Заснована Георгієм Гонгадзе у 2000 році

У Партії регіонів уже є незадоволені призначеннями

КОМЕНТАРІ
ДОДАТИ КОМЕНТАР   
IP: 77.122.46.---
ИроническийЧеловек _ 26.02.2010 08:29
Помните выражение Жеглова, когда бандюков из подвала магазина приглашали на улицу:...с тобой, свинья, не гавкает а разговаривает.....
Так что прозрения мы подождем так дней через 100, а может и раньше.
IP: 77.122.46.---
ИроническийЧеловек _ 26.02.2010 08:29
Помните выражение Жеглова, когда бандюков из подвала магазина приглашали на улицу:...с тобой, свинья, не гавкает а разговаривает.....
Так что прозрения мы подождем так дней через 100, а может и раньше.
IP: 77.122.46.---
ИроническийЧеловек _ 26.02.2010 08:28
Помните выражение Жеглова, когда бандюков из подвала магазина приглашали на улицу:...с тобой, свинья, не гавкает а разговаривает.....
Так что прозрения мы подождем так дней через 100, а может и раньше.
IP: 81.90.230.---
ИроническийЧеловек _ 26.02.2010 07:07
Да кто такой Фирташ по сравнению с Ахметовым и какая война группировок? Просто группе "приват" может наступить п.....ц.Давно пора,уже зарвались.
IP: 92.113.210.---
neznajka2 _ 25.02.2010 20:00
"Після засіданняШуфрич ударив Льовочкина кулаком в обличчя."
---
Погано бив напевно, якщо призначили...
IP: 93.73.50.---
Браток _ 25.02.2010 18:37
К телу короля получила полный доступ группировка Фирташа. Скоро начнутся войны группировки Фирташа и Ахметова. На улицу лучше не выходить.
IP: 80.91.185.---
R&D _ 25.02.2010 17:00
Они через 100 дней начнут друг с другом стреляться, не выдержат нервы.Подождём, твою маму, подождём, твою мать!
IP: 194.44.128.---
SH_Holms _ 25.02.2010 15:37
nebayduzuy:
SH_Holms:
Але хоч Ющенко вже таки пішов.... ВОНА ще досі гавкає. Тож їй те саме.
Вона того варта. Вам бажаю якнайшвидше прозріти...
.............................
Помните выражение Жеглова, когда бандюков из подвала магазина приглашали на улицу:...с тобой, свинья, не гавкает а разговаривает.....
Так что прозрения мы подождем так дней через 100, а может и раньше.
IP: 80.243.144.---
Тернопіль-LIBRE _ 25.02.2010 15:27
Шуфрич - аморальний, самовпевнений демагог - екстреміст,
член партії війни в ПР, якого вже просто несила бачити і чути з екрану!

Ліпився сьогодні на інавгурації до Стрижака як банний листок! :)
Молотильна машина, рідкісне чмо!

Дивно, що в ньому знайшла колись Юля Володимирівна?
Споріднену душу?
IP: 77.122.217.---
ostap10 _ 25.02.2010 14:57
Льовочкин!Поставь фингал рэксу Щуфричу!!!
IP: 212.109.49.---
Serhiy _ 25.02.2010 14:57
travyanyy _ 25.02.2010 14:37
зато тепер весело буде жити!!!))))
янику прийдеться багато говорити публічно, ото перлів він видасть!))))

