Заснована Георгієм Гонгадзе у 2000 році

СБУ ЗАЙНЯЛАСЯ РУХОМ "FEMEN"

КОМЕНТАРІ
ДОДАТИ КОМЕНТАР   
IP: 83.6.239.---
DONB _ 21.07.2010 01:33
Ті дівчата, то вони дійсно можуть бути переодягненими шпигунами.
А СБУ ці справи відразу ж кумекає.
IP: 99.24.207.---
androgen _ 24.06.2010 18:04
Хто-небудь вникав в ідеологію фемінізму, з тих, що тут бідкаються про долю "дєвченок"? Я маю на увазі - крім їхніх барвистих агіток і всякого смороду про "рівноправ"я", "цивілізованість", "свободу людини"?

Фемінізм - це крайньо радикальне крило жіночого сексистського руху, що проповідує вищість жінок як статі та закликає до "жіночої революції". Методи проведення такої "революції" - від проштовхування своїх на чільні місця та введення примусових квот до фізичного винищення осіб чоловічої статі - відрізняються крайньою неперебірливістю в засобах реалізації.

Коли феміністок в США було мало - вони кричали про "рівноправ"я", коли їх стало більше - почали переслідувати чоловіків в усіх сферах, мотивуючи це "чоловічим шовінізмом".

На щастя, в США більшість народу - цілком адекватні люди, феміністок в кінці кінців поставили на місце, а от в Україні кожна дурна ідея стає приводом для великих катаклізмів.
IP: 99.24.207.---
androgen _ 24.06.2010 17:54
esp 1
"Рекомендую всем кто плохо отзывается о FEMEN пройтись по-сайтам, узнать больше о движении, какие акции проводят девченки, а уже потом высказывать свое мнение."

Та вже пройшлися, взнали, побачили в реалі ті "акції", зрозуміли, про що тут ідеться - і усвідомили, що це така зараза, яку потрібно випалювати вогнем і вирізати хірургічними скальпелями, щоб пошесть на здорове тіло не кинулася.
IP: 77.120.210.---
kotik1015 _ 24.06.2010 12:07
Не могу вспомнить ни одного случая, когда бы такое запугивание студентов происходило во время власти Тимошенко!!!
А ещё говорили, что плохо кому-то живется!!!
Да тогда студентов за плохое слово в сторону правительства из вузов не выгоняли!!!
IP: 77.120.210.---
kotik1015 _ 24.06.2010 12:05
И самое главное, что все такие "беседы" СБУ с участниками разных движений и объединений проводятся под куроводством, и полной осознанностью Янека!!!
Он знает что происходит в стране, и что СБУ себе позволяют, только делает вид, что он не в курсе!!!
IP: 93.72.62.---
qinn13 _ 24.06.2010 11:44
Народ, досить мовчати, треба бити на сполох! Скоро за інакодумство пересадять пів-країни.
Когда нацисты забрали коммунистов,
Я молчал –
Я ведь не коммунист.
Когда они посадили всех левых,
Я молчал —
Я ведь не левый.
Когда они забрали всех профсоюзных деятелей,
Я не протестовал —
Я ведь не профсоюзный.
Когда они забрали всех евреев,
Я молчал —
Я ведь не еврей.
Когда они забрали меня,
Некому было протестовать.
(Мартин Нимёллер)
IP: 195.244.5.---
esp 1 _ 24.06.2010 11:42
Рекомендую всем кто плохо отзывается о FEMEN пройтись по-сайтам, узнать больше о движении, какие акции проводят девченки, а уже потом высказывать свое мнение.
IP: 82.207.113.---
Nuu-vvu-forma _ 24.06.2010 11:25
[B]Пересмешник:[/B]
Блин, нашли с кем беседу проводить - с девченками! Скоро они по детских садиках начнут ходить, следить, чтобы в песочнице больше троих дети не собирались! Вояки! :)))
----------------------------------------
Этим КЭГЭБИСТСКИЕ СВОЛОЧИ показывают, что боятся даже таких безобидных девченок. Новая власть - всего боится: покушения на Лидера, своего народа, всех, кто называет вещи своими именами, вообще они боятся и стремятся уничтожить любого свободного человека, стараясь влезть даже в его сознание через брехню в СМИ. Недаром Хорошковский - владелец телеканала.
IP: 195.43.43.---
amartin1976 _ 24.06.2010 11:14
Та накуй їх посилати зі старту )
Наші чекісти і мєнти - просто мішки з гавном. там професіоналізму залишилось ноль цілих куй десятих )
IP: 91.189.129.---
Пересмешник _ 24.06.2010 10:41
Блин, нашли с кем беседу проводить - с девченками! Скоро они по детских садиках начнут ходить, следить, чтобы в песочнице больше троих дети не собирались! Вояки! :)))
IP: 93.72.14.---
SurferUa _ 24.06.2010 10:33
Разминаются, завтра придут за вами.
IP: 195.244.5.---
esp 1 _ 24.06.2010 09:19
Упирод _ 23.06.2010 21:45
esp 1 _ 23.06.2010 19:11
Упирод _ 23.06.2010 19:07
Сдать всю эту фемини в турецкий бордель, раз у них чтото там чешется. Зачем Украине эта беда

