IP: 91.214.32.---
антивірус _ 31.07.2010 20:06
Ющенко ще повинен полізти на Говерлу...Чомусь Янек не взяв його у свою власть...Може, буде балотуватись на мера Хоружівки..Для нього головна радість, що Юля не пройшла...
IP: 195.168.109.---
Drava _ 19.07.2010 01:03
І взагалі, при Тимошенко не зважаючи на кризу, газ для населення не дорожчав, і хоч МВФ вимагав від уряду Тимошенко підвисити ціни на газ, уряд Тимошенко все рівно і продовжував співпрацю з МВФ, і не підвищував ціни, розуміючи зо такий крок у кризу тільки збільшить заборгованість теплокомуненерго перед НГ
IP: 195.168.109.---
Drava _ 19.07.2010 01:03
До чого тут Тимошенко? У Ющенко не можуть щоб Тимошенко не пригадати...... взагалі це саме Ющенко зробив все для того, щоб Янек став президентом, навіть більше ніж сам Янек
IP: 93.73.200.---
lysiya _ 15.07.2010 17:00
Регионалы подставили всех украинцев, осознано проиграв суд РосУкрЭнерго, а теперь за наш счёт пытаются расчитаться с Фирташем
IP: 93.73.200.---
lysiya _ 15.07.2010 16:59
Разница между Януковичем и Тимошенко в том, что ЮВ не брала кредитов для того, чтобы расчитаться со своими спонсорами, она вливала их в экономику
IP: 93.73.200.---
lysiya _ 15.07.2010 16:58
Astra379 _ 15.07.2010 13:41
А Ющенко снова полезет на Говерлу
IP: 93.73.200.---
lysiya _ 15.07.2010 16:57
А регионалы в действительности, обещали одно, а делают совсем другое!
IP: 93.73.200.---
lysiya _ 15.07.2010 16:56
Дык, именно Ющенко и виноват в том, что президентом стал Янукович!
IP: 93.72.50.---
SIngoniUM _ 15.07.2010 14:39
" Ещё не всё проиграно! " - кричал Ющенко,размахивая трусами.
IP: 91.124.247.---
Astra379 _ 15.07.2010 13:41
интересно, а почему у Ющенка не увидели, что Тимошенко удержала страну от падения во время кризиса???? Ющ себе пчел разводил, а онат работала. Он продолжает пчет разводить и гавкать на нее. а она в оппозиции к бандюковичам. И в суд за повышение цены на газ тимошенко подает. А ющенко что? ....
IP: 94.158.32.---
воронина _ 15.07.2010 13:28
Сестра 2010:
Велика кількість українців готові були підтримати на виборах президента Юлію Тимошенко . А завдяки Ющенкові , підтримали лідера Партії регіонів Віктора Януковича , тим самим допустили , щоб Україну очолив двічі судимий зек , який є маріонеткою в руках наших олігархів .
юще сыграл полностью в ворота яныка, оставив юлю без поста, страну без лидера. зато себе откаты. еще хватает совести рассуждать, прячься в нору.
IP: 94.158.32.---
воронина _ 15.07.2010 13:27
предатель пытается обелить себя замазав бело-голубой грязью тимошенко. юля брала кредиты для того, чтобы кризис пережить и шахты не остановить, а эти берут, чтоб разворовать.
IP: 194.44.206.---
Сестра 2010 _ 15.07.2010 13:21
Ющенко зрадив усіх нас , зрадив усі ідеї Майдану , а потім щей підтримав свого ворога номер один . То після цього йому повинно було світити покарання або ссилка ..., а не відпочинок у різних Європейських країнах .
IP: 194.44.206.---
Сестра 2010 _ 15.07.2010 13:11
Пригадується мені і той факт , що під час другого туру голосування на виборах Президента України органи внутрішніх справ надіслали до органів прокуратури 381 матеріал про порушення виборчого законодавства, однак наглядове відомство завдяки Ющенкові та його наказам ,відреагувало лише на 7 випадків...
IP: 194.44.206.---
Сестра 2010 _ 15.07.2010 13:09
Та немає жодних сумнівів , що лідер Партії регіонів Янукович переміг на президентських виборах завдяки попередньому главі держави Віктору Ющенку , бо той давно поставив власні амбіції вище всього , і бездіяльності Генеральної прокуратури, яка підпорядковувалась його наказам , і не реагувала на звернення про порушення.
IP: 194.44.206.---
Сестра 2010 _ 15.07.2010 12:51
Велика кількість українців готові були підтримати на виборах президента Юлію Тимошенко . А завдяки Ющенкові , підтримали лідера Партії регіонів Віктора Януковича , тим самим допустили , щоб Україну очолив двічі судимий зек , який є маріонеткою в руках наших олігархів .
IP: 194.44.206.---
Сестра 2010 _ 15.07.2010 12:46
В партії екс-президента Віктора Ющенко вважають, що "Україну для себе" команда Януковича будує "успішно, і цьому навряд чи завадять внутрішні склоки".
Цинізму Ющенка немає меж ... Україну для себе успішно почав будувати він сам , і так само успішно передав усе це Януковичу ... А як би він в свій час віддав свою прихиліність Тимошенко , то сьогодні наша Україна була б 100% для людей .
IP: 194.44.206.---
Сестра 2010 _ 15.07.2010 12:40
янэк-13 _ 15.07.2010 11:58
А себя этот трутень, продавший страну, донецкому ханству считает нормальным человеком ?
Звичайно , що він вважає себе хорошим та пухнастим , адже за свої вчинки був добре обдарований , тепер і купі дітей його вистачить , і купі внуків на багато багато років ... за себе він подбав , а на народ начхав .
