IP: 77.52.10.---
Акаэсу _ 01.06.2010 02:06
Два предыдущих коментария - цитаты из статьи Украинской правды от 12.03.2010
IP: 77.52.10.---
Акаэсу _ 01.06.2010 01:50
Найтовщі гаманці у команді Миколи Азарова
Яна Вікторович _ П'ятниця, 12 березня 2010, 21:03 Версія для друку Коментарі 80 Фото Дмитра Ларіна
Уряд Азарова – уряд контрастів. З одного боку, до нього потрапили люди, які починали продавцями, маркшейдерами, шахтарями, а з іншого – вони належать до найбагатших осіб України
IP: 77.52.10.---
Акаэсу _ 01.06.2010 01:46
Валерій Хорошковський
Четвертим найбагатшим членом нової владної команди є Валерій Хорошковський, який став повноправним главою СБУ. Хоча він не входить до складу уряду, але за статусом належить до найвпливовіших осіб держави.
Хорошковський – це ще один взірець кар’єри хлопців епохи занепаду "совка". Мама Хорошковського була поважним вченим, але син спромігся закінчити лише середню школу. Після цього він пішов працювати учнем токаря, а потім – водієм до зоопарку.
IP: 109.243.109.---
_Bergen _ 31.05.2010 22:01
Цілковито підтримую форумчам, такого брєда від хорошковського чи як його там, нам, українцям, підсунув що емоції зашкалюють. Ким же ти є пане хорошівський? Чи ти мужчина з якомось там поясом чи ти пішак яким водять туди сюди? Невже тебе не турбує совість нести таку ахінею? Чи ти ламберт який перевтілюється в щоразу нового лицаря ножа і плаща? Хто ж ти є? Чого тобі не вистарчає? Грошей? Будинків? Слави? Чи всього разом? Якщо є якась совість кинь політику і стань бізнесменом.
IP: 93.73.93.---
vlad_2010 _ 31.05.2010 21:32
Хорошковський, напевно, не знає, що кадебіські методи СБУ використовує завжди. Так звані профілактичні бесіди відбуваються завжди і особливо в середовищі організацій громадянського суспільства. Так, мені не подобається так звана стабілізація і реформаторство уряду і президента брехунів і українофобів. Нічого спільного із стабілізацією їх дії не мають. А пан Хорошковський краще б спрямував зусилля проти заїзжих заїд із Росії типу Затуліна чи Польщі, Румунії , які вже догавкалися, що українців як націїі не існує. Або краще б провів профілактичну бесіду із депутатом Колісніченком щодо розполювання його організацією національної та етнічної нетерпимості та співробітництво з націоналістичними орагнізаціями іноземних держав. А ще краще розібрався з Вєрховним Савєтом Крима
IP: 93.73.93.---
vlad_2010 _ 31.05.2010 21:29
Хорошковський, напевно, не знає, що адебіські методи СБУ використовуєзавжди. Так звані профілактичні бесіди відбуваються завжди і особливо в середовищі організацій громадянського суспільства. Так, мені не подобається так звана стабілізація і реформаторство уряду і президента брехунів і українофлобів. Нічого спільного із стабілізацією їхдіїне мають. А пан Хорошковський краще б спрямував зусилля проти заїзжих заїд із Ромії типу затуліна, які вже догавкалися, що українців як націїі не існує. Або краще б провів профілактиктичну бесіду із депутатом Колісніченком щодо розполювання його організацією національної та етнічної нетерпимості та спіробітництво з націоналістичними орагнізаціями іноземних держав. А ще 4краще розібрався з Вєрховним Савєтом Крима
IP: 95.111.231.---
харло _ 31.05.2010 21:09
"Ми будемо використовувати усе, що входить в інструментарій СБУ і йде на користь державі.
- Вам , тов. Хорошковський, пора змінити вивіску на філію ФСБ в Малоросійській губернії, або ж викрити негайно цей злочиний заговір проти України Незалежної Хама з його промосковською клікою.
Але ж смішно що для цього зовсім не треба бути есбеушником , а просто громадянином - бо й так все зрозуміло й видно неозброєним оком...
