Заснована Георгієм Гонгадзе у 2000 році

Янукович побажав міліції усміхатись і щоб не було, як при Луценку

КОМЕНТАРІ
ДОДАТИ КОМЕНТАР   
IP: 178.95.3.---
Pancher _ 14.03.2010 19:24
А як не будуть через силу скалити зуби, то наб"є усім риляки!

Почне з картавого ж.да Луцика.

Всі в синяках ходитимуть, а не в орденах, як піночети
IP: 212.1.76.---
Киъв _ 12.03.2010 15:50
Stel_la:
В этом он, конечно, прав. Если бы в милиции было меньше халатности, то Бандюкович сидел бы на нарах, а не рассказывал милиции, как ей работать. :)))
Вместе с Юленькой и Юрочкой.))))
IP: 212.1.76.---
Киъв _ 12.03.2010 15:49
Stel_la:
Приговор кто-нибудь видел? нет? Не хрен трындеть тогда.
IP: 99.231.180.---
Stel_la _ 12.03.2010 06:36
Black_Sea:
Не знаю, як там новий міністр, а от Луценко - ганьба держави... За кілометр до Уряду не підпускати! :)))
Алкоголік-керівник МВС і дійсно ганьба, а от двічі засуджений- гарант конституції і законності - це просто кайф!
IP: 99.231.180.---
Stel_la _ 12.03.2010 06:33
Пересмешник:
За словами президента, у роботі міліції спостерігається багато недоліків через "некомпетентність, халатність і низьку роботу з кадрами" в органах внутрішніх справ.

В этом он, конечно, прав. Если бы в милиции было меньше халатности, то Бандюкович сидел бы на нарах, а не рассказывал милиции, как ей работать. :)))
5+
IP: 99.231.180.---
Stel_la _ 12.03.2010 06:32
Нда... Виявляється, проблема лише в несмісхеності наших міліціонерів. Якщо вони нам посміхатимуться, справи налагодяться... Відчуваю могутність думки справжнього реформатора... А про Межигір"я й казати нічого не варто....
IP: 78.24.72.---
Black_Sea _ 11.03.2010 23:58
Не знаю, як там новий міністр, а от Луценко - ганьба держави... За кілометр до Уряду не підпускати! :)))
IP: 80.243.144.---
gladiator _ 11.03.2010 23:50
Бармалейчик:
Бармалейчіку треба айболітіка, щоб не морозив. При Луценку ментоморфи хоч у визначених точках
з "візерями" стояли, а тепер почнеться вакханалія на дорогах.
IP: 91.201.232.---
zapad _ 11.03.2010 23:15
Під час представлення Могильова Янукович звернув увагу, що присутнє керівництво МВС сидить с посупленими обличчями.

Взагаліто їх можна зрозуміти, ТЕ із чим вони боролись все своє життя тепер ними керує.... траур.
IP: 188.163.67.---
Пересмешник _ 11.03.2010 22:11
За словами президента, у роботі міліції спостерігається багато недоліків через "некомпетентність, халатність і низьку роботу з кадрами" в органах внутрішніх справ.

В этом он, конечно, прав. Если бы в милиции было меньше халатности, то Бандюкович сидел бы на нарах, а не рассказывал милиции, как ей работать. :)))
IP: 77.91.130.---
Бармалейчик _ 11.03.2010 20:23
Уж точно нужно радоваться, что такого горе-министра, как Луценко больше нет. Такого позора Министерство внутренних дел никогда не видело и больше, надеемся, не увидит
IP: 91.200.45.---
olrum _ 11.03.2010 19:13
Иль _ 11.03.2010 18:22

На такую рожу как Луценко и смотреть противно не говоря уж о другом.
А то что он опозорил страну своими пьяными дебошами в Германии,так это общеизвестно.Не нужно особо слушать чье либо мнение,достаточно взглянуть на испитую физиономию Луценко ,чтобы понять причину его неадекватности.
IP: 93.74.95.---
artemonn _ 11.03.2010 18:58
Раньше гаишники не брали взяток или боялись в крайнем случае! Посмотрим через месяц как будет, сравним! Сами гаишники голосовали за Янека и ПР на 90%.
IP: 194.246.117.---
serjio _ 11.03.2010 18:57
З самих насуплених познімають зірочки й поставлять перекривати вулиці під час проїзду проФФесора-президента.
IP: 91.207.210.---
SH_Holms _ 11.03.2010 18:54
olrum:
Янукович наголосив на необхідності боротьби з корупцією. "Ми зараз з вами почнемо системний наступ на таке явище як корупція", - заявив він.

