Заснована Георгієм Гонгадзе у 2000 році

У БЮТ заперечують, що вони побігли до Януковича

КОМЕНТАРІ
ДОДАТИ КОМЕНТАР   
IP: 195.189.44.---
mariella _ 11.02.2010 12:52
Регіоналам хочеться, зоб депутати від БЮТ припали до їх ніг, щоб визнали їх перемогу, тому і поширюють таку інформацію. Насправді це все не більше чим нездійснені фантазії Бориса Колесникова.
IP: 195.189.44.---
piter-pan _ 11.02.2010 12:52
У Юлі сильна та віддана команда. Її депутати будуть працювати з нею і надалі, бо вони не перебіжчики. А якщо хто і перебіг, то вони вже бути виключені з партії, бо слабакам у БЮТ не місце.
IP: 95.132.92.---
Makar_S _ 09.02.2010 21:31
deResto _ 09.02.2010 20:37
Щось не пригадую, щоб ваші "докази" були реалізовані на практиці. Значить, це не докази, а просто розгулялася ваша уява. Фактів - нуль!
=
Господи, іще один склеротик :)
Що Ви називаєте "фактом"?
Я ж навів Вам ПРЯМУ Цитату Тимошенко. Цю заяву вона зробила 07/06/2009 Ви можете її прочитати у архіві УП
Про суть того, що збиралися зробити БЮТівці читайте тут:
http://www.pravda.com.ua/news/2009/6/9/96204.htm
(про введення російської державної, про вступ до СНГ та ЄЕП, про продовження оренди бази ЧФ, про газовий консорціум, про відіхід від НАТО та ЄС і т.д.)

Про те, що ВСЯ ФРАКЦІЯ БЮТу була ЗА цю зраду читайте тут:
http://www.pravda.com.ua/news/2009/6/6/96098.htm
(Про те, що лише 9 членів БЮТу з першої спроби не дали своєї згоди на створення "ширки" ПРіБЮТу і як Тимошено особисто їх змушувала згодитися)

Які іще Вам "Факти" потрібно?
Вибачте, але Ви самий справжній ЛОХ (лицо обманутое хулиганом).
Співчуваю :(
IP: 77.122.47.---
deResto _ 09.02.2010 20:43
tros:
БЮТівці завжди були єдиною командую!!!!! На відміну від інших фракцій!
Згоден з Вашою думкою. Якщо хтось і покине БЮТ, то від цього буде тільки користь, бо партія позбудеться баласту і стане ще монолітнішою. Але, думаю, що бажаючих перестрибнути у ворожий окоп не буде.
IP: 77.122.47.---
deResto _ 09.02.2010 20:39
tros:
Перемога регіоналів вилами по воді писана! Видають бажане за дійсне, мрійники.
IP: 77.122.47.---
deResto _ 09.02.2010 20:37
Makar_S:
Щось не пригадую, щоб ваші "докази" були реалізовані на практиці. Значить, це не докази, а просто розгулялася ваша уява. Фактів - нуль!
IP: 77.123.0.---
tros _ 09.02.2010 19:40
Регіонали договорять, що скоро з ними ніхто не захоче мати діла! Вони аж надто загралися в переможці, ще не отримавши перемоги!
IP: 77.123.0.---
tros _ 09.02.2010 19:39
БЮТівці завжди були єдиною командую!!!!! На відміну від інших фракцій!
IP: 109.86.72.---
Nikopol _ 09.02.2010 19:30
Понятное дело что к этим ворам и бандитам только такие и пойдут, в БЮТ таких не осталось и потому перебегать некому!!! Так что правильно Рыгионалом пора менять крышу, старая по ходу поехала в кругосветное путешествие!!!
IP: 95.132.91.---
Makar_S _ 09.02.2010 18:55
муся. _ 09.02.2010 18:39
тому тоді і не вийшло обєднання ПР і БЮТ, бо Тимошенко не погоджувалася на умови Яника
==
Де непогоджувалася?
Киця, ти яку травку куриш? Що ти мелеш?
Тимошенко не просто ПОГОДИЛАСЯ на всі умови, вона сама ці умови пропонувала і змусила всю свою фракцію БЮТу і більшу частину НУНС проголосувати за ці пропозиції. Це не чиїсь фантазії, це прямим текстом сказала сама Тимошенко!
Якщо у тебе заскок, то повторюю цпитату Тимошенко :
"Всі 4 політичні сили – Партія регіонів, Блок Литвина, БЮТ, більша частина НУ-НС ПОГОДИЛИСЯ об’єднатися"

