Заснована Георгієм Гонгадзе у 2000 році

СБУ "НАЇХАЛА" НА ЖУРНАЛІСТА "КОМЕРСАНТА" за спілкування з опозицією

КОМЕНТАРІ
ДОДАТИ КОМЕНТАР   
IP: 78.152.185.---
Astra379 _ 26.06.2010 23:59
скоро "профилактические беседы" станут повседневнеой практикой сбу-шников. И беседовать будут не только с журналистами, а каждым! Полицейская страна, что тут говорить....
IP: 194.44.244.---
oleg1965 _ 26.06.2010 11:46
Неорганізоване суспільство заслуговує, щоб його постійно влада топтала
IP: 91.214.32.---
антивірус _ 26.06.2010 10:23
Бізнесмен Хорошковскій , напевно, думає, що він Берія,..Хай не забуває, чим закінчив Берія...
IP: 95.132.93.---
Shef _ 26.06.2010 01:54
крушнаціон _ 26.06.2010 00:30
Не має СБУ , всього на всього є філія ФСБ.
______и губернатор малой Руси Янукович...
IP: 77.120.218.---
kotik1015 _ 26.06.2010 01:15
А ещё регионалы глотку дерут, что в Украине нет никакой цензуры!
А это как называется???? "Свободой слова" это вряд ли назовешь!!!
А это ведь только начало президентства!!!
IP: 77.120.218.---
kotik1015 _ 26.06.2010 01:13
"При Ющенку такого не було, а тепер ось сталося."
Ведь при Ющенко была ещё и Тимошенко, которая на самом деле уважала и защищала права каждого гражданина, и не позволяла ни себе, ни кому либо другому такого обращения с людьми!!!
IP: 77.120.218.---
kotik1015 _ 26.06.2010 01:12
Да кому какая разница кто с кем общается, это личное дело каждого человека!!!
А тем более, что они уже наехали на гражданина России, да ещё и журналиста!!!
IP: 77.120.218.---
kotik1015 _ 26.06.2010 01:10
Да, СБУшники вообще обалдели полностью, а ведь главное, что это ж не они сами инициативу проявляют, это ведь все по указаниям Янека делается!!!
Они видать хотят точно вернуть Сталинский режим, чтобы никто не имел права и слово сказать в адрес Янека!!!
IP: 91.124.34.---
крушнаціон _ 26.06.2010 00:30
Не має СБУ , всього на всього є філія ФСБ.
IP: 82.193.97.---
tatka20101 _ 25.06.2010 23:30
chutach _ 25.06.2010 23:14
Та вони самі вимруть як мамонти, середній вік життя на донбасі близько 50-ти , а на заході -70. Такий закон життя, - раби помирають першими


Животные в неволе дольше живут:))) Пора вам в прерии:)))
`
IP: 82.193.97.---
tatka20101 _ 25.06.2010 23:28
воронина _ 25.06.2010 21:10
регионалы напрашиваются сами на то, чтобы увидеть через год ит Тимошенко на броневике


И много пьяной матросни вокруг:))) Тимошенко мечтает об этом, наверное, но бабушка такого ажиотажа не вызывает уже:)))
`
IP: 109.162.18.---
svatok1 _ 25.06.2010 23:19
Великим гальмом є Крим. Без Криму проблем було б менше. Продати б його кільком "акціонером".... Може, Янекм якраз і готує до продажу...Що ж до СБУ, то явно спаскуджена організація. ЇЇ б розігнати, як то зробив у Грузії Саакашвілі з ментами, а потім по-новому зібрати з патріотів- професіоналів. А всіляких тупих і підлизливих хорошковських і близько не підпускати... Гадаю, що до цього дійде...
IP: 93.73.84.---
chutach _ 25.06.2010 23:14
bobono _ 25.06.2010 22:00Господи неужели так мы и останемся отсталым чмом? Неужели нельзя скот донецкий отсоединить от Украины? Неужели мы и так будем подчинятся выбору быдла донбасского? Пускай они и остаются животным стадом, они всю дорогу были рабами-крепостными, ЛЮДИ останьтесь людьми ради ваших детей, они вам не простят что вы приняли власть данецкой черни.....


Та вони самі вимруть як мамонти, середній вік життя на донбасі близько 50-ти , а на заході -70. Такий закон життя, - раби помирають першими, хоча цей контингент і рабами назвати важко, дійсно стадо ...
IP: 89.209.90.---
freethinkerI _ 25.06.2010 23:09
Тот факт, что ФСБ россии развернула бурную деятельность во всех регионах Украины СБУ не волнует, а вот оппозиционно настроенные журналисты им спать не дают!? ...может сегодня СБУ уже не СБУ а ФСБ, а то и похуже КГБ или НКВД - как некоторые из них любят представляться приватно???Судя по поведению этих "патриотов", для них и сегодняшнего режима все население скоро начнет представлять опасность ...
IP: 94.179.25.---
Akvitania _ 25.06.2010 22:49
[B]tatka20101:[/B]
З кого насмівають, з того люди бувають...
IP: 195.145.28.---
arcor _ 25.06.2010 22:48
Так,при Ющенку було цивілізованіше.А що той журналіст зробив,щоб роз'яснити політику Ющенка і показати переваги?!
IP: 94.179.25.---
Akvitania _ 25.06.2010 22:46
[B]bobono:[/B]
Ні, їх треба викинути з Донбасу, бо це українська земля...
IP: 109.95.44.---
потапчук _ 25.06.2010 22:05
[B]bobono:[/B]

