Повернутись до публікації

Ляшка назвали геєм, а той порадив послухати "петушиний голос" Колесніченка

П'ятниця, 21 травня 2010, 13:55
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 193.17.253.---mariella24.05.2010 20:01
Янукович вже вибачався за свої слова «жінки – на кухню». Скоро буде вибачатися і Колесніченко, за те, що ображує сексуальні меншини.
IP: 193.17.253.---paprik24.05.2010 20:00
Цікаво а що є мораль для представників Партії регіонів? Чи знаю вони що означає це слово? На мій погляд, не знаю, бо всі дії, які вони чинять, суперечать нормам моралі.
IP: 193.17.253.---presa-a24.05.2010 20:00
Регионалы б сначала посмотрели на своего лидера, потом на своих однопартийцей, а потом каждый на себя. Там через один зеки, бандиты и морально падшие люди. Еще и хватает наглости открывать рот и говорить что-то на других.
IP: 193.17.253.---vladlen24.05.2010 19:59
Ляшко досить чемно відповів Колесніченку за такі образи. Та чого очікувати від бандита? Це він не мав ніякого марального права говорити такі слова.
IP: 193.17.253.---piter-pan24.05.2010 19:58
Ні для кого не секрет, що скандал з педофілами був організований Партією регіонів. Тільки вони можуть так низько пасти і так брудно та підло діяти.
IP: 95.134.80.---муся.22.05.2010 10:14
djafa: І таких коліснеченків ціла ПР... , а значить ціла влада, хіба це не загроза для України, для нашої незалежності?Демократична опозиція закликає народ її підтримувати і ми не повинні бути байдужими.
IP: 77.120.163.---djafa22.05.2010 10:00
Вот такие, как колисниченко, не имеющие ни чести, ни совести, инородные тела в Раде. Ведь он явный прихвостень кремля. Выполняет функцию дестабилизации в Украине, а особенно в Крыму. Ему Украина вообще не нужна.
IP: 188.163.119.---Gorozhanin22.05.2010 08:49
Вероятно, в каждой фракции есть лица, ответственные за клоунаду... Кто с Украиной будет серьёзно разговаривать ?
IP: 93.74.86.---AGir22.05.2010 01:44
Аааа...! Я порылся в сети и нашел слова 3го перзидента Ющенка о том что Ляшко трижды судим. Супер! Хитер Ющ, по хохловски хитер, изощренно!
Как о говаривал в эти выборы - "Я буду перзидентом!" Что за бред думали мы зная рейтинги кандидатов. А он лишь подразумевал что к нему теперь (как впрочем и к Кравчукуи Кучме) не иначе как перзидент должны будут обращаться.
Еще говорил - бандиты будут сидеть в тюрьмах - и ведь не врал, среди заключенных наверняка есть бандиты, есть и за мельчайшие провинности сидит народ.
А с Ляшком расчет на тупость народа, не знающего казуистики юриспруденции , а все просто - трижды судим не означает трижды осужден, а означает что трижды пытались привлечь!
тогда и Ющенко одинажды судим, ведь фигурировал по делу о НацБанке, сам признавался у Шустера Найему!
IP: 95.133.222.---rere22.05.2010 01:29
а Колесніченко не має реальних підстав для критики, от і починає рузні образи вигадувати - дит.садок....
Імпорт з РФ, "Укртелеком" та смерті на дорозі
Від агента КДБ до "другого Трампа": 7 фактів про переможця виборів у Чехії
900 кілометрів пішки. Як двоє львів’ян мандрують Україною від заходу до сходу
Спаринг-Собчак
Усі публікації