Водночас, як відомо, у середу Верховна Рада прийняла закон, яким відтермінувала вступ в дію антикорупційних законів до 1 січня 2011 року. Поки невідомо, чи підпише президент ці закони, чи накладе на них вето.
....................................................
УЖЕ НАЧАЛИ СИСТЕМНЫЙ НАСТУП НА КОРРУПЦИЮ - УРА ЗАВГАРУ!!!
IP: 195.216.213.---
Иль _ 11.03.2010 18:22
olrum:

А ты с ним жрал водку? Тогда почему свистиш! Ага, Шуфрич подсказал. Ну тогда понятно. Посмотрю, о чем ты будеш трындеть, когда могилёвцы прийдут выкручивать тебе руки.
IP: 91.200.45.---
olrum _ 11.03.2010 18:02
Хорошое назначение и хорошие слова Президента.
Уж хуже чем алкаш и дебошир Луценко хуже министра не было.
IP: 91.207.210.---
SH_Holms _ 11.03.2010 17:48
Дон Пампа:
Cj _ 11.03.2010 17:17

...........................................
Міністром внутрішніх справ став Анатолій Могильов. Очільник кримської міліції він займався цього року виборчою кампанією Януковича в Криму. Як видно, дуже успішно. Три роки тому Могильов вже працював у Києві, очолюючи економічний блок МВС при міністрі Цушку.
IP: 91.202.241.---
raden _ 11.03.2010 17:48
а хто Ахмета охоронятиме???а кажуть кадрові офіцери...ЧЕСТЬ...
IP: 95.132.6.---
Pan-380 _ 11.03.2010 17:37
А чого Білоконя не призначили.
IP: 77.52.239.---
Дон Пампа _ 11.03.2010 17:19
Cj _ 11.03.2010 17:17
Дон Пампа:Хороший специалист прошел от опера до Генерала, Министра. Достойный выбор. И напутствие достойное, не то что раньше дербаньте все потому, но что бы подчинённые отдавали правильно голоса!__________________________________________________

Вот это вот и настораживает. Знаю я как как до генералов выслуживаются. Особенно теперь.
IP: 93.73.129.---
____ _ 11.03.2010 17:17
улыбаемся и машем...
IP: 194.44.238.---
KYD _ 11.03.2010 17:17
Цікаво, як почувало себе керівництво МВС маючи кожен вищу освіту, стаж роботи в органах, певні досягнення по боротьбі з гвалтівниками і шапкокрадами? А Проффесор їм дав зрозуміти, що тепер і сміятися, і плакати будете по понятіям. А ще цікаво, що ж сказав один з його друзів по нарах?.. Ганька Герман заборонила Янеку вслух матюкатися...
IP: 95.215.83.---
Cj _ 11.03.2010 17:17
СДон Пампа:Хороший специалист прошел от опера до Генерала, Министра. Достойный выбор. И напутствие достойное, не то что раньше дербаньте все потому, но что бы подчинённые отдавали правильно голоса!
IP: 77.91.128.---
VERI880 _ 11.03.2010 17:09
Почалося..."Щоб на наступній зустрічі ваші обличчя випромінювали радість" В кого не буде радості - у відставку.
IP: 217.196.160.---
Oleg2626 _ 11.03.2010 17:08
Ну, тепер, "мєнти" "отвєтять" за шапки))))))
IP: 77.52.239.---
Дон Пампа _ 11.03.2010 17:07
IP: 91.202.128.---KAS _ 11.03.2010 17:05
IP: 194.44.12.---svojak _ 11.03.2010 16:56
Во время представления Могилева Янукович обратил внимание, что присутствующее руководство МВД сидит с насупленными лицами.
А чего им радоваться...Раньше таких гопников как Янык они шугали

Ну да! Янык за драку отсидел. А Луценко после такой же драки еще два года МВД возглавлял. И Юлька говорила, что такой министр ее устраивает.________________________________________

Задолбал! Если Луцык виноват, то чего следственная комиссия ВР ничего не предьявила? Её Шуфрич между прочим возглавлял. А он Луцыка ненавидит.
IP: 77.52.239.---
Дон Пампа _ 11.03.2010 17:05
Могилёв-макеевский????
Пипец.
IP: 193.108.38.---
Exthroi _ 11.03.2010 17:05
Ой а ведь и правда -Луцика убрали же!Хорошо то как!
IP: 91.207.210.---
SH_Holms _ 11.03.2010 17:04
Янукович наголосив на необхідності боротьби з корупцією. "Ми зараз з вами почнемо системний наступ на таке явище як корупція", - заявив він.