І не сподівайтеся! Він зараз бавиться з президенством як дурник з дерев’яним коником, а того й не знає, що ті, хто його в це крісло посадив (декілька олігархів), ті йому керувати і не дозволять. Його подальша доля - читати по написаному (причому ні в якому разі не в прямому ефірі!), полювати на своїх угіддях, та годувати цукерками мєдвєдів.
IP: 77.52.37.---
romanavto-1 _ 25.02.2010 14:53
Yanek, zrobyt' shche ne odyn syurpryz REHIONAM ! Chekaite, skoro bude !
IP: 95.135.184.---
nebayduzuy _ 25.02.2010 14:53
SH_Holms:
Але хоч Ющенко вже таки пішов.... ВОНА ще досі гавкає. Тож їй те саме.
Вона того варта. Вам бажаю якнайшвидше прозріти...
IP: 77.52.37.---
romanavto-1 _ 25.02.2010 14:52
Nestor mityt' na holovu L'vivs'koyi oblderzhadministratsiyi ! Podyvymsya, chy tsei prohnoz-povidomlennya zbudut'sya ! Kha-Kha-Kha !
IP: 194.44.128.---
SH_Holms _ 25.02.2010 14:40
ЛЮБИТЕЛЯМ СТРАУСИНЫХ ТУФЛЕВ!!!
Выборы уже кончились. Балдейте и восхваляйте своего президента. Сколько уже можно лить грязи и желчи на Тимошенко.
Одноклеточные! Она скоро уходит в опозицию. Что вы потом будете гавкать, кого обгаживать, или вывернетесь и покусаете себя сами за задницу???
IP: 194.44.136.---
travyanyy _ 25.02.2010 14:37
зато тепер весело буде жити!!!))))
янику прийдеться багато говорити публічно, ото перлів він видасть!))))
нема чого нам сваритись зі Сходом, ми ж свого мудака поставили президентом, то ж чому вони свого мудака не можуть поставити?)))) все по-чесному! тримайтесь братели-східняки, 5 років пережили переживемо якось разои ще 5! )))
IP: 95.135.184.---
nebayduzuy _ 25.02.2010 14:16
grishka:
Якаж ВОНА сита , якщо ні хати ні бізнесу...живе на одну зарплатню....?
IP: 95.133.57.---
pravdaitolko _ 25.02.2010 14:14
Та Нестору стільчик із собою треба брати, щоб дотягнутися до рила Янука... а ось по я*цях зацидіти - в самий раз!
IP: 124.181.128.---
grishka _ 25.02.2010 14:10
для КИЪВы.Это только Украинский парубок может судить о событиях вековой давности,как о вчерашнем дне..Ты о себе скажи.......А она хоть и воровка,как ты говориш,а сытая.А Янек,ворюга голодный...пока нажрется все из моды выйдет.
IP: 174.96.18.---
УкраденеМижгирья _ 25.02.2010 14:09
Ну сча Украдене Мижгирья покажеца децкой шалостью!)))))))))))
Сча начнёца сурьёзный дерибан -не прячась!!)))))))))
Проснуца мудели протолкнувшие ВОРА в презы -А они уже на земле ШУФРИЧА иль там другого ПРовского ворюги!))))))))))))
IP: 77.120.16.---
За правду!!!! _ 25.02.2010 14:07
Свині до корита лізуть, хай б ються видніше буде що з них толку повний 0. Тоже мені президент три коридори два класи щей на нари загримів.
IP: 194.44.136.---
travyanyy _ 25.02.2010 14:06
grishka:Хохлы,братья наши меньшие!!!Поздравляем вас с достойным выбором бывшегоЗК Президента

в нас ЗК, в вас смотрящий КГбіст...
взаємно москалі!)))))
IP: 124.181.128.---
grishka _ 25.02.2010 14:03
Да конечно Слава Україні!!!Да только развалит он Украину окончательно
IP: 212.1.76.---
Киъв _ 25.02.2010 14:03
Для grishka. Это кто меньшие? ты турок? Когда Киев стоял -русь киевской была А про вас кацапов и слыхать не слыхали...))))) А ты думаешь что воровка по депутатским прикрыитем лучше?
IP: 95.135.184.---
nebayduzuy _ 25.02.2010 13:57
Не злорадствуйте. Якщо янек хоче стати презом всієї україни,то не повине повторити помилки Ющенка.(призначення Балоги) і його призначення з перших днів повинні бути підпорядковані цій стратегічній меті. А от яка ця мета....??? сподіваюсь,що УКРАЇНА.
Слава Україні!!!!
IP: 124.181.128.---
grishka _ 25.02.2010 13:53
Хохлы,братья наши меньшие!!!Поздравляем вас с достойным выбором бывшегоЗК Президента,будете теперь жить по понятиям!Ура!
IP: 195.137.233.---
A.Ptaha _ 25.02.2010 13:53
Треба трошки погризтися за кості....))))
IP: 194.44.136.---
travyanyy _ 25.02.2010 13:47
A_n_t_i_k_i_l_l_e_r: Налейте себе и успокойтесь )

не знаю як в Масковскам патріархатє заведено, особливо після того як ЯнукОвоч став прєзом, але в католиків зараз піст. Ви вже там без нас українців бухайте, ваш празднік - вам і свиньми на ньому бути ;)
IP: 77.122.87.---
ганна-ахметова _ 25.02.2010 13:45
Наливайко:
Братва!
Всіх невдоволених, на чолі з паханом, запрошуємо на святкове полювання!


- ось навіщо Межігір"я!
IP: 194.44.136.---
travyanyy _ 25.02.2010 13:44
так нехай Нестор піде і Янику в морду дасть! шо за неподобство?!
IP: 94.27.100.---
A_n_t_i_k_i_l_l_e_r _ 25.02.2010 13:44
Наливайко:
Братва!
Всіх невдоволених, на чолі з паханом, запрошуємо на святкове полювання!
---
Налейте себе и успокойтесь )
IP: 95.132.194.---
Наливайко _ 25.02.2010 13:40
Братва!
Всіх невдоволених, на чолі з паханом, запрошуємо на святкове полювання!