всіх донецьких прихильників екзальтованої нової влади в окрему республіку чи державу? непогана думка
IP: 109.95.44.---
потапчук _ 25.06.2010 22:03
Ганьба! І це в країні, яку за 7-10 років(три ха-ха) ці типи (Янукович, Азаров та Ко) збираються ввести до ЄС?
IP: 95.132.150.---
bobono _ 25.06.2010 22:00
Господи неужели так мы и останемся отсталым чмом? Неужели нельзя скот донецкий отсоединить от Украины? Неужели мы и так будем подчинятся выбору быдла донбасского? Пускай они и остаются животным стадом, они всю дорогу были рабами-крепостными, ЛЮДИ останьтесь людьми ради ваших детей, они вам не простят что вы приняли власть данецкой черни.....
IP: 92.113.123.---
neznajka2 _ 25.06.2010 21:47
[QUOTE][B]воронина:[/B]
регионалы напрашиваются сами на то, чтобы увидеть через год ит Тимошенко на броневике и получить от простого люда в рыло грязным но справедливым кулаком![/QUOTE]
---
Нам не потрібен ще один 17-й рік та "новий" Ленін...
Чи історія йде по спіралі?
IP: 92.113.123.---
neznajka2 _ 25.06.2010 21:44
[QUOTE][B]tatka20101:[/B]
`
Все на Мойдан! Российских журналистов обижают! Позір:)))
'[/QUOTE]
---
ПРдунівський штабний пацюк вискакує, пукає і ховається...
IP: 93.73.84.---
chutach _ 25.06.2010 21:18
Хорошковський заявил, что государственные служащие должны выполнять свои функции согласно закона. Так тогда любой офицер СБУ может пристрелить Хорошковского , как резидента ФСБ , прокравшегося в кабинет руководителя СБУ. Неужели в СБУ нет честных офицеров при оружии.
IP: 94.158.33.---
воронина _ 25.06.2010 21:10
регионалы напрашиваются сами на то, чтобы увидеть через год ит Тимошенко на броневике и получить от простого люда в рыло грязным но справедливым кулаком!
IP: 91.196.53.---
mavlo _ 25.06.2010 21:09
Регіонали немов діти з хворим розумом, знайшли чергову причину за для наступної забави, за рахунок виконавчої влади знищити всі заростки демократії і перетворити Україну на совковий режим
IP: 94.158.33.---
воронина _ 25.06.2010 21:09
может они пеще сделают в украине рекреации иили сразу концлагерпя для тех, кому нравится БЮТ, НУНС и прочие не бело-голубые партии? и будут нам нами опыты ставить, как нацисты?
IP: 94.158.33.---
воронина _ 25.06.2010 21:08
мздя, не дружите с тимошенко и тягнибоком, они заразные , они украину любят. а будете дружить и вы не дай боже полюбите. а при нынешней власти это - дурной тон.
IP: 91.196.53.---
mavlo _ 25.06.2010 21:08
Янукович розраховує на свого Азарова і на своїх потрохів, які давно перетворили політику на забавку в руках олігархів-регіоналів в руках яких і є СБУ
IP: 91.196.53.---
mavlo _ 25.06.2010 21:06
Тільки зараз стало очевидним, завдяки порівнянню з Тимошенко, що раніще в країні не готувались ні до жодного стихійного лиха, геноциду, і т.п.
IP: 193.93.13.---
Фейга _ 25.06.2010 21:05
Парню нужно набраться смелости и послать топтуна в дупу и еще дальше...
IP: 91.196.53.---
mavlo _ 25.06.2010 21:04
Ніхто і не очакував в на розум Януковича, народ очікував всього тільки не розумних кроків від Януковича
IP: 91.196.53.---
mavlo _ 25.06.2010 21:03
Янкукович сволота, українці настільки звикли підлащтовуватись під зміни в суспільстві що інакшого життя не уявляють завдяки політиці Януковича
IP: 91.196.53.---
mavlo _ 25.06.2010 21:01
Дивно читати що серед простих людей а не у владі, існують окремі індивідуми до яких недостукалась првда про владу сьогодення і замилились очі перед правдою про двох паразитів Януковича і Азарова
IP: 91.196.53.---
mavlo _ 25.06.2010 21:00
Януковичу зовсім не плювати на закон, Януковичу плювати на людей і на державу, головне тому вурдалаку продовжити своє безглузде існування на кріслі президента
IP: 91.196.53.---
mavlo _ 25.06.2010 20:59
Регіони не знають як сховати свою тупість в управлінні, але свою зацікавленність у розкраданні коштів і геноциду країни преховувати не збираються
IP: 91.196.53.---
mavlo _ 25.06.2010 20:58
Панує думка, верніше бажання людей, посадити регіоналів на мізерну зарплатню і послухати що вони запропонують після того?
IP: 91.196.53.---
mavlo _ 25.06.2010 20:57
romadov _ 25.06.2010 18:55
Готовы жить по понятиям? Нет, СБУ и милиция идет к вам...
Грустно все это... катимся к 90-м годам
Янукович впевненно веде народ в Сталінські часи!!!
Сторінки:      Попередня      Наступна