Ганьба нам всім, українці - плюють нам в пику вороги наші та їх яничари мовчим !..
IP: 95.134.136.---
крушнаціон _ 31.05.2010 21:02
nicst _ 31.05.2010 19:28
Пахан наверху, - внизу банда биків навязує зеківські порядки!
++++++++++
На превиликий жаль ви маєте рацію. Що порбиш Президент, Премєр , міністри МВС , МОУ , МОсвіти У , три Віцепримєри, Гол. СБУ , Секр. Нац. Безпеки , не українці за походженням , відомо чиї інтереси тут вони преставляють. Це всього навсього зайди і їх завдання нищити Країну , її історію , символи , традиції ,мову, що вони з такими завзятостями і роблять. Правда ми їм дозволяєм так діяти.
IP: 94.179.192.---
dospivajemos _ 31.05.2010 20:48
Ну як хлопцям хочеться виглядати клоунами... А може ж такі і є?
IP: 213.151.17.---
bogatoff _ 31.05.2010 19:36
"декілька технологічних ліній, які реалізуються супротивниками стабілізаційних процесів, що відбуваються в державі".
---
Я так понимаю, табачники, семиножки, колесниченки и прочая украинофобская......компаниия - это "стабилизаторы процессов", а ректоры, студенты, митці - "потивники стабилизаторов".
Если сложить все "наработки" новой власти, то складывается не то, что ощущение, а уже уверенность, что стране пришел полный и безоговорочный пипец.
IP: 82.193.97.---
tatka20101 _ 31.05.2010 19:31
`
Иезуиты и есть. Чужие на нашей земле.
`
IP: 193.238.96.---
nicst _ 31.05.2010 19:28
Пахан наверху, - внизу банда биків навязує зеківські порядки!
IP: 212.92.244.---
nhtcrf _ 31.05.2010 19:19
все таки был такой поступок.
IP: 194.44.50.---
Глан _ 31.05.2010 18:34
Вопрос в одном: кто и по каким критериям может определять "підбурювання до протизаконних дій" ? Любой митинг и любой ОПЕР СБУ даже если это митинг в защиту тюленей или тушканчиков можно спрогнозировать, что он закончиться массовыми беспорядками и насилием и поэтому нужно заранее всех повязать. А знает ли Хорошковский в какие времена и как проводились митинги по суверенитету Украины, изменению символики, какие гимны пелись на этих митингах и как и суверенитет и символика и гимн Украины дошли сейчас до нас ?
IP: 77.52.210.---
starui _ 31.05.2010 18:27
Та ясень пень. Ректор универа спит и видит как бы шо дестабилизировать? Ну манечка у человека такая. А то как то у нас всё стабильно
IP: 91.124.202.---
Cekcot _ 31.05.2010 18:15
"...ми будемо максимально толерантними й відкритими, але в нас є свої обов'язки, і ми будемо виконувати їх жорстко", - заявив Хорошковський.
)))
все буде по-хорошковському!
в очєрєдь, сукіни дєті! в о-чє-рєдь...
IP: 70.49.159.---
Milky_Man _ 31.05.2010 18:13
Бютовские штабисты по указке КрысЮли называют Хорошковского "набриолиненым", а как она назовёт Обаму или Саркози? Или они не бриолинятся и маникюр не делают? А, или если за собой следит Хорошковский (женатый и отец нескольких детей), то - он "набриолинена истота", а если Саркози или Обама, то они нормальные политики. Лицемерное двуличие КрысЮли и её адептов.
IP: 88.26.157.---
LUZ _ 31.05.2010 17:56
Тиждень думав -думав і таке наляпав.
IP: 95.134.154.---
kitaponia _ 31.05.2010 17:36
Кто там кого и под что уговаривал - сами разберутся . Что удивительно: "Открытое письмо ректора" - только на английском ! Это что, новый государственный язык? Да и самого "Украинского католического университета во Львове" официально на Украине не существует . Никто ему никакой аккредитации ни при каких властях не выдавал, как и известной "Школе на Подоле". И почему же ректор не обратился в прокуратуру о нарушении каких -то там законов, прав и свобод ? Хотя бы - в прокуратуру США ?
