Заснована Георгієм Гонгадзе у 2000 році

Тимошенко теж проти карантину на виборах

КОМЕНТАРІ
ДОДАТИ КОМЕНТАР   
IP: 212.92.250.---
zorp _ 09.11.2009 16:21
Ющенко специально обостряет ситуацию. Он думает что сумеет продлить себе срок полномочий незаконно. Но ничего у него не получится! Тимошенко уже президент.
IP: 92.113.240.---
nlp _ 09.11.2009 14:59
Я чесно говоря тоже не понимаю, зачем переносить выборы....только чтобы Ющенко потянул время и нас всех помучать!!!?????Ничего серьезного не вижу!!!!!
IP: 208.85.242.---
Львів-753 _ 09.11.2009 02:11
Текст коментаря набирайте тут
IP: 77.122.238.---
Bondar-rossoneri _ 08.11.2009 21:38
Кукиш Ющенко получит и не больше со своими тупыми решениями, ВСЕ ПРОТИВ ау пасечник вали быстренько, подай в досрочную отставку СРОЧНО ! ! !
IP: 82.66.170.---
куличка _ 08.11.2009 21:21
Не знає вже, за що і зачепитися Ющенко – тепер він “зачепився” за епідемію грипу, як привід для оголошення надзвичайного стану. Мало того, що уся Європа над ним сміється, тепер ще і усі українські лікарі!



IP: 75.101.206.---
kvota _ 08.11.2009 21:19
Вже і Богатирьова, по вказівці Ющенка щось патякає про надзвичайний стан. Все ж таки вона має диплом лікаря – посоромилася б таке говорити!


IP: 188.134.9.---
лисик _ 08.11.2009 21:18
Мабуть, Ющенко сидить і намагається накликати на нас сезонну літню холеру, що часто спалахує біля Одеси – тоді, як він вважає, ще раз перенести вибори… і буде уся країна постійно у надзвичайному стані – то грип півроку, то холера – теж півроку…

IP: 204.8.156.---
светает _ 08.11.2009 21:17
Ющенко хіба ще й досі не зрозумів, що під час епідемії запроваджують карантин, коли перевищується епідеміологічний поріг? Він же стільки консультувавася з експертами та спеціалістами-вірусологами!

