Заснована Георгієм Гонгадзе у 2000 році

Раді запропонували ввести мораторій на ріст цін на газ

КОМЕНТАРІ
ДОДАТИ КОМЕНТАР   
IP: 77.120.197.---
kotik1015 _ 17.07.2010 20:22
Приятно, что хоть есть у нас все таки такая оппозиция, которая заступится за людей!
Ведь если так стремительно будут расти цены. то мы все скоро голодать начнем!
Спасибо, что у нас есть БЮТ, которые всегда переживают за нашу судьбу!!!
IP: 77.120.197.---
kotik1015 _ 17.07.2010 20:21
Понимаю ещё, если бы у населения зарплаты хотя бы на 50% поднялись, то пусть тогда уже и газ дорожает!
Ато ведь добавили зарплату на 5-10 гривен, а цены в полтора раза увеличивать хотят!!!
IP: 77.120.197.---
kotik1015 _ 17.07.2010 20:19
міністр житлово-комунального господарства Юрій Хіврич заявив, що його міністерство прогнозує збільшення цін на теплопостачання та гаряче водопостачання на 20-25%.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
Да министерство наше не "прогнозирует", а просто предупреждает всех нас о том. что цены возрастут!
Вот только не понятно совершенно с чем это повышение может быть связано!!!
IP: 77.120.197.---
kotik1015 _ 17.07.2010 20:17
Опозиція пропонує Верховній Раді ввести мораторій на підвищення цін на природний газ для населення.
------------------------------------------------------------------------------------------------------
Оппозиция ещё раз доказала всем, что действительно думает о людях, о том, как нелегко всем нам живется и пытается хоть цены на газ урегулировать!
Посмотрим как коалиция на это отреагирует!!!
IP: 95.135.155.---
I_Barbos _ 16.07.2010 10:13
Spartak001 _ 16.07.2010 05:30

+100
IP: 76.196.75.---
Spartak001 _ 16.07.2010 05:30
Я ніколи не голосував і не голосуватиму за ПР, але те що пропонуються пан Ляшко і Зварич - суцільна демагогія перед виборами! Подивіться до якого стану довели комунальне господарство різними мораторіями. Це все відверта і цинічна брехня!
Хитрюля підписала кабальний контракт з Путіним. Навіть після "знижки" в обмін на флот ціна залишається зависокою. Гроші виділені на модернізацію котелен було розкрадено. Хтось може без істерик та демагогії пояснити хто і як має оплачувати газ? Подивіться скільки в Києві іномарок, у кожного дописувача на форумі є інтернет і комп"ютер, а грошей заплатити за спожитий газ нема? То відрізайте трубу і топіть дровами! Панове, безкоштовного газу НЕ БУДЕ! Його буде оплачено з Вашої кишені якщо не через ЖЕК, то через продаж державних активів, підвищення податків, недофінансування соціальних програм. Це чудово розуміють пани Ляшко і Зварич. Не надійтеся на цих придурків! Ставте лічильники, споживайте економно, бо платити доведеться в будь якому випадку.
IP: 178.92.96.---
OstGal _ 16.07.2010 05:21
Янукович уважає гуцулів за людей

«Президент не забуває про фото з гуцулом» - вперше заговорив гуцул з банера Януковича на сайті

ОСТРІВ ГАЛИЧИНА
IP: 94.178.149.---
demar _ 15.07.2010 23:57
Что сказать? Г_О_Н_Д_О_Н_Ы голубые.
IP: 93.72.50.---
SIngoniUM _ 15.07.2010 22:43
Правильне рішення. Підвищення цін на газ для населення невмотивовано завищене і призведе до зубожіння народу. За найскромнішими підрахунками субсидій потребуватиме 80% українців. При урізаних видатках люди компенсацій не отримають - це факт. Якщо влада не відмінить своє, м'яко кажучи, нерозумне рішення, вона ризикує відчути на собі силу газових бунтів.
IP: 81.23.24.---
jrmo _ 15.07.2010 21:42
Хазари і половці завжди рвали україну на шматки, чужі заброди, що скажеш, теперішній ХАзаров має велику владу, тож хай платять українці, плювали хазарики на нас. Найбільше жалко братів і сестер з донбасу, схід завжди жив найважче, особливо шахтарі. Навіть інтернету не мають.
Європейські ціни на газ при зарплаті Зімбабве.
IP: 94.179.188.---
neznajka2 _ 15.07.2010 21:32
Свечной заводик:
Софокл1:
================
Дракулы начитався?
---
3.14 даРков наслушался (начитался)...
IP: 95.134.209.---
lvm _ 15.07.2010 21:29
Треба прийняти мораторій на ріст усіх цін і у всьому світі.
IP: 93.180.227.---
Wepr88 _ 15.07.2010 21:14
Софокл1
ліпше доброй шаблі ще нічого не вигадали! алеж то для дектрих треба кіл,щоб посадити йх та най усі люди бачать!
IP: 178.93.211.---
Свечной заводик _ 15.07.2010 21:00
Софокл1:
================
Дракулы начитався?
IP: 91.194.89.---
Софокл1 _ 15.07.2010 20:56
Сиджу і чекаю, коли вже вони удавляться народними грошима і нап"ються народної крові. Нас врятує тільки осиновий кіл, вбитий в їхню упирячю грудину!.