IP: 194.44.206.---
Сестра 2010 _ 15.07.2010 12:37
Команда президента Віктора Януковича йде дорогою екс-прем'єра Юлії Тимошенко.
Мабуть Ющенко , як завжди знову не подумав , перед тим як робити такі заяви . Адже саме завдяки його вчинкам та закликам голосувати "проти всіх" , Янукович і його оточення прийшли до влади .
IP: 109.86.16.---
янэк-13 _ 15.07.2010 11:58
А себя этот трутень, продавший страну, донецкому ханству считает нормальным человеком ?
IP: 213.169.66.---
marginal probability _ 15.07.2010 11:58
Шо ж ти падло Юльку гнобив перед виборми? Тепер тебе б повісити за такого наступника.
IP: 80.245.121.---
4ерный_Тракторист _ 15.07.2010 11:36
слава Юли не только нынешней власти покоя не дает, но и бывшему президенту, которого уже все списали с политической арены и подзабыли. но когда Юля была при власти такого беспредела не было, что бы ни говорили
IP: 77.120.80.---
udutcha _ 15.07.2010 11:34
ющенко - прокляття українського народу.
IP: 80.245.121.---
4ерный_Тракторист _ 15.07.2010 11:32
ну комментарии Ющенка и яйца выеденного не стоят. регионалы конечно многое переняли у правительства. еще и на ее программах умудряются пиариться. тольлько Тимошенко не использовала ресурс государства
IP: 194.126.180.---
Oljia027 _ 15.07.2010 11:02
Ющенко немає більше про що говорити ,як тільки про Юлю. Він що хворий ? Вона для нього головне в побудові України? В інтересах нації? Він конче поїхав розумом. Тут повністью руйнують незалежність України а він все тої самої Юля та й Юля. Любити її чи ненавидіти це справа особиста . А те що Україну повернули на 180 градусів в іньшу сторону це факт про який треба би такому політику як Ющ говорити на повний голос.
IP: 194.9.36.---
aly.chornyj _ 15.07.2010 10:50
шановні юлеботи! пора б троха підлікуватися! а то торочите одну і ту ж фігню декілька років(здається з 2005 тимошенко і всі її прихильники)! а ваші слова як були гівном,так і лишаються- ні правди,ні істини,лише тупизна, характерна для вашої багіні - всіх обісрати, обгадити, фактів недовести, бути зловленими на брехні! але ні торочити одне і теж роками! вам ненаосторчотів вже ваш маразм? пора лікуватися,давно пора!
IP: 80.91.190.---
gosudarstvo _ 15.07.2010 10:22
Я не удивлюсь если осенью, после местных выборов Ющенко всплывет где то в команде Януковича. Все же между ними есть какие то договоренности
IP: 80.91.190.---
gosudarstvo _ 15.07.2010 10:21
Ющенко ничем не отличается от Януковича. Мало того что тоже Виктор, так тоже дуб дерево.
И еще такой вопросик, за какие такие ши-ши Янукович оставил Ющенку в пользование дачу в Безрадычах
IP: 80.91.190.---
gosudarstvo _ 15.07.2010 10:14
Ющенко сам виноват, что Янукович сейчас президент. Он имел все возможности засадить Януковича еще в 2005 году. Но почему то в 2006 передумал и сделал с Януковича премьера
IP: 80.91.190.---
gosudarstvo _ 15.07.2010 10:13
зазначають в партії "Наша Україна"
А что, еще есть такая партия?
По моему она частично перебежала в коалицию к регионалам, а частично сбежала к Балоге. Кто же остался с Ющенко?
IP: 193.107.184.---
Drahoman _ 15.07.2010 10:11
Схоже, що у Ющенка, котрий і вдруге привів бандюковичів до влади, психопатична фіксація на Тимошенко. Куди його дружина дивиться?
IP: 80.91.190.---
gosudarstvo _ 15.07.2010 10:11
Ющенко так любит критиковать Тимошенко и Януковича, а не замечает собственных ошибок.
Виктор Андреевич, где деньги на больницу будущего и где сама больница?
IP: 80.91.190.---
gosudarstvo _ 15.07.2010 10:04
Ющенко наверное запамятывал когда во время предвыборной компании агитировал народ не голосовать за Тимошенко. Тем самым он действительно вел за руку Януковича к должности президента
IP: 80.91.190.---
gosudarstvo _ 15.07.2010 10:03
Ющенко что то заактивничал. Неужели уже закончилась выкачка меда на пасеке или может закончились накопления и нужно выходить в большую политику для подработки
IP: 95.111.165.---
yak777 _ 15.07.2010 10:01
Сволочи, кто ж привел эту банду к власти.
IP: 80.91.190.---
gosudarstvo _ 15.07.2010 09:59
людям з 1 серпня - газ на 50% дорожче,
А Ющенко забыл как именно по его команде и при участии премьера Еханурова были расторгнуты контракты по газу по цене 50 у.е. и подписаны уже убийственные для Украины по 170 у.е.
IP: 89.162.246.---
Влад _ 15.07.2010 09:58
Януковичі збираютьгроші на пам;ятник в. Ющенкові за видатні заслуги перед ПР.
IP: 80.91.190.---
gosudarstvo _ 15.07.2010 09:56
Кто бы говорил о неефективной работе, если Ющенко ничего не сделал сам для того, чтобы Украина жила лучше.
Именно он и его команда раскололи оранжевую коалицию
IP: 80.245.121.---
4ерный_Тракторист _ 15.07.2010 09:55
По моему только этому шизофренику придет в голову сравнить правительство Ю.Тимошенко, которое вытащило страну из тяжелейшего экономического кризиса с нынешним быдлом которое занято только набиванием своих карманов.
Сторінки:
← Попередня
Наступна →