Заснована Георгієм Гонгадзе у 2000 році

Деркач ледь не побив Мельниченка, який прийшов на весілля

КОМЕНТАРІ
ДОДАТИ КОМЕНТАР   
IP: 95.134.233.---
людиХ _ 09.11.2009 18:35
Вот они кто , депутаты ПР, - бычье!
IP: 91.200.180.---
000111777 _ 09.11.2009 08:39
Богатенький МАЖОР- АНДРЮША, решил немножко пошалить и, вспомнив о пленках Мельниченко, решил набить ему фейс!

То, что мафиозные семьи Кучмы, Горбулина, Деркачей и других, а их в Украине насчитывается более 200 семей - живут не на честно заработанные деньги, НЕ ЕСТЬ НЕ ДЛЯ КОГО СЕКРЕТОМ!

Непонятно, какой леший решил привести Мельниченко в тот ресторан, где гуляют МАЖОРЫ? МЕЛЬНИЧЕНКО ПОРА ПОНЯТЬ, ЧТО ЭТА- БРАТИЯ, МОЖЕТ ЛИШИТЬ ЖИЗНИ!
IP: 160.101.0.---
Оless _ 09.11.2009 08:12
Вуаля, такий теплий прийом тепер чекає Мельниченка у всіх поважних родин.
IP: 94.153.252.---
Morskoj _ 08.11.2009 22:12
І ще додам:
08.11.09 12:27 ___lvm
Нікого не врятував, нікому не допоміг, нікого не посадив, тільки попсував імідж України і продерся в депутати.
Ви чий тут засланий козачок? Кого із фигурантів на ціх плівках? Може не зараз, але прийде час і ваша свора вбивць і злочинців буде відповідати за скоєні злочини!!! Я в це вірю, і це - буде! Так шо бійтеся, а ліпше валіть з України, і не смердіть!!!!!!!!!!
IP: 77.122.238.---
Bondar-rossoneri _ 08.11.2009 21:54
Правильная пословица "С кем поведешься того и наберешься!" вот лидер то у них Янык такая и партия бандитов, хулиганов, зеков!
IP: 94.153.252.---
Morskoj _ 08.11.2009 21:45
08.11.09 12:27 ___lvm
Я би сам Мельниченку врізав би. За стільки років тільки чорнухи нагнав. Нікого не врятував, нікому не допоміг, нікого не посадив, тільки попсував імідж України і продерся в депутати.
А я врізала би ВАМ!! І ВСІМ ТАКИМ ЯК ВИ!!!Чорнухи нагнав? А чому ту чорнуху ніхто розглядати не хоче?Той же Ющенко обіцяв, що спарава Гонгадзе - справа його честі! А плівки Мельниченка - аудентичні! і це доказ!!! Кому міг допомогти, чи посадити Мельниченко? Що ви мелите?
IP: 94.248.55.---
fremit _ 08.11.2009 19:51
Poskriptum . А що заспіваем, коли в третій раз Янукович програє
IP: 77.123.182.---
hummmer _ 08.11.2009 14:29
мне плевать на обоих героев этой публикации, НО ___OlehVn выложил ДВЕ ИНТЕРЕСНЕЙШИЕ ССЫЛКИ на сайт, где приводятся теории происходящего и будущего (о долларе, чипах в башке, ГМО и т.д.). нашему народу особенно необходимо знать о существоании таких теорий, иначе лет через .....тнадцать ему даже не будет места у плуга на одной гигантской плантации под названием украина.....

http://www.krizis.co.ua/main_svin_grip.php
http://www.krizis.co.ua/main_ukol.php[/B]

IP: 94.153.61.---
AnSun _ 08.11.2009 13:42
Мельниченко - диарея, Деркач - блевотина, один другого стоит. А вот ты, ___Poskriptum , штопаный дандон.
IP: 77.120.33.---
lvm _ 08.11.2009 12:27
Я би сам Мельниченку врізав би. За стільки років тільки чорнухи нагнав. Нікого не врятував, нікому не допоміг, нікого не посадив, тільки попсував імідж України і продерся в депутати.
IP: 93.88.52.---
заремба _ 08.11.2009 10:51
Миленько. Деркач на свадьбе сына был....трезвым.
IP: 77.120.47.---
lvk_pim _ 08.11.2009 01:28
07.11.09 23:03 ___Moskva
Правда у Деркача всегда было только три дочки, но мож и сын нашелся.
http://www.anticompromat.org/derkach02/derk02bio.html
Источникам УП виднее.
***************************************
Народний депутат України Андрій Деркач, син екс-голови СБУ Леоніда Деркача. Це у Андрія три дочки......
IP: 77.122.182.---
DimonG75 _ 08.11.2009 01:28
Текст коментаря н Мельниченко-герой, а Деркач, Кучма, Литвин и вся эта камарилья по идее уже второй десяток лет должна беломорканал строитьабирайте тут
IP: 195.60.174.---
Djadjka _ 08.11.2009 00:18
Не знаю, кто такие Деркачи, но Мельниченка нужно отдать под суд и посадить в буцегарню за измену Родине лет на 15-20.
IP: 77.52.247.---
Moskva _ 07.11.2009 23:03
Правда у Деркача всегда было только три дочки, но мож и сын нашелся.
http://www.anticompromat.org/derkach02/derk02bio.html
Источникам УП виднее.
IP: 78.24.72.---
Black_Sea _ 07.11.2009 22:51
Мельниченко хотів свідком бути... На весіллі... :)))
IP: 78.24.72.---
Black_Sea _ 07.11.2009 22:46
Яке йшло - таке й здибало... :)))
IP: 77.122.204.---
мята _ 07.11.2009 22:43
Деркачі, що малий, що старий - це ще та сволота! Виродки обидва! Старий злодій породив ще гіршого!
IP: 95.135.143.---
патріот123 _ 07.11.2009 20:41
да падло той деркач. Треба було йому, антикраїнському викидню, із партії гандонів наклепати рило. Страх втратило це москальське бидло
IP: 95.134.114.---
OlehVn _ 07.11.2009 19:58
[B]Прочитай, передай другому.