Попросите Найема и Лещенко - пусть исследуют ! Они "грязцо" любят !
IP: 194.44.244.---
світ _ 31.05.2010 17:23
Так зараз можна казати любе. Але ніхто не сумнівається,що відбувається тиск на всіх. Тільки відкритим спротивом виносом цього на поверхню можна притормозити такі речі. Іншого ця влада не розуміє.
IP: 95.111.147.---
uomo _ 31.05.2010 17:22
Я думаю эта нагловатая ухмылочка на фейсе этого типа о многом говорит! Надеюсь не долго ухмылятся будет!
IP: 193.108.38.---
shapkun _ 31.05.2010 17:03
Очень похоже на заявление ФСБ в России, когда они выступление шахтеров, назвали бандитской разборкой.
IP: 62.1.110.---
RIЯ _ 31.05.2010 16:43
А офицерам девятки не стыдно ходить под таким набриолиненным руководством?
IP: 89.209.69.---
Petr_od.ua _ 31.05.2010 16:26
коли до нас надходить інформація про підбурювання до протизаконних дій, і вона має підтвердження, то єдине, що ми хочемо зробити і, до речі, завжди будемо робити, - спробувати уберегти студентське середовище від втягування в ці процеси", - заявив Хорошковський.
Оппозиционная деятельность или участие в противоправительственных выступлениях - это уже противозаконные действия?
IP: 95.133.15.---
aleks(West Ukr.) _ 31.05.2010 15:04
Из СБУ уходят профессионалы,лучшие кадры,остаються неучи и ленивые дебилы,которыми руководит "кадровый офицер" Хорошковский.
IP: 188.231.169.---
senya2 _ 31.05.2010 14:49
Замечаю я что есть одна особенность у команды Януковича, они всегда свожят все или на технологии дестабилизации ситуации которую они контролируют, либо у них заказные митинги или еще что то. а то что это все реально как то они и допустить не могут.
IP: 93.72.62.---
qinn13 _ 31.05.2010 13:57
"А взагалі, вам не здається, що ця ситуація трохи роздута і нагадує якусь технологію?"
Технологія у цій ситуації одна - СБУ почала відроджувати і запроваджувати КГБістські методи роботи, щоб створити у державі таку собі ілюзію стабільності і спокою. На щастя, українці звикли до свіжого повітря свободи і не дозволять відновлювати авторитаризм. Впевнений, що Янукович та його прибічники дуже скоро опиняться на узбіччі політики, де їм і місце.
IP: 95.132.174.---
mmmAmmm _ 31.05.2010 13:39
хорошковкий - набриолиненый петух.
IP: 89.200.235.---
arth _ 31.05.2010 13:34
frennymay _ 31.05.2010 12:42 Да, это технология, но запущена она самим же СБУ. Как может бизнесмен руководить СБУ??? КОНЧЕНАЯ СТРАНА!!!!! КОГДА УЖЕ ЭТОТ ВОСТОК ОТ НАС ОТДЕЛИТСЯ!!!? + 1000
*************
doteper _ 31.05.2010 13:03 > для непонятливого > ВОСТОК имется ввиду россия-мать
IP: 212.111.203.---
Ігорян _ 31.05.2010 13:25
Влада у державі - точно "технології"...
IP: 95.134.47.---
shulka0902 _ 31.05.2010 13:23
у звернені ректора нічого не йшлося про порушення громадського порядку, акція протесту від студентів мала б пройти як і решта акцій - мирно! а владі не вигідно щоб ще студенти долучатися до протестів, бояться щоб не повторився 2004 рік! і вважали, що як залучать аж сбу, то мають львівяни злякатися, але не тут то було! а тепер хорошковський виправдовується, гламурний подонок!