-----------У тебя что импотенция и ты такой злой?

Наличие потенции, которой ты похваляешься, не означает, что ее надо применять в шалостях с каждой встречной дыркой, что у защищаемой тобой фемини, что в заборе. Эта твоя стихия, по-видимому, ну так тебе и флаг в руки, триппер сейчас лечится, говорят, без проблем.

---------- Похоже что у тебя в голове триппер вместо мозгов !
IP: 78.137.16.---
kuroneko _ 24.06.2010 08:17
>явно не проукраїнського спрямування

Так і є. Їх завдання - робити з серйозних політичних питань балаган на камеру, щоб пересічний українець цими питаннями не цікавився.
IP: 195.68.202.---
Miss Marpl _ 24.06.2010 08:10
А справді, хтось же їх фінансував. Причому цей хтось, на мою дуику, явно не проукраїнського спрямування, не дивлячись на проукраїнську демократичну риторику дівчат. На мій погляд, це більше схоже на якусь провокацію. Інша справа, що загрози національній безпеці вони не становлять і яке діло до них СБУ?
IP: 95.133.212.---
Lex12 _ 24.06.2010 06:22
СБУ наївні питання "звідки гроші" не задає. Це все цирк для публіки, цілком зрозуміло, що тут відбувається хитропопа гра.
IP: 78.152.178.---
Astra379 _ 24.06.2010 01:08
от кегебистам делать нехрен:)))) Ну всех шпионов уже половили, всех террористов... Пристали к девкам с дурными вопросами - кто финансируе т, кто руководит... Смешно! Да нахрен девкам деньги шобы голые кровосиси показывать???? У власти таки серьезная истерика и страх, раз уже за голые сиськи цепляться стали. Стывдилися б, господа афицеры дурные приказы исполнять...
IP: 99.24.207.---
androgen _ 24.06.2010 00:22
Shelest_Pravda
"Ну в Європі заборонено годувати дитину в людних місця грудьми
За це можуть штрафанути

І це правильно?"

Також в Німеччині наших водіїв-далекобійників штрафують на 50 євро за те, що вони по парках пісяють. Може тому в них такі парки чисті.

А чи правильно це, чи ні - самі вирішуйте. Залежно від того, якого результату хочете добитися.

Мені їхня реальність у цьому сенсі чомусь більше подобається, ніж український педофілічно-толерастичний "рай".
IP: 99.24.207.---
androgen _ 24.06.2010 00:18
123
"Терпимей нужно быть к окружающим"

Бліх не давити, тарганів не труїти, психів не ізолювати, маніяків не переслідувати, злодіїв не садити, феміністок не критикувати.

Я Вас правильно зрозумів?
IP: 188.230.28.---
Shelest_Pravda _ 23.06.2010 23:47
Ну в Європі заборонено годувати дитину в людних місця грудьми
За це можуть штрафанути

І це правильно?
IP: 193.200.85.---
123 _ 23.06.2010 23:40
[QUOTE][B]androgen:[/B]
Кира К.:
"все правильно, давно их пора было вообще повыгонять с универов!"

Чому ж, якщо платять свої гроші за навчання - хай вчаться. Може з віком порозумнішають.

Якщо ж на державні гроші - то ясна річ - гнати втришиї, щоб не смерділи. Яка дурна держава буде ворогам суспільства ще й освіту давати?[/QUOTE]________________________
А Вы друг общества? Что-то много на себя берете: гнать, не гнать. Терпимей нужно быть к окружающим
IP: 99.24.207.---
androgen _ 23.06.2010 23:36
Кира К.:
"все правильно, давно их пора было вообще повыгонять с универов!"

Чому ж, якщо платять свої гроші за навчання - хай вчаться. Може з віком порозумнішають.

