IP: 94.27.71.---
Gosha2010 _ 15.08.2010 10:21
"ЧИ ПОТРІБНІ УКРАЇНІ ТЕЛЕКАНАЛИ?" - ЦЕ ГОЛОВНЕ ПИТАННЯ!
БРЕХЛИВІ УКРАЇНСЬКІ КАНАЛИ, ЯКІ НАЛЕЖАТЬ КАЗНОКРАДАМ ТА КРИМІНАЛЬНИМ ОЛІГАРХАМ, 24 ГОДИНИ ВДЕНЬ - БРЕШУТЬ ТА РОЗПОВІДАЮТЬ, ЯК ДОБРЕ ЖИВЕТЬСЯ УКРАЇНЦЯМ ТА ЧЕРЕЗ 20-30 ХВИЛИН ПРОШТОВХУЮЧИ РЕКЛАМУ, ЗАРОБЛЯЮТЬ СКАЖЕНІ ГРОШІ, ВІДМИВАЮЧИ ЇХ У ОФШОРАХ!
Я ЧАСТО ЗАДАЮ СОБІ ПИТАННЯ: "ЯК МОЖУТЬ, ВЕДУЧІ КАНАЛІВ, РОЗПОВІДАТИ ПРО УКРАЇНСЬКУ ЗЛИДНОТУ, ОТРИМУЮЧИ ДЕСЯТКИ ТИСЯЧ ДОЛАРІВ НА МІСЯЦЬ ТА ВІДПОЧИВАЮЧИ НА ПРЕСТИЖНИХ ЄВРОКУРОРТАХ?"
І ПІСЛЯ ЦЬОГО, ХТО З ПРОСТИХ ЛЮДЕЙ БУДЕ ПІДТРИМУВАТИ, ЦІ - "ЗАКАЗНІ", АКЦІЇ, ДЛЯ ПОДАЛЬШОГО ЗБАГАЧЕННЯ РІЗНОГО РОДУ - ПОРОШЕНКІВ???
IP: 144.135.62.---
maximus333 _ 09.06.2010 08:26
Sunset _ 08.06.2010 10:44
Якщо Янукович не відреагує на користь 5-му каналу, то він з Хорошковським заодно!
-----------------------
Очень сложная загадка для 5-го класса:
кто приказал Хорошковскому закрыть 5-й канал? на "янук" начинается и на "ович" кончается....
IP: 83.5.243.---
che _ 09.06.2010 00:48
Якщо справді задавлять 5 канал, то ситуація стане ще гіршою ніж перед виборами 2004 р.
Тоді Кучма його терпів. Донецька влада очквидно не має меж у своїй нахабності.
Що ж думують собі понад 200 депутатів з БЮТ і НУНС, які ще не вступили
в антиконституційну коаліцію ?! Пора ж якій надзвичайні дії робити.
Інакше буде встановлена тоталітарна система на багато років.
IP: 93.127.3.---
Вихор _ 08.06.2010 20:43
Давно пора угомонить этот 5-ый канал! Где еще вы увидите таких злобных, агрессивных и элементарно бескультурных журналистов - ни одной личности, не говоря уже о маргинальной внешности ведущих. Не канал, а гнило-помаранчевый барабанный бой под вывеской "чесних новин"! Пора им или научиться уважению ко ВСЕМ зрителям, или уйти с эфира
IP: 91.192.180.---
Archaeo _ 08.06.2010 14:51
Попри те, що підтримую всі вимоги 5-го каналу, не можу не звернути увагу на синтаксис листа (якщо купюри з листа цитуються правильно): навчіться правильно ставити розділові знаки, панове журналісти. Професіоналізм, за який ви так ратуєте, він і в неті - професіоналізм.
