Заснована Георгієм Гонгадзе у 2000 році
АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь.
Забули пароль?

Луценко каже, що його наступник "виконує антилюдські накази"

Субота, 13 березня 2010, 00:26
Версія для друку Коментарі 97

Новий міністр внутрішніх справ Анатолій Могильов причетний до злочинного угрупування в Криму.

Про це заявив лідер "Народної самооборони" Юрій Луценко в ефірі Шустер Live.

"Могильов причетний до організованого злочинного угрупування в Криму. Могильов сліпо виконує антилюдські накази", - наголосив він.

"Я боюся, що знову відновляться "маски-шоу" щодо бізнесу, прослуховування політиків, про що натякнув новий глава СБУ, комерційні замовлення для правоохоронних структур", - зазначив Луценко.

У свою чергу, присутній в студії лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов заявив: "При призначенні Могильова, з моєї точки зору, на жаль, врахувалася думка...Генадія Москаля (член депутатської групи "Народна самооборона", екс-начальник кримської міліції)".

"Він (Москаль), даючи характеристику цій людині, охарактеризував його, як одного з кращих міліціонерів в Україні", - сказав він.

Водночас сам Москаль наголосив: "Я його, фактично, знаю тільки з поганої сторони. З хорошої сторони я його не знаю".

"На жаль, маючи високий кадровий потенціал, Партія регіонів дійсно мала достойних кандидатів, кого покласти міністром внутрішніх справ, на жаль, вибрала найгіршого", - заявив депутат.

"Мені дзвонили багато начальників УВС...після наради, у всіх заступників міністра, всіх начальників облуправлінь позбирали заяви, і сказали, що міністерство ваших послуг більше не потребує", - розповів Москаль.

Як відомо, раніше у Меджлісі кримсько-татарського народу заявили про намір вимагати від Генпрокуратури порушити кримінальну справу щодо нового міністра внутрішніх справ Могильова.

Українська правда

Все про: Луценко, МВС

IP: 77.47.162.---
Postal123 _ 14.03.2010 23:02
Astra379 _ 14.03.2010 19:04

"Новый министр внутренних дел Анатолий Могилев причастен к преступной группировке в Крыму." - это как раз по словам этого бухаря, у которого как и у Юли все виноваты и все ему мешают! Пусть лутше пойдет проспится и росольчика выпьет!
IP: 78.152.190.---
Astra379 _ 14.03.2010 19:04
Borat_kz _ 13.03.2010 16:14
Да всегда что Юле,что Луцику было наплевать на страну! Одна только обещает, а другой только бухает! Пративно от таких людей в правительстве!===================================
С таким же успехом я могу заявить, что кое-кто только ворует шапки. Если бы Луцик на своем посту ТОЛЬКО бухал, а не один раз попал в сомнительную историю, то где бы вы были. Ну, теперь правительство другое - "не бухает". И главный мент страны трезвенник - "Новый министр внутренних дел Анатолий Могилев причастен к преступной группировке в Крыму." Скоро почувствуете разницу.
IP: 193.178.147.---
olrum _ 13.03.2010 20:06
тарзан _ 13.03.2010 15:29
Так и суют эти ржавые, нос в каждую щель, задолбали поучениями и провокациями. Лишь бы в стране бардак был, а не работа шла.


Взляд верный ,трудно спорить.За оранжевыми кроме склок дела не наблюдалось.И наследие их вскоре обнародуют в цифрах аудита.Последуют и уголовные дела.Вот тут уже трудно будет им спорить.Тимошенко -я как смогла вынесла тело Украины из кризиса-вот это перл !Вначале кризисис нас минует,потом выносит... Не лучше было бы просто сказать я -женщина и все тут.И не плести тень на плетень.
IP: 178.95.85.---
letozim _ 13.03.2010 18:53
тарзан:
Я живу на востоке, но с удовольствием бы уехал на западную Украину, где люди имееют гордость, взаимоуважение и любовь к Родине. А что касается бардака, то он начинается сейчас. Моему другу, работнику милиции, предложили написать рапорт о переводе на нижеоплачиваемую должность, без обЪяснения причин и оснований. При чём здесь политика, человек не состоит ни в каких политических партиях, не ведёт никакой политической деятельности. Причина????
IP: 77.47.162.---
Borat_kz _ 13.03.2010 16:14
Да всегда что Юле,что Луцику было наплевать на страну! Одна только обещает, а другой только бухает! Пративно от таких людей в правительстве!