Якщо ж на державні гроші - то ясна річ - гнати втришиї, щоб не смерділи. Яка дурна держава буде ворогам суспільства ще й освіту давати?
IP: 95.111.145.---
Упирод _ 23.06.2010 23:35
pamorok _ 23.06.2010 23:14
[QUOTE][B]123:[/B]
[QUOTE][B]Кира К.:[/B]
все правильно, давно их пора было вообще повыгонять с универов![/QUOTE]

Найбільша небезпека для ПРівських дядь - любов до протилежної статі. Вони, мабуть, усі того - не того)))

Якраз любов до протилежної статі ніякої небезпеки не несе, не тільки для ПРів, хіба що тільки це не любов в підворітті з фемінами, до чого, дивлюся, схильний особливо ти, мряка. А ось дефіле в суспільних місцях голими сідницями і такими ж обвислими грудьми дуже впливає на хлоп'ят з нестійкою психікою. На зразок Тімошкиних заробітчан на сайті, що цілком може привести до зради Батьківщині, тобто, України в плані продажу якомусь там Китаю креслень суспільного туалету, який будує Садовий у Львові на з*єкономлені гроши від будівництва стадіону..[/QUOTE]
IP: 99.24.207.---
androgen _ 23.06.2010 23:33
123
"Или на Ваш взгляд голые девушки угрожают государственности?"

А для Вас це новина? Вперше цю істину на Русі зрозумів Володимир Великий, в Римі - Констянтин Великий, у монголів - Чінгісхан, в США - Ф. Рузвельт.
Чекатимемо на нашого "Вашингтона".

pamorok
"Нє, правда. У тебе в житті секс є, шо такий нетерпимий до чужих цицьок? Або такий азабочєний, шо нічо крім грудей в акціях не бачиш?"

А чому в США за голі цицьки на вулиці спокійно можна загудіти в тюрму (якщо це свідома демонстрація - дадуть більше)? За голі цицьки на загальнодоступних телеканалах штраф - $100 тис.

Вони - дурніші від нас?
Сексуальну революцію вони вже пережили, хоча й від СНІДу в них 75% підорів повиздихало.
Може у них чогось повчитися, крім наркоти та порнухи?

І що, крім голих цицьок, можна знайти цікавого в акціях FEMEN? Усе те, що я спостерігав, складалося з безглуздих вигуків, істерик та голослівних обвинувачень. Сильне враження, що "дєвочкі" були або під "мухою", або такими вродилися
IP: 92.243.181.---
pamorok _ 23.06.2010 23:14
[QUOTE][B]123:[/B]
[QUOTE][B]Кира К.:[/B]
все правильно, давно их пора было вообще повыгонять с универов![/QUOTE]
_________________________________________________________
Они тебе что мешают? Скажите пожалуйста задача СБУ о госбезопасности беспокоится или за голыми девками бегает. Или на Ваш взгляд голые девушки угрожают государственности?[/QUOTE]

Найбільша небезпека для ПРівських дядь - любов до протилежної статі. Вони, мабуть, усі того - не того)))
IP: 92.243.181.---
pamorok _ 23.06.2010 23:11
[QUOTE][B]Упирод:[/B]
123 _ 23.06.2010 22:37
[QUOTE][B]Кира К.:[/B]
все правильно, давно их пора было вообще повыгонять с универов![/QUOTE]
_________________________________________________________
Они тебе что мешают? Скажите пожалуйста задача СБУ о госбезопасности беспокоится или за голыми девками бегает. Или на Ваш взгляд голые девушки угрожают государственности?

Еще как угрожают, развращая народ. А когда народ развращен. то недалеко и до развала государства. Вспомни Древний Рим, могучее государство. а из за содома с гоморой и развалилось. Переьор с феминами был, перешли на мальчиков и ... гаплык Риму. И Колизею и остальным достопримечательностям. Так что. как там поэт говорил " и девочки кровавые в глазах!" до добра не доведут[/QUOTE]

Нє, правда. У тебе в житті секс є, шо такий нетерпимий до чужих цицьок?
Або такий азабочєний, шо нічо крім грудей в акціях не бачиш?
IP: 193.200.85.---
123 _ 23.06.2010 23:08
[QUOTE][B]Упирод:[/B]
Еще как угрожают, развращая народ. А когда народ развращен. то недалеко и до развала государства. Вспомни Древний Рим, могучее государство. а из за содома с гоморой и развалилось. Переьор с феминами был, перешли на мальчиков и ... гаплык Риму. И Колизею и остальным достопримечательностям. Так что. как там поэт говорил " и девочки кровавые в глазах!" до добра не доведут[/QUOTE]
_______________________________________________________
Ну ни фига себе: какие разумные мысли!!!!! но что-то мало убедительно, и самое главное не понятно у СБУ что другой работы нет?
IP: 95.111.145.---
Упирод _ 23.06.2010 23:04
123 _ 23.06.2010 22:37
[QUOTE][B]Кира К.:[/B]
все правильно, давно их пора было вообще повыгонять с универов![/QUOTE]
_________________________________________________________
Они тебе что мешают? Скажите пожалуйста задача СБУ о госбезопасности беспокоится или за голыми девками бегает. Или на Ваш взгляд голые девушки угрожают государственности?