Як у такому тексті можна побачити, що Тимошенко не погодилася?
Дурна ти кицька...
IP: 95.134.93.---
муся. _ 09.02.2010 18:39
Makar_S: а ви відрізняєте понятті обєднюватися, а йти і танцювати під дудку Януковича? Бачу, що ні. До речі саме тому тоді і не вийшло обєднання ПР і БЮТ, бо Тимошенко не погоджувалася на умови Яника.
IP: 95.134.93.---
муся. _ 09.02.2010 18:37
Як то кажуть, в цій ситуації прояниться хто є хто, всі щурі підуть, якщо знайдуться і в цьому буде плюс - очиститься БЮТ. Але це тільки слова ПР, про те. що до них біжать.
IP: 95.134.93.---
муся. _ 09.02.2010 18:36
Які білі і пухнасті регіональчики, всі до них хочуть, всі притуляються і шукають потіхи... Розмріялися. А якщо і знайдетьс ядекілька зрадників, так їм дорога саме до ПР.
IP: 95.132.91.---
Makar_S _ 09.02.2010 17:45
Сама Тимошенко заявила 07/06/2009р :"Всі 4 політичні сили – Партія регіонів, Блок Литвина, БЮТ, більша частина НУ-НС погодилися, що заради людей, заради країни треба об’єднатися"
Якщо сучка вже прибігла, то і весь виводок може бігти
IP: 91.200.221.---
-detail/ _ 09.02.2010 14:40
5 сумнівних осіб, яких виключили з партії -це не показник, от у разі перемоги Тимошенко більше половини регіоналів прибігли б у ноги їй кланятись.
IP: 212.22.201.---
Ren09 _ 09.02.2010 14:21
Олекса_Київ_2010 _ 09.02.2010 13:39
Тим більше, що багато шизоїдних прихильників Хама 5 років казали, що вони годують Україну, та мріють помахати ручкою хохлам. Згоден, що Центр і Захід без цих годувальників проживуть. Все одно донецькі кримінальники та червоні луганські не дадуть нормально жити Україні.
IP: 77.244.43.---
rusukr77 _ 09.02.2010 14:11
Олекса_Київ_2010:[/B
Да хватит срать,умалишенный!
IP: 77.122.47.---
deResto _ 09.02.2010 14:01
asab:
"Куда, куда и чем вы укололись?.."
IP: 62.244.14.---
Олекса_Київ_2010 _ 09.02.2010 13:39
Я вважаю, що якщо, наполягатеме регіональне хамйо, на перемозі Хама, то треба зробити наступне: 1.В тих областях де більшість у Тимошенко провести Народне віче і підтвердити, що Юля президент! 2.В тих областях де, дані протоколів свальсифіковані на користь Януковича і за Тимошенко вказано менше 10% голосів, кожен протокол оскаржити в судах, з доказами фактів масових фальсифікацій, які мали місце там. Зфальсифіковано від 1,5 до 2,5 мільонів голосів виборців!!! Це факт!!! 3.Донецьку та Луганську область, де найбільше фальсифікату і де люди зомбоваі та зорієнтовані за рецидивістів і уркаганів, а також на Росію, Народним віче вивести їх зі складу України. Як кажуть: "Блохи до блох", "Злидні до злиднів". Або , обнести колючим дротом з дизбар'єрами, ЩОБИ ЦЯ ВСЕЯДНА САРАНЧА, не розповсюджувалась по всій Україні! Бо те, що вони витворяли з бізнесменами в центральних і західних областях, після Універсалу з Гарантом в 2007 і з поверненням хама в КМ, відбираючи їх бізнес, повториться знову!
IP: 77.122.171.---
BPN _ 09.02.2010 13:29
Перебіжчики - це м*яко сказано. Але їх ніде не цінували. І радіти з того, що хтось став зрадником, зрадив свою команду, немає чого. І, взагалі, треба розібратися чому ці люди побіжать. Може система влади така? Чи відчувають що з ними буде якщо не побіжать? Так от, радіти з того, що комусь зроблять погано немає чого, бо завтра це можуть зробити тобі або комусь іншому. Але наші люди видно ще не дозріли, що це все потрібно міняти...
IP: 95.134.52.---
Unique _ 09.02.2010 13:29
asab:


