У Міністерстві внутрішніх справ України заперечують інформацію про конфлікт за участю міністра внутрішніх справ Юрія Луценка, який начебто мав місце в аеропорту Франкфурта (Німеччина).
Як повідомили УНІАН у Департаменті зв’язків з громадськістю міністерства, 4 травня делегація МВС запізнилась у транзитній зоні аеропорту Франкфурта на літак німецької авіакомпанії "Люфтганза", представники якої відмовились брати на борт українську делегацію.
Останні події |
Ющенко зупинив призначення Тимошенко у ФДМ Антикризовий рецепт від Тігіпка: палку в руки – і жорстко питати з відповідальних |
Через непорозуміння члени делегації прийняли рішення летіти наступним літаком, але "ніяких наручників, ніякого нетверезого конфлікту, як стверджують окремі ЗМІ, не було".
Також у ДЗГ МВС зауважили, що через цей прикрий інцидент не було порушено порядок офіційних зустрічей у Сеулі, куди прямувала українська делегація.
Як підкреслили в ДЗГ, станом на вівторок, 5 травня, міністр Луценко провів зустріч із прем’єр-міністром Кореї, а також з міністром громадської адміністрації та безпеки цієї країни.
Під час цієї зустрічі було підписано спільну заяву про співпрацю з протидії незаконній міграції та про співпрацю при підготовці до Євро-2012 – з огляду на те, що Корея має значний досвід у цій сфері, оскільки у 2002 році приймала на своїй території Чемпіонат світу з футболу.
Як відомо, раніше німецька газета "Bild" повідомила, що міністр Луценко разом зі своїм сином Олександром у понеділок, 4 травня, провів півдня у відділку поліції аеропорту Франкфурта-на-Майні після того, як його у стані сильного алкогольного сп’яніння не пустили на літак до Сеулу і він здійняв сутичку з правоохоронцями.




























