Заснована Георгієм Гонгадзе у 2000 році

В Криму нарахували 78% рейтинг Януковича

КОМЕНТАРІ
ДОДАТИ КОМЕНТАР   
IP: 109.167.77.---
vlasir _ 17.06.2011 19:09
Ремонт в Донецке
IP: 212.2.130.---
За своїх _ 03.08.2010 13:56
Південно-східні в своєму репертуарі:"Синя полоска на білому-білому..."
IP: 93.126.74.---
Timyr _ 14.07.2010 21:07
На виборах Президента, у нього в Криму був результат 78.24%(!!!) Про яке посилення рейтингу йде мова?????
IP: 93.72.50.---
SIngoniUM _ 14.07.2010 20:16
vlad2010:
Нічого особистого!
Після сьогоднішньої вбивчої для більшості українців новини про підвищення ціни на газ у 1,5 рази явно завищені рейтинги Януковича виглядають щонайменше гротескно.
IP: 194.44.89.---
Сестра 2010 _ 14.07.2010 12:25
Дані показники рейтингу - це повна лапша на вуха нашим виборцям . І не варто навіть звертати на них увагу. В Криму живуть в переважній більшості розумні люди і вони добре розберуться в усіх тих рейтингах , та кому вони насправді відповідають .
IP: 193.93.185.---
Ігор_з_Києва _ 14.07.2010 12:17
Пора реєструвати нову партію - "Сосущіє у Януковіча"
IP: 194.44.89.---
Сестра 2010 _ 14.07.2010 12:04
Навряд чи такий високий рейтинг у такого брехливого , самозакоханого , тупого і нікчемного президента. Адже нам не треба втрачати пильність , та забувати , що за Януковича при владі все кругом фальсифікує . У нього зараз реально 1 - 2 відсотка.
IP: 194.44.89.---
Сестра 2010 _ 14.07.2010 12:01
Ви тільки подивіться , до виборів ще стільки часу , а нам вже пробують втлумачити в голови , що в регіонах посилиться президентська влада після проведення місцевих виборів.
IP: 194.44.89.---
Сестра 2010 _ 14.07.2010 12:00
Добре пам"ятається мені , як до самого кінця Ющенку теж по всій території України високі рейтинги давали , і всі ми знаємо що з цього вийшло...
IP: 195.137.233.---
A.Ptaha _ 14.07.2010 11:07
Всім хто голосував за янука-велика радість газ в два раза подорощає!Радуйтесь!Тому що послідовний!)))
IP: 195.5.41.---
uprava _ 14.07.2010 11:06
Panteleymon:
Рейтинг у Яника як завжди куплений та сфальшований. Насправді у нього - 1.32 відсотка, а у Юлі 97

Нет, это не у юл, а у ее братана паши лазаренко))
и не рейтинг, а срок, который ему впаяли...
У юли тоже такой будет, не переживайте!!!!
IP: 92.60.188.---
Norcin crot _ 14.07.2010 08:38
Живу,в Днепропетровской области.Вчера в "маршрутке" две пенсионерки разговаривали."..Азаров говорит :-" Посмотрите,жить стало легче...". Пошёл бы,скотина на базар и увидел,как стало "легче"..... Больше ничего говорить не буду,потому как мой комментарий просто удалят.Вот вам и "рейтинг".
IP: 217.146.246.---
vlad2010 _ 14.07.2010 08:18
SIngoniUM _ 14.07.2010 07:53
Зрештою, нічого дивного немає, адже через спеку та сонячну активність кількість психічних відхилень зростає! :))

