IP: 95.135.126.---
Ганька-Дурепа _ 27.04.2010 21:19
1939 год Пакт Молотова-Рибентроппа.
2010 год Пакт Медведьева-Януковича
Коментировать незачем. Ху ис Ху и так ясно
IP: 195.189.16.---
cafa _ 27.04.2010 20:57
Так вчера Мирошниченко обещал,что сегодня будет идти обсуждение этого пакта в Раде. Но никакого обсуждения не было.Комитеты высказались против ратификации.Договор за 1997 года ратифицировали только в 1999 году,а здесь на 6 день после подписания.Спешат.Даже ни эксперты ,ни депутаты не видели этот пакт. Ужас.что творится.Бандиты.а как били депутатов от НУНС? А теперь ещё хотят оппозицию обвинить в беспорядках? Брехуны,шантажисты и предатели.
IP: 195.189.16.---
cafa _ 27.04.2010 20:54
Сегодня читала отклики феодосийцев на харьковский пакт.Мнения разделились,как и по всей Украине пополам.Так что не надо говорить,что весь Крым поддерживает этот пакт.Люди возмущены этим пактом.Ну продлил бы на 5 лет,как по закону.но не на 25 лет.
IP: 195.189.16.---
cafa _ 27.04.2010 20:52
Так вот надо подать в суд и признать голосование сфальсифицированным.А сколько депутатов стояло у трибуны.? И кто-то же за них голосовал? Все плёнки подать в суд и пусть суд разбирается.Януковичи не могут честно голосовать,обязательно смахлюют.У них это уже в крови.
IP: 77.52.246.---
starui _ 27.04.2010 20:33
IP: 194.44.160.---chadua _ 27.04.2010 13:32
Fist _ 27.04.2010 13:19
buchge _ 27.04.2010 13:16
Хто ділить Схід і Захід?!
Достали ці штампи...
Зараз визначаємось: в Україні є люди - порядні і непорядні...
Всім все нарешт стало ясно!______________________________________________________
Хотелось бы сказать, что вы правы. Однако так сказать не получается. В Донецке и в Севастополе ЭТИ действия ВФЯ массово поддерживают. И ведь не сказать, что все они непорядочные люди.
IP: 178.95.25.---
neznajka2 _ 27.04.2010 19:33
kw:
Падлюки ПРодажні!!!!
---
+100!!!
ПР=3.14дари
IP: 95.132.16.---
Symko _ 27.04.2010 16:53
порушення передбаченої Конституцією процедури є підставою для визнання акта неконституційним. Серед таких порушень - і недотримання правила про особисте голосування.
IP: 194.44.242.---
sxeinjected _ 27.04.2010 16:43
Я секунду назад прилетів", - сказав Ківалов, усміхаючись
Треба казати "сказав Ківалов, скалячись", бо в цього собаки не посмішка а тваринячий оскал
IP: 194.105.213.---
gera0000 _ 27.04.2010 16:42
OUNivets:
слухай удавись во славу украине покажи пример
IP: 95.111.148.---
imk _ 27.04.2010 15:42
...в правовому суспільстві така ратифікація була б недійсною... отже, янек "развел" своїх кремлівських господарів сам того не усвідомлюючи...
IP: 194.44.202.---
OUNivets _ 27.04.2010 15:36
Поховайте та вставайте,
Кайдани порвіте
І вражою злою кров'ю
Волю окропіте.
IP: 194.44.96.---
kw _ 27.04.2010 15:26
Падлюки ПРодажні!!!!
IP: 89.252.25.---
OdessitЪ _ 27.04.2010 15:24
lee333:
Його прізвище Царьков. Хто захоче пристрелити падлюку - від мене пляшка!
IP: 193.201.83.---
Nikanor_Pravda _ 27.04.2010 14:27
Конечно, не стоит удивляться наглости и лживости представителей прокремлёвской хунты. Время подумать, как их и им подобных быстрее убрать и начать совместно осуществлять свой план.
IP: 109.75.192.---
lee333 _ 27.04.2010 14:16
Слухайте, а що то за тип сидів неподалік від Литвина на зраді ради, закутаний у прапор з радянською символікою (серп і молот- його б тим молотом по макитрі)
IP: 178.95.26.---
ext _ 27.04.2010 14:03
А хтось чекав іншого від видатного та орденоносного будівельника української виборчої системи. Бидло вибрало собі царя та князьків, щоб зробити бидлом усіх інших. Якщо зара цих падлюк не виженому ганьба нам вічна. Треба підниматися і битися. Діти наші нам цього не простять.
IP: 193.106.186.---
Yanukovich-zek _ 27.04.2010 13:57
Тупорылый ПРдунович назвал Бандеру на сессии ПАРЕ - Бендера.
Тупорылые Даунбасовцы всё время путают молдавский город Бендеры со Степаном Бандерой
IP: 194.44.202.---
OUNivets _ 27.04.2010 13:56
ЗАРАЗ ТРЕБА ОБЄДНАТИСЯ І ВИСТУПИТИ ВСІМ РАЗОМ НА ЗАХИСТ УКРАЇНИ.
ВОНИ ВИГРАЛИ БИТВУ АЛЕ ВІЙНА ТІЛЬКИ ПОЧАЛАСЯ
IP: 195.149.70.---
лоло _ 27.04.2010 13:52
IP: 217.65.240.---агент007 _ 27.04.2010 13:02
Читаю і дивуюсь яким пришибленим дауном треба бути щоб радіти тому що сталось сьогодні.
-----------------
Они такие и есть. Что возмущаться? Неужели Вы только сегодня прозрели?