Та не турбуйтеся ви так, бракованим і другосортним Україну вже ніхто не віддасть.
Ющенко і Янукович зуміли мобілізувати все бидло, відходи та відморозків суспільства.
Чому ви думаєте, що громадяни нездатні мобілізуватися ?
А куди вони нафік тепер дінуться, в центрі Європи, в ХХI столітті ?
В країні, де студенти давно, вільно і рівноправно цілком спілкуються із своїми ровесниками з Англії, Італії, Польщі, Америки, Франції, Німеччини ?
Ви справді вірите, що їх Президентом буде опущений пєтух малописьменний ?
Ну ми ж не всі діти рідкотверезих шахтарів та ветеранів НКВД...
Те, що влаштовує вас - другосортних і бракованих - влаштовує далеко не всіх ...
IP: 77.109.9.---
asab _ 09.02.2010 13:21
Наша Юля громко плачет Прое..ала владу значит! Тише юленька засохни Прикуси язык и сдохни!
IP: 77.123.182.---
Хабаров _ 09.02.2010 13:10
Соболев человек без конструктива и внятности,ЧЕЛОВЕК В ФУТЛЯРЕ.Что он сделал и внедрил,как депутат законодательного органа, Он на подтанцовке и защищает своим нахрапом хлебное место.Кстати,где Кириленко-руководитель фракции БЮТ.Уже три месяца как он исчез.Может Соболев раскроет тайну.Почему не вопит Луценко-великий правовед и защитник демократии.Неужели понял,что наломал дров.
IP: 77.244.43.---
rusukr77 _ 09.02.2010 13:10
ИроническийЧеловек:[/B
Сьешь лучше гавно,что наклал Олекса! Может вылечишься!
IP: 217.76.204.---
ИроническийЧеловек _ 09.02.2010 13:06
ИроническийЧеловек:
rusukr77:
Хватит срать на УП!
------------------
А может они так выглядят, что единственное желание, которые они вызывают, это насрать на них?
------------------
сорри- имел ввиду не УП, конечно, а ПР ). Чего-то решил, что УП - это Уродов Партия = ПР
IP: 178.95.102.---
orion_2003 _ 09.02.2010 13:06
Аб чем спор ...Губский уже киряет в Континентале...Скоро у Бахини один пастор останется....
IP: 77.52.9.---
asers _ 09.02.2010 13:06
ХВАТИТ ВРАНЬЯ- ТАЩИ ЕВАНГЕЛИЕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!
IP: 217.76.204.---
ИроническийЧеловек _ 09.02.2010 13:01
rusukr77:
Хватит срать на УП!
------------------
А может они так выглядят, что единственное желание, которые они вызывают, это насрать на них?
IP: 91.204.60.---
Cekcot _ 09.02.2010 12:55
Victor_KF _ 09.02.2010 12:43
Cekcot:
Юморист. Ценю :))))

Дякую за оцінку, але я фахівець у більш сумній галузі... А бігти будуть! Спершу - чередою, а потім - отарою, бо такак людська природа. А депутати, як це не дивно, теж люди...
Сторінки:      Попередня      Наступна