Не надо по себе судить других....
IP: 93.72.50.---
SIngoniUM _ 14.07.2010 07:53
Не зважаючи на кілометрові затори у Криму через Януковича?
Зрештою, нічого дивного немає, адже через спеку та сонячну активність кількість психічних відхилень зростає! :))
IP: 95.132.74.---
абрикоса _ 14.07.2010 00:51
Севастьянов:
Выборов не будет, они уже себя выбрали, и протоколы уже заготовили с подписями, так. что янык кинул страну по -черному.
IP: 194.187.151.---
Севастьянов _ 14.07.2010 00:38
Ну, Куня старается изо всех сил - ему надо попасть в Верховную Раду - каким-то хером оказаться в списке ПР, других вариантов у него просто нет. А потом прицел прост - через два годика в ВР Украины - и можно думать о пенсии. Потому и лижет так усиленно.
Реальный рейтинг Яныка по Крыму - где-то 60 %, а вот ПР - не выше 42-43%. Тут виноваты и бывшие ее руководители, которых разосрались в пух и прах, да и Джарты пока хвастаться особо нечем. Выборы, думаю, будут интересными.
IP: 95.132.74.---
абрикоса _ 14.07.2010 00:35
Если в Крыму живут 78% придурков, это уже опасно для страны в целом, этот вирус необходимо дустом травить.
IP: 95.134.1.---
garlem _ 14.07.2010 00:32
Он их отстреливает. а они ему рейтинг.
IP: 178.94.80.---
AlexxxUA _ 13.07.2010 23:43
Panteleymon:
Рейтинг у Яника як завжди куплений та сфальшований. Насправді у нього - 1.32 відсотка, а у Юлі 97 відсотків. Люди не хочуть цього придурка життя.
===============================================
У янека-78% -это конечно бред, а у юли-97% это уже маразм!!!
IP: 194.44.12.---
svojak _ 13.07.2010 23:03
Во втором туре президентских выборов в Крыму Янукович получил(с фальсификациями 78,24%...Сейчас ему рисуют столько же...Тоесть рейтинг не вырос.
А самое главное,что эти проценты проектируют на местные выборы,но во втором туре за Януковича голосовали все коммунофашисты от коммунистов до ветренковцев,которые за него не голосовали в первом туре(в 1 туре у Януковича в Крыму был 61 %)...
Другими словами власть даёт понять,что на местных выборах(на примере Крыма) даже коммунисты,ветренковцы,литвиновцы,соцпартия,всякие русские блоки и прочая совковая х..тень ничего не получит,а всё себе припишет ПР.
IP: 178.93.213.---
Свечной заводик _ 13.07.2010 22:48
скайп:
====================
А я дуже цікавий по природі...Та ось хотів спитати про арихметику від пантелеймона...
IP: 193.17.208.---
Елена5 _ 13.07.2010 22:44
Стабильность как на кладбище.
IP: 92.113.223.---
пересічний Українець _ 13.07.2010 22:33
Колишній союз позвозив всіх слабих в крим до санаторіїв от вони там і лишились ! ЕЙ хворі кримські у вас чия влада на місцях ? я вам відкрию секрет Януковича ! ТАК вам там добре живеться? сумніваюсь... скоро засерете той крим так що ніхто туди не приїде будуть лиш мАсковські корита там булькатись !! ДАЙОШ ЯКУНОВІЧУ 3000000 %
IP: 93.73.15.---
Allright_now _ 13.07.2010 22:32
построит еще пару угольных терминалов и у няво будет рейтинг 100 тк все вымрут
IP: 95.111.191.---
скайп _ 13.07.2010 22:27
Свечной заводик _ 13.07.2010 22:20
Вас навряд чи з вашого випустять на провідини. Так що навіщо вам здалося знати хто з якого дурдому?
IP: 95.111.191.---
скайп _ 13.07.2010 22:25
Це саме смішне повідомлення на сьогодні - у Януковича рейтинг 78%!!! Капець ха-ха! А що стосується виборів - так яник недарма фарсує події з місцевими виборами - адже його соціологи добре прорахували, що восени він почне своє падіння, а навесні стрімголов зменшуватиметься.
IP: 77.120.36.---
kiykovit _ 13.07.2010 22:21
Е-е ,
був 100%,
чёта малавато
IP: 178.93.213.---
Свечной заводик _ 13.07.2010 22:20
Panteleymon:
============================
Ви з якого дурдому будете?
IP: 99.234.103.---
Panteleymon _ 13.07.2010 22:16
Рейтинг у Яника як завжди куплений та сфальшований. Насправді у нього - 1.32 відсотка, а у Юлі 97 відсотків. Люди не хочуть цього придурка життя.
Сторінки:      Попередня      Наступна