IP: 195.58.233.---
Торито _ 08.06.2010 13:28
а еще говорят, что в Украине нет цензуры! смех да и только. Цензура везде теперь стала, и сейчас доходит до полного беспредела
IP: 195.58.233.---
Торито _ 08.06.2010 13:27
регионалам и януковичу выгодно конролировать рынок СМИ. Особенно национальные каналы - вот они и подгребают постепенно все к своим рукам
IP: 195.58.233.---
Торито _ 08.06.2010 13:24
ничего удивтельного - 5 канал был самым объективным, и не лизал опу регионалам
IP: 212.160.219.---
ja zi lvova _ 08.06.2010 13:13
Не подобається 5-й - не дивіться. Дивітся тупарилі "ІНТЕРИ", "НОВІ" іт.д. там вам і тупарилі москальські мильні опери, і про "героїв" в погонах. Там і ток-шоу суперські (як стати звездою, хтось там має таланти, а дом-1,2,3... - це взагалі - мега шоу і про ВВВ (ніяк не можете від неї відвикнути, видно більше немає чим хвалитись окрім "перемоги в ВВВ) показують. Вам не страшно за рівень ваших інтересів?????.
А ще є дуже об'єктивний канал "Україна", і є ще "об'єктивний" журналіст Піховшек
А ще дивіться російські канали, "на щастя" їх скоро більше буде, - там вам будуть більше "правдивої" інформації про вашу другорядну роль розказувати і про "добрих" джедаїв-медвепутів і про "велікій" рускій народ, - а головне, - на"общепонятном".
Та вчітся трохи аналізувати, а не "хавати" лапшу подану на тарілці.
IP: 77.120.52.---
Apxumekmop _ 08.06.2010 12:58
удобно, наверное, на такой должности вести честную конкурентную борьбу на своем предпринимательском поприще.Браво!НА БИС!
Знакомтесь по совместительству - Лиса в курятнике...всех нах!
IP: 194.44.89.---
Сестра 2010 _ 08.06.2010 12:40
Тільки з таким президентом , як Янукович , ми відверто можем спостерігати за тим , як відбуваються спроби чинного голови СБУ, члена Вищої ради юстиції та відомого бізнесмена Валерія Хорошковського, якого пов‘язують з телеканалами групи "Інтер", знищити "5 канал...
IP: 95.132.90.---
Антон Суровый _ 08.06.2010 12:10
ИНТЕРГЛАМУРФЮРЕР
Семён Битый
Всё вспоминал – до первых петухов –
Кого гебешный франт напоминает,
Наутро вспомнил – точно – Табаков,
Что Шелленберга в «Штирлице» играет.
Как Табаков – прекрасные артисты,
Умело имитируют бесстрастность,
Гламурно-моложавые юристы
Возглавили лет в сорок безопасность.
Отчизну сторожит бригадн-Интер,
Коммерцию с разведкой совмещает,
А вечером, надев «озимый» свитер,
На счётах барыши за день считает.
Послушай, Вальтер, тьфу тебя – Валера,
Ты на хрена к каналу прицепился?
Ну не твоё свинячье это дело -
Что, денег не наелся – не напился?
Ты жопу раздели по табуреткам –
Вот здесь – державу грудью защищаешь,
А здесь – на молочишко рОдным деткам -
Мильончики в копилочке считаешь.
Коллегу Вальтера - на метр переплюнул,
Да, широко Валера развернулся -
Развёл гешефт в ГБ гламурный фюрер -
Аж Шеленберг в гробу перевернулся.
IP: 194.85.9.---
i_yura _ 08.06.2010 12:09
[B]Maximum-t:[/B]
Согласен. Они потихоньку накапливают массу негатива. Я думаю что, к сожалению, недалек тот момент, когда эта масса может дойти до КРИТИЧЕСКОГО уровня. И тогда она может смести эту прогнившую власть. Они этого пока не чувствуют... Но это пока... Они рассчитывают что "лохи" будут всегда терпеть... Это, я думаю,большая ошибка
____________________
Но ведь лохов немало-вот в чем беда то. Куда их девать будем???
IP: 88.225.228.---
Maximum-t _ 08.06.2010 12:01
[QUOTE][B]Осіпенко:[/B]
Ви думаєте, що Хорошковський робить це без вказівки президента?! Нічим він вам не допоможе. Треба братись з азброю, щоб вигнати бандитів від влади. Бізнесмени не повтнні керувати країною, бо вони думають не про людей. а про свій наступний мілліард.[/QUOTE]
-----------------------------------------------
Согласен. Они потихоньку накапливают массу негатива. Я думаю что, к сожалению, недалек тот момент, когда эта масса может дойти до КРИТИЧЕСКОГО уровня. И тогда она может смести эту прогнившую власть. Они этого пока не чувствуют... Но это пока... Они рассчитывают что "лохи" будут всегда терпеть... Это, я думаю,большая ошибка
IP: 194.85.9.---
i_yura _ 08.06.2010 11:42
[B]i_yura:[/B]
Янукович:
- Так, я в сартир, ахрана за мной...эээ, и дайте мне То письмецо.