IP: 68.101.129.---
заринак _ 08.11.2009 21:05
Що Ющенку дадуть ці кілька місяців “президентства”? Вже сьогодні народ не може дочекатися, коли він піде, нехай не ганьбиться ще більше – все одно ніхто не дозволить переносити дату виборів.
IP: 93.73.221.---
SVONG _ 08.11.2009 19:31
А ЕСЛИ ЮЩЕНКО ВСЁ-ТАКИ ЧТО-ТО ПОДОБНОЕ ВЫЧУДИТ,ТО БОЮСЬ НАРОД ПОВТОРИТ ПОДВИГ 2004,НО УЖЕ ТОЧНО НЕ НА ЕГО ПОЛЬЗУ.А ТИМОШЕНКО ЭТИМ ВОСПОЛЬЗУЕТСЯ.И ПРАВИЛЬНО СДЕЛАЕТ
IP: 94.248.37.---
advocat_1985 _ 08.11.2009 19:31
Вибои відбудуться вчасно!!!! Грип не набере а навпаки втратить свою силу!!!! просто всі хто проти Тимошенко мають змиритися з тим, що саме Юлія Володимирівна номер один в Україні!!!!
IP: 94.248.37.---
advocat_1985 _ 08.11.2009 19:29
Тимошенко контролює всі небезпечні зони!!!! В неї кожного дня нові данні про нові захворювання!!! Саме тому їй вирішувати вводити Україну в карантин чи ні!!!!!
IP: 93.73.221.---
SVONG _ 08.11.2009 19:29
ХВАТИТ ТОГО,ЧТО РАЗДУЛИ НА ВСЮ СТРАНУ О ВИРУСЕ,ТАК ЕЩЁ И С ВЫБОРАМИ МУТЯТ.ХОТЯ ЮЩЕНКУ ЭТО ТОЛЬКО НА ПОЛЬЗУ.ВОТ ОН И СТАРАЕТСЯ
IP: 93.73.221.---
SVONG _ 08.11.2009 19:28
КАКОЙ МОЖЕТ БЫТЬ ПЕРЕНОС ВЫБОРОВ?УКРАИНА УЖЕ И ТАК СЦЕПИВ ЗУБЫ ТЕРПИТ ПОСЛЕДНИЕ ДНИ ПРАВЛЕНИЯ ЮЩЕБАЛОГАНА.КУДА ЕЩЁ ЗАТЯГИВАТЬ?..
IP: 94.248.37.---
advocat_1985 _ 08.11.2009 19:27
Тимошенко дуже правильно і послідовно міркує!!! Навіщо дійсно робити штучно паніку????
IP: 95.31.2.---
Комус _ 08.11.2009 19:19
08.11.09 17:30 ___lomonos
да кому нужно переносить выборы?
Ющенко, як ніхто, в цьому зацікавлений! Не виключено, що він використає ситуацію з епідемією для того, щоб перенести вибори. Це підступно, цинічно, але ця людина уже настільки виявилася непорядною, що для продовження свого політичного життя не зупиниться ні перед чим.
IP: 93.73.99.---
lomonos _ 08.11.2009 17:30
да кому нужно переносить выборы?Что это еще за ахинея?Никаких предпосылок для этого нет.Надо поскорей отправить Ющенко восвояси.Скоро люди успокоятся ,паника прекратится ,эпидемия пойдет на спад.,а мы на выборы..
IP: 194.44.206.---
Роксет _ 08.11.2009 16:00
Я також , як і прем'єр-міністр Юлія Тимошенко вважаю , що для переносу чергових президентських виборів у країні немає підстав. Хоча в Секретаріаті президента думають трохи по іншому , і уявно переносять дату на 30 травня , бо дуже їм не хочиться втрачати владу .
IP: 77.123.199.---
Suliko_L _ 08.11.2009 15:53
Та канеша нет. До декабря с эпидемией справятся, а там после Нового года вообще все будет норм. Люди будут в нормальном настроении, а так введением ЧП только настроение новогоднее портить. Хотя его и так Ющовская морда портит. Может хоть в след. году к нам будет обращаться красивая женщина, а не очередной мурод
IP: 77.122.204.---
мята _ 08.11.2009 15:50
Це підтверджується його ж словами:"Будь-які межі перейдено – навіть ті, які за Конституцією обмежують мої дії як президента"
IP: 77.122.204.---
мята _ 08.11.2009 15:49
Ющенко остаточно втратив усе людське! Він оголосив відкриту війну Тимошенко замість того, щоб думати про людей і рятувати країну.
IP: 93.180.205.---
mani _ 08.11.2009 13:30
07.11.09 22:59 ___мята
А хто ж сумнівався, що в нього вони швиденько знайдуться, знову ж таки не про людей подумав, а про власну пяту точку!
IP: 93.180.205.---
mani _ 08.11.2009 13:21
Як відомо, у секретаріаті президента України вже обговорюються варіанти переносу дати виборів глави держави на травень
Ага, вибачте, хитрос..кі які, епідемією не займаються але одразу вже шукають привід, щоб ганебний Ющенко ще президентом побув, не вийде, ситі ми ним вже!
IP: 94.153.33.---
фронт_мен _ 08.11.2009 11:20
to IP: 195.230.142.---08.11.09 01:59 ___pygmy-ua
я не кажу про параною, а про звичайні методи захисту у приміщеннях зі скупченням людей..
особисто кожен сам для себе вибирає, що йому комфортніше: профілактика чи вже постфактум лікування
IP: 67.159.45.---
кригон _ 08.11.2009 11:10
Ситуація знаходиться під контролем і переносити вибори немає сенсу, провельно стверджує Тимошенко.
IP: 93.73.4.---
ambulance _ 08.11.2009 10:50
to 08.11.09 01:59 pygmy-ua
Одягнувши маску, Ви підтверджуєте власну повагу до оточуючих Вас людей, тому що знизите ризик їх інфікування власними виділеннями, знаходячись в інкубаційному періоді захворювання - це коли Ви ще клінічно здорові, але починаете виділяти збудника навкруги в особливо великій концентрації. Ви маєте впевненість 100 відсоткову, що Ви вже не інфікпвані? Бажаю не хворіти!
IP: 195.230.142.---
pygmy-ua _ 08.11.2009 01:59
Шановний ___фронт_мен, а чим Ви захищаєте слизисту оболонку очей, невже теж марлевою пов'язкою? Будьте обережні, не наверніться з платформи, в метро!
IP: 94.153.60.---
фронт_мен _ 08.11.2009 00:08
to 07.11.09 22:17 ___malga
не знаю, хто саме вам відверто сміявся... Є епідемія грипу сезонного плюс випадки свинячого грипу.
Те, що народ вже розслабився і не надіває маски - це через таких мудрагелів як Ви, які пишуть, що це все вигадки.
Запитайте в медиків.
До тогож, якщо ви думаєте, що сезонний грип - це дрібниці, то дуже помиляєтесь, бо ускладнення можуть добре зіпсувати здоровя. Тому маска в жодному разі не буде зайвою.
IP: .---
уеl _ 07.11.2009 23:32
Превышение эпидемического порога заболеваемости является причиной для введения карантина, но до выборов еще целых два месяца - и 100%, что к тому времени эпидемия закончиться, так что нет никаких оснований для переноса выборов. Заявление Юща про перенос выборов - это больше похоже на антиконституционное намерение президента страны задержаться на посту подольше
IP: 77.122.204.---