Водночас, як відомо, у середу Верховна Рада прийняла закон, яким відтермінувала вступ в дію антикорупційних законів до 1 січня 2011 року. Поки невідомо, чи підпише президент ці закони, чи накладе на них вето.
....................................................
УЖЕ НАЧАЛИ СИСТЕМНЫЙ НАСТУП НА КОРРУПЦИЮ - УРА ЗАВГАРУ!!!
IP: 95.132.87.---
Logic2009 _ 11.03.2010 17:04
"Президент Віктор Янукович вимагає від нового міністра внутрішніх справ зробити роботу міліції аполітичною"
Папуаси ((С) Чечетов) пишуть вождю тексти, а він читає не задумуючись, хоч на мить.
Мабудь прізвище Білоконь зовсім забув, а скоріш за все плутає слово "аполітична"
з "агрополітична".
IP: 77.120.172.---
SteveB _ 11.03.2010 17:04
A.Ptaha _ 11.03.2010 16:57Міліція буде аполітично брати гроші...)))

Як завжди.Міліція в нас насамозабеспеченні.Незалежно від влади.Тому і аполітична.
IP: 213.154.193.---
Serg127 _ 11.03.2010 17:02
ЖИТЬ СТАНОВИТСЯ ПРОТИВНО ПРИ ТАКОМ ПРЕЗИДЕНТЕ, ПРЕМЬЕРЕ ... ЗА ДЕРЖАВУ ОБИДНО... ЗА ЛЮДЕЙ... ЗА СЕБЯ ВОТ СТЫДНО....

=========================
Ну, и стыдись сопи в трубочку!!!!!
IP: 89.139.188.---
camelll _ 11.03.2010 17:00
Ясно - насупишься...всей работы было: налил - выпил, налил - выпил.
"Делай как я!" (Ю.В. Луценко)
IP: 77.120.172.---
SteveB _ 11.03.2010 16:59
Видати кожному міліціянту по зайвому "демократизатору",бо ж роботи по укріпленню демократії тепер багато буде.
IP: 92.40.152.---
Bekas _ 11.03.2010 16:58
СБЫЛАСЬ МЕЧТА УГОЛОВНИКА..... ТЕПЕРЬ ОН УЧИТ МИЛИЦИЮ РАБОТАТЬ... НОНСЕНС......
ЖИТЬ СТАНОВИТСЯ ПРОТИВНО ПРИ ТАКОМ ПРЕЗИДЕНТЕ, ПРЕМЬЕРЕ ... ЗА ДЕРЖАВУ ОБИДНО... ЗА ЛЮДЕЙ... ЗА СЕБЯ ВОТ СТЫДНО....
IP: 195.137.233.---
A.Ptaha _ 11.03.2010 16:57
Міліція буде аполітично брати гроші...)))
IP: 95.111.132.---
форест _ 11.03.2010 16:57
Під час представлення Могильова Янукович звернув увагу, що присутнє керівництво МВС сидить с посупленими обличчями.

Дурню ти, Яник, це мусора були в шоці через те, що колишній зек їм призначення робить.
IP: 194.44.12.---
svojak _ 11.03.2010 16:56
Во время представления Могилева Янукович обратил внимание, что присутствующее руководство МВД сидит с насупленными лицами.


А чего им радоваться...Раньше таких гопников как Янык они шугали а теперь этот петушара их поучает
IP: 95.133.108.---
lizard _ 11.03.2010 16:56
Поздоровляю всіх з новою коаліцією!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

"СТА більність та РЕ форми"
БУ-ГА-ГА
IP: 89.201.87.---
999_хмар _ 11.03.2010 16:56
POPULY_VOX _ 11.03.2010 16:48
"настоящий дыб*л. гарант развития имбиционализма и дыбилизма в Украине"

Cудя по форме твоего комментария и если исходить из того что суть его правдива - то у Януковича за короткий период огромные успехи. Ты уже в их рядах. Обидить не хотел но уж слишком твое послание так выглядит.
IP: 92.113.121.---
AndrAndr _ 11.03.2010 16:56
Что не ясно??? Макеевский мент возглавил украинское МВД. Белоконь-2 будет
IP: 194.246.117.---
serjio _ 11.03.2010 16:55
Тепер аполітична міліція буде аполітично перекривати пів-міста під час переміщень президента всєя Донбасу.
IP: 80.91.185.---
R&D _ 11.03.2010 16:52
"І в першу чергу почну з себе", - сказав Якунович, "Доведіть до кінця справу по Межигір'ю, щоб була поставлена крапка в цьому питанні і хто винен, той би сидів в тюрмі".
IP: 88.81.238.---
POPULY_VOX _ 11.03.2010 16:48
настоящий дыб*л. гарант развития имбиционализма и дыбилизма в Украине.