http://www.krizis.co.ua/main_svin_grip.php
http://www.krizis.co.ua/main_ukol.php[/B]
IP: 194.8.151.---
Бай _ 07.11.2009 19:54
До речі! Деркача в СССР виганяли з Вищої школи КДБ чи ні? Чи його з другого училища виганяли?
А М. Мельниченко перед ним завинив,бо припинив мафію Деркачів в Україні. І тут Старшого Деркача і за Держмитком, з якого він зробив Держмислужбу і започаткував в ній кругову поруку, інтелектуальну і чорну контрабади. Це при ньому наших митних генералів у Німеччині "в ящик"закривали. Це він зробив за відкат, що в банк Аваль всі митні платежі пішли, це він управління "К" зробив поставщиком валюти СБУ...
IP: 79.110.128.---
Poskriptum _ 07.11.2009 19:39
О, заскавчали помаранчеві йуди. Мельниченка вони захищают.

Та ясна річ, ваші революції та Мельниченка з однієї годівниці підгодовували. Тільки те "диванне" падло звідти годують вже десять років. А революціонерів лише 5.

ЧИ ЗВІДКИ У ВАШОГО МЕЛЬНИЧЕНКА 2,5 МІЛЬЙОНИ НА ЗАСТАВУ В ЦВК?!!!! ЗВІДКИ У НЬОГО ГРОШІ ПО РЕСТОРАНАХ ХОДИТИ?!!!!

ЗАПРОДАНЦІ, ЙУДИ, ПАДЛЮКИ
IP: 208.110.80.---
макогін _ 07.11.2009 19:31
Мельниченко молодец,всю петушню витягне при Юлі наверх і
посадить в тюрму, тому підорас Деркач і сре.
IP: 77.122.174.---
юр_чик _ 07.11.2009 19:10
вашої "страны" (ссср) й так давно нема.
IP: 94.153.13.---
bss _ 07.11.2009 19:03
чего же он эту ссуку не прибил? а как наверное было задумано... Надо доводить до конца начатое, господа ПР! Этой мрази нет места на этой земле - ни чести. ни совести. Еще в презики лезет... Пипец стране с такими президентами...
IP: 212.66.32.---
rugor _ 07.11.2009 18:17
.
Захожу я в кафе , кофейку попить .

Принес диван , а диктофон уже под диваном , говорю : " подождите , я щас запись включу " - и тут меня рукамиза еб.... лицо ! ... Ужасть !

А я ж просто на " Фабрике звезд " работаю , таланты ищу ... От так .

.
IP: 95.69.207.---
так-так _ 07.11.2009 18:17
Партію пРИГІВ найбільше дратує - чому вкрав хтось а не вони??? Не дай боже яника в презики - тоді все стане їхнє...
IP: 93.180.210.---
крушнаціон _ 07.11.2009 18:11
poskriptum: Щось ви так переживаєте за цю родинно кагебіську свору , може випадково не приставляли особисто , або татусь, дідусь "славне"НКВД-КГБ. Не переживайте за глечики , якщо їх навіть вивозять, то не так сильно відібється на Украні як Державі.Напевно для вас і вам подібних , Росія має право на все що має відношення до України, заради такого " братського"ставлення ви готові жертвувати всім , що притамане людині як такі.
IP: 217.147.162.---
ОГОГО _ 07.11.2009 18:10
Мельниченко - похож на Штирлица, которому забыли сообщить, что войну выиграли немцы!
IP: 77.122.174.---
юр_чик _ 07.11.2009 18:05
шо кгб-шники завили як вовчари? :)))
Мельниченко для вас як червона ганчірка?
Бо не всі ж такі як ви - служаки кремля. Є ще й патріоти СВОГО народу.
IP: 77.123.79.---
silverdog _ 07.11.2009 17:58
жаль, что гниду не потрогали ногами за лицо! эх, был бы я на месте деркача!:(((
IP: 79.110.128.---
Poskriptum _ 07.11.2009 17:58
to 07.11.09 17:51 ___крушнаціон
===================================

Ви, шановний, не там шукаєте запроданців. Пошукайте їх там, де робили "помаранчеву" революцію за кошти США.
Або там, де фінансували Кучмагейт теж можете пошукати.

Один, он, ніде не працює 10 років, а ходить пити каву по дорогущих київських ресторанах.

Інші з житомирського летовища вивозять трипільські глечики літаками на Канаду.

Падлюки
IP: 93.180.210.---
крушнаціон _ 07.11.2009 17:51
Пан Деркач молодший , закінчив академію ФСб , коли татусь очолював СБУ, більш ніяких аргументів не потрібно . Всякого роду запроданці увиді Литвина , Герман , Деркача ,Азарова , Клюєві ( братики ), Сівкович і ще не одна тисячка , веде себе так , тому що знає : ніхто нічого проти нього не вдіє . Хлопці , ви просто граєте з огнем .
IP: 79.110.128.---
Poskriptum _ 07.11.2009 17:36
Жаль,Что "чуть не побил". Надо было хорошенько навесить этому иуде.

На что он живет, это падло из под дивана??? Он же уже лет 10 нигде не работает (да и кто его возьмет)
IP: 194.44.121.---
chkapu _ 07.11.2009 17:33
а ще пан деркач дуже-дуже православний. він як глибоко віруюча людина постійно фінансує московськопатріархальні заходи. що ж, московська жилка в цьому християнинові проглядається. амінь!