Заснована Георгієм Гонгадзе у 2000 році
АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь.
Забули пароль?

СУД ЗАДОВОЛЬНИВ ТИМОШЕНКО, АЛЕ НЕ ВИЗНАВ ЇЇ ПРАВОТУ

Субота, 20 лютого 2010, 15:22
Версія для друку Коментарі 293

Суд задовольнив клопотання Юлії Тимошенко про відкликання її позову щодо оскарження результатів виборів.

Про це заявив доповідач по справі після більш ніж 5 годинного перебування суддів у дорадчій кімнаті.

Таким чином, суд залишив справу без розгляду у зв'язку з відкликанням позову Тимошенко.

Водночас суд вважає недоведеними факти, наведені в позові, і не приймає звинувачення в тому, що він (суд) не хоче об'єктивно і всебічно дослідити справу.

"Твердження позивача про формальний підхід до розгляду скарги не можуть бути прийняті судом", - сказав головуючий.

Він назвав "необґрунтованими" мотиви Тимошенко з відкликання позову.

"Водночас закон не пов'язує задоволення клопотання з його обґрунтованістю", - додав суддя.

Ухвала суду про задоволення клопотання  Тимошенко не підлягає оскарженню в апеляційному порядку або за виняткових обставин.

Українська правда

Все про: Тимошенко, вибори, суд

ЧИТАЙ ТАКОЖ
IP: 95.111.175.---
Irina+ _ 21.02.2010 19:48
val mashtak _ 21.02.2010 11:04
...Так стоит ли нам удивляться массовым фальсификациям на избирательных участках, если массовые фальсификации давно и навсегда стали нашей второй натурой с младых ногтей? Vito0362 _ 21.02.2010 11:08
Суд вважає що скарги необгрунтовані...Чому тоді для самозаспокоєння хочаб один факт не провірити ...перерахувати голоси на одній дільниці!
АЛЛА9 _ 21.02.2010 11:54
Не было честных выборов и не будет с такой системой голосования...
И если б дали разрешение на перерасчёт голосов,то такое бы открылось,
что опозорились бы на весь мир...

Я ніколи не була прихильницею ВЯ. Але таке писати можуть люди, які не мають найменшого уявлення про виборчий процес. "Масові фальсифікації" придумали для того, щоб ви почувались обманутими і прагнули реваншу. Я з 2004 року активно в різних ролях брала участь у виборах (від члена комісії до керівника районного штабу). Більш чистих і чесних виборів, ніж останній тур, не було. Програвати треба вміти гідно.
IP: 92.112.66.---
Диа _ 21.02.2010 18:56
Этот суд доказал, что Юля банальная истеричка и карьеристка, но в этот раз восстожествовала справедливость и никакие её махинации не помогли ей забрать победу у Януковича
IP: 77.52.97.---
asers _ 21.02.2010 18:25
хорошо ,что более 45 воно УДОЛЕТВОРИЛО
IP: 195.248.180.---
ZVINOK _ 21.02.2010 16:55
Nafanja _ 21.02.2010 12:03
АЛЛА9:
И не стыдно ему,считая себя верующим человеком,нарушая все заповеди Господа Бога идти на инагурацию...
.......................
Где вы здесь видете верующего человека? Истинно верующий человек не "прихватизировал бы" Междуречье и Сухолучье. А может он там пионерские лагеря построит для пионеров Ахметова и К? :)))
Ответить | С цитатой
'_____________________________________________________________
Это мадам Алла у вас истерика как и у той ведьмы с косой! Попейте валерьянки а лучше помажьте живот зеленкой, говорят в таких случаях помагает! А Янукович победил еще в 2004г но вы ложью уворолвали президенство, за что и были наказаны ГОСПОДОМ 5%. А МАДАМ-АФЕРА расплотилась за свою ложь!
Так что БОГ возздал Януковичу и его избирателям за все страдания! А ВСЕВЫШНИЙ СПРАВЕДЛИВ.
На счет пионерлагерей- так тут специалисты педофилы из БЮТа- во главе с Терехиным.
И не упоминайте мадам всуе имя БОГА-это грех! Впрочем для вас...........
IP: 213.151.9.---
lugan4anin13 _ 21.02.2010 16:41
Вихрь _ 21.02.2010 14:19
Посмотрим, как уголовная преступница....
===
Уважаемый, при новом президенте такие словосочетания уже не являются ругательными и отталкивающими.