Депутат Борис Колесніков сумнівається, що Партія регіонів підтримає урядовий проект держбюджету-2010.
Про це він заявив на прес-конференції, повідомляє УНІАН.
Останні події |
Пукач назвав замовників убивства Гонгадзе, але їх не внесли до протоколу? |
Колесніков підкреслив, що Партія регіонів "не перешкоджатиме ухваленню бюджету". При цьому він додав, що "підтримати бюджет навряд чи можливо".
На його думку, не можна аргументувати необхідність затвердження держбюджету тим, що в разі його неприйняття профінансувати майбутні президентські вибори буде неможливо.
Колесніков підкреслив, що вибори повинні відбутися в будь-якому випадку, і якщо буде спроба їх зірвати, то це негативно сприйме світова громадськість.
Крім того, регіонал пропонує діючій коаліції "конституційно прописати доходи місцевих бюджетів і доходи бюджетів верхнього рівня".
"Тоді ніякої президент, ніякий уряд не зможуть використовувати доходи бюджету у своїх виборчих кампаніях", - вважає він, повідомляє прес-служба регіоналів.
"Давайте в Конституції пропишемо, що в загальному підсумку ось такі-то податки залишаються на місцях в такій-то пропорції. Але на місцях не повинно бути менше 55% від усіх доходів. Проте уряд вважає за краще діяти за принципом: копати звідси і до обіду", - сказав він.
"Що виходить по 11 тисячам бюджетів? Районні ради передають бюджети сільських рад. З 1 січня сільська рада буде мати доходи, але не матиме повноважень і зобов'язань. Районні ради не будуть мати доходів, але будуть мати зобов'язання з освіти та медицини. Це крок, дуже сумнівний за якістю", - вважає депутат.
Колесніков вважає, що "потрібно дати відповідь на питання: влада дбає про місцеві ради або піклується про власну виборчої кампанії".
"Насправді сенс подібних дій такий: щоб 11 тисяч незаможних людей - представників місцевих рад - вишикувалися в чергу до того чи іншого кандидата", - заявив депутат.
"І буде так: ось це - хороший кандидат, тому що у нього є в сільраді осередок БЮТ, він отримає "цукерку" бюджетну. Ні осередку БЮТ - не буде вам "цукерки". 28 вересня наші депутати в ПАРЄ звернуть увагу європейської громадськості на такий підхід до початку виборчої кампанії", - зазначив він.




























