Заснована Георгієм Гонгадзе у 2000 році

СПІЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ГАЗПРОМУ Й НАФТОГАЗУ МОЖЛИВЕ ЛИШЕ ПРИ ЗЛИТТІ - МІЛЛЕР

Субота, 19 червня 2010, 21:51
Версія для друку Коментарі 157

Спільне підприємство "Газпрому" й "Нафтогазу України" може бути створене лише якщо буде досягнута домовленість про злиття "Газпрому" й "Нафтогазу".

Про це заявив глава "Газпрому" Олексій Міллер журналістам у суботу, повідомляє "Інтерфакс".

Він зазначив, що "Газпром і "Нафтогаз України" вирішили вести переговори про злиття компаній поетапно, почавши зі створення СП на рівних умовах.

Злиття "Газпрому" й "Нафтогазу України", за словами Міллера, - це другий етап.

Міллер зазначив: планується, що до складу спільного підприємства з української сторони увійдуть газотранспортна система й видобувні активи, з боку "Газпрому" - видобувні активи.

"З боку "Газпрому" - родовище з запасами, еквівалентними активам, внесеним українською стороною. Очевидно, йдеться про одне велике родовище", - сказав Міллер.

"Водночас партнерам належить уточнити вартість внесених у СП активів, підрахувати вартість запасів і визначити, яке це може бути родовище", - додав глава "Газпрому".

Він зазначив, що керівництво російського концерну має уявлення, "яке це може бути родовище".

Все про: Газпром, Нафтогаз, Росія

ЧИТАЙ ТАКОЖ
IP: 91.124.74.---
крушнаціон _ 20.06.2010 20:13
zuzj _ 20.06.2010 18:50
_____________
Ваша " незавісіма Україна " це губернія Росії , але нічого у вас і вам подібних не вийде. думаю живши в цій же Росії , ви б ніколи не дозволили собі так відноситись до її традицій , історії , мови , культури , тут можна , тут лакеї Москви при владі.
IP: 91.124.74.---
крушнаціон _ 20.06.2010 20:08
pravdo_rub _ 20.06.2010 20:02
крушнаціон _ 20.06.2010 19:54

"нам ніколи не хотіла" дописую- добра Росія


На последних выборах "нам", т.е. вам дали точное определение и оценку - 5,45%
________________
Щодо процентного співвідношення Кочубея- Ющенка , так каждий нарід мав зрадників . хіба ми перші чи останні. В плюсуйте правицю всю.
IP: 91.124.74.---
крушнаціон _ 20.06.2010 20:05
[QUOTE]wolchara _ 20.06.2010 17:42
QUOTE][B]крушнаціон:[/B]
wolchara _ 20.06.2010 16:47
...Дык говном все, что угодно назвать можно, было бы желание...Интересно, правда, где тогда находится т.н. Украина, ползущая на карачках к России и скиглящая :"Дай копеечку, а то здохну"
____________
Україна не самостійно , добровільно йде , її за допомогою петлі втягують . .[/QUOTE]

Ну, у Украины только два выхода, либо на петле к России втягиваться, либо на этой петле повеситься... Третьего не дано...
+++++++++++
За нашу історію в нас вдосталь було катів . які хотіли знищити Україну як таку. її нарід . не вийшло . їх давно вже не має , їхнє потомство пропало зі світу нашого , а Україна є і буде , запевняю вас . Прошу вас ненаслідуйте попередників українофобів , а то жорстоко на роді відбивається , хто зневажає нашу Країну , навіть сьогодення це підтверджує.Бережіть свій рід , потомство , щоб воно за ваш Хрест не відповідало.
IP: 91.124.74.---
крушнаціон _ 20.06.2010 19:54
pravdo_rub _ 20.06.2010 19:01
крушнаціон _

Про лицо России вы, конечно же, соврали.
Полное интервью здесь:
http://www.vesti.ru/doc.html?id=355678

И про государство «Украина» вы себе врёте.

Если государственность держится только на ГТС и мове, то государство стоит ровно столько сколько стоит ГТС и мова.
Ценность ГТС сомнительна уже сегодня и через 5 лет будет стоить ровно по цене ржавого металлолома.
А мова ценна достижениями, например научными, сделанными с помощью этого инструмента. Достижений, как мы знаем, тоже 0.
________________
Чого ви зразу так безапеляційно . мною було попереджено . що можливо дослівно будуть якісь упущення , але за змістомнічого не змінилось , щодо Карлика Кремля. За ГТС не дуже піклуйтесь . Москва його зупинить транзит зразу , отримавши доступ до труби. Зрозумійте одне , Росія нам ніколи не хотіла добра . не хоче і не буде хотіти . Росія Світове зло. так говорить весь прогресивний Світ. М. Хвильовий " Геть від Москви"
IP: 91.214.65.---
zuzj _ 20.06.2010 19:47
[QUOTE][B]aviator-53d:[/B]
zuzj _ 20.06.2010 18:25
....При этом, конечно, вести переговоры так, чтобы максимально приблежаться к "паритетности".
Надо "вынырнуть"
---------
Вы хотите что бы волки с хомячками вели разговор на равных?[/QUOTE]
.....................................................................................................................................................................................
Ну, если переходить на зоологию, то Вы выбрали неудачные сравнения. Будем считать, что Россия "волк" - я правильно понял?, то Украина вовсе не "хомячок". Скорее хороший "волкодав". И еще далеко не яспо, чем "переговоры" закончатся.
Возвращаясь к предмету разговора могу сказать, что в области авиастроения, машиностроения для атомной энергетики, караблестроении, транспортном машиностроении, еще не известно - кто "волк", а кто нет. Конечно в вопросах добычи газа и некоторых других, нам предется уступать. Сми виноваты - 18 лет не "ловили мышей". Но шансы у нас есть.