__________
с такой задницей немешало бы прихватить и газетку. Благо тут недавно выпустили "Українську неправду" да еще и в администрацию принесли.
IP: 195.189.105.---
Осіпенко _ 08.06.2010 11:30
Ви думаєте, що Хорошковський робить це без вказівки президента?! Нічим він вам не допоможе. Треба братись з азброю, щоб вигнати бандитів від влади. Бізнесмени не повтнні керувати країною, бо вони думають не про людей. а про свій наступний мілліард.
IP: 77.120.52.---
Apxumekmop _ 08.06.2010 11:30
Янукович:
- Так, я в сартир, ахрана за мной...эээ, и дайте мне То письмецо.
IP: 194.85.9.---
i_yura _ 08.06.2010 11:27
[B]Винни_пух:[/B]
Если Янукович считает, что вся та вакханалия которую он устроил в стране сойдет ему с рук, то он очень сильно ошибается.
_____________
Что предлагаешь с ним сделать?? Просто действительно надоела вся эта его деятельность.
IP: 80.245.121.---
Винни_пух _ 08.06.2010 11:21
Если Янукович считает, что вся та вакханалия которую он устроил в стране сойдет ему с рук, то он очень сильно ошибается.
IP: 80.245.121.---
Винни_пух _ 08.06.2010 11:20
Похоже для президента у нас вообще закон не писан...хотя чего еще можно ожидать от дважды судимого.
IP: 80.245.121.---
Винни_пух _ 08.06.2010 11:19
Ситуация в стране мне все больше напоминает агонию нынешней власти, которая отчаянно пытается удержать стремительно падающее доверие среди населения.
IP: 62.80.178.---
АгітаторXXI _ 08.06.2010 11:19
Натиск на свободу слова, це показник того, що влада знає, що при ній ми будемо жити тильки гірше, інакше для чого прикривати інформацію?
Я готовий підтримати журналістів 5-го в міру своїх можливостей, і закликаю інших українців не бути пассивними. Жалко що опозиція практично не реагує на ці події...
Слава Україні!
IP: 80.245.121.---
Винни_пух _ 08.06.2010 11:17
Похоже еще пару месяцев подобного хозяйствования и в стране останется только пресса лояльная к нынешней власти.
IP: 193.107.176.---
forg _ 08.06.2010 11:16
по мойму блеф
IP: 80.245.121.---
Винни_пух _ 08.06.2010 11:13
Янукович пойдет на все лишь бы остаться у бюджетной кормушки.
IP: 80.245.121.---
Винни_пух _ 08.06.2010 11:12
Sunset _ 08.06.2010 10:47
Уверен, что Хорошковский не когда бы не решилсяна подобный шаг без команды свыше.
IP: 80.245.121.---
Винни_пух _ 08.06.2010 11:10
Януковича надо отправлять в отставку и чем быстрее мы это сделаем, тем лучше будет для страны.
IP: 80.245.121.---
Винни_пух _ 08.06.2010 11:09
Уверен, что даже при помощи репресий Янукович не сможет удержатсяпри власти.
IP: 194.85.9.---
i_yura _ 08.06.2010 11:02
[B]Владимир Киев:[/B]
А вы случайно не в цирке работаете?))))
__________
Да нет- в 13 километрах от ближайшего.
IP: 77.123.113.---
Владимир Киев _ 08.06.2010 10:59
i_yura
===
А вы случайно не в цирке работаете?))))
IP: 194.85.9.---
i_yura _ 08.06.2010 10:57
[B]Владимир Киев:[/B]
Маша сакура
===
Маша, а вы не сотрудник 5го ?
_______
а вы случайно не сотрудник СБУ?
Сторінки:
← Попередня
Наступна →