це зовсім не той орган, який може вирішити проблему такого рівня. У всякому разі під головуванням Ющенка це засідання виглядає зовсім неспроможним до вирішення будь-яких проблем. Це просто намагання президента здобути ще одну медаль, якою він потім перед вборами буде світити перед людьми.
IP: 192.251.226.---
biq _ 04.11.2009 22:28
І ці всі дії, зокрема і Осадчева і Силенкова, носять послідовний характер з діями Ющенка. Що це – випадковість? Коли президент починає розказувати, що саме на РНБО має замкнутися коло по вирішенню питань по епідемії, то просто якось навіть не по собі стає.
IP: 62.197.40.---
biq _ 04.11.2009 22:27
Це все треба робити до відповідних нарад, а сюди всі службовці приходять звітувати, а не займатися розповсюдженням своїх власних думок. Всі чудово розуміють хто на сьогодні призначає губернаторів та кому вони підпорядковуються.
IP: 216.224.124.---
biq _ 04.11.2009 22:26
Якщо губернатори не усвідомлюють собі, хто керую та визначає тему усіх нарад під головуванням прем’єра, то їм це слід вивчити, бо це важливо для проведення корисних зборів, а не нарад, в яких займаються тільки з’ясуванням того, хто що вважає.
IP: 91.192.152.---
Чугуев _ 04.11.2009 21:38
Мудаки вы Юлефаны. Совсем мудаки!
Были у нас в стране эпидемии и гриппа, и дизентерии и даже холеры.
Но не было у нас еще такого уряда, который бы политическими методами пытался лечить страну!
Юля, как старый железнодорожник машет красным фонарем перед больной задницей и приговаривает: " Что понос,
я железнодорожные составы этим фонарем останавливал!"
ГРИПП ДОЛЖНЫ ЛЕЧИТЬ ВРАЧИ, А НЕ ЧИНОВНИКИ!
IP: 95.134.136.---
людиХ _ 04.11.2009 21:00
Даже не удивительно, о что Тимошенко не может всех запомнить, она же вам не робот какойто…..тех губернаторов оона не так часто видит, кроме того это лучше чем когда Ющенко не может депутатов своих вспомнить
IP: 92.112.84.---