IP: 194.44.198.---
joun_dim _ 31.05.2010 13:21
Пан Хорошковський чіпляє локшину на вуха сподіваючись на непосвяченість! Як колись незавербований КГБ громадянин, ну луснула у них тотді спроба, та й годі, стверджую, що СБУ починає перетворюватися в "охранку" . Через те, дуже спритний по життю пане Хорошковський не гоніть "пургу" Честь! Слава Україні!
IP: 194.44.242.---
sxeinjected _ 31.05.2010 13:07
Цей "парафіновий" і напудрений Кент відображає всю гнилу сутність цієї влади
IP: 194.242.102.---
doteper _ 31.05.2010 13:03
frennymay, з я кого це дива схід раптом мусить від якихось там «вас» відділятися? Ви чоловіче провокатор, паплюга лубянський.
IP: 89.162.218.---
arv_125 _ 31.05.2010 13:01
Головне завдання СБУ викладено у статті 2 Закону України ""Про службу безпеки України" : "На Службу безпеки України покладається у межах визначеної законодавством компетенції захист державного суверенітету, конституційного ладу, територіальної цілісності, економічного, науково-технічного і оборонного потенціалу України, законних інтересів держави та прав громадян від розвідувально-підривної діяльності іноземних спеціальних служб". Підкреслюю "від розвідувально-підривної діяльності іноземних спеціальних служб": При чому тут ректори ВНЗ та студенти?
IP: 212.144.96.---
serjio _ 31.05.2010 13:00
Myself:
П"ять балів :) :) :)
IP: 93.178.213.---
вісаріон _ 31.05.2010 12:58
СБУ краще б займалася боротьбою з корупцією яка квітне в органах влади, а не робила профілактичну роботу з ректорами
IP: 78.26.128.---
заяц _ 31.05.2010 12:56
Товарищу Хорошковскому место в гей клубе, но ни как не на месте главы СБУ. Но надо же было ПР каким то образом за эфир на Интере расчитаться.
IP: 94.244.5.---
Enki _ 31.05.2010 12:45
Ты б лучше "профилактикой злочынив" в МВД занялся. Там уже есть реальные студенческие трупы. Пора не только предупреждать ментов про відповідальність за життя затриманих, но и наказывать. А они ректораты щемят, мрази.
IP: 94.248.55.---
Myself _ 31.05.2010 12:43
Ну таке враження що в нас голова СБУ сліпо-глухо-німе даунятко. Йому про кашу, воно про секс...
Та ж ніхто не проти бесіди! Але якщо тобі дають підписати документ - дайте копію, це ж ази документооббігу! Не даєте копії - йдіть на хєр, що Гудзяк і сказав. Яка технологія? Яка дестабілізація? P,S, в мене маленька доця так робить: покакає, а потім каже що то сусідка так зробила і їй підклала:-) Одимн в один з Хорошковським:-)
IP: 95.132.146.---
frennymay _ 31.05.2010 12:42
Да, это технология, но запущена она самим же СБУ. Как может бизнесмен руководить СБУ??? КОНЧЕНАЯ СТРАНА!!!!! КОГДА УЖЕ ЭТОТ ВОСТОК ОТ НАС ОТДЕЛИТСЯ!!!?
IP: 77.123.189.---
СловоМаргінесу _ 31.05.2010 12:41
"Профілактика злочинів - святий обов'язок будь-якого правоохоронного органа. Тому, коли до нас надходить інформація про підбурювання до протизаконних дій, і вона має підтвердження, то єдине, що ми хочемо зробити і, до речі, завжди будемо робити, - спробувати уберегти студентське середовище від втягування в ці процеси", - заявив Хорошковський.
________________________________________________________
Профілактика порушень громадського порядку, чого можна чекати від студентів, то є справою міліції, а не СБУ.
IP: 95.134.47.---
shulka0902 _ 31.05.2010 12:36
чого і варто було чекати від продажного хорошковського, зрозумів, що надто великого розголосу набула ця справа не лише в україні, а й за її межами, і дав задню - дестабілізація існуючої влади! а коли будуть вдень цих бідних студентів та інтелегенцію на асфальт ложити щоб не мітингували це теж буде провокація? ганьба теперішній владі!