Еще как угрожают, развращая народ. А когда народ развращен. то недалеко и до развала государства. Вспомни Древний Рим, могучее государство. а из за содома с гоморой и развалилось. Переьор с феминами был, перешли на мальчиков и ... гаплык Риму. И Колизею и остальным достопримечательностям. Так что. как там поэт говорил " и девочки кровавые в глазах!" до добра не доведут
IP: 93.73.132.---
jurakiv _ 23.06.2010 23:00
Упирод _ 23.06.2010 21:45
трипер то лечится, но ВИЧ не лечится, в конечном итоге.
IP: 193.200.85.---
123 _ 23.06.2010 22:37
[QUOTE][B]Кира К.:[/B]
все правильно, давно их пора было вообще повыгонять с универов![/QUOTE]
_________________________________________________________
Они тебе что мешают? Скажите пожалуйста задача СБУ о госбезопасности беспокоится или за голыми девками бегает. Или на Ваш взгляд голые девушки угрожают государственности?
IP: 178.92.195.---
Кира К. _ 23.06.2010 21:52
все правильно, давно их пора было вообще повыгонять с универов!
IP: 80.239.242.---
Упирод _ 23.06.2010 21:45
esp 1 _ 23.06.2010 19:11
Упирод _ 23.06.2010 19:07
Сдать всю эту фемини в турецкий бордель, раз у них чтото там чешется. Зачем Украине эта беда

-----------У тебя что импотенция и ты такой злой?

Наличие потенции, которой ты похваляешься, не означает, что ее надо применять в шалостях с каждой встречной дыркой, что у защищаемой тобой фемини, что в заборе. Эта твоя стихия, по-видимому, ну так тебе и флаг в руки, триппер сейчас лечится, говорят, без проблем.
IP: 91.195.230.---
tembo _ 23.06.2010 21:28
так это Femen говорят, для повышения собственного рейтинга они завтра скажут, что их вербует марсианская разведка.
IP: 95.134.113.---
Mawron_ua _ 23.06.2010 20:40
СБУ опустилось уже до рівня КС.

Гондурас фореве!
IP: 193.239.129.---
amik17 _ 23.06.2010 20:38
Ха, то це дівчата готують замах на ЯнукОвоща. Так тримати любі кровосісі. Щасти Вам.
IP: 195.189.16.---
Vladimir Shliahov _ 23.06.2010 20:30
Им бы только с бабами воевать, вот к нам ФСБшники пожаловали, вчера одну штуку видел, человек нам известный, к стати тоже баба.
Вероятно, за кем то решили последить, в общем -то у них какие то дела в Украине.
Интересно, наши об этом догадываются?
Да же пришлось по этому поводу на одном из сайтов VOA высказаться.
IP: 99.24.207.---
androgen _ 23.06.2010 20:24
"Patriot555
Невже тільки ці дівчата є найбільшою загрозою безпеці та цілісності УКРАЇНИ!!!"

Якби до патріотизму додали трохи поінформованості, історичного досвіду, особистих контактів, то швидко зрозуміли б, що:

1. У подібних організаціях дівчат немає за визначенням.
2. Феміністичні рухи становлять, в першу чергу, загрозу моральним засадам СУСПІЛЬСТВА. Натомість, держава ними, як правило, дуже вигідно для себе маніпулює. І чим більш антинародна держава - тим активніше.
3. Феміністичні ідеї в сучасному світі запускаються спеціально з метою розкладання моралі того чи іншого народу та унеможливлення його ефективної репродукції.

Фемінізм - антилюдська ідеологія за своєю суттю, і протиставляється не мужчинам, яким він відводить роль рабів, а чесним та порядним жінкам-берегиням, матерям, яких він вважає генетично дефективними.
Так що те, що "дівчата" з FEMEN, влаштовуючи проплачені ескапади, не знають, що за цим всім стоїть, зовсім не знімає з них відповідальності за скоєне
Сторінки:      Попередня      Наступна