IP: 194.44.160.---
chadua _ 27.04.2010 13:32
Fist _ 27.04.2010 13:19
buchge _ 27.04.2010 13:16
Хто ділить Схід і Захід?!
Достали ці штампи...
Зараз визначаємось: в Україні є люди - порядні і непорядні...
Всім все нарешт стало ясно!
------------------------
100%
IP: 212.86.243.---
shwiec _ 27.04.2010 13:24
Оглядачі не виключають, що скоро в Севастополі стане на рейд куплений Росією у Франції потужний десантний корабель «Містраль» та інші модерні морські військові судна Москви. Світових експертів також вражає та обстановка «секретності і таємничості», яка окутує російсько-українські переговори, і чимало газет прогнозує, що сьогоднішній візит російського прем’єра Володимира Путіна до Києва ще більше закріпить харківські домовленості Медведєва і Януковича та підготує не менш сенсаційні домовленості Києві і Москви у травні.http://www.radiosvoboda.org/content/article/2024930.html-Після шокуючого харківського компромісу Путін хоче «добити» Україну (світова преса)
IP: 77.52.247.---
Fist _ 27.04.2010 13:19
buchge _ 27.04.2010 13:16
Хто ділить Схід і Захід?!
Достали ці штампи...
Зараз визначаємось: в Україні є люди - порядні і непорядні...
Всім все нарешт стало ясно!
Спали свій партквиток і свого партійного прапора!
IP: 95.134.85.---
Krivich _ 27.04.2010 13:19
nesidel:
скоро киевляне в Забирье жить будут :Р
IP: 77.52.247.---
Fist _ 27.04.2010 13:17
Epikur _ 27.04.2010 13:06
Який БЮТ ?!
Це партія потенційних і явних національних зрадників!
IP: 109.201.228.---
buchge _ 27.04.2010 13:16
А ДАВАЙТЕ ПЕРЕСТАНЕМО ДІЛИТИ СІХД І ЗАХІД, А?
ДАВАЙТЕ ПЕРЕСТАНЕОМ ШОСЬ І КОГОСЬ ДІЛИТИ, А ПРОСТО РОЗЧЛЕНУЄМО ТИХ, ХТО ХОЧЕ РОЗДІЛИТИ НАС, А?
ДАВАЙТЕ ПЕРЕСТАНЕМ СЛУХАТИ ТИХ, КОГО НЕ ВАРТО, А БУДЕМ СЛУХАТИ СЕБЕ, СВОГО СЕРЦЯ І РОЗУМУ.
ПЕРЕСТАНЕМО БУТИ РАБАМИ, ВСТАНЕМО ПРОТИ ТИХ, ХТО НАМАГАЄТЬСЯ НАМ ЦЕ НАВ'ЯЗАТИ.
МИ Ж УКРАЇНЦІ! МИ КРАЩЕ ЗНАЄМО, ШО НАМ ПОТРІБНО, МИ КРАЩЕ ЗНАЄМО ІСТОРІЮ СВОЮ. (І ЯКОЮ ВОНА БУЛА)
ПОРА ОЧИСТИТИ ВЕСЬ ЦЕЙ ГНІЙ,
КОЗАЦЬКОГО МИ Ж РОДУ!
IP: 77.52.247.---
Fist _ 27.04.2010 13:15
З Україною в серці _ 27.04.2010 13:00
"З Україною в сраці"?
Тимошенко віри нема! Хай краще їде до зятя - ховатися!
IP: 77.52.96.---
Дмитро 35 _ 27.04.2010 13:09
http://www.intv.ua/article/201556/
Читайте все!!!!!!
Договор путина и азарова!!!!!!!!
http://www.intv.ua/article/201556/
Читайте все!!!!!!
Договор путина и азарова!!!!!!!!
IP: 91.124.31.---
nesidel _ 27.04.2010 13:09
киевляни забрасайте яйцами эту гнилую владу на 9 мая! Ваши предки гибли за ваш и наш Киев и Севастополь, а они продают их!!!!!!!!!!!
IP: 82.207.118.---
zilwowa _ 27.04.2010 13:08
Навіть, якби вони там усі голосували особисто, як цього справді вимагає Конституція, то все одно ця "ратифікація" є її порушенням і тому є нікчемною.
Але добре, що це шило з мішка вилізло, бо вже дехто і з політиків, і з громадян заснув...
"... ... ... А щоб збудить
Хиренну волю, треба миром,
Громадою обух сталить;
Та добре вигострить сокиру –
Та й заходиться вже будить.
А то проспить собі небога
До суду Божого страшного!
А панство буде колихать,
Храми, палати муровать,
Любить царя свого п’яного,
Та візантійство прославлять,
Та й більше, бачиться, нічого.
Т.Шевченко, „Я не нездужаю, нівроку...”
1858 г.
http://forum.pravda.com.ua/read.php?2,207493192
Оце і зараз у "кращих" українських традиціях все відбулося: неспроможність українців (точно, не панів...) домовитися навіть про те, щоб на одному гектарі с...ь не сісти, дає суууттєві(!) переваги над ними іншим народам. У даному випадку - Росії. Бо хоч усе це й не законно, та все ж усі бачать слабкість...
IP: 95.135.141.---
Epikur _ 27.04.2010 13:06
Опозиції потрібно створювати революційні комітети на місцях. Це потрібно робити зараз, бо скоро буде пізно. Якщо БЮТ і опозиція зараз не спроможеться на радикальний протест, то у нас уже ніколи не буде країни. По одному усіх переламають.
Сторінки